snifs


23. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 14:55

[info]windrider:

Interesanti par ko varētu liecināt fakts, ka ik pa laikam sejas grāmatā saņemu ''aicinājumu draudzēties'' no kāda pirmo kursu vēsturnieka/vēturnieces? Fakultātē neesmu rādījies 100 gadus un arī pa studentu krogiem īsti nesanāk staigāt.
 

20. Aprīlis 2018

Galdnieku @ 10:34

[info]vinsents, posting in [info]vajag:
Iesakiet lūdzu galdnieku, kas par saprātīgu atlīdzību varētu ielikt palodzi, kā arī veikt citus galdniecības iekšdarbus.
 

16. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 14:36

[info]windrider:
Tags:

Darbā spriedām, ka nupat ir sācies muižu pirkšanas otrais vilnis. Turklāt galvenie pircēji tagad ir nevis nez kādi biezie vai īpašumu attīstītāji, bet drusku ''traki'' manas paaudzes cilvēki, kuri galvenokārt paļaujas uz savu entuziasmu, enerģiju un visādu projektu rakstīšanu. Vēl interesantāk ir tas, ka visas labās muižas ir izpirkuši jau pirmās kategorijas pircēji un šie jaunie sākuši pirkt pat graustu un pusgraustu stāvoklī esošas ēkas kam racionāli domājuši cilvēki met līkumu lielo ieguldījumu/apgrūtinājumu dēļ.
Manas pieredzējušās un ciniskās kolēģes uz šiem entuziastiem skatās diezgan šķībi un ar lielu neticību, bet var viņas saprast, jo gan 90. gados, gan ''treknajos gados'' ir pietiekoši sastapušās ar visādiem makaronu karinātājiem un gaisa piļu arhitektiem.
Man gan tomēr gribas ticēt cilvēkiem, vēl jo vairāk saviem vienaudžiem, jo esmu saticis diezgan daudz tādus, kas ar milzīgu enerģiju un mērķtiecību ir sasnieguši vairāk nekā dažs labs naudasmaiss ar dārgu biznesa plānu.
 

11. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 08:54

[info]windrider:
Tags:

Nogremdēt darba mašīnu Zemgales dubļos ar visu priekšniecību...check. Labi, ka varēja kā vecos laikos, sazvanīties ar pagastu un dabūt no tuvējā kolhoza (tpfu Z/S) traktoru. Neliela škrobe, ka tā bija pēdējā pančka visā ceļā, iepriekšējām bijām veiksmīgi tikuši pāri!
 

10. Aprīlis 2018

Polaroid saulesbrilles @ 10:07

[info]brr, posting in [info]pa_leeto:
Pārdodu Polaroid saulesbrilles. Pirktas kā vīriešu brilles, bet faktiski unisex.

Gandrīz nelietotas. Manām acīm siltais tonis, kā izrādās, nav piemērots. Fielmann optikā par tām atdevu 50 €, gribētu 25 €.


Foto

Foto II

Foto III

Foto IV

Briļļu efekts un tonējums - aptuveni

Foto V

Foto VI


Atrodas Rīgā, +- centrā.

P.S. Ceru, ka puse no cenas par jaunu lietu iekrīt kategorijā "pa lēto"