snifs


24. Novembris 2015

(bez virsraksta) @ 16:21

[info]burkards, posting in [info]vajag:
Meklēju kādu, kas rīt dodās uz ISSP 2016. gada plānotāja palaišanu. Pats netieku, draugi ar nē, gribētos pa dešuku iegūt to plānotāju. Labajam cilvēkam balvā šokolāde.
 

(bez virsraksta) @ 15:09

[info]windrider:

Beidzot izlasīju vietējo dižpārdokli- Alda Bukša ''Parādu piedzinējus''. Man patika. Debijas romānam apskaužami strukturēts un spriedzes pilns sižets. Tur ir viss kam vajadzētu būt tāda tipa romānos: svarīgi un romāna tālāko darbību definējoši sarežģījumi jau pašā sākumā, tālāk lēnāks bet konsekvents turpinājums kur šķietami viss ir kārtībā, bet patiesībā problēmas tikai samilzt un pašās beigās diezgan straujš, bet trillera cienīgs fināls. Labs pieteikums Latvijas pussprāgušā kriminālromānu žanra atdzīvināšanai, jo spriedzes tur netrūkst. Piedevām vēl tur ir ietvērti vairāki autora vēstījumi par mūžīgajām vērtībām: draudzību, uzticību, patriotismu un nodevību. Kā arī romāns ir lieliska nesenās Latvijas dižķibeles un tā laika sabiedrības kā arī problēmu spilgta ilustrācija. Vēl jo vairāk, autors ir ilgstoši strādājis banku un finansu nozarē, līdz ar to ļoti labi pārzin tēmu un tās problēmas par kurām raksta.

Un vēl pierādījās sensenā patiesība ''Neskati vīru no cepures''. Pazīstot Aldi personīgi, bija radies iespaids ka viņš ir viens no tiem nemanāmajiem finanšu sfēras darbiniekiem, kas klusiņām dara savu darbu. Arī ar īpašam radošām vai mākslinieciskām aktivitātēm nekad nebija izcēlies. Un te pēkšņi viņš pārsteidz visus savus draugus ar paziņojumu ''Esmu uzrakstījis grāmatu''. Kā izrādījās rakstījis viņš jau bija sen, labojot un pulējot savu darbu tik ilgi, ka tad kad sadūšojās to beidzot parādīt izdevējiem tas jau bija labi noslīpēts un teju ideāls spriedzes romāns. Tagad tikai jāgaida tikpat kvalitatīvi turpinājumi.
 

23. Novembris 2015

(bez virsraksta) @ 15:42

[info]dooora, posting in [info]vajag:
studenti un edukādōri! nepieciešami trīs žurnāli no Visible Language: The Journal of Typographic Research pirmsākumiem:

Vol. 4.1 [1970]
Vol. 4.3 [1970]
Vol. 5.1 [1971]

te rakstīts, ka tas esot available in university libraries worldwide...
riktīgi priecātos, ja kāds pie almamātertermināļa sēžot, uzmestu aci.
 

objektivitī @ 15:24

[info]saikne_neochin, posting in [info]vajag:
labas dienas!
mani interesē platleņķa objektīvs. visinteresantāki man šķiet vecie zenītu un līdzīgi objektīvi (arī citu leņķu un specifiku).
varbūt kādam krāj putekļus lieks objektīvs?

par abpusēji patīkamu darījumu vienosimies!
 

19. Novembris 2015

oi, mandarīni nāk @ 19:50

[info]nenoteiksme, posting in [info]gribam_zinaat:
pif paf, cibiņi!
vai kāds jau ir provējis bodē esošos mandarīnus? ēdami vai tomēr vēl baisi skābi?
 

18. Novembris 2015

(bez virsraksta) @ 16:48

[info]laielais, posting in [info]vajag:
Vai kādam nav portatīvā datora ordi enduro 65pd detaļas, vai arī varbūt kāds zin kur var iegādāties ordi portatīvo datoru detaļas?
 

17. Novembris 2015

Lietots datorgalds @ 19:20

[info]ululate, posting in [info]par_velti:
Atdodu lietotu datorgaldu, ir lietošanas pazīmes (dažas uzlīmes, skramba uz galda virsmas), bet visādi normāls galds, ir atvilktne un plauktiņš, izvelkams klaviatūras paliktnis. Izmēri 102x52x73 (galda plātne uz vienu malu nedaudz paplatināta). Pašpaņemšana lāčplēša/akas stūrī.

 

(bez virsraksta) @ 15:07

[info]windrider:
Kaut kas varen labs un nedzirdēts no ziemeļu kaimiņiem: https://www.youtube.com/watch?v=eQhJ93HthPo
Igauņu folks un smuka igauniete pie mikrafona ir tā kombinācija, kas maniem iekšējiem igauņu procentiem rauj nost jumtu.
 

16. Novembris 2015

(bez virsraksta) @ 15:27

[info]windrider:

Runājot par pēdējo dienu notikumiem man tiešām ir liela, zinātniska interese cik ilgi Eiropa būs gatava savu vērtību vārdā ļaut slepkavot savus pilsoņus? Cik vēl simti būs jānošauj un jāsaspridzina, lai saprastu, ka ir lietas kuras nevar atstāt pašplūsmā? Brīžiem rodas iespaids, ka tolerances un humānisma vārdā Eiropa ir gatava iet līdz galam t.i. līdz kolektīvai pašnāvībai. Tad kāda jēga no tāda humānisma?
 

15. Novembris 2015

Linux @ 22:54

[info]ilka, posting in [info]vajag:
Vajag LINUX speciālistu!

Tūlīt un tagad Āgeskalnā pie Super Ghetto veikala Mārupes ielā 4.

Kurš var tagad palīdzēt, jo man ir panika....
 

14. Novembris 2015

Joli tir ! @ 14:43

[info]le_haim, posting in [info]gribam_zinaat:
Cien. liberasti, kā jums patīk kultūru dažādība, un multikulturālisma izpausmes Parīzē?
 

12. Novembris 2015

transportu @ 16:55

[info]wench, posting in [info]vajag:
Varbūt šeit ir kāds, kas zina kādu, kas zina kādu....
Kam ir busiņš vai cita veida spēkrats ar daudzām pasažieru vietām un kurš pietam dzīvo Siguldas vai Līgatnes apkārtē un gribētu pa nelielām naudām izvadāt 20-30 cilvēkus no Siguldas vai Augšlīgatnes līdz atpūtas kompleksam Ratnieki?

rakstīt uz parachutist.angela[at]gmail.com
 

(bez virsraksta) @ 13:53

[info]windrider:

Vakardien tā arī notēlojām sēnes un visu vakaru pavadījām mājās, lai gan visu dienu nopietni apsvērām domu iet uz Skyforger koncertu krastmalā. Vispār jau, salīdzinot ar citiem pāriem, kas ir līdzīgā situācijā, mēs esam ļoti aktīva ģimenīte, tāpēc kādu vakaru var arī pasēņot.
 

11. Novembris 2015

luga par doktoru bārtu @ 14:48

[info]kants, posting in [info]vajag:
vai kaut kur varētu būt latviski vai angliski Knigges luga "Doctor Bahrdt with the Iron Brow", oriģinālā saukta Doktor Bahrdt mit der eisernen Stirn un piedēvēta Augustam fon Kocebū?