Soli pa solim
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Šonakt pēc pusnakts gāju ārā skriet. Parasti jau tajā laikā ielas ir praktiski tukšas, izņemot vienu otru auto (visbiežāk taksometri) uz ielas un pāris cilvēku uz ietvēm. Skrienot ierasto trasi ap "savu" kvartālu, apmēram 100m tālāk pamanīju e-skūtera aizmugurējos uguņus. Bet īsti nevarēja saprast - vai skūteris stāv uz vietas vai tomēr kustās uz priekšu. Skūterim bija vadītājs. Un tad vienā momentā no skūtera-vadītāja veidola uz sāniem "iznira" vēl viens cilvēks. (Tā kā tajās indiešu filmās/dejās, kur vairāki cilvēki ir noslēpušies viens aiz otra un tad ar entajām rokām veido figūras.) Jo tuvāk (vismaz) diviem cilvēkiem ar skūteri skrēju, jo vairāk kļuva skaidrs, ka tie divi džeki uz skūtera bija "vīra dūšā". Un viņiem lielas grūtības sagādāja līdzsvara noturēšana, abiem esot uz viena skūtera. Paskrēju viņiem garām, un nākamos divsimts metrus regulāri ar bažām atskatījos, vai tas skūteris ar jauniešiem vīra dūšā nebrauc man virsū. No vienas puses man galīgi nebija pārliecības par to, ka "gan jau viņi man neuzbrauks virsū". Bet vienlaikus man bija sajūta un cerība, ka "viņi nekur tālu netiks". Un mani nepanāks (neuzbrauks man virsū). Pēc tam mierīgi noskrēju pirmo apli.
Skrienot otro apli, atcerējos par tiem diviem pacaniem uz skūtera un sāku domāt, cik tālu tad viņi būs tikuši. Realitātē viņi nebija tikuši tālāk par 100 metriem, jo nu es viņus pamanīju sēžam pie kebabu ēstuves, katram rokās pa kebabam. Ēšana palīdz uzsūkties alkoholam (mazinās reibums)? Godīgi sakot nezinu, jo ikdienā alkoholu nelietoju, pašam sadzerties līdz nelabumam ir sanācis dažas reizes, un pēdējā reize bija pirms 15+ gadiem skolas laikā. Lai nu kā, radās iespaids, ka puiši racionāli risina problēmu noturēties uz skūtera un nokļūt vēlamajā galamērķi. Skrēju tālāk.
Trešajā - man pēdējā - aplī ieraudzīju šī stāsta varoņus turpat pie kebabnīcas. Kad biju kādus padsmit metrus no viņiem, redzēju, kā vienam no viņiem no rokām izslīd telefons un ar troksni atsitās pret ietvi. Čalis pieliecās, pacēla telefonu, kādu sekundi to apskatīja. Kam sekoja garš, bēdīgs, žēlsirdīgs un nožēlas pilns "Bļāāāā....". Viņa kompanjons gan uzreiz laikam mēģināja mierināt, ka varbūt nav tik traki. Tā es pēdējo reizi viņiem paskrēju garām. Cerams, ka telefons nav galīgi sabeigts. Katrā ziņā novēlu tikai labu, jo man pašam viņi nekādā veidā netraucēja, nebāzās virsū utt.
 
 
Komentāri
[User Picture]
Kebabnīca vaļā pēc pusnakts? Oho..
Es telefoniem uzreiz krāmēju virsū labu aizsargapvalku un rūdītā stikla līmejamo aizsargu ekrānam. Un tas ir tā vērts, atmaksājas. Nezinu, kā (esmu ļoti apdomīgs), bet man pirmo sešu nedēļu laikā no telefona nopirkšanas brīža gadījās 3 reizes mainīt rūdīto aizsargstiklu - pirmos divus saplēsu, un tas abas reizes izglāba pašu telefona ekrānu. Trešais jau 2g bez starpgadījumiem, tikai pāris nebūtiskas švīkas, un ceru, ka vēl ilgi kalpos.
 
[User Picture]
Es gan nezinu, kāds tajā konkrētajā kebabnīcā ir darba laiks. Bet es pieļauju, ka ēstuve oficiāli ir vaļā līdz kādiem 11iem, Un konkrēti tajā dienā darbinieki tur vēl ilgāk uzturējās un kaut ko darīja, durvis bija vaļā utt, varēja ieiet iekšā un pajautāt, vai var vēl nopirkt kādu kebabu, kas tiem džekiem acīmredzot arī izdevās.
Man parasti tās lielās rūpes par telefonu ir pirmajā lietošanas gadā :D Tad es līmēju gan aizsargplēves, gan lieku telefonam to gumijoto vāciņu. Bet savam pašreizējam telefonam, kuru lietoju nu jau 4 gadus, pēdējos divus gadus to lietoju bez vāciņa. Varbūt tur ir kāds psiholoģisks pamatojums, bet, kopš man vairāk nav motivācija/bailes sabojāt telefonu, tas man nav kritis ārā no rokām un plīsis :D
 
Powered by Sviesta Ciba