entries friends calendar user info Previous Previous
Friends
gnidrologs
[info]gnidrologs
Add to Memories
Tell A Friend
Dagamba neslikti mūziķi, bet žēl, ka nav sava materiāla (laikam). Koveristi un novelty interpreti ātri aiziet aizmirstībā, lai cik virtuozi nebūtu. Spēlē jau viņi izcili un albumu production value arī līmenī.
platformene
[info]platformene
Add to Memories
Tell A Friend
Tik daudz jādara, tik daudz jāatceras. Sviests. Nenormāli daudz jādara. Jau kādu nedēļu švaki guļu, jo nakts vidū pamostos un nesaprotu, kā vispār "visu" izdarīt. It kā vēl būtu kaut kas jārēķina, kā izdarīt, bet ir tik jāstumdās uz priekšu. Un spēks / fokuss jau vienmēr nav.
Besij ka šitā tik bieži sanāk, ik pēc dažiem mēnešiem. Kad viss jau izdarīts, tad jau labi. Par daudz laikam gribu, bet nu jau par vēlu pārdomāt - uzdevumu izpildi sagaidu gan es, gan citi.

Labi ka man vismaz ir sošel laif, neskatoties uz to visu.
gnidrologs
[info]gnidrologs
Add to Memories
Tell A Friend
Neesmu nekāds džeza fanāts, lai gan pēdējā laikā mazliet ieklausos (laikam vecums), bet tādi koncerti kā šis man liek aizvien vairāk ieklausīties. Deivs Brubeks savā sirmā vecumā ar brandžu.

gnidrologs
[info]gnidrologs
Add to Memories
Tell A Friend
Ak tie briesmīgie "fobi". Īpaši komunistofobi.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
ambientā daile
Šodien darbā skan Les Joyaux De La Princesse - Exposition Internationale - Art et Techniques - Paris 1937
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
https://youtu.be/I6xQtFsODIQ?si=InJiVuXuhrTPaobE

Moondog (1969). Inspirēja Glāsu un Reihu.
gnidrologs
[info]gnidrologs
Add to Memories
Tell A Friend
Nekad nebūtu iedomājies, ka no perversijām un sevis kropļošanas varētu radīt tik zvērīgi fanātisku kultu. Tās būtnes nekad neapstāsies, kamēr neiznīcinās sevi un visus sev apkārt. Attiecas, protams, arī uz citiem talmudisma atzariem. Gatavojamies.
platformene
[info]platformene
Add to Memories
Tell A Friend
Manā aizņemtībā ir daudz sasprindzinājumu. Bet es ar tiem operēju. Tie ir: 
  • grupu aktivitātes (mūzikas grupa, Drag grupa, komandas spēles un jebkas cits kur ir vairāki cilvēki kas darbojas kopā) - citi pieprasa lietas (saka - vajag šitā, tā, utt., bet paši nedara, gaida uz "kaut ko"), un gana daudz citi dalībnieki neuzņemas / vai nevar uzņemties atbildību, un es pierodu pie tā, ka man ritenis jāstumj, lai tas vispar ietu uz priekšu. Un sāku to darīt pasīvi, reizēm nevaru atcerēties, ka man jābūt vnk chill uz sitiena, kad kaut kas pats notiek. Diezgan grūti. Te varētu atrunāties, ka jāļauj lietām vnk sabrukt - bet ja sāks brukt, kas pirmais kliegs? Tie pārējie, ka "kaut kā" nav izdevies un "kaut kam" jāsaņemās. Pē, glabt situāciju ir vēl nepatīkamāk, tāpēc neredzu citu veidu kā virzīt, kā vien turpināt stumt.
  • individuālās aktivitātes MAN, bet kur ir iesaistīti citi cilvēki, jo lai funkcionētu / ritenis ietu uz priekšu man ir jālūdz palīdzība no ārpuses, principā atkal jālūdz cilvēkiem uzņemties atbildību, un jāstumj ritenis kur tas pats nestumjas
  • darbības ar stundentiem, praktikantiem, utt., kur man ir jārāda viņiem kā pašiem stumt to riteni vai jāčeko kad man arī jāpastumj lai nepazustu inerce. Plus ātri jāpamana kad tie stumj nepareizā virzienā, vai stumj šķībi utt. un jādod fīdbacks tā, lai ritenis neapstātos.
  • mājās tas pats, bez manas inerces, ritenis nerit, paliek uz vietas, un ja es kaut ko neizdaru līdz galam, vai noticu solījumiem, ka kaut kas tiks izdarīts, tad R tas atliek uz apmēram 3-4 gadiem. Man ir arī jāstumda viņa lietas, jo viņš pats nevar. Tādas lielās, pieaugušo lietas, kā uzturēšanas atļāuja, nodokļi, mēbeļu iegāde, remontdarbi, pieteikšanās darbiem. Plus mājās pilns ar viņu vai tamdēļ mums kopēji nepabeigtiem sīkumiem, un tas mani ļoti nogurdina. Tad vēl jo vairāk gribas būt ārzemēs. Vai arī viņš varētu braukt, un ļaut man būt te vienai kādu nedēļu un lietas sakārot, bet viņš tā nedara, ja vien kāds nestumj.
  • personīgie projekti - albums, video, tūres, komikss, video projekcijas, tērpu izveide, sava animācijas īsfilma. Plāni mēdz atlikties uz 5-7 gadiem. ir ļoti daudz nepabeigtas lietas, kas lēnām tiek virzītas. Un tāpēc nevar ne aizmirst tos projektus, ne īsti iesākt jaunus.
pats pēdējais punkts varētu būt tie, kas mēģina mani sakontaktēt, bet tas ko no manis prasa ir prasīts nesaprotami vai bikli, vai komunikācija nav gana tieša, un kombinācijā ar visu citu šo sviestu kas paņem manu uzmanību, es to vienkārši neuztveru līdz galam, vai arī tik ilgi domāju kā atbildēt, ka nekad neatbildu


Nu, un protams arī darbs, bet to kaut kā vnk izdaru, vienmēr atrodu kā, un tas vnk izdarās. Dodiet tik to darbu. Joprojām darbojos freelance.
gnidrologs
[info]gnidrologs
Add to Memories
Tell A Friend
Maksā vairāk, ēd sliktāk, goj
Just in time for the new school year: Freiburg only offers vegetarian food in primary schools and daycare centers​

Highlights: In Freiburg primary schools and daycare centers, there is now only a vegetarian standard menu. The decision was made by the municipal council of the Black Forest metropolis last October with a green-left majority. The prices of school meals will be gradually increased to counter cost increases. Last year, the decision to introduce a standard vegetarian menu sparked a nationwide controversy about proper child nutrition. The Stuttgart Ministry of Agriculture clearly distanced itself from the decision last year. The city works with three caterers who deliver food.

https://newsrnd.com/news/2023-09-11-just-in-time-for-the-new-school-year--freiburg-only-offers-vegetarian-food-in-primary-schools-and-daycare-centers.BkUgvt3Rn.html
gnidrologs
[info]gnidrologs
Add to Memories
Tell A Friend
The Shadow that bred them can only mock, it cannot make: not real new things of its own.

- J.R.R. Tolkien

(((to be continued)))
profile
jebemots
User: [info]jebemots
Name: jebemots
calendar
Back December 2010
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031