inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, October 1st, 2016
  mazeltov
  9:45a
  Friday, September 30th, 2016
  citronz 8:38p
  Protams, ka nespēju gaidīt, man VAJAG! Aizgāju uz dullo pie kaut kādas frizieres. Vispār meistare bija forša, ļoti patīkama. Nogrieza kvalitatīvi. Tik īsti nevaru saprast, vai tas ir tas, ko gribēju. Bet nu gribēju kaut ko pamainīt. Slikti nav, uzreiz vieglāka galva, citas sajūtas.
  pajautaa
  [ merkela ]
  8:30p
  Windows Word 10
  Šobrīd datora tastatūrā, lai uzrakstītu latviešu burtu "š", man ir jālieto taustiņi "Alt Gr" + "s".
  Kā lai samaina "Alt Gr" uz citu taustiņu? Piemēram, lai šo mīkstinājumu funkciju veiktu tas taustiņš ar pēdiņu un tādu mazu komatiņu.

  P.S. Nomainot uz "Latvian (Standart)", netiek atrisināta problēma. Tad viss keyboard layout tiek samainīts, katrs tastatūras taustiņš iegūst defoltā citu burtu. Piem, a taustiņš kļūst par "š"
  panacea
  5:31p
  Holande vs. Beļģija
  Humm, bet es nezinu vai tā ir, vai man arī tikai rādās, bet Holande man liekas daudz tāda piezemētāka arhitektūras ziņā un ļoti, ļoti līdzīga Anglijai (ak vai), kamēr, cik es tur tā miglaini atceros Beļģiju (ok, flāmus), tad šamējie man likās vairāk tādi arhitektoniski ārišķīgāki. Es to kaut kā skaidroju mož ar vēsturisko protestantu pieticību un katoļu šķērdēšanos? Nu kaut vai, ja paskatās uz baznīcām, tad tas ir redzams pilnīgi noteikti. Bet nu arī krāsu gamma Holandē ir drūma. Es Beļģiju atceros miglaini, bet kaut kā man atmiņās viņa tāda košāka palikusi.
  f_g
  6:47p
  Vakar bija lieliskas spēles. Bija prieks satiks gan Tomu, gan Edgaru. ;)
  Un šovakar izbraucu loku ar auto.. Vietām rudens jau smuki sācis iekarot kokus. ;)
  vajag
  [ jimmy ]
  5:28p
  Daniel Mustard
  Varbūt kādam šeit ir Daniel Mustard albumi? Lūdzu padalīties.
  sirdna
  3:13p
  Tā kā 6/7 no cibas ir tulkotāji, tad apsveicu jūsu aroda svētkos, svētais Hieronīms lai jums stāv klāt no aizvēja puses.
  pajautaa
  [ svesinieks ]
  2:14p
  Labdien dārgās dāmas, godātie kungi un kaujas helikopteri.

  Kur lai vakara pusē - pēc darba, centrā aizved vegānu meiteni ieturēt piektdienas maltīti. Kas līdzīgs Burgai vai Andalūzijas sunim (cenas un smalkuma ziņā) tikai ar jēgpilnu vegānu piedāvājumu.
  pajautaa
  [ 10punkts15 ]
  12:55p
  Legingi
  Kur nopirkt parastos legingus, kurus var vilkt zem svārkiem? Ne tādus biezos, ar kuriem iet uz sporta zàli.
  pajautaa
  [ santech ]
  12:23p
  Kāds zobārsts Rīgas centrā, kas neplēstu miljonus par nokrituša pagaidu kroņa pielīmēšanu un pieņemtu šajā vīkendā - ir kādi ieteikumi?
  morraa
  6:23p
  Pirmās rudens pazīmes; nakts temperatūra nokrīt zem 20 Celsija grādiem. Sprādzienveidā uzzied kinmokusei, jeb saldās olīvas kurām ar olīvām nav nekas kopīgs, toties ir krēmīga, salda, maiga smarža kura apvij katru ielu un katru nostūri.
  Thursday, September 29th, 2016
  ripp
  8:27p
  Jautājums ir vai pirkt normālu slingjaku par normālu cenu, ja tā ir ar nesmuku rakstu? Hmmm.
  heda
  7:09p
  "October surprise" gaidās daudzi intervē gadiem aizmirsto Asānžu, arī zviedru televīzija. Ar zviedriem viņš gan saprotamu iemeslu dēļ runāt negribīgs un mazvārdīgs, bet šajā intervijā, vairāk kā citās, redzams, cik slikti viņš jūtas. Jaunumu lietā maz: virsprokurore Ny pēc 6 gadu tielēšanās beizot piekritusi viņu nopratināt Ekvadoras vēstniecībā,
  žurnālists trencies pa ASV meklēdams pierādījumus tam, ka ASV piepasītu Asānža izdošanu tiklīdz viņš ierastos Zviedrijā, rezultāts visai niecīgs, bet vizuāli izteiksmīgi mefistofeliski smīnošs - 41:25
  Iepriecinošs tikai Islandes bijušā iekšlietu ministra senais stāsts par FBI pasūtīšanu : "I was head of the police and in my capacity of minister of interior, I ordered that all cooperation be suspended with the Americans..." 28:12
  Nezināju, ka Wikileaks mājvieta tagad ir Islande.

  http://www.svtplay.se/video/10194203/uppdrag-granskning/uppdrag-granskning-sasong-16-avsnitt-2
  es_shobrid_lasu
  [ heishy ]
  7:17p
  Attēlu rezultāti vaicājumam “nāve tās nav beigas”
  es_shobrid_lasu
  [ kochka ]
  2:51p
  Maikls Kaningems - Mājas pasaules malā
  citronz 11:11a
  Un, protams, kad es izdomāju, ka gribu nogriezt matus jau vakar, tad man friziere ir atvaļinājumā un pēc tam pieraksts pilns līdz pastardienai. Bet man vajag!
  pa_leeto
  [ black_data ]
  10:11a
  Canon fotoaparāti
  Vēlos godājamai publikai piedāvāt divus pavecus Canon digitālos fotoaparātus.

  https://www.dpreview.com/reviews/canons5is

  Canon S5is

  Neslikts amatieru līmeņa ziepjutrauks. Nav tik kompakts kā smārtfons, toties viņam ir zūms, un zūms diezgan pieklājīgs, kas ceļojumos bieži noder. Otra krutā fīča ir iespēja pieslēgt ārējo zibspuldzi. Viņam ir arī iebūvētā, bet iebūvētā zibspuldze ir gandrīz tik pat slikti kā zibspuldze telefonā.

  Canon 350D (un vēl kaut kāds viens vai divi burti, kas gan manina tikai to, ka pirkts ASV)

  Ja nemaldos, pirmais Canon digitālais spogulis. Nekā baigi laba man par viņu nav ko teikt, objektīvs arī kit. Pieņemu, ka varētu interesēt kādu entuziastu, kas bez lieliem finansiāliem ieguldījumiem vēlas iemācīties darboties ar... fotoaparātu(?). Principā tās lietas, kuras nav amatiertu kamerās... vai vismaz nebija agrāk... ir maināmi objektīvi, papildus iebūvētajai arī ārējā zibspuldze un RAW faili. Es visvairāk liktu uz RAW failiem, jo pārējās divas lietas tāpat prasa papildus ieguldījumus.

  Par katru varētu gribēt kādus 20 eiro? Vairāk ir žēl skatīties, kā tie aparāti klājas ar putekļiem. Pirmajam klāt varu piedāvāt arī fotosomu, ja nu baigi vajag.
  Wednesday, September 28th, 2016
  pajautaa
  [ kvarks ]
  10:19p
  baložu būda ģertrūdes ielā
  Ciba, kas visu zina: kas tā par baložu būdu Ģertrūdes ielā pie Avotu ielas? Nesen pamanīju - nākot no ĢIT labajā pusē pagalmā pirms Avotu ielas. Nekad tādu nebiju pilsētā redzējusi, liekas intriģējoši, kāpēc, priekš kam, kam pieder, kopš kuriem laikiem? Katru reizi ieraugot māc ziņkārība.
  f_g
  9:51p
  Veiksmes stāsts. Nacionālais teātris.
  Izskatās, ka diezgan pamatīgi ir pasēdēts, pameklēts, padomāts.
  Ir viela pārdomām.
  Un šo to atcerējos par 2007.-2009.gadu..
  pajautaa
  [ santa_be ]
  6:59p
  Kur nopirkt? Xmas edition.
  Klau, vajag iegādāties sieviešu naktskreklu ar garām rokām, krūšu apkārtmērs vismaz 112 cm, Kur tādu lai pērk?

  /meklēju omai ziemassvētku dāvanu.
  iztulko
  [ shelly ]
  5:29p
  Tukša, mokoša ziņkāre
  Ko īsti nozīmē izteiciens "tripping a dwarf"?
  pajautaa
  [ intenormal ]
  4:51p
  lēmums
  vai kāds jurisprudencē gudrāks humanoīds varētu man izskaidrot - ko nozīmē tas, ka lēmums pieņemts rezolūcijas veidā?
  sirdna
  12:36p
  Atkārtošos, bet tas nekas. Atkārtošanos par drausmīgu noziegumu uzskata tikai sevišķi inteliģenti un garīgi attīstīti cilvēki, tā ka vairums šejienes publikas pat nepamanīs.

  Tātad - kaltētie tomāti ir cilvēces labākais izgudrojums, tūlīt aiz uguns un interneta.

  updāte - Tramps. Tīri tā, uzmanības pievēršanai. Tramps. Trampa. Trampam. Trampu. Ar Trampu. Trampā. Tramp!
  vajag
  [ zetinja ]
  11:40a
  Kārstuves
  Vai ir kaut kur iegādājamas? Vai varbūt ir zināms kāds meistars, kurš kaut kāda pārpratuma pēc izgatavo un piedāvā arī kārstuves, ne tikai koka karotes un virtuves dēlīšus? Vai arī kādam mājās bēniņos mētājas un šams būtu ar mieru pret zināmu atlīdzību no tām šķirties? Protams darba kārtībā - lietošanai vajag.


  Vietējos veikalos esmu atradusi tikai pa 60eur jaunzēlandes ražojumu. Un pasūtot no interneta ar piegādi sanāk tas pats.
  citronz 9:38a
  Mati atkal atauguši krietni pāri lāpstiņām, aug kā nezāles. Uz tikpat biezi, kaut vienu brīdi drusku vairāk krita ārā. Ir jau skaisti tās retās reizes, kas staigāju izlaistiem. Pārsvarā gan pinu bizi, lai netraucētu. Apsveru iespēju atkal nogriezt īsus. Gribas pārmaiņas. Un kāda jēga no gariem, ja visu laiku bize.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba