inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Thursday, February 26th, 2015
  dominika
  10:46p
  Tam ir vārds!
  Šovakar uzzināju, ka eksistē tāda lieta kā pseidobulbārais afekts. Man šķiet, ka beidzot, pēc 30 nodzīvotiem gadiem šajā pasaulē, kaut kas izskaidro manu raudāšanu - asaras, kas var sākt krist neparedzami un nevietā un ko es nevaru pati apturēt, bet kas pāriet tikpat pēkšņi kā sākušās. Un kaut gan pēdējos gados esmu ārstējusies no depresijas un raudāšana ir bijusi saistīta ar skumju emocijām, nepamatotas (brīžos, kad nejūtos ne bēdīga, ne aizvainota utt.) vai pārspīlētas raudāšanās epizodes man ir kopš es sevi atceros (ir bijuši arī pretēji gadījumi, kad sāku smieties bez iemesla, vai jūtu, ka seja savelkas smaidā, saņemot nepatīkamas/skumjas ziņas) un es nekad neesmu varējusi saprast, kāpēc, bet zinājusi - tā ar mani ir. Man ir bijis par to kauns, un apkārtējie ir jutušies neērti, bet es neko neesmu varējusi ar to iesākt. Un, re, iespējams, tā ir neiroloģiska, nevis psiholoģiska rakstura problēma! Sirds (prāta?) dziļumos es jutu, ka ir jābūt izskaidrojumam.
  Visinteresantākais ir tas, ka viena no lietām, ar ko šis sindroms tiek sasaistīts, ir smadzeņu trauma; un es uzreiz atcerējos, ka apmēram piecu gadu vecumā nožāvos no diezgan liela augstuma. Pieaugušie klāt nebija un pati nekā slikti nejutos, piecēlos kājās un gāju mājās, droši vien ka nekādu acīmredzamu seku arī vēlāk nebija, jo neatceros, ka mamma būtu vedusi mani pie ārstiem šajā sakarā. Rīt jāpiezvana un jāpavaicā, vai viņa neatceras, kad man sākās tās raudāšanas.
  f_g
  3:40p
  Migla lika paseedeet lidmashiinaa vairaak nekaa pusstundu. Kaveejaamies. Smiekliigi kljuva, kad pilots pazinjoja, ka jaabrauc uz skrejcelja otro galu, jo tur redzamiiba ir labakaa.:)
  Sanaaksme.. hmmz... paardomu daudz.
  Pusdienas paeestas un tagad svariigi neaizmigt sanaaksmes otrajaa dalja. :)
  Bet vispaar - gribas majaas.
  Visa cita starpaa - blakus telpaa notiek varen interesanta sanaaksme - par alternatiivaam cuuku kastraacijai.
  sirdna
  2:12p
  Šī nav sevišķi īpaša diena, toties rītdiena būs visnotaļ īpaša. Speciāla, nebaidos šī vārda.

  Pirmkārt, piektdiena.
  Otrkārt, algas diena.
  Treškārt, mana dzimšanas diena.

  Vai tas nav jauki?

  Tos, kuri nupat sāka auļot uz skapjiem un pagultēm, kur savu stundu gaida vērtīgās un pārdomātās dāvanas, kuras jūs akurāt priekš manis sagādājāt, es gribētu nomierināt un paskaidrot, ka man katru nedēļu ir vismaz viena dzimšanas diena. Esmu dzimis pirmdienā, 27.datumā.
  pajautaa
  [ mufs ]
  1:50p
  SPA
  mopēds nav mans, neko no mopēdiem nesaprotu -

  ārzemju kolēģe prasīja,vai baltik bīč hotel tiešām ir labākais SPA Latvijā (jo sevi tā reklamējot)? Nu,vismaz,vai tiešām ir labs?
  sirdna
  12:25p
  Kā klājas, samaksāju par pusdienām. Atlikumā saņēmu vācu, franču, īru, grieķu un lietuviešu monētas. 20 leptas, tas mani sevišķi uzrunāja.
  pajautaa
  [ digna ]
  10:46a
  Mandeļu piens mazā tilpumā
  Vai Rīgā kaut kur var nopirkt mandeļu pienu 200 - 500 ml iepakojumos? Ja jā, kur?
  (Jautājuma būtība ir tilpumā, nevis mandeļu pienā kā tādā)
  citronz 10:31a
  Ir vairākas grāmatas, kuras gribu izlasīt. Tik bail iet pirkt, jo maciņš būs tukšs. Bibliotēkā neesmu rādījusies gadiem, arī bail :D
  Tad vēl man mājās ir pāris sadāvinātas grāmatas, kuras vajadzētu izlasīt. Bet bail ķerties klāt. Jo es grāmatas nelasu, es tās apriju. Ja sāku lasīt, nevaru aiziet gulēt, kamēr nepabeidzu.

  Bet laikam tomēr jāatsāk lasīt grāmatas. Nu vismaz pa druskai.
  f_g
  4:17a
  agrais rīts
  Labā ziņa - neaizgulējos :)
  Sliktā ziņa - viss ir kā parasti šādos rītos-katru stundu mostos, lai pārliecinātos, ka neesmu aizgulējusies. Nervi, nervi.. :D
  Nu, ko brokastiņas, kafija un tad jau drīz taksis būs man pakaļ. :)
  Garā diena var sākties!
  f_g
  4:17a
  Garfield
  garfield
  vajag
  [ mala ]
  4:11a
  vajag kādu, kurš gribētu dzīvot 27 m2 lielā istabā 4istabu komunālajā dzīvoklī Brīvības un Mierielas stūrī. Istaba ok stāvoklī, pārējais dzīvoklis šāds tāds.
  Par 140 naudām mēnesī(visi komunālie, arī apkure iekļauti),var saņemt lietošanā ar mēbelēm, var bez. mājdzīvnieki saprātīgā skaitā akceptējami.
  Apskatīt var no rītdienas, ievākties - no 8. marta


  Jautājumus te vai iemala@inbox.lv.
  Wednesday, February 25th, 2015
  mazeltov
  3:59p
  Kopā ar mājas saimnieci Kimu aizgājām līdz pilsētas otro roku veikaliem - viens ietirgoto naudu ziedo baznīcai, bet otrs - slimnīcai. Vēl biju foršā lietoto grāmatu veikalā - uz to būs jāaiziet vēlreiz, lai iemūžinātu mājīgo atmosfēru.
  Iztērēju 3.5 dolārus - 2 dolārus par 1976. gadā izdotu Walt Disney Comic Digest ar Mikimausu un 1.5 dolārus par skinny džinsenēm, jo man ir tikai vienas valkājamas bikses un vajag kaut ko kājās velkamu, kamēr pirmās veļasmašīnā.

  Šovakar vakariņās iesim uz wings night (3.5 dolāri par groziņu). Rīt jādodas paciest uz kalnu un pašļūkt pa ledu, savādāk var gadīties attapties Bingo hallē no bezdarbības.
  pa_leeto
  [ sauleszakjis ]
  11:59p
  Heijā

  Varbūt ir kāda/-s, kurš vēlas izmēģināt limfdrenāžas procedūras par lētākām naudiņām? Ir tā saucamie īstie zābaciņi, ar vairākām kamerām utt.
  Iegādājos 10 seansu kursu, bet pēc pirmās reizes secinājums, ka izrādās nemaz nedrīkstu ar savu veselību.
  tad nu piedāvāju 9 seansus par 20 Eur Rīgā, Mēness ielā :)
  f_g
  8:15p
  kā parasti
  Krāmējos rītdienai.
  Kā parasti ir divas lielās bailes:
  1) aizgulēties
  2) kaut ko vajadzīgo nepaņemt.
  pajautaa
  [ osinsh ]
  4:21p
  Veikalā man 6e vietā novilka 60e no kartes. Čeka nav. Pagājušas pāris nedēļas. Ko darīt? Vispār var ko darīt?
  pajautaa
  [ amberss ]
  4:01p
  skrējiens
  Sveiki, varbūt ir kāda komanda, kurai var pieslieties, lai maratonā noskrietu 10 km bezmaksas?
  pajautaa
  [ anima_de_nera ]
  3:06p
  dzīvokļa remonts
  jautājums salīdzinoši nesen dzīvokļa remontu pie/pārdzīvojušiem cibiņiem - cik izmaksāja? zinu, ka viss atkarīgs no materiāliem un prasībām bet šobrīd cik maksā nu tīri darbs - meistars paziņa ar zelta rokām, kas dara visu, meistaru banda no firmas ar smēķējošu brigadieri un čekiem ar pvn utt. ir plāns izremontēt dzīvokli (laikam jau kapitāli), sākt ar vannasistabu piemēram, kur jārauj ārā viss 25gadu vecais ne-remonts. un pēc tam viss pārējais.
  dalieties lūdzu iespaidos, pieredzēs (pēc kara visi gudrāki), cenās un varbūt par ieteikumos ar telefona numuriņiem!
  lai smuka diena!
  pajautaa
  [ chill_pill ]
  2:40p
  Vai kāds zina, kur par saprātīgu cenu iegādāties Mogiļeva šķēres? Vēlams, ka nelietotas.
  vajag
  [ chimera ]
  2:35p
  vajag
  kasešu pleijeri. strādājošu. kaut kādu naudu varu samaksāt.
  ripp
  1:36p
  viena lieta pavisam noteikti uzlabo noskaņojumu. ja tu 4 dienas meklē īsto vārdu un nespēj, nespēj to atrast, bet beigās, hops un ir. tad noskaņojums palecas vairākas pakāpes augšup.

  jau kādu laiku cenšos sākt taisīties ārā. veicas sūdīgi, jo vislaik atceros kādu padarāmo darbu.
  sirdna
  12:39p
  Poll #20335
  Open to: All, results viewable to: All

  Viltotais zaķis iraid:

  View Answers

  Puisis, kuram izdarīta operācija, lai izskatās pēc meitenes
  6 (11.3%)

  Meitene, kurai izdarīta operācija, lai izskatās pēc puiša
  1 (1.9%)

  Maltas gaļas klaipiņš
  40 (75.5%)

  Cits (komentāros)
  3 (5.7%)

  Pavisam cits! (nekādu komentāru)
  6 (11.3%)

  Bet ar mani vienreiz bija tāds gadījums (komentāros)
  2 (3.8%)

  pajautaa
  [ divi_g ]
  12:16p
  Iesakiet, lūdzu, grozāmu un bīdāmu kronšteinu priekš 42 collu ~20kg TV. Jāstiprina būt pie dubulta reģipša sienas. Paldies!
  sirdna
  12:10p
  Kompim nomainīja klaviatūru. Tagad viss, ko es rakstu, ir tāds tīrs, nenospeķots, bez drupačām, kafijas traipiem un izkritušu spalvu kumšķiem. Skaisti!
  pajautaa
  [ mazliet ]
  12:02p
  zobu ārsts
  Pirmo reizi mūžā man ir caurums zobā. Mazs melns punktiņš, kas nenāk nost - domājams, ka tas ir caurums. :(
  Esmu apsēsta ar saviem zobiem un manī izraisa paniku jebkas, kas saistās ar zobu ārstiem.
  Lūdzu iesakiet kādu sakarīgu zobu ārstu, kas plombē zobus ar maksimālu devu veselā saprāta, maksimāli kvaitatīvi - tā lai turās mūžīgi un neredz (lai tie fillings labā kvalitē un baltā krāsā), nesāpīgi, un ar maksimāli laipnu attieksmi. Rīgā.

  Paldies.
  ripp
  11:06a
  izgulējos. pirmoreiz pa kādu laiku. tā kā esmu centrā, mēģināšu saņemties pastaigāties. vai šobrīd notiek kāda forša izstāde? es kā parasti par tām neko nezinu.
  pajautaa
  [ zetinja ]
  9:18a
  Kāds no jums ir redzējis kaut kur nopērkamu cienījama izmēra saliekamu/izjaucamu galdu? Tādu, ko var pavisam izjaukt un aizbāzt aiz skapja. Galvā man stāv kkas līdzīgs novusa galdam, kur ir āža kājas, uz kurām uzliekas paša galda plate.

  Ļaunākajā gadījumā varbūt te ir kāds mājgaldnieks hobijists, kurš var pa mazām naudām izgatavot? teiksim tādu galda virsmu, kas uz novusa galda kājām lien, tikai ir pa kkādiem 20..30 cm garāka.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba