snifs


12. Februāris 2015

(bez virsraksta) @ 21:23

Vasara viens reklāmas stendu pardevējs atbildeja, ka cenas nesūtīs, jo "mēs viņu preci visticamak nemaz nevarot atļauties". Nekas pasūtīju citur. Toreiz kopumā 25 stendus vajadzēja. Tagad vajag vēl 50. Ak, ja tikai šamais to varētu uzzināt. :P

 

4. Maijs 2014

(bez virsraksta) @ 23:14

Manām lauku mājām blakus, aiz grāvīša/upītes ir viens smuks zemes gabals. Pirmskrīzes burbulī to viens frukts pa lēto nopirka pa lēto un tālāk pārdeva pa pamatīgu summiņu. Pircējs aizgāja pa bankrota taku un īpašumu pārņēma banka. Pirms diviem gadiem banka gribēja to pārdot, bet prasīja neadekvātu summu. Tagad to atkal tirgo, bet jau krietni lētāk. Cenu nometuši par gandrīz 5k Eur un teorētiski to tagad varētu nopirkt (tagad 2500). Tik jautājums, vai vajag. Gabals sanāk tieši blakām manam rančo. Tam ir atsevišķa piebrauktuve no otras puses, sava elektrība utt. Robežojas ar dīķi. Turklāt es varētu uzcelt elegantu tiltiņu pār gravjupīti. Protams, appļaujamā platība krietni pieaugtu, tāpat arī nodokļu slogs... Vajag padomu.

 

15. Jūlijs 2013

(bez virsraksta) @ 11:21

Skatoties akmeņu čupu aiz sētas radās dulla ideja. Vēl tikai jāuzzin, vai kaimiņi un krustēvs tam piekritīs un vai nebūs birokrātiski šķēršļi.

 

14. Jūlijs 2013

(bez virsraksta) @ 16:42

Vasaras laukos ir foršas. Neskatoties uz milzums sīkajiem un lielajiem darbiem, kas jāpaveic. Žēl, ka tik tālu no lielpilsētas, citādi vasarās pārvāktos uz laukiem pavisam.

 

8. Februāris 2013

(bez virsraksta) @ 09:57

Izskatās ka krietnums.lv un cehs.lv ir uzsākuši savstarpēju kariņu.

 

12. Jūlijs 2012

Fīlings @ 16:22

Nupat paņēma sajūta, ka ļoti gribas sakravāt mugursomu un kaut kur doties. Vienalga kur. Tikai lai ir tā piedzīvojuma sajūta.

 

23. Maijs 2012

Kaitīgs dzīvesveids @ 09:34

Bungu rīboņas ritms:: Bermudu Divstūris - LABI - Arthur Jermak (Drum Cover)

Reizēm delfos un tvnetā savus rakstus publicē ārsti, veselīga dzīvesveida atbalstītāji, likumu pārstāvji, morāli soģi u.c. sabiedrības pārstāvji. Viņus es vienā vārdā apzīmēšu ar personu - Pēteris Apinis - persona, kurš iestājas par ultra veselīgu dzīvesveidu, kas patiesībā ir labi. Taču manu uzmanību šoreiz saista tas, kas notiek Rīgā katru gadu un ir jau kļuvis par reālu problēmu. Bet šie veselīgā dzīvesveida arjergarda pārtāvji to neakcentē, es pat atļaušos teikt ka slēpj.
Problēma ir pasākums, kas jau pašā pirmsākumā ir ierakstīts ar asinīm un nāves smaku - tas ir veselīgo sportistu propogansdētais "maratons". Jau pirmajā 42,195 kilometru garajā distancē, tās pirmais skrējējs gāja bojā. Tas jau liecina, ka tas nav labs pasākums. Un kas notiek Rīgā? Katru gadu no maratona skrējējiem kāds nomirst, vai ir tuvu nāvei - piemēram pagājušajā gadā Nils, kurš pat dēļ sekām brauca uz Berlīni ārstēties. Tas nav normāli!!!
Pēteri Apini, vai šajā jautājumā tev nav jāsaka kāds vārds. Cik zinu alkohols un tabaka ko tu apkaro, cilvēku nogalina gadu laikā. bet tavs propogandētais maratons - vidēji 2-3 stundu laikā. Nu, kas te ir kaitīgāks?
 

20. Jūlijs 2011

(bez virsraksta) @ 14:50

Kaut kā baigi sen nekas nav ierakstīts.

 

2. Marts 2010

(bez virsraksta) @ 17:12

Sastrēgums.

 

11. Februāris 2010

(bez virsraksta) @ 09:33

paceļamies gaisā un lidojam.

 

18. Janvāris 2010

12. Janvāris 2010

(bez virsraksta) @ 01:28

Bungu rīboņas ritms:: LT Čiekurs egles dēls

gribās kaut ko ierakstīt, bet patiesībā nav ko rakstīt...
 

3. Janvāris 2010

Un vēl kas. @ 00:56

Ja mums nav problemu, mēs tās izdomājam.

 

27. Decembris 2009

(bez virsraksta) @ 14:39

Kā var ievainot karmu?

 

25. Decembris 2009

Ziemassvetku vakars @ 22:35

Sēžu mašīnā pie Valmieras statoil un serfoju interneta.

 

23. Decembris 2009

Dienas prieciņš @ 19:29

Vienā dienā gaismu ierauga divas manas publikācijas. Smaids līdz ausīm. :)

 

22. Decembris 2009

Zudušās un atrastās mantas @ 00:37

Vai jums kadreiz ir gadījies, ka kādu lietu kaut kur noliekat un vairs neatrodat? Man jā. Pēdejais sāpīgais moments bija šī gada maijā, kad veiksmīgi padirsu savas retro brilles. Meklēju kādas divas nedēļas. Zvanīju pat uz cinevillu, kur tas redzēju pēdejoreiz. Bet nav un viss. Nobirdinaju asaru un norakstīju zaudējumos. Tad nu vakar gribēju izlaist kādu apli ar auto. Sāku meklēt vārtu atslēgu, bet neatrodu. Apgriežu visu māju apkārt, bet atslēgas nav. Saku ķidāt manu dokumentu somuņu, kur man tās visas svarīgās lietas ir, bet atslēgas kā nav tā nav. Toties sānu kabatā atradu savas pazaudētās retro brilles. Izrādās gandrīz katru dienu tās esmu nēsājis sev līdzi.
Abloms kvadrātā, ne?

 

21. Decembris 2009

Ir dziļa nakts @ 00:53

Sēžu pie loga viens pats...

Ir dziļa nakts.

Tumsā veras mans skats,

Veras mans skats...

 

Arī ar koklēm var daudz ko izdarīt.

 

 

18. Decembris 2009

WTF @ 11:35

Wat da fak?!! re

 

17. Decembris 2009

Henessy V.S.O.P. @ 19:24

Pirmoreiz dzeru šito mantu mierīgi. Nevis izraujot vienā malkā, saviebjoties un meklējot ko uzdzert, bet mmiieerrrrrīgi....
Un es sapratu, ko nozīme izgaršot, un no kurienes radušies teicieni par maigo garšu utt. Tā ir tā garša, kuru jūt, kad tikko tā manta nolijusi par mēli, piepildot visas garšas kārpiņas, kad patiešām var sajust to mucu, kur tas ir stāvējis... Ņamm...