snifs


22. Oktobris 2017

maxla pa lēto @ 20:09

[info]santech, posting in [info]pa_leeto:
Bungu rīboņas ritms:: My Dying Bride

Zem kata 8 bildes, kuras ir izdrukātas un uzlīmētas uz putukartona. Izmēri pirmajai ir apmēram A2, pārējām apmēram A3. Kaut kas ir ķepināts klāt, lai nostiprinātu pie sienas, bet nekas nopietns. Kādi stūrīši minimal iemīcīti transportējot, bet nekas traks.

Bildes ir no autostopu ekskursijas pa Skrundas militāro pilsētiņu pāris gadus atpakaļ.

Respektīvi - gribu tikt vaļā pret atlīdzību. Naudā vai graudā. Novērtē un nokritizē un, ja patīk, taisam barteri.

Rīgas centrs vai Brasa šonedēļ. Vēlāk tikai centrs.

... tālāk ... )
 

20. Oktobris 2017

televizors, sieviešu šalle @ 16:02

[info]sirualsirual, posting in [info]pa_leeto:
pārdodu teļļuku (€30) un dzeltenu šalli (cigarešu paciņa)

bilžas )
 

(bez virsraksta) @ 09:44

[info]windrider:
Tags:

Sajūta, kas ir diezgan raksturīga šajā darbā ir uz pusēm raušanas sajūta. No vienas puses sabiedrība, kam rūp vēsturiskais mantojums un tā saglabāšana, bet no otras puses attīstītāji, ražotāji un cita veida ekonomiskās intereses. Pirmajiem ļoti bieži šķiet, ka mēs darām pārāk maz un pārāk daudz ko atļaujam vēsturiskās ēkas vai citos objektos, otrie savukārt pārmet mums birokrātiju un pārmērīgus ierobežojumus. Galu galā ļoti bieži šādās situācijās esam spiesti iziet uz tādiem kompromisiem kur īsti apmierināts nav neviens. Vēl ir ļoti daudz darba izpratnes veicināšanā, ka vēsturiska ēka ir nevis traucēklis, bet gan potenciāla peļņas un biznesa iespēja, ja to saved kārtībā.
 

15. Oktobris 2017

salabot @ 21:44

[info]virginia_rabbit, posting in [info]vajag:
varbūt kāds handy cilvēks var palīdzēt salabot beļģu studentei gultu? Brīvības ielā

 

12. Oktobris 2017

(bez virsraksta) @ 15:37

[info]santech, posting in [info]gribam_zinaat:
Interesanti gan, uz ko attiecas preces garantijas termiņš 2 gadi, kas noteikts likumdošanā. Uz kādu no entajiem pārpircējiem, vai tomēr tikai uz gala lietotāju? Ja piegādātājs dod 2 gadus garantiju precei, un tā pie mazumtirgotāja nostāv pusotru gadu, tad laimīgajam gala pircējam tiek tikai pusgada garantija?
 

(bez virsraksta) @ 09:14

[info]windrider:

Par ļembastu Katalonijas sakarā ir divējādas sajūtas. No vienas puses emocionāli gribas atbalstīt kataloniešus, jo tautu pašnoteikšanās tiesības uz viņiem attiecas tāpat kā uz jebkuru citu tautu. Savukārt no otras puses saprotu arī Spānijas nostāju par valsts graušanu un antikonstitucionālu rīcību. Vienīgi māc bažas, ka ar visu savu vardarbīgo iejaukšanos referenduma norisē Spāņi ir tikai piemetuši malciņu Katalonijas neatkarības ugunskuram.

Lai gan vispār es jaunāko laiku Spānijas un Katalonijas vēsturi īpaši nepārzinu un ja tajā reģionā ir kāda tauta, kas pelnījusi savu valsti, tad tie ir Baski. Tauta, kas ir pilnīgi atšķirīga ar pilnīgi atšķirīgu valodu un faktiski viena no senākajām Eiropā. Ir hipotēzes, ka baski un viņu valoda ir viss, kas atlicis no senās, pirmsindoeiropiešu Eiropas.
 

11. Oktobris 2017

(bez virsraksta) @ 10:37

[info]windrider:

Šajās dienās aprit gads kopš vecmammas nāves. Lai arī pēdējos gados redzējāmies reti, viņa mūs ar māsu faktiski uzaudzināja, jo bērnudārzā negājām un arī vēlāk vienmēr viņa mūs sagaidīja no skolas ar karstu zupu. Dzīvojot vienas pilsētiņas un faktiski viena kvartāla robežās tāda braukšana ciemos pie vecmammas faktiski neeksistēja, jo viņa jau visu laiku bija tepat tuvumā.
Tipisks ''ulmaņlaiku'' lauku bērns no tāla Latvijas pierobežas pagasta, kas tomēr bija pietiekoši veca, lai visus 2. pasaules kara un pēckara notikumus pieredzētu jau tikpat kā pieaugušais un tiešs liecinieks. Labi, ka daudzus no viņas atmiņu stāstiem izdevās piefiksēt.
Savas dzīves laikā apglabājot abus savu dēlus un vīrus tomēr spēja saglabāt optimismu un dzīvu interesi par Latvijā notiekošo. Bija liels patriots, kas vienmēr raudāja dzirdot Latvijas himnu un ļoti vēlējās sagaidīt Latvijas simtgadi. Būtu arī sagaidījusi, ja ne viņas pēkšņi atklātā slimība. Joprojām nesaprotam, kā tādam cilvēkam kā viņa, kas par katru sīkumu sauca ātros un diezgan bieži dzīvojās pa slimnīcām, plaušu vēzi pamana tikai pēdējā stadijā, kad metastēzes ir ielīdušas jau kaulos.
Vismaz uz kapiem būs jāizbrauc šajās brīvdienās.
 

9. Oktobris 2017

(bez virsraksta) @ 10:10

[info]windrider:
Tags:

Darbs neļauj aizmirst arī senākas tehniskas zināšanas. Faktiski esmu kļuvis arī atbildīgs par nodaļas automašīnu un visi remonti, apkopes ir uz mani. Ar praktiski jaunu auto ir prieks braukt, pat ja tas ir mazs japānis, kas paredzēts braukšanai tikai pa pilsētu. Tas gan nav traucējis ar viņu piekļūt arī praktiski visiem objektiem, kas ir mazu meža vai lauku ceļu malās.