inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, August 1st, 2014
  mazeltov
  11:47p
  mazeltov
  7:37p
  Draugs: "Aizbrauksi pēc Beilija?" (pēc tā liķiera)
  Es: "Nē."
  Pēc 10 sek.
  Draugs: "Aizbrauksi pēc Beilija?"
  Es: "Tev ir jāspiež uz manām pogām un jāsaka, ko tu manis dēļ dari, lai es aizbrauktu pēc Beilija."
  Draugs: "Es ciešu tevis dēļ!" un pēc sekundes: "Es esmu kā Jēzus!"

  Tagad es braukšu pēc Beilija. Un vispār, es joprojām neesmu aizgājusi noskatīties How to train your dragon 2!
  mazeltov
  2:47p
  mazeltov
  2:04p
  Trakais Maiks no Medokas kalnu kores
  Šī ceļojuma laikā sanāca arī diezgan daudz dīvānsērfot (couchsurfing.org) un viens no mūsu namatēviem bija Maiks no Maddock Ridge, kurš ir apmeties laucinieciskā pleķī pa vidu starp Vernonu un Silverstar kalnu kūrortu. Viņš dzīvo nelielā lauku sētā kopā ar kaķi un suni un pāris apakšīrniekiem un audzē vistas un ķirbjus. Kad ieradāmies, viņš izplanēja no mājas un sagaidīja ar apskāvieniem un no zālītes pīpēšanas sarkanām acīm, bet hey, none is judging here, right! :D Nometām mantas un devāmies uz kalnu, bet pēc atgriešānās Maiks bija nokāpis no saviem rozā mākoņiem un izrādīja mums savu īpašumu. Darbs tur vēl ieguldāms pamatīgs, bet iet viņam diezgan lēni ar visa sakārtošanu, jo darbs dzen darbu - jāparemontē māja (galvenokārt jau kosmētiskais remonts), jāiekārto šķūnis (viņš gan tur jau bija sarīkojis lokālu koncertu ar visādām grupām un, kad mēs bijām, plānoja nākamo), jāpārstāda dārzs un tad vēl tās vistas un lauku darbi. Mūsu istaba nebija remontēta un bija tāda diezgan tumša un padrūma, un tādu kā sastāvējušos smaku. Bet nu zin' kā - cilvēks ir atvēris tev sava nama, savas pils durvis, tāpēc nav ko raukt degunus, vai ne. Visādi citādi Maiks bija ļoti OK, katrā ziņā, ja man būtu jāizvēlas pavadīt laiku ar visādiem stereotipiskiem banku klerkiem vai dīvaiņiem maikiem no eko-šmeko vistu fermām, es noteikti izvēlētos pēdējos.
  Viens no viņa apakšīrniekiem bija viņa draugs, kurš tobrīd šķīrās no sievas un tad vienu vakaru mēs sēdējām pie galda un gudri muldējām, kamēr Maiks pa nakts melnumu ķēra savas nākamā rītā kaujamās vistas un bāza sprostos, lai tās līdz ar pirmajiem gaiļiem vestu pēdējā braucienā. Citu vakaru atkal gājām uz ķīniešu restorānu, kas bija pat diezgan labs un Maiks saposās - uzvilka haki kreklu, kuru atstāja neaizpogātu līdz vidum un apsēja ap galvu platas lentes formā salocītu lakatu. Kā tāds Čaka Norisa un Krokodila Dandija krustojums :D Bet, principā, Maiks ir diezgan apskaužams - viņš ir atradis savu nišu un jūtas tajā labi un kas gan var būt labāks par to, vai ne?
  apjukums
  6:14p
  Vienmēr ūsās nosmaidu par tiem, kas dižojas par TV neesamību mājās - it kā dators nebūtu tieši tāds pats laika sitējs un smadzeņu miglotājs.
  f_g
  5:37p
  tupa kā zābaks
  Nu, nesaprotu es, kā tā var būt. Pirmajā reizē kriminālprocess tika uzsākts, bet tagad, kad bojājumi ir lielāki, nolemts kriminālprocesu neuzsākt, jo... jo neesot sastāva. WTF?
  Pozitīvais - apdrošinātāji pirms mirkļa uzzvanīja un pateica, ka tāme saskaņota un auto var uz viņu norādīto sevisu vizināt remontam.
  f_g
  5:36p
  Garfield
  garfield
  citronz 4:08p

  love! )

  pa_leeto
  [ papuass ]
  1:35p
  Iebūvējamās griestu lampas
  Ir vesels maiss, nu kādi 20+ tie lampu korpusi + standarta spuldzīšu cokoli.

  Pretī gribu kādu lielu šokolādi, pāris Tērvetes aliņus, pudeli sarkanvīna, arbūzu vai tamlīdzīgi.

  Bilde
  istaba
  [ liljabrik ]
  12:13p
  kur var uztaisīt kurpes? (smuki)
  pzrk
  12:09p
  tiem, kas nebrauc uz siltajām zemēm vai Labu Dabu
  Atsaucoties uz iepriekš rakstīto, (atkal) ierosinu šodien uzspēlēt novusu un iedzert maķenīt alu manu vecāku mājas dārzā Pārdaugavā (Bieriņos). Domāju, ka varētu sākt ap 19-iem. Pieteikšanās komentāros, sīkāka informācija pa e-pastu pzrk.loves.spam+novuss@gmail.com.

  ilustratīva bilde )

  Vecāki nesen pastāstīja arī nedaudz par tā novusa galda vēsturi. Tas esot bijis daudz spēlēts manas vecvecmāmiņas vecāku mājās netālu no tagadējās Atgāzenes dzelzceļa stacijas, viņiem bija ļoti liela ģimene (tā ka noteikti nebija grūti atrast kompāniju spēlēšanai), bet nu kad tie (manas) vecvecmāmiņas vecāki aizgāja pie saviem tēviem manā agrā bērnībā, tad tās mājas sāka dalīt uz visām pusēm, mans tēvs "pieseivoja" novusa galdu. (Par citām to māju dalīšanas peripetijām lai vēsture šoreiz klusē.)
  vajag
  [ petro ]
  10:40a
  Sauso mantu soma
  Principā jau ir nolemts braukt uz Campo un subj. nopirkt jaunu, taču ja nu gadījumā pavisam pavisam nejauši kadam mājās ir un viņš to vien domā kā tikt vaļā...
  vajag
  [ sursurs ]
  10:25a
  Samsung B2100
  Varbūt kādam/ai ir lieks vai neejošs ?

  Principā vajadzētu man tikai no viņa beteriju (vai citu savietojama samsung modeļa bateriju) un aizmugurējo vāciņu, bet ja par saprātīgām naudiņām (salīdzinājumā ar jaunu) ir arī viss mobs (ejošs un tā), labprāt iepirktu.
  Thursday, July 31st, 2014
  mazeltov
  6:43p
  Izlēmu, ka pēdējais laiks izmantot Lursfot demo versiju, lai iečekotu biedrības X gada pārskatus par 2012. un 2013. gadu.

  Biedrības X ziedojumu vācējiem mēle īstajā vietā - Rietumu Banka divu gadu laikā ir dāsni iešķiņķojusi 90 taukšķus, 4Finance 100 stabus un kur nu vēl visādas ceļu būves, celtniecības un azartspēļu biznismeņu ziedojumi.

  Sarkanie krusti, ziedot.lv un citas tamlīdzīgas organizācijas, droši vien, nervozi pīpē stūrī, kad biedrības X ziedojumu vācējus ierauga rindā pie potenciālo ziedotāju durvīm :)

  Zivs pūst no galvas, jopcik.
  mazeltov
  4:54p
  Man pieminekli neceļiet, man automātisko ātrumkārbu nedodiet
  Viena no ceļojuma spilgtajām atmiņām būs arī tā, kur es gandrīz ar mašīnu iemaucu akmens sētā cenšoties to novietot stāvvietā. Nevaru izstāstīt, cik daudz un dažādos veidos mani kaitina automātiskās kārbas. Pirmkārt jau fakinās bremzes - par laimi, tas notika uz klusa meža ceļa pa kuru gandrīz vispār neviens nebrauc un vienīgais, ko tu apdraudi, ir pašas iekšas, kuras lido un atsitas pret krūšukurvi, kad tu atkal nejauši esi uzdevusi no sirds un no rajona pa bremzēm sajūgu pieminot. Savukārt ar akmens sētu bija tā, ka mašīna jānovieto stāvvietā, kas ir mikroskopiskā stāvumā un man šķita, ka auto nepietiks spēciņa uzkārpīties, tāpēc piespiedu gāzi. Kad siena sāka tuvoties izteikti strauji, iestājās panika, bet kādus 20cm no apdrošināšanas gadījuma tomēr sanāca bremžu pedāli atrast.
  Protams, ka pārsvarā esmu braukājusi tikai ar manuālo un iebilstiet, cik tik gribat, sauciet par īstu sievieti pie stūres un izmantojiet citus stereotipiskus štempeļus (tas jau nekas, ka avārijas biežāk vīrieši izraisa, kuru tas piš, viņi joprojām ir labākais autovadītāju dzimums vai ne (kas gan uzreiz strauji mainās, ja vīrieši piesēžas pie divriteņa vai moča stūres, tur gan uzreiz viss transportlīdzekļu vadīšanas prestižs un spējas krītas)), bet man šķiet, ka auto ar manuālo kārbu ir vieglāk kontrolēt un vadīt.
  f_g
  10:26p
  par karstumu
  Ir labi, kad uzlīst lietus, tad paliek vieglāk. Kad nelīst, sāk sāpēt galva. Nez, vai tas karstuma, vai laika apstākļu dēļ.
  Tā kā šonakt sola vēsu laiku, tad zinu, ka būs labāk. Bet rīt atkal +27 sola..nebūs viegli, jo kabinets būs atkal pirts.. ;(
  f_g
  10:25p
  Garfield
  garfield
  pajautaa
  [ reportiere ]
  6:55p
  Wifi atslēdzas pats no sevis
  Datorjautājums - laptops ilgāku laiku nav ticis izmantots un ir bijis izslēgts. Pēc ieslēgšanas wifi automātiski diseiblo sevi. Izslēdzot un ieslēdzot wifi opciju, uz brīdi parādās, ka savienojums tiek veidots un tīkli ir pieejami, bet pēc tam atkal parādās no connections available. Kas varētu būt pie vainas?
  viipsna
  6:15p
  nēnu, es jau saprotu, ka pēc nieka pusgada īdēšu, kāāāāāā man ziema apnikusi, un, ja marta beigās būs pusotru metru biezs sniegs, arī tad es balsī raudāšu, skatoties debesīs teikšu: "ak jel, kāpēc?", bet man šitie plusi ir tāāāā apnikuši.. esmu baltais cilvēks no mērenā klimata platuma grādiem, man nepatīk svīst šitādos apjomos.
  vajag
  [ mirdzums ]
  5:44p
  vajag pircēju Labas Dabas biļetēm.
  2 gab
  EUR 26 katrs
  vapid.smut gmail
  pajautaa
  [ osinsh ]
  3:41p
  LMT 4G internets
  To LMT 4G intertīklu var dabūt bez 24 mēnešu līguma? Kā "samaksā-par-rūteri-naudiņas-un-maksā-tikai-mēnesi-kas-tur-ko-tur"?
  pajautaa
  [ virginia_rabbit ]
  1:26p
  Liepāja
  varbūt rīt kāds brauc un var aizvest uz Liepāju?
  pajautaa
  [ sniegabrist ]
  1:35p
  Labdien, Ciba!
  Dots: divi banāni, puskrūze kokosriekstu eļļas, puskrūze medus, puskrūze dateļu, ingvers;
  vai/kā no šī var uztaisīt kādu našķi?
  pa_leeto
  [ skropstutussa ]
  11:30a
  Atbrīvojos no lietām
  Skapī vajag vairāk vietas, tāpēc gribu atbrīvoties no dažām mantām. Visas lietas ir labā kvalitātē un maz vai nemaz valkātas.

  SKATĪT ŠEIT

  * parole: 456
  * e-pasts: skropstutussa@inbox.lv
  * savākt var gan centrā, gan Pļavniekos gandrīz jebkurā laikā.
  * cenu piedāvā pats/pati ;)


  Wednesday, July 30th, 2014
  mazeltov
  3:30p
  Klīstot apkārt pa Britu Kolumbiju sanāca pabūt daudz un dažādās naktsmājās un satikt daudz un dažādus cilvēkus, un man gribētos par viņiem pastāstīt. Cilvēkstāstu seriāls, vienvārdsakot.

  Pēdējās divas naktis dzīvojām Skvomišā (Squamish) pie vienas kvebekiešu ģimenes. Mājā dzīvo Valērija un Silvans, viņu bērni - Sedriks un Marika, suns & kačs, un vēl kaut kādi apakšīrnieki, kurus nesatikām. Kaut arī man pašai nepatīk apkrauties ar mantām un īpašumiem, jo vienmēr jābūt brīvam (un drusku pasistam) kā putniņam gaisā, viņu māja bija ļoti mājīga un mīlīga - tā bija iekārtota eklektiski, bet tajā pat laikā - ļoti praktiski. Ļoti foršs bija virtuves zonā pie griestiem piekārtais režģis un tajā ļoti pārskatāmi saliktie katli, pannas un āķi, kur piekarināt karotes - ietaupa vietu un kalpo arī kā interjera elements. Tāpat arī forši izskatījās garšvielu trauciņi, kuri piestiprināti pie magnētiskas virsmas tā, lai cauri stikla vāciņiem var redzēt, kur kas ir. Vannasistabā atkal daudz visādu skapīšu, kuros skaisti salikti roku, mutes un lielie dvieļi, bet vannas parastais plēves aizkars papildināts ar caurspīdīgu un fliteriem rotātu auduma aizkaru. Tā kā mājās iemītnieku daudz, pie spoguļa pieliktas zīmītes ar atgādinājumu noslaucīt izlietni un savākt pa vannu izmētātos piederumus. Apkārt mājai esošais zemes pleķītis, tāpat arī terase un kāpnes tiek izmantota, lai audzētu visādus dārzeņus un garšaugus. Ļoti jauki sēdēt un brokastot pie terases galda ar skatu uz mežiem apaugušiem kalniem ar baltām sniega cepurēm (vienīgā nelaime tā, ka galds bija apklāts ar žilbinoši baltu galdautu un visiem pie galda sēdošajiem, izņemot tos, kuriem bija saulesbrilles, acis tecēja ārā) mākslinieciski izkārtotā mazdārziņā.
  Smieklīgs gadījums bija tas, ka, ejot pakaļ vīnam uz ledusskapi, kas atrodas uz balkona, centos iziet cauri durvīm, bet nesekmīgi - jo pēkšņi seko sitiens pa pieri un celi - vakara krēslā nepamanīju, ka durvis aizvilktas ar pretmušu tīkla durvīm. Valērijas meita mani mierina, ka tas nekas, ka visiem tā gadoties, pat viņu sunim. Un - nebija nemaz ilgi jāgaida - sēžu laukā mašīnā, jo jābrauc vakariņās, pametu skatu uz balkonu un redzu, ka sieta durvis šoreiz vispār izlido no eņģēm - Sedriks ieskrējās nedaudz vairāk par mani.
  Viņi paši bija tik pat jauki, mājīgi un viesmīlīgi kā viņu mājas - kaut arī mums nesanāca pavadīt īpaši daudz laika kopā, jo abas dienas no rīta līdz vakaram braukājām pa kalniem, bija tik forši pārrasties un sastapt viņus visus sēžam pie virtuves galda un spēlējam kaut kādu spēli vai arī citu vakaru Sedriks mācīja savai mammai spēlēt ģitāru. Tāda ļoti laimīga un saticīga ģimene, kura iet uz priekšu kā tāds labi ieeļļots un kārtībā uzturēts mehānisms.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba