Jūlijs

Posted on 2019.07.02 at 16:24
Tags:
Es esmu ūdens cilvēks, bet neesmu jūras cilvēks. Jūru man sakārojas ~2x gadā, parasti rudeņos vai pavasaros. Bet vakarrīt pamodos ar sajūtu, ka gribas saskarties ar kaut ko lielu, nenovēršamu un atsvešinātu. Galvā skanēja, ka jābrauc uz Tūju. Visu dienu nobumbulējām, bet pēc sešiem vakarā tomēr izkasījāmies, jo 100 km jau nekas liels nav. Mūs sagaidīja auksts vējš un lieli, nemierīgi viļņi un nenovēršamas atsvešinātības sajūta. Nogājām pāris km turp nezinkur un pāris km atpakaļ uz mašīnu. Saulrietā saņēmos arī ielīst ūdenī par spīti aukstajam vējam. Ūdens bija silts kā Klievī, es lecu pa viļņiem un sajutos neizsakāmi dzīva un neizsakāmi laimīga. Viļņi bija vienlaicīgi biedējoši un ļoti izklaidējoši lieli. Kļūmīga soļa rezultātā varētu būt grūti izkļūt no ūdens apakšas. Es stāvēju un ļāvu tiem triekties pret manu muguru, es lecu tiem uz pleca un laidos līdzi. Es jutos kā šķīstītavā un ģērētavā un paradīzē. Un ļoti, ļoti dzīva. Tas bija brīnišķīgi.

P.S. Iesakiet kko lasāmu, lūdzu. Man gribas lasīt īstas, skaistas, biezas vasaras grāmatas, bet man tādu nav. Pēdējās reizēs grāmatnīcās vispār nekas neuzrunāja.

Comments:


vārnu skaitītājs
[info]saikne_neochin at 2019-07-03 16:22 (Saite)
akkkk, kā sakārdināji ar tādu jūru. man jūra bija tuva, bet tagad to satieku labi ja pāris reizes gadā un parasti tad tā ir koša un rāma, bet tādu! viss, man arī vajag!
iesaku plānu vasaras grāmatu - puntes jērcēnu pagasta nezāļu herbāriju.
*
[info]inese_tk at 2019-07-05 01:38 (Saite)
Jā, tai esmu uzmetusi aci, būs jāizlasa. Enīvei gribas to skaisto, labo romānu
Previous Entry  Next Entry