inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Wednesday, April 26th, 2017
  ttp
  11:01p
  f_g
  9:31p
  Stāsts par kartupeļiem, tēju un dubulto varavīksni noslēgumā.
  Thursday, April 27th, 2017
  morraa
  2:02a
  Pēdējā laikā cibasdraugi daudz raksta par klīniskajiem piedzīvojumiem, tāpēc nāku pulciņā stāstot par saviem japāņu medicīnas piedzīvojumiem.

  Pēc likuma vismaz vienreiz gadā ir jāiziet medicīniskā apskate, bet tas dziļums ir atkarīgs no tā, cik uzņēmums ir gatavs maksāt par savu darbinieku veselību. Mans uzņēmums šajā ziņā ir dāsns un iedzina tādā apskatē, kādu līdz šim nebiju pieredzējis.

  Būtībā, viss ir diezgan parasti - visādu ķermeņa šķidrumu analīzes, spiedieni, svari, acis, ausis, plaušas, sirds un tt., bet šoreiz bija arī kuņģa rentgens un ultrasonogrāfija. Otrā man tīri labi patika, jo kuram gan nepatiks kad smuka māsiņa tevi iesmērē ar eļļu un vazā ar slidenu, siltu pagali pa visām ķermeņa daļām.
  Kuņģa rentgens gan bija vairāk interesants nekā patīkams, jo bija jādzer bārija jogurts un jāvingro kājām gaisā rentgena aparātam virsū. Diezgan dīvains un sirreāls pasākums, bet rezultāts bija tāds, ka bija jāiet pie papildus ārsta, jo esot atrasts gastrīts.

  Nu labi. Papildus ārsts, tiesa, teica ka būs jārij zonde, kas man palika atmiņā no mammas stāstiem par padomju medicīnas šausmām. Tā perspektīva īpaši nesaistīja, bet ja vajag, tad vajag. Tik traki nebija. Vispāri traki nebija. Bonusā atkal māsiņa kura procesā masē mugur tādējādi nekādas drūmas domas galvā nenāk. Vispāri, medicīnas māsiņas ir tik svarīgi cilvēki, ka viņām visām uzreiz katrā pilsētā jāliek piemineklis.

  Vēlāk aizgāju līdz ārsta laboratorijai, saņēmu komplimentu ka man ir ļoti smuks barības vads, kuņģis un divpadsmitpirkstu zarna, turklāt lielas slimības neesot, vienīgi ka gastrits jāizārstē. Izgāju ārstēšanas kursu un pamanīju, ka esmu daudz mierīgāks. Ja agrāk manu raksturu varēja nodēvēt kā mierīgu ar agresīvām epizodēm, tad tagad ir tikai miers. Pilnīgi neticami cik mūsu ķermenis ietekmē domāšanas veidu. Otrādi, noteikti, arī.
  Wednesday, April 26th, 2017
  pajautaa
  [ livia ]
  5:34p
  Es zinu, ka izklausās nožēlojami, but still :D- iz jūsu pieredzes, cik ilgā laika posmā esat saņēmuši atmaksu no VID/ Valsts kases par gada deklarāciju/ attaisnojamajiem izdevumiem? (medicīnas)
  Par iepriekšējiem gadiem saņēmu precīzi pēc trim mēnešiem, kā teikts (1-3 mēn laikā), viņi vienmeŗ velk līdz pēdējam ? :D

  paldies!
  pajautaa
  [ pichshsh ]
  4:53p
  Bluetooth FM modulator
  Sveiki, kur_nopirkt komūna acīmredzot vairs neeksistē.
  Meklēju kvalitatīvu Bluetooth FM modulatoru automašīnai. Apzvanītie elektroveikali saka, ka nav. Vienu atradu Cenu Klubā, bet skaņas kvalitāte šausmīga.

  Current Music: Nahko And Medicine For The People
  ripp
  2:51p
  Gleznojošs zirgs!!!!
  http://www.paintedbymetro.com
  darbs
  [ escimo ]
  12:21p
  Pārdevējs/konsultants veikalā "Abra"
  Aicinām darbā komunikablu, enerģisku un atraktīvu pārdevēju/konsultantu darbam uz nepilnu/pilnu slodzi veikalā "Abra".
  Darbu noteikti var apvienot ar mācībām!

  No Tevis sagaidām:
  + pozitīvu attieksmi
  + godīgumu un augstu atbildības sajūtu
  + interesi par veikala produkciju un darbību
  + valodu zināšanas: latviešu - ļoti labi, angļu - labi, krievu - vēlams pamatzināšanas

  Mēs piedāvājam:
  + draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu
  + motivējošu atalgojuma sistēmu

  Gaidīsim tavu CV un pieteikuma vēstuli e-pastā - info@veikalsabra.lv.
  Lai jauka diena!

  Veikals "Abra" Rīgā - Kr. Valdemāra ielā 17a (pretī LNMM).
  pajautaa
  [ huinja ]
  12:21p
  Tāks. Varbūt kāds zina. Kad Rīgas satiksme uzliek sodu par parkošanos un laicīgu nesamaksāšanu, vai cilvēks var uzlikt mīksto, ja auto ir reģistrēts Lietuvā un tur cilvēks arī dzīvo? Vai arī viņi pēc tam sameklē un sūta vēstules?
  pajautaa
  [ unpy ]
  11:25a
  Ātri uztaisāmas fotogrāfijas dokumentiem.
  Kaut kur galvaspilsētas centrā ir tie smalkie aparāti, kuros ieej, samet šķirbā monētas, tevi safotografē un pēc brīža no citas šķirbas izlien fotogrāfijas?
  pajautaa
  [ cabeverde ]
  12:37a
  Domuzīme afigeļi
  Labdien!

  Cik saprotu, Domuzīmes redaktori pēdējā laikā ir paveikuši teju neiespējamo - to, kas nav izdevies Karogam 70 gadu ilgajā mūžā, proti, viņus literātu vidē dēvē par miskasti un pat atklāti ienīst.

  Zinu, ka Zēgners ir nosaucis žurnālu par miskasti, Konstes rakstu viņi izkropļoja, tāpat viņi regulāri "papildina" dzeju un prozu, kā arī daudzu jaunu rakstītāju recenzijas.

  Man ir tikai viens jautājums - WTF?
  Tuesday, April 25th, 2017
  f_g
  11:31p
  Lēvene apbūra! ;)
  Iemīlējos! ;)
  mazeltov
  10:49p
  Jo vairāk es pelnu, jo mazāk saņemu.
  #nodokļi
  pajautaa
  [ grizzly_bear ]
  10:32p
  Vai jums nāk prātā kādi palindromu teikumi?
  heda
  6:24p
  Feminisms 2017
  Saūdu Arābija, kur sievietes nedrīkst vadīt auto un atvērt bankas kontu, iebalsota Apvienoto Nāciju Sieviešu statusa komisijā (Commission of the Status of Women). Zviedru feministu valdības pārstāvji atsakās informēt, kā šajā jautājumā balsojuši.
  es_shobrid_lasu
  [ garamgajejs ]
  2:30p
  f_g
  3:39p
  lidostas piezīmes
  Lidostas jaunais spārns vēl pēc krāsas smaržo. ;) Bet ir smuki! ;)
  Un šodien lidostā sapratu, ka man ļoti patīk vācu valoda. ;) Nu, smuki skan! ;)
  citronz 3:07p
  Bet vispār dārziņš ir ļoti aktuāls jautājums šobrīd. Izskatās, ka jāmeklē privātais. Mūsu pusē diezgan švaka izvēle. Nekur baigi tālu ar negribas braukāt, jo tas ilgtermiņā varētu būt pagrūti. Bet nu jāmeklē būs vidusceļš. Jo palaist tuvākajā dārziņā, ka tik būtu, ar negribu. Gribu labu!
  citronz 1:23p
  Žēl, ka Latvijā nav tādu outdoor vai meža bērnudārzu kā citur. Savējo labprāt tādā laistu. Jo, manuprāt, bērniem ir daudz laika jāpavada ārā un kustībā.

  Šodien arī. Aizgājām uz spēļu laukumu, nomācies. Pāris bērneļi skraida. Sāk pilināt trīs piles, mammītes uzreiz sāk vaimanāt, sīkos pa ratiem un prom. Nu neko, mums vismaz forši- vieniem pašiem viss laukums. Pie tam, nav jau problēma tikai drēbēs, jo daļai bērnu mugurā ir adekvātas drēbes. Ok, vētrā un mega lietusgāzē varbūt nav forši, bet, ja knapi smidzina? Nez, manējais izpriecājās, pēc tam vēl izpačkājās pa peļķēm un laimīgs.

  Kaut kā gribētos domāt, ka laukos varbūt ir savādāk, tur būšana ārā arī sliktos laikapstākļos notiek dabiski. Un mammītes nestreso, ka rozā zeķubikses sasmērētas (true story, man viena no bd vadītājām, kuru bijām apskatīt, par šito teica). Dooh, tas taču ir pilnīgi normāli, ja bērns bērnudārzā iet ārā un nosmērējas. Es satrauktos, ja būtu savādāk.
  vajag
  [ tiga ]
  10:27a
  AVON
  Sveiki, meklēju kādu Avon konsultantu Rīgā, pie kura var pasūtīt pāris lietas vēl no aprīļa kataloga (kurš derīgs līdz 03.05.).
  Monday, April 24th, 2017
  ttp
  10:57p
  apjukums
  4:20p
  Kopš sāku strādāt jaunajā darbā, man ir pasliktinājusies sejas āda, ar sausiem pleķiem. Birojs vecā kanāla mājā, kondicioniera nav, ventilācija pavisam naturāla (cik starp logiem pūš). Kad vairākas dienas neesmu birojā, stāvoklis manāmi uzlabojas. Kādi tam varētu būt iemesli? Pelējums? Kaut kāds materiāls uz ko mana āda reaģē?
  sirdna
  3:57p
  Tādi smuki mākonīši aiz loga, un debestiņas tik zilas, un saulīte, ziniet, spīž kā tūkstots kilovatu spuldze! Taisni vai gribas sēdēt ērtā beņķī, kur grila dūmi nekož acīs un sacerēt kādu aizgrābtīgu dzejoli par sidraba strautiņiem, kuri tecēdami tek un ziedošais pavasars visriņķī, un cīrulis (šie tak ir klāt, ne? Ja nav, aizvietot ar jebko, kas nav vārna) vītero pilnā rīklītē. Un lai ar atskaņām, nevis kā tā mūsdienu dzeja, kura tiepīgi cenšas panākt efektu, kuru mums parasti sniedz beigta zirga skeleta ribās gaudojoša sniega vētra. Zirgu sauca Vasīlijs.

  Bet nākotnē var raudzīties ar drošu skatu, jo mājās gaida makaroni jūrnieku gaumē (vienos vārtos ieliek visām Kaukāza, Vidusjūras, Ziemeļjūras, Dienvidjūras, un citu ģeogrāfisku objektu virtuvēm, kopā saliktām un pareizinātām ar Gordonu "Fuck You All!" Remziju.). Un kaķis. Neaizmirsīsim par neizsīkstošo urīna avotu. Kas var būt jaukāks par to.
  pajautaa
  [ blond ]
  3:03p
  Labdien! Vai kāds tuvākajās dienās nebrauc no Rēzeknes uz Rīgu un nevar atvest man mazu paciņu? Atlīdzināšu, protams!
  vajag
  [ blond ]
  3:00p
  Rēzekne
  Labdien! Vai kāds tuvākajās dienās nebrauc no Rēzeknes uz Rīgu un nevar atvest man mazu paciņu? Atlīdzināšu, protams!
  ripp
  9:17a
  Ko lai šodien sadara.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba