inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, August 23rd, 2016
  mazeltov
  10:37p
  Ā, un es šodien caur biroja logu redzēju debesīs lidmašīnu, kuru pavadīja divi iznīcinātāji.
  Izrādās, ka nevis nolaupīta, bet gan nīderlandiešu olimpieši atgriežas mājās no Rio un iznīcinātāji šos sagaida/pavada/apsargā:

  https://www.facebook.com/KLM/videos/10153909457075773/
  vajag
  [ virginia_rabbit ]
  10:24p
  gumijnieki 29
  pirms nopērku no kada cita, jums nav par mazu gumijnieki 29 izm? krokši vai prastāki.
  mazeltov
  8:48p
  Bet zin, kas būtu vissmieklīgāk? Ja es varētu pārliecināt mammu uzņemt savā mājā bēgļu pāri (un pārliecināt bēgļu pāri), kuriem es varētu maksāt par to, lai viņi strādā mammas mājā lauku darbus - mēž kūti, slauc govis, palīdz rudens sējas darbos. Viņiem būtu jumts virs galvas un piķis ik mēnesi, savukārt mammai - palīgi smagajos darbos.

  Prīmā integrācijas eksperiments, ne? Labākais realitātes šovs LV!
  heda
  7:17p
  skandināvi
  "En man som heter Ove"/"Vīrs, vārdā Ūve" reklamēju jau ziemā, bet tagad beidzot ir arī tīklā gan angliski, gan krieviski. Pat trešo reizi skatoties gan izsmējos, gan apraudājos.

  En man som heter Ove

  Parādījusies arī arāba un psiha krimiķu trešā filma "Flaskepost fra P"/"Vēstule pudelē". Skandināviem laikam nekad neaptrūksies dekoratīvu neliešaktieru, šoreiz Pols Hāgens, kurš pirms tam "Kon-Tiki" spēlēja Tūru Heijerdālu. Filmas filosofiskais apakšjautājums - kā atņemt ticību, īpaši tam, kurš sakās nekam neticam.

  Flaskepost fra P
  mazeltov
  8:19p
  Bet vispār, Amsterdamā šonedēļ 25-30 grādi katru dienu, pat IRL no cepiena neizvairīties.
  pa_leeto
  [ aiz ]
  7:42p
  dindinIZPĀRDOŠANA iet vaļā!
  iPad, Millet ziemas jaka, Crocs apavi, Nike Air botiņas, lina pirtssvārki, LowePro fotosoma, Lonely planet ceļvedis & 100 citu iekārojamu lietu, kas jāķer ciet ar steigu :) 
  Visi labumi & kā pieteikties - šeku reku.
  pajautaa
  [ zetinja ]
  5:28p
  3d printēšana
  Iesakiet, lūdzu, kādu 3d printēšanas kantori izvēlēties.

  Also, aptuveni kā var saprast cenas? Man nav ne mazākās nojēgas, cik ilgs laiks nepieciešams, lai izprintētu mani interesējošo modeli, bet kur skatos, cenas ir par stundām.
  pajautaa
  [ scorpse ]
  4:15p
  Meniska operācija
  Pastāstiet, lūdzu, par labiem ceļa locītavas ārstiem un/vai pieredzi ar iestādēm un ārstiem, kas veic meniska artroskopiju. Diagnoze ir meniska plīsums.
  sirdna
  4:01p
  Eu, man vajag epitāfiju.

  Pagaidām varianti:

  "Nu, vai tev jau arī tā kā nebūtu laiks?"
  "Es jūs no zemes apakšas dabūšu rokā!"

  Būs jāpastaigā pa kapiņiem, jāpasmeļas iedvesma.
  sirdna
  3:45p
  Reiz pieķeksējos kaut kādā taro saitē, un tagad šie pāris reizes nedēļā sūta vēstis, ka manā dzīvē tuvojas Lūzuma Punkts, viss tāds ar lieliem burtiem un zvārguļiem. Nevis tāds parastais, bet kaut kas epohāls, kvantu lēciens ar trīskāršo salto, pa nopietno, tātad. Bet nu uz to ir riktīgi jāsataisās, savādāk no pārslodzes var aizbraukt jumts vai, vēl trakāk, lielā iespēja paliks neizmantota un vilciens aizbrauks, sliedes novāks un klauni pametīs pilsētu. Neatceros, laikam atlaižu sezonā par 39.99 dolāriem varēja pakonsultēties un sagatavoties zelta siekiem, kuri birs man virsū pa vidu starp romantiku un panākumiem.

  Forši, ka tik bieži notiek tādas fantastiskas iespējas. Tas vieš manī optimismu un dzīvesprieku.
  pajautaa
  [ malafemmina ]
  1:47p
  Ķīm. tīrītava "Nereta"
  Sveika, tauta!
  Vai jums ir pieredze ar šo uzņēmumu? Gribu nest tīrīt smalku (dārgu) dūnu guļammaisu, var viņiem tādu uzticēt? Pieņemu arī ierosinājumus citām uzticamām vietām. Tencinu!
  f_g
  1:45p
  Nospļāvos un pasūtīju sev rudens staigājamās kurpes no sportsshoes. Par vasarasa sandalēm esmu viņiem bezgala pateicīga. Neko tik ērtu sen nebiju kājās āvusi. Mierīgi spēju pārdzīvot lielās staigāšanas gan Šveicē, gan Spānijas braucienā.
  Ceru, ka ne zemās, ne augstās botītes šoreiz arī mani nepievils un būs man patīkama staigāšana līdz pat pirmajiem sniegiem.
  pajautaa
  [ saikne_neochin ]
  11:13a
  mēness dārznieki
  labu dien, cibgudrie!
  kāds, lūdzu, var ieteikt, sakarīgu un vienkāršu (internetālu) kalendāri, kur rakstīts kādi dārzu darbi darām saskaņā ar mēness fāzem un tādam lietām?
  kad labāk sēt, kad pārstādīt, kad vākt.
  verī senkjū.
  sirdna
  10:50a
  Gauži slavenajam Godvina likumam (jo garāka ir diskusija tīklā, jo lielāka iespēja, ka tiks piesaukts Hitlers un nacisms) vajadzētu lokālo variāciju, piemērotu Latvijas unikālajam kultūrvēsturiskajam mantojumam un dzīvesziņai. Kas mums tāds Hitlers, sīka ute.

  Putins un Krievija liekas piemēroti kandidāti - jo ilgāk runājam, jo lielāka iespēja, ka oponentam taps piedēvēta VVP dibena laizīšana un kalpošana Krievijas interesēm.
  Monday, August 22nd, 2016
  ttp
  11:38p
  pabeidzu skatīties izdzīvošanas serčiku un dabūju virtuvē kauties ar iršiem. all beginings are hard
  mazeltov
  10:49p
  GRATIS
  Nē, es nespēju noskatīties kā sviežpaveltipakaļ grupā dod prom visādus skapjus, kumodes, krēslus, galdus un aizkarus, bet esmu sev uzlikusi hordera liegumu pirms aizvācos tuvāk tam mantu sadales epicentram, lai nav tik daudz loģistikas laikā un bendžā jātērē.
  f_g
  10:30p
  Boss atpakaļ no atvaļinājuma.
  Bet es jau pamazām sāku gaidīt savējo. Tīri teorētiski - vēl divas nedēļas un atkal man brīvsolis. :)
  f_g
  9:33p
  4.jūlijs
  bildes un lasāmviela )
  pajautaa
  [ hotline_bling ]
  8:50p
  Telpaugu nedienas
  Kāda nelaime varētu būt piemeklējusi telpaugu (pīleja) - lapas pa vienai sāk no malas melnēt un nokrīt. Līdz šim gadu dzīvoja bez problēmām, vasaras vidū pirmo reizi tika 3x ar minerālmēslojuma maisījumu aplaistīta. Meklējot internetā, citiem šādu problēmu neatradu. Bilde )
  mazeltov
  8:11p
  Pārkopēts no Latest posts, moped ņe moj
  No Latest posts, izcēlums mans:
  "Nedomāju, ka tāda esmu vienīgā. Nodzīts, noguris cilvēks, kurš diezgan slikti tiek galā ar izdzīvošanas jautājumiem. Strādā, kā minimums, trīs slodzes - pamatdarbs (lai iet stāžs un sociālais nodoklis), minimikroskopiskais savs bizneselis, un darbs, kas ir mājsaimniecība. Ar savu mūždien pielabojamo dzīvojamo īpašumu, ar vecu mašīnu, sūdīgu veselību, jo nevar atļauties ne tik daudz atpūtas, cik vajadzētu, ne tik līdzekļu, lai savestu sevi kārtībā. Ar māti, kura ēd nervus, ar ne ideālo personīgo dzīvi.
  Man ir žēl to, kam ir vēl sliktāk. Protams, ka žēl. Bet es jau sen vairs nemetu kapeikas ubagiem un neskrienu palīgā vientuļiem pensionāriem. Kad biju maza, gan ubagiem metu kapeikas, gan pensionāriem palīdzēju. Kāpēc tagad vairs to nedaru?

  Jo saprotu, ka, ja metīšu kapeikas visiem ubagiem, tad aiz pēdējā ubaga rindas galā varēšu sēsties pati. Un nevaru arī paņemt vienu tādu ubagu pie sevis uz dzīvi - arī tas beigsies identiski. 
  Un man vairs sen nav spēka vientuļiem pensionāriem. Es biežāk esmu slima, nekā vesela, jau gadiem ilgi. Mana dzīve jau tā apmēram 50% nomodā pavadītā laika sastāv no sīkiem pakalpojumiem citiem - aizved, atved, palīdzi, nokārto, nomaksā, nopērc, aizdod mašīnu, pagatavo ēdienu, izmazgā drēbes, sarunā manā vietā, atbrauc palīgā. 
  Es neskrienu glābt patversmes suņus un kaķus, jo jau viens mans suns man mēnesī izmaksā virs 100 eiro, kā gan lai izglābju vēl kādu? 
  Neziedoju nepazīstamu cilvēku ārstēšanai, jo man nav pietiekami naudas, lai izārstētu pati savas hroniskās un akūtās kaites. Un draudzenei, kurai vajag 3000 eiro operācijai, es arī nevaru nekādi palīdzēt, jo man nav to 3000. Un, ja būtu, prātīgāk to summu būtu iztērēt savā labā, jo vajadzību ir ļoti daudz, turklāt ļoti nozīmīgu vajadzību.

  Visa augstākminētā nepalīdzēšanas pakete ir norma cilvēkam, kam pietrūkst gan laika, gan naudas, lai dzīvotu kvalitatīvu dzīvi. Ar "kvalitatīvu" es domāju - 8 stundas dienā strādā, pāris stundas veltī hobijam, rūpējas par veselību, kad ir noguris, tad atpūšas.

  Un te nāk leģions. Dažādas - gan valsts, gan privāti ierosinātas akcijas: Dzīvnieku un cilvēku patversmes, cilvēki ar steidzami nepieciešamām operācijām, nodegušas mājas, ubagi, bezpajumtnieki, sievietes, kas cieš no vardarbības, bāreņi, badacietēji, bēgļi. Un žmiedz manu pēdējo kripatu pašsaglabāšanās instinkta, sakot, ka kādam ir vēl sliktāk, lai taču es dalos. Ka vajag visiem dot, jo, savādāk - kas es par cilvēku, ka man tuvākā nav žēl.

  Ziniet, ir žēl. Un ļoti pat žēl. Vēl jo žēlāk tāpēc, ka es tiešām nejūtos droša par nākamo dienu, mēnesi, gadu. Iespējams, ka brīdī, kad beidzot, knapinādama eiro pie eiro, būšu izgājusi visus nepieciešamos izmeklējumus, arī man būs nepieciešama steidzama operācija par astronomisku summu. Iespējams, ka pat pirms tā laika es būšu jau tiktāl nodzinusies, ka izmisumā pametusi pamatdarbu izcili neveselīgos apstākļos, un mana rocība samazināsies vēl uz pusi. Kas tik nevar notikt, bet visu apdrošināt es nevaru. Īstenībā - neko nevaru.

  Tāpēc es uzskatu, ka šīs te kampaņas, kas tiek apmaksātas no tādu kā es kabatas (jā, arī ES budžets rodas no kaut kā, nevis zila gaisa un gribēšanas) un, kurās mani noliek vainas apziņas donora pozā, ir pretīgas un noziedzīgas manipulācijas, kas cilvēkos iznīcina pēdējās pašsaglabāšanās instinkta drupačas.

  Zini, Latvija, liec man mieru ar saviem bēgļiem. Manis pēc lai viņi te dzīvo, vairojas un ievieš kaut cilvēkēdāju likumus pēc vēl divām paaudzēm. Vienkārši - liec man mieru, tev ir budžets un resursi, ar ko šos bēgļus pieņemt un uzturēt - uzturi uz veselībām. Neprasi man vispār nekādu manu viedokli šai jautājumā, tu taču sen esi izlēmusi visu mūsu vietā, ko vēl tu gribi? Lai es, vienkārši, atdodu tev pilnīgi visu, uzrakstu sev uz pieres "es mīlu visus bēgļus" un pakaros, tevi slavinādama par pareizo lēmumu? Jo tā būs cēli un skaisti, ja?
  Tikai, no tā "pilnīgi visa", ko es Tev varētu atdot, tu pat vienu bēgli nepadarīsi laimīgu.

  Ja es varētu atļauties vienu nelaimes putnu izmitināt pie sevis un par viņa labklājību pienācīgi parūpēties, tici man, tev tas man nebūtu ne jāatgādina, ne jālūdz."
  citronz 6:09p
  Manam kompim tikko apritēja 10 gadi. Jāsaka, visu cieņu, tfu tfu tfu, izturīgs. Tāpēc arī jaunu neesmu pirkusi. Bet nu jā... Ņemsim to pašu fotogrāfēšanu, šobrīd ir tā, ja neapstrādā bildes kaut pamatlietas, tad tas nekam neder. Vajadzētu jaunu kompi. Bet es šobrīd esmu tehnoloģiski pilnīgi atpalikusi, neko nesaprotu no kompjiem, un labs kompim jebkurā gadījumā būs dārgs. Tā kā laikam jāturpina vien lietot savs vecītis, tāpat es viņu ieslēdzu tikai rēķinus samaksāt un bildes ielikt, jo viņš ir tik lēns, ka pat telefonā ir ērtāk sēdēt internetā.
  ripp
  4:18p
  es nemaz nejūtos "feministe". nu tur labi, pirmkārt cilvēks ir cilvēks un tikai tad vīrietis vai sieviete. un tie abi ir līdzvērtīgi. bet ne vienlīdzīgi. jo dažādi. vīriešiem visbiežāk labāk sanāk tas un sievietēm šitas (nepavisam ne vienmēr, protams, protams).
  bet tad, kad man pasaka kaut ko no sērijas "tev nepiestāv lamāties". vai tad, kad kādā video par dzemdībām vīrietis dzemdētājai saka "malacis, esmu apmierināts", tad gan es aizsviļos nelabās dusmās, goda vārds.
  pajautaa
  [ jimmy ]
  4:28p
  Baltcom
  Kolēģi, kādas Jums ir atsauksmes par Baltcom interaktīvo televīziju un internetu?
  Kādas galvenās atšķirības ar Lattelecom?
  pa_leeto
  [ begemots ]
  1:48p
  Camry tejkanna ar temp. kontroli
  Paris reizes lietota. Pirkta DEPO pirms paris menesiem par aptuveni 30?
  Nav tomer vietas.

  1,7l, sikak skat linka.

  ... tālāk ... )

  €10

  Pieteiksanas *tikai* komentaros, prieksroka tiem, kas savac atrak.

  Passavaksana no Kalupes ielas pa dienu vai vakaros, ieprieks sazinoties uz mob
  divi devini viens cetri astoni astoni cetri tris
  pa_leeto
  [ polija ]
  12:15p
  Dažādas lietiņas (gan lietotas, gan jaunas)
  Beigās jaunas lietas, sākumā - pārsvarā lietotas. KAtrai lietai pierakstīts klāt. Tām lietām, kas atkārtoti ieliktas, samazināta cena.
  lietiņas ar bildēm )

  Atrodos Ķengaragā. Var būt iespēja kaut kur pievest garāmbraucot - jo īpaši posmā Ķengarags - Spice.

  Ja par kādu preci jautājumi - specifikācija, kādi parametri utt., rakstiet komentāros vai uz: freedom at inbox.lv.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba