snifs


17. Decembris 2009

Patiesībā Andrejs ir mīts @ 09:32

re te

 

8. Decembris 2009

Par Bertoldu Fliku. @ 10:58

Te viens Bertolds izmuldējās, ka 80-90% muzeju būtu nepieciešams taisīt ciet, jo tie nepiesaista tūristus.
Varbūt Bertolda kungam būtu jāatgādina, ka viens viņa vārdabrālis jau tālajā 1198.gadā, kā tūrists, kurš gribēja vietējiem uzkāpt uz galvas, te, pie Rīgas, tika nodurts?

 

(bez virsraksta) @ 09:45

Tas jau kļūst par sporta veidu - katru rītu skaitīt teltis pie MK.

 

7. Decembris 2009

Bez komentāriem. @ 11:21

Par filmu "Es gribu tavu meiču" @ 10:48

Tā nu reiz sagadījies, ka man mājās ir tā izslavētā Lattelecom televīzija, kura piedāvā arī videonomu. Vakar pa dienu pamanīju reklāmu, ka ir iespējams tā teikt, na haļavu, noskatīties jauno letiņu fimu, kas tapusi Holivudā - "Es gribu Tavu meiču". Cerību spārnots sāku skatīties un.... ir dažas filmas kuras var ievietot kategorijā - neredzu filmas jēgu... Iespējams jau doma ir ok, bet izpildījums, ak izpildījums.
Sāksim ar galveno: Filmā ir 4 darbojošās personas un sižets norisinās vienā mazā būdiņā un pie būdiņas. Tādēļ vajag Holivudu??? Pie tam iekšskati fimēti paviljonā - to var just pēc skaņas, līdz ar to ticamības moments zūd... Skaņu režija strādājusi haltūrēdama.
Tad vēl protams Zeltiņas "brīnišķīgais" akcents un uzspēlētais runas veids ir zem katras kritikas. (Pie tam Zeltiņa, jāpievienojas citām kritikām, ir par vecu šai lomai.) Filmas mākslai liels fui - ja tā ir veca būdiņa, tad lūdzu lai tā arī izkatās veca, nevis kā vakar uzbūvēta. Dialogi ir tik uzspēlēti, ka jau filmas sākumā ir aptuveni skaidrs, kādi tie būs tālāk. Vecais večuks - es aptuveni saprotu, ka viņam vajadzēja attēlot vecu "perdeli", tēlojumā tas arī izdevās, bet ne ar žilbinoši baltu kreklu. Loģiski, ka vecis dzīvo būdā, tuksneša vidū viens pats - vai viņam būs tīra māja un balts krekls? Tas tik tāds iestarpinājums, lai aptuveni ilustrētu.
Pie tam filmas gaitā ik minūti varēja redzēt, ka tajā katastrofāli trūkst detaļu. Ļoti rupji strādāts. Būdīgs džeks tiek sasiets ar šņori tā, ka var redzēt, ka ja viņš tiešām vēlētos, no tās varētu tikt vaļā pāris sekundēs. Tur kāds par šiem jautājumiem vispār ir atbildējis? Filmas mākslinieks, šķiet ir gulējis filmēšanas laikā. Aktieriem brīžiem ir 0 emociju. Kopumā ņemot - filmā trūkst ticamības momenta.
Šito nu pārmaiņas pēc varētu noskatīties spike un sniegt savu verdiktu.
P.S. Ozoliņš filmā nepiedalās, taču viņa ģīmis uz pārfotošopētajiem plakātiem redzams - jautājums kāpēc? Lai varētu tīksmināties pats par sevi? Neredzu jēgu.
Ehhh.

 

28. Novembris 2009

Summer plans @ 23:16

Garu stāvoklis:: crazy
Bungu rīboņas ritms:: Bon Jovi - Wanted Dead or Alive

Kal ratus ziemā, ragavas vasarā.
Plāns ir dzimis, autoskola puslīdz noskatīta, mocis noskatīts un pagaidu variants atrasts.
Nākamajai jābūt motociklu vasarai.
;)
 

26. Novembris 2009

(bez virsraksta) @ 16:34

Es savā dzīvē apēdīšot 33000 cepumu. Tā teica radiokaste.

 

medības un dziesmas un 250 lati @ 16:07

Man liekas, ka šis teksts var pretendēt uz dziesmu - līdzīgi kā ziņa par no baznīcas ziedojumu kases nozaktajiem 250 latiem.

 

25. Novembris 2009

Saulainā Spānija! @ 14:57

24. Novembris 2009

meteoziņas @ 23:46

Ārā ir kaka. Vismaz no gaisa krīt. Riebjas pat pa logu skatīties. Tumšs jau trijos bija.

 

20. Novembris 2009

(bez virsraksta) @ 21:42

Juris Kaža atgādina vecu, resnu zivi ar retiem zobiem.

 

10. Novembris 2009

9. Novembris 2009

Nu tad tā @ 17:31

Tikko sniedzu interviju LR1.
Ceturdien redzēšu, vai man vēl ir darbs. :P

 

25. Oktobris 2009

divi vārdi @ 21:24

bļad un pisģec - secinājums par manām pēdējo trīs dienu āra vides izklaidēm mežā.

 

12. Oktobris 2009

Aukstums @ 09:16

Nedēļas nogalē nosalu. Pie tam tā, ka maz neliekas. :) Līdz kauliem. Tagad es saprotu, ko nozīmē nosalt pa īstam - tas ir tad, kad tu dienu pēc tam, kad jau esi it kā atsildījies, staigā vilnas zeķēs un silti saģērbies - joprojām salsti un meklē, kā apsēsties tā, lai būtu pēc iespējas tuvāk siltumam. Laptopu turi klēpī, jo tas ir silts. Kāju turi uz adaptera kastītes - jo silts, saslēgti visi sildītāji - pūš uz tevi. Un padomāt īsti nevari - jo salsti. Mežā ar - pirmoreiz kājās bija savilktas trīs bikses - un kādas 7 jakas un krekli, pie tam viena goretex. Un tik un tā auksti. Pat ziemā, kad gulējām sniegā nebiju šitā pārsalis. Lūk tā ir izdzīvošana, bļe.

 

29. Septembris 2009

Atziņa @ 21:15

Sodien pirmo reizi nonācu pie jautājuma, ko es šeit vispār vairs daru. Un galvenais - kāpēc? Ņemot vērā to, ko var sagaidīt nākamā gada laikā patiešām jāsāk domāt, kurp doties.

 

1. Septembris 2009

Dienas smieklu deva :) @ 11:50

sarakstē ar valsts iestādi par gatavošanos novembra svētkiem. savējie sapratīs.
Jo bildēm labāka kvalitāte, jo labāk!!! Šīs bildes paredzēts izvietot vēstures istabā uz planšetēm!!! (Domājams – A4 formāts) Būtu jau pavisam pasakaini, ja sejas varētu saskatīt! Tām kopijām, kas ir mums, paskats tāds, ka kāds pirms fotografēšanas tos cilvēciņus pamatīgi smiltīs izvārtījis! Kvalitāte nožēlojama!!!!

 

4. Augusts 2009

(bez virsraksta) @ 17:25

Garu stāvoklis:: happy
Bungu rīboņas ritms:: paparazzi

nodevu manuscriptu. jeees beidzot. :)
 

25. Jūnijs 2009

18. Jūnijs 2009

Gunther feat Samanta Fox - Touch me @ 10:21

Šodien 13.30 kļūstu par mag.hist.