snifs


20. Augusts 2017

vajag info par vienu namu āgenskalnā @ 19:19

[info]magnolia, posting in [info]vajag:
kādam projektam nepieciešama info. āgenskalnā ir nams Zeļļu ielā 17, varbūt šeit nejauši ir kāds, kurš šajā namā mīt, zina cilvēkus, kas tur dzīvo vai saimniekus, kam tas pieder! tad atrakstiet,lūdzu, man uz e-pastu magnolia23@inbox.lv.
vai varbūt kādam ir idejas, kā šādas lietas noskaidro, ja neskaita svešu tā iemītnieku satikšanu.
 

19. Augusts 2017

(bez virsraksta) @ 19:25

[info]uzpurne, posting in [info]vajag:
Sveicināti, mednieki un viņu draugi.
Vai kādam no jums nav pieejami lūša kauli? Vai varbūt jums ir sakarīgi ieteikumi, kā tikt pie lūša kauliem? Mednieku forumā diezgan daudzas reizes jāielogojas, lai iepostētu šo jautājumu. SS'kā teorētiski varētu likt sludinājumu, bet es vispirms gribētu pārliecināties, vai tas nebūtu nelegāli vai neiespējami. Man nevajag, lai man kāds speciāli medī dzīvnieku, ja kas. Vienkārši, ja kauli jau ir, vai arī, ja kāds jau taisās lūsi medīt, tad es varētu uz kaut ko pretendēt.

Varat man arī uzrakstīt vēstulīti uz pdhoroskops at gmail.com
 

17. Augusts 2017

(bez virsraksta) @ 21:27

[info]windrider:
Bungu rīboņas ritms:: Haggard - Hijo de la luna

Latviešu jaunākajā literatūrā manuprāt ir divi šedevri. Māra Bērziņa ''Svina garša'' un Ingas Gailes ''Stikli''. Šoreiz par pirmo.
Tā bija neredzēti spēcīga grāmata, kas iedod pa galvu kā šucmaņa šautenes laide. Par divdesmitgadīgu čali, inteliģento bezdarbnieku kuru interesē grāmatas un meitenes nevis politika. Tomēr, ir 1939. gada rudens un politika sāk interesēties par tevi. Piepeši izrauts no bezrūpīgās dzīves un nostādīts starp diviem asiņainākajiem 20.gs. politiskajiem režīmiem, starp globālā līmenī pieņemtiem lēmumiem, saprotot savu niecību un nespēju kaut ko ietekmēt viņš tomēr cenšas tikt tam cauri ar veselu ādu, bet tajā pašā laikā palikt cilvēks. Darbība ilgst nepilnus divus gadus, bet galvenais varonis šajā laikā jau šķietami ir izdzīvojis vairākas dzīves.
Tāpat tā ir ļoti jauka grāmata no kultūrvēsturiskā aspekta, jo spilgti aprakstīta tā laika vide, apkārtne un cilvēki pārdaugavā (galvenokārt Torņakalnā un Ziepniekkalnā). Žēl, ka uz teātra izrādi tā arī nesanāca aiziet.
 

Lietots lamināta apakšklājs @ 14:48

[info]presiite, posting in [info]par_velti:
Varbūt kādam noder ~30m2 lamināta apakšklājs? Atrodas centrā.
 

16. Augusts 2017

(bez virsraksta) @ 10:10

[info]windrider:

Pirms dažām dienām Rīgā redzēju dzīvu skinhedu. Tas ir interesanti, jo bija radies priekšstats, ka pēdējo gadu laikā šī subkultūra Latvijā ir izmirusi.
 

15. Augusts 2017

(bez virsraksta) @ 08:45

[info]windrider:

Riskējot izklausīties pēc banāla attiecību vai ''dzīvesstila'' žurnāla vēlos tomēr bilst, ka lieta ko esmu sapratis šajos nu jau trijos laulības gados ir, ka laulība ir pirmkārt nemitīgs darbs pašam ar sevi. Galvenokārt ar savu egoismu un slinkumu.
Un ja vēl ģimenē ienāk bērns, tad viss tikai sākas pa īstam. Iespēja atklāt vienam otra iepriekš neredzētas rakstura šķautnes, nemitīga iziešana ārpus savas komforta zonas un kāpšana sev pāri.
Tajā pašā laikā esmu arī sapratis, ka ne katrs ir spējīgs un gatavs tādām personības transformācijām un labāk saprotu tos pārus, kas tā arī izvēlas neiet tālāk par pirmo soli. Toties es, kā 19. gs. romantiskais ''mūžīgais ceļinieks - meklētājs'' došos tikai uz priekšu.
 

14. Augusts 2017

(bez virsraksta) @ 17:39

[info]tipa75, posting in [info]vajag:
Varbūt ka jums kādam Rīgas vai pierīgas dārzā ogas birst nenoēdamas vai arī garšīgi āboļi pūst... es labprāt samazinātu to daudzumu, kam lemts aiziet postā.
 

13. Augusts 2017

AirBaltic Ceļojuma e-kupons @ 17:39

[info]mur, posting in [info]pa_leeto:
No AirBaltic kupona palikuši pāri 238.04 EUR. Jāizmanto līdz 8. septebrim - pēdējais pirkuma & lidojuma datums. Pārdodu par 190 EUR, tātad sanāk iespēja ietaupīt 48.04 EUR, ja biļetes jāpērk & jālido drīzumā.

Updeitiņš: A davai par 150 EUR. Var nedaudz piemaksājot divatā aizbraukt uz Oslo, Stavenegru, Helsinkiem, Berlīni, Stockholmu, droši vien vēl kādām tuvajām pilsētām.
 

(bez virsraksta) @ 14:38

[info]santech, posting in [info]gribam_zinaat:
Bungu rīboņas ritms:: Eric Burdon & The Animals - Bury My Body

Esmu tā kā nobriedis uz Huawei P9 Lite. Kāds, kurš lieto - tieši cik ļoti slikti lietošanā ir tie 2GB RAM ?
 

9. Augusts 2017

(bez virsraksta) @ 20:20

[info]kokezis, posting in [info]vajag:
dizaina kantoris prashnjaa peec kjiimikja kas vareetu sataisiit matreaalu kuraa serkocinjiem galvinjas meercee , vinjiem tur projekts ka giga seeri utt, kjipa gatavi maksaat. Kokezis@inbox.lv
 

8. Augusts 2017

(bez virsraksta) @ 13:25

[info]elpa, posting in [info]vajag:
Vai ir kāds, kurš varētu savā darbnīcā uzmeistarot trīs plauktiņus? Biezums nav īpaši svarīgs, 5mm-20mm derēs, garums un platums: 76,3 x 48,8cm.
Atlīdzība - kaut kas barterī, līdz 10e vērtībā, pēc izvēles.
 

(bez virsraksta) @ 12:32

[info]gary_crant, posting in [info]gribam_zinaat:
varbūt mistiskā kārtā šeit ir kāds, kurš izmanto KOLONNA pakalpojumus un būtu ar mieru manu 25 EUR dāvanu karti konvertēt, teiksim, 20 EUR?
aizgādāšu, kur vajag -_-
 

(bez virsraksta) @ 08:52

[info]windrider:
Tags:

Nav jau tā, ka valsts pārvaldē strādā vieni idioti, kas nesaprot pārmērīgas birokrātijas negatīvo ietekmi uz valsts attīstību. Ir diezgan daudz dažādu ideju un priekšlikumu birokrātisko procedūru samazināšanai un visādu dzīvi atvieglojošu sīkumu radīšanai. Tomēr ir viena institūcija, kas vārdos varbūt arī ir pret to, bet ar saviem darbiem tikai veicina birokrātijas pieaugumu. Tā ir Valsts kontrole. Ja teju katru darbību prasa pamatot ar ''vadlīnījām'' vai ''nolikumiem'', ja nodaļas gada darba plāns sasniedz nepilnu 100 lpp. biezumu un katra plāna izmaiņa ir rakstiski jāpamato un priekšniecei jāapstiprina, tad par kādu birokrātijas samazināšanu un efektīvu valsts pārvaldi mēs te runājam! Viņu cīņa ar valsts mantas izsaimniekotājiem reizēm robežojas ar paranoju un būtu smieklīga, ja tam nebūtu tiešas sekas uz Valsts attīstību, jo kamēr visi drukā tos pieprasītos atskaišu un plānu kalnus, netiek veikti tiešie darba pienākumi un darbs stāv uz vietas.
Turklāt, ja vēl tam darbam būtu kāds rezultāts! Bet neviena amatpersona par valsts mantas izsaimniekošanu, nolaidību vai kādu citu pārkāpumu (neskaitot korupciju) jau nav saņēmusi jēdzīgu sodu.
Reizēm jau kāds vadītājs mēģina kaut ko papīkstēt. Arī mans lielais priekšnieks pērn masu medijos apšaubīja Valsts kontroles secinājumus. Tas protams ir labi, bet kopumā jau Kontrole un VID ir tās valsts struktūras ar kurām strīdēties ir bezcerīgi un bezjēdzīgi. Tā vai savādāk, bet tu paliksi zaudētājos. Pie tam šīs iestādes ir ar milzīgu varu un ietekmi un tiešā veida viņu pašu darbību neviens nekontrolē.
 

7. Augusts 2017

(bez virsraksta) @ 23:42

[info]emi, posting in [info]vajag:
Vai kādam ir dziesma "Meitenes no Talsiem", ko izpilda grupa Neviens Nezin? Atsūtiet please uz laivina.e iekš gmail punkts com.

Jau iepriekš paldies!
 

(bez virsraksta) @ 12:01

[info]windrider:

Viens no retajiem atvaļinājumiem, kad izdodas pilnībā atslēgties no darba un daudz kā cita arī. Divi ārzemju ceļojumi divarpus nedēļu laikā bija ļoti intensīvi. Kas jauns Polijā? Polijā viss notiek. Skaidri redzams, ka tā ir Eiropas maizes klēts un strauji augošs ekonomikas dzinējs. Nauda un vēriens kā vāciešiem, bet domāšana vēl nav tikusi līdz un tāpēc ir mežonīgi kontrasti. Toties Krakova ir ļoti skaista pilsēta. Tās centrs nemaz neatgādina Poliju, bet kārtīgu ''vecās Eiropas'' vecpilsētu. Sevišķi simpātisks ir Krakovas ebreju rajons, kas šodien ir ļoti neformāla un fotogēniska pilsētas daļa ar neskaitāmām bodītēm un krodziņiem.