inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, October 9th, 2015
  pajautaa
  [ zivs ]
  5:13p
  mūzikas atskaņotājs androīdam
  Netieku gudrs kā atrast Androidam mūzikas pleijeri, kas vnk atskaņo mūzikas failus.
  Viss ko provēju, slēdzas klāt internetam, rāda reklāmas'n'bullshit.
  Vai ir kāds vienkāršs pleijerītis, kas nepiedāvā nekādas e-fīčas?

  UPD. Tencinu, ir atrasts (Folder Player)
  sirdna
  5:03p
  Un vai jums ko izsaka kultūrmeme: "Aļīsāā!! Mielafōōōn!!"

  Šito grāmatās neizlasīt, ha.

  Also, esmu gaužām pateicīgs par šī rīta mierīgo pamošanos. Vēl esmu pateicīgs par to, ka autobusa pieturu apspīdēja saule un sildīja pakausi, jo par silto cepurīti esmu iecerējis būt pateicīgs mazliet vēlāk. Un vēl esmu pateicīgs par kanotora milzīgajām palodzēm, uz kurām ir ērti dzert kafiju, un par žāvāšanos vakardien es esmu briesmīgi pateicīgs.
  f_g
  12:28p
  Frizētava ir lieliska vieta, kur žurnālus lasīt. Viens apmeklējums ir viena žurnāla "Ir" izlasīšanaa garumā. "Rīgas laiks" pietiek pusotrai reizei. ;)
  ripp
  9:41a
  viena diena līdz solītajai apkurei. šī māja ļoti slikti tur siltumu. labā ziņa ir, ka te ir daudz radiatoru un, apkures laikā, nav auksti. bet nu ar kamīnu šito monstru izkurināt nav iespējams. kurini cik gribi, no rīta tāpat totāls ziemeļpols. sēžu ar čībām un silto pončo, elpoju auksto gaisu un salstu. kurās kamīns, tad jau pēc pāris h būs labāk.

  citās ziņās, a. šodien aizgāja uz dārziņu. jāmēģina tikt galā ar to A. grāmatu, lai nebūtu pārāk daudz jāraujas pa brīvdienām. mans klients ir atdzīvojies, tādēļ jaunnedēļ jau veltīšos tam.

  jāuztaisa brokastis un jāsāk strādāt.
  sirdna
  12:06a
  Devītais oktobris ir pienācis un man ir pamests mīlīgs glābšanas riņķis. Ja tas pārvilks mani pāri 29.oktobrim - ne gluži dzīve, bet daži pēdējie mēneši nebūs veltīgi nodzīvoti.
  Thursday, October 8th, 2015
  panacea
  5:26p
  Psc, un pašas Viņķeles Twittera bakgraunda bilde ir 'No brain, no headache'. Un angliski lepni uzrakstījusi -- Latvian MP. Vāv.
  panacea
  5:13p
  Aļō aļō
  Helou, a tā tiešām ir vai tikai tā, ka ziņas tādas pienāk?

  Bet no svešumiem ziņas lasot, liekas ka Latvijā ir apokalipse tagad -- rauj nost plakātus ar geju tolerances aicinājumiem, smejas par ar vilcienu nobrauktu tanti (http://klab.lv/users/ex_silentio/163900.html), 'Tikumības policija' (wtf!).

  Nu, un tagad vēl -- aizliedza šodien nedzemdējušām sievietēm ziedot olšūnas. Un pavisam nopietni -- jo viena tante teica (Dr. Matule), ka tas ir slikti. Bāc, 100 galvas izlemj tagad, ko sievietei darīt ar ķermeni, jo, lūk, sieviete nedomā. Ā, nē, tā gluži nebija -- sieviete vienkārši 'neizprot olšūnas nozīmi'.

  Protams, ka vīrietis, kas ir 'cilvēka' etalons, domā, tāpēc spermu var donorēt ar bērniem vai bez (jautājums, ko bērnu esamība donorēšanas gadījumā maina vai nemaina gan paliek?).

  Es atceros, ka bija reiz tāds izteiciens, ka 'Sieviete ir cilvēka labākais draugs'. Meh, meh, meh. Nu paldies.

  Cepiens šeit: https://twitter.com/Vinkele/status/652042614951256064

  Tā, un tagad, kad es esmu beigusi pukstēt un žēloties, dargās sievietes un vīrieši, lūdzu pastāstiet, ka tās vienkārši ir sensāciju meklējošas ziņas un ka tik traki jau nemaz arī Latvijā nav.
  sirdna
  5:26p
  Šīsdienas īpašā pateicība lai tiek Merkura retrogrāda beigām. Man beidzot atsūtīja failus un datus, no kuriem ir jēga, ar kuriem es varu saprasties un kuri runā ar mani.

  Pateicības parastās:
  a)jaukajai frizierei, kura nošķina manas krēpes, uzpūta kaut ko smaržīgu un piezīmēja, ka man mājās laikam ir kaķītis;
  b)vokāli instrumentālajam ansamblim Status Quo par ziņģi "Marguerita Time", kura akurāt tagad skan austiņās.

  Pateicība preventīvā - tam īblim, kurš šorīt iedzina mani melnā izmisumā un sabradāja visu manu atlikušo dzīvi.
  apjukums
  3:23p
  Oldskūls
  Blakussēdētāja vilcienā no somas izvika CD atskaņotāju, savu CD kolekciju, uzlika mega ausis un dungodama pazuda skaņu valstībā.
  vajag
  [ daarta ]
  3:30p
  lv-ru tulkotājs
  meklēju tulkotāju lv-ru vieglam īsam tekstam pa vīkendu.
  vajag
  [ daarta ]
  3:28p
  melna drapērija
  meklēju melnu, biezu (tipa skatuves drapērijas) audumu divu 2 x 3,5 m platu paneļu aizklāšanai uz rītdienu.
  būs nepieciešams piestiprināt, bet plānoju nesabojāt. varu savākt šovakar vai rītdien. par nelielu atlīdzību.
  vajag
  [ neraate ]
  3:07p
  Griestu lampu
  Varbūt kādam ir lieka griestu lampa/lustra, kas stāv kaktā un krāj putekļus? Labprāt paņemšu
  sirdna
  12:56p
  Tāds rakstošs noskaņojums šodien.

  Došu elektroniskās etiķetes padomu. Sacīsim, jums raksta kāds pilsonis un saka, ziniet, man vajadzētu tādu un šitādu informāciju. Jums tieši tai brīdī ir darba līdz kaklam, un veltīt pilsoņa informācijas vākšanai pusstundu/stundu/dienu jums nesanāk. Visādas skaistas vadlīnijas saka, ka vajag atbildēt, mol, saņēmu jūsu vēsti un ņēmu pie sirds, atbildēšu tiklīdz varēšu, kaut kā tā.

  Tad lūk, bērni - neatbildiet pilsonim nekad. Jo, ja pilsoni ignorē, viņam nav īstu iemeslu sāk lekties uz līdzenas vietas. Toties, ja jūs savā neapdomībā liksiet pilsonim saprast, ka ir arī svarīgākas lietas par viņu, pilsonis to ļoti ņems pie sirds. Neklausiet vadlīnijām, bērni.
  pajautaa
  [ dominika ]
  12:49p
  Tipogrāfijas
  Nepieciešams atrast tipogrāfiju, kas uzņemtos steidzamu darbu (~ nedēļas laikā jānodrukā kataloga tipa izdevums, 144 lpp., tirāža - pāris simti). Vai varat man kaut ko ieteikt? Vai arī vienīgais ieteikums būtu atmest cerības?
  pajautaa
  [ nenoteiksme ]
  12:43p
  jautājums praktiskajiem
  Sveiki, cibiņi! 
  Kur Rīgā vai jebkur citur Latvijā ir: 
  1) misiņa mēbeļu furnitūras paradīze? Interesē mazas eņģītes, pa kādam rokturim, aizdares sistēmas utml, svarīgs faktors - klātbūšana. Pati gribu aizbraukt, apskatīt, nopirkt. 
  2) mazu [garumā ap 10mm], jēdzīgas kvalitātes skrūvju paradīze? Nepieciešamas gan kokskrūves, gan misiņa izstrādājumi. Ja vēl ir kaut kas ar pusapaļo galvu un mīnusu, tad pavisam forši. :D Esmu bijusi tais Skrūvju-Skrūvju veikalos un Depo - tur nekā laba nav.
  ripp
  12:33p
  bet vispār mums ir vajadzīga auklīte sestdienas vakaram un reizēm, kad a. slimo. kāds varbūt grib? :>

  sestdien - centrā pie vecās ģertrūdes.
  sirdna
  11:01a
  Kentucky Fried Chicken ir pagaršots, tagad kārta Pizza Hut, kuru viņi, vismaz kādreiz, solīja atvērt turpat blakus.

  Pizza Hut tīkls ir ievērojams ar to, ka neeksistē. Divas reizes esmu mēģinājis atrast viņu ēstuvi un man tas nav izdevies, neskatoties uz to, ka tā teorētiski atrodas piecu metru attālumā. Tas izskatās tā, ka ir dota ēka, uz kuras saskrūvēti Pizza Hut logo un pat kaut kādas bultas un norādes. Esmu sekojis Pizza Hut bultām, norādēm un reklāmām uz zemes, debesīs, zem ūdens, Stokholmā un Helsinkos. Varu droši apgalvot, ka Pizza Hut reklāmas tiek izvietotas pie hermētiski noslēgtām ēkām, kurās ieeju vienkārši nav, un, ja ir, tad tās ved uz kaut kādiem advokātu kantoriem vai Superneto analogām bodēm, bet ne uz Pizza Hut, jo, es pieņemu, tādas ēstuves vispār nav.

  update. Komentāros man apgalvo, ka Pizza Hut eksistē. Tā kā tas nesakrīt ar novērojamās realitātes faktiem, man atliek secināt, ka:

  a)esmu masveidīgas krāpšanas upuris. Varbūt tiek filmēts kaut kas Trūmena šovam līdzīgs un jūs visi esat aktieri, kuri mēģina man iestāstīt par izdomātas iestādes eksistenci?

  vai

  b)neeksistē vispār nekas. Varbūt es sapņoju?
  sirdna
  10:44a
  Hme. Saņēmu apsolījumu, ka, ja strādāšu 20 stundas diennaktī mēnesi no vietas un paveikšu virkni brīnumu, man, varbūt, būs iespēja paskatīties uz konfekti, un uzzināt, ka tā ir ļoti garda. Life's good.
  f_g
  9:08a
  par ķimerēšanos
  Mīļas rokdarbnieces! Padalieties, lūdzu, kur Jūs pērkat tādu riktīgi foršu vilnu. Mīļotais vakar atnāca un pateica, ka viņš grib, lai es uzadu džemperi, ko tagad ziemā valkāt... :>
  Tā ka jāmet malā mana niekošanās ar puķīšu tamborēšanu, jāvelk adatas ārā, jāmeklē dzija un jāada džemperis.
  f_g
  9:07a
  Garfield
  garfield
  Wednesday, October 7th, 2015
  pajautaa
  [ marule ]
  9:39p
  Gredzeni
  Kur Rīgā vērts meklēt masīvus, kvalitatīvus sudraba gredzenus? var būt ar iestrādātiem akmeņiem, bet tad vēlams neitrālos toņos (melns, pelēks, tumši brūns, tumši zaļš).
  pajautaa
  [ santech ]
  8:55p
  zābakšņorres
  Ok, ar garumu tiku skaidŗibā. Metrs astoņdesmit ir mazliet par garu. Metrs sešdesmit varētu būt ok. Bet - tagad cits jautājums - kur lai nopērk kārtīgas un izturīgas? Patriotos tante teica, ka baigi labās. Mēnes nav riņķī, kā jau sāk šķīst ārā. Un ne jau vietās uz āķiem, kur varētu vairāk noberzties, bet gan caurumu vietās. psc vnk!
  pajautaa
  [ cibotik ]
  7:59p
  Lietoti mūzikas instrumenti
  Kur Rīgā vai tās apkaimē būtu kāds lietotu preču veikals, kurā varētu būt arī kāds mūzikas instruments - ģitāra, sintezators?
  ttp
  6:52p
  pajautaa
  [ brr ]
  4:16p
  Aitas vilnas preces
  Kur Rīgā iespējams iegādāties puslīdz kvalitatīvas aitas vilnas vestes un jakas?
  Pārliecības pilns par plašo piedāvājumu mēģināju ar google`s palīdzību atrast, bet bija vien daži nekvalitatīvi "pērkam kopā" un iveikalu piedāvājumi.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba