inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, May 6th, 2016
  f_g
  10:55p
  ee?
  RU:CZ - 0:3.
  Skatījos spēli un neticēju savām acīm.
  f_g
  10:54p
  30.aprīlis-6.maijs
  bildes un lasāmviela )
  f_g
  6:39p
  LV-SE
  1:2. Papildlaikā. Lai arī zaudējums, tomēr ļoti un ļoti cienīgi nospēlēts.
  Merzļikins sevi labi parādīja. ;)
  pa_leeto
  [ illumine ]
  5:07p
  Vasarīgas bikses
  Pilnīgi jaunas Calvin Klein Jeans bēšīgi-rozā krāsas bikses, 45 eur (pirktas ASV par 70 eur), nav vilktas ne vienu reizi. Derētu 34/36 izmēra valkātajām, kā kapri bikses garākai meitenei vai visa garuma īsākai. Oriģinālais izmēŗs, kas rakstīts virsū ir 28.

  Izskatās šādi )

  Tieši tāda paša izmēra, tikai drusku garākas pilnīgi jaunas gaiši zilas Indigo Rein bikses (attēlā ir zaļganas, bet manējās ir vasaras debesu zilā krāsā), 25 eur (pirktas ASV par 35 eur), arī nav vilktas ne reizi.

  Izskatās šādi )

  Piemērīt un saņemt var Vecrīgā vai Pārdaugavā.
  apjukums
  3:26p
  atrasties pašā Amsterdamas viducī, bet dzirdēt tikai putnus vīterojam. Augstie kanālu nami slēpj burvīgus iekšdārzus, tāda idille aiz loga!
  mazeltov
  1:57p
  Jāaiziet vakarā pēc auto, jaiekrāmē aizmugurē granny bike un jābrauc beidzot uz Keikenhofu pārplaukušos tulpju laukus skatīt.
  Beidzot saule un siltums iestājies.
  ripp
  1:00p
  klau, kāds zina, kā apindēt/iznīdēt iršus? nu vai tiem līdzīgus kukaiņus. tādi kā lapsenes, bet lieli. ieperinājušies mājā, balkonā aiz apšuvuma.
  Thursday, May 5th, 2016
  mazeltov
  9:36p
  Email of the year:
  "I missed this email last month! I received the email but ignored it to be honest, as it was titled ‘Company X UK Invoices’ and John Smith (invoicing) was the first person addressed on it and the first file was IA’s. I just figured it wasn’t for me."

  Bļeģ, tas, ka tur bija second file, kas adresēts viņai, kā arī epastā bija trīs īsi teikumi, no kuriem vienā skaidri un gaiši norādīts, ka viens fails ir priekš invoicing un otrs priekš revenue recognition, to viņa izvēlējās noignorēt.

  Es visu dienu hujēju par "es ignorēju tavu epastu, jo epasta nosaukums bija ne tāds un es nebiju pirmā adresātu sarakstā :D"
  es_shobrid_lasu
  [ pirmslietus ]
  9:44p
  es_shobrid_lasu
  [ bridget ]
  7:08p
  Aldous Huxley - Brave new world
  iztulko
  [ kinskis ]
  5:04p
  lūdzu, kā latviski iztulkot Legacy-Login?
  Legacy-inbox? utml Legacy+termins no epastu pasaules.
  paldies!
  pajautaa
  [ khosmos ]
  4:14p
  Karjeras konsultācija bezdarbniekiem
  Sveicināti!
  Pirms mazāk nekā mēneša kļuvu par bezdarbnieci, un manā bezdarbnieka grafikā ir sacīts, ka mēneša laikā esot jāierodas uz bezdarbnieku karjeras konsultāciju. izlasīju mājaslapā, ka tur māca rakstīt CV, motivācijas vēstules, pareizi saģērbties uz darba interviju utml. uzskatu, ka esmu jau tā kā par vecu šim nonsensam (CV māca rakstīt pamatskolā) un, lai izvairītos no frustrācijām, labprāt izvēlētos karjeras konsultāciju neapmeklēt. vai es varu zaudēt bezdarbnieka statusu tādā veidā, t.i. vai man uz turieni OBLIGĀTI ir jāiet? varbūt kāds var pastāstīt, kā notiek šīs karjeras konsultācijas?
  (runa nav par obligāto tikšanos ar individuāli nozīmēto ierēdni, kas čeko, vai tu reāli arī meklē darbu vai tikai mētā gurķi)
  vajag
  [ parafraaze ]
  2:03p
  vajag 5 minūtes laika
  Sveiki,
  Liels lūgums visiem World of Warcraft spēlētājiem, kas arī ir kādas ģildes locekļi - ļoti, ļoti vajag respondentus pavisam īsai (~5minūtes) anketai saistībā ar WoW lietošanas paradumiem!

  https://docs.google.com/forms/d/1tZqM0hTcDrh5UGL8-tu3jB8j0IFVCKtLbmwPSJbzwqI/viewform

  Anketa saistībā ar (LU) psiholoģijas studijām, visas atbildes, protams, konfidenciālas un skatītas tikai kopumā :)

  PALDIES!
  f_g
  2:51p
  par apaviem
  Pasūtīju staigāšanai kurpes. Saprotu, ka šobrīd no visām tām vasarīgajām kurpēm, kas man ir, nevienas īsti nederēs garajiem gabaliem.
  Turklāt arī Ženēvai un Barselonai noderīgas būs ērtās, staigāšanai piemērotās basenes.
  sirdna
  2:33p
  9.maijs ir kaut kas līdzīgs Jāņiem. Svētki, tautisks gars un pacilātība, un nekādu dāvanu, no kuru meklēšanas un gādāšanas rodas nevajadzīgs stress un sāpe sēdvietā. Pikniks, uzkodas, padzērieni, līksme un pavasaris. Pat vēl labāk, nekā Jāņi, jo papildus dāvanu murgam atkrīt arī kautrēšanās par pareizās pārtikas nelietošanu (nu, kā tad jūs tā, bez siera, ojoj, senie latvieši Šambalā pārmetoši krata galvas).
  pajautaa
  [ laielais ]
  1:01p
  Jogurts vs krējums
  Ko jūs biežāk lietojat, krējumu vai jogurtu?
  Kad gatavojat salātus, ko lejat klāt?
  Ja lietojat biezpienu, ar ko to atjaucat?
  Wednesday, May 4th, 2016
  f_g
  7:53a
  22.aprīlis-29.aprīlis
  bildes un lasāmviela )
  citronz 10:39a
  Es reti kad gribu uz lieliem koncertiem, man nepatīk masas un agrā jaunībā gana daudz pa koncertiem dzīvots. Bet Damien Rice ir viens no retajiem, ko gribētos dzirdēt dzīvajā. Viņa mūzika mani uzrunā. Bet laikam jau šoreiz nesanāks.
  Tuesday, May 3rd, 2016
  pajautaa
  [ liizhj ]
  7:39p
  Riskējot uzdot kaut ko, kas citiem liekas pašsaprotams, tomēr vaicāšu (jo valsts iestādes tik sūta viena pie otras un nejēdz atbildēt konkrēti).
  Esmu pašnodarbinātā, kas maksā mikrouzņēmuma nodokli, bet vairs nestrādā algotā darbā citur. Gribu dabūt bezdarbnieka statusu un pabalstu. Kā rīkoties?
  a) jānoņem sevi kā darba ņēmēju mikrouzņēmumā un jānodrošina, lai bezdarbnieka statusa periodā man nav ienākumu kā pašnodarbinātajai?
  2) jāmaina mikrouzņēmuma nodokli pret kādu citu nodokļa formu un turpināt saņemt (vai arī nesaņemt) ienākumus?
  3) jānoslēdz pašnodarbinātā statuss pavisam, un, kad beigšu uzdzīvot bezdarbniekos, pieteikties pašnodarbinātajam atkal?
  4) vēl kāds cits variants?
  acs
  [ laielais ]
  7:04p
  ap pulkstens 18:15 uz Akmens tilta (aptuveni tilta vidū), uz ietves stikla kalna pusē sarunājās Ronalds Briedis, Iveta Ratinīka un Ronalda Brieža bijusī draudzene. Ronalds ar Ivetu līksmi un smaidīgi runāja, Ronalda bijusī nedaudz domīgi vērās tālumā caur abu sejām.
  es_shobrid_lasu
  [ emiilia ]
  5:21p
  ripp
  3:36p
  Korķis šajā brīdī, pusčetros, sākas jau pirms jaunās ģertrūdes. Omg. Labi, ka nebraucu vēl vēlāk.
  sw
  3:09p
  Chair of the Bored
  pajautaa
  [ marule ]
  1:48p
  Veloceliņš Centrs - Dārziņi
  Vai kāds zina, kādā stāvoklī šobrīd ir veloceliņš Rīgas Centrs - Dārziņi? Pabeigts/puspabeigts/nepabeigts?
  pajautaa
  [ brr ]
  11:43a
  Ceļš Rīga-Kuldīga
  Sveiki!


  Kā šobrīd viskomfortablāk ar auto nonākt no Rīgas līdz Kuldīgai - kuru ceļu izvēlēties?

  Skatījos google maps, bet tur attēli no `2011. gada. Pa to laiku var gan labu ceļu nobraukt, gan bedrainu savest kārtībā.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba