inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, August 3rd, 2015
  pajautaa
  [ psychokiss ]
  6:20p
  datorlietas
  hey ! meklēju kādu saprotošu datorcilvēku.
  man ir problēma ar manu 2-gadīgo mīļo lēto asus datoru.
  viņš strādā perfekti, bet ir viens liels mīnuss - viņu nevar ieslēgt (jā, es zinu, cik tas smieklīgi skan).
  slēdzot iekšā var dzirdēt, ka kaut kāda daļa elektronikas ieslēdzas, bet pats dators netiek ne līdz asus uzrakstam ne windowsam. reizēm pēc 10 minūtes/pusstundu/stundu gariem mēģinājumi viņš ieslēdzas.
  iemesls tam visdrīzākais ir tas, ka viņš kādu laiku atpakaļ tika noliets (tika izžāvēts un iztīrīts) un klaviatūta beidza strādāt, bet netika nomainīta, un tā nu esam tikuši līdz jautājumam -
  ja es nomainīšu klaviatūru, vai mans dators atsāks slēgties iekšā un strādāt, kā tas notika pagātnē?
  apjukums
  4:16p
  Cut the crap
  Man ik pa laikam prasās pēc karodziņa "cut the crap", kuru novicināt attiecīgajā brīdī, kad jau kārtējo reizi tiek tērēti vārdi un laiks.
  Small talk/playing safe/being diplomatic, nezinu, kā to sauc, bet drausmīgi krīt uz nerva.
  citronz 4:47p
  Ciba ir palikusi tik garlaicīga! Neviens neko neraksta, un ja raksta, tad maz un bezpersoniski pārsvarā.
  Tikai daži cibiņi vēl kaut cik uztur te dzīvību!
  pajautaa
  [ adelise ]
  4:03p
  Skatītājus izklaidējoši šovi
  Vienam pasākumam ir vajadzība pēc skatītājus izklaidējošiem šoviem, tādiem kā, piemēram - deju studiju priekšnesumi, triāla priekšnesumi, iluzionistu uzstāšanās utt, utml. Pilnīgi plaša spektra. Varbūt jums ir kādas idejas, ko varētu ieteikt (galvenais, lai tos ir iespējams realizēt Latvijā, t.i. ir kāds, kurš to šeit dara). Gaidīšu visdažādākos ieteikumus :)
  iztulko
  [ intenormal ]
  3:33p
  Che Guevara
  Tad kā īsti ir pareizi šito latviskot - Če Gevara vai Čegevara?
  pajautaa
  [ escimo ]
  2:55p
  režisorkrēsli
  Kur varētu dabūt/aizņemties/izīrēt režisorkrēslus? https://ridingbitchblog.files.wordpress.com/2014/02/director-chair.jpg
  (teltis.lv jau zvanīts)
  pajautaa
  [ lavendera ]
  1:44p
  Vai feisbukā var kaut kā uzstādīt, lai ziņu joslā nerādās paziņojumi "tamuntam šis patika"? Es esmu ar mieru lasīt pārpublicējumus, bet ne jau nu ka kādam no maniem paziņām ir "paticis", ka viņa draudzenes brālēna pusmāsa bijusi Engurē vai "paticis", ka viņa sievastēva māsas trešā vīra mazbērniņam jauns rāpulītis. Man šis spams ziņu joslā milzu daudzumos ir parādījies pēdējās dienās, līdz tam tādas dumības nemanīju.
  pajautaa
  [ ttp ]
  12:34p
  Iesakiet, lūdzu, labu santehniķi, kas ir aktīvs Rīgas centrā.
  Nepieciešama boilera nomaiņa.
  pajautaa
  [ virginia_rabbit ]
  12:04p
  forši tīņi
  Varbūt jums ir zināms kāds vai jūs pats esat foršs tīnis? piedāvājums varbūt izklausās ļoti nopietns, bet īstenībā tas vnk ir jauks vorkšops un festivāla izrādes bez maksas.

  http://satori.lv/raksts/9696
  sirdna
  10:58a
  Morgens.

  Es izvārīju zapti, divas burkas. Ko esi paveicis tu?
  pajautaa
  [ toadbeauty ]
  9:21a
  Latnets sāk kaitināt. Atkal sakari pazuda! Atkal jūzeri ālēsies! Varbūt nomainīt provaideri? Bet vai cits būs labāks?


  Poll #20462 nets
  Open to: All, results viewable to: All

  Labākais internets birojam ar visādiem serveriem

  View Answers

  Latnet
  2 (16.7%)

  Lattelekoms
  9 (75.0%)

  Cits varians - komentāros pastāsti vairāk
  1 (8.3%)

  mazeltov
  1:37a
  iztulko
  [ cimone ]
  3:39a
  Sakiet, lūdzu, kā Francijas komūna Méaulte būtu izrunājama latviešu valodā?
  https://en.wikipedia.org/wiki/M%C3%A9aulte
  Sunday, August 2nd, 2015
  pajautaa
  [ mazliet ]
  11:01p
  tapetes - horizontāli?
  hmmm, kā būtu, ja strīpainas tapetes līmētu nevis vertikāli, bet horizonātli? Kāds efekts būtu uz telpu, ja to izlīmētu horizontāli- ar vienādu strīpu platuma (12 cm, 12 cm) balti bēšām tapetēm? Līmēt tapetes horizontāli vispār ir prāta darbs? :)
  mazeltov
  6:00p
  f_g
  9:39p
  svētdiena
  Aizbraucām līdz zemei. Salasījām četrus litrus aveņu, apskatījām zemi.. un atkal nedaudz atgriezāmies pie sarunas par māju.
  f_g
  9:39p
  Garfield
  garfield
  Monday, August 3rd, 2015
  morraa
  2:49a
  Pēc aukstā jūnija, kad domāju, ka vasara šogad atcelta un vasaru ir apēdis el niño, atnāca jūlijs un jau nu augusts ar visiem vasaras atribūtiem: svelmi, histeriskajām cikādēm un vasaras festivāliem, kur ēd gurķus uz kociņa.
  Blakus kādreiz bija strauts, kurā apkārtnes bērni ķerstīja vēžus, bet dažs labs novēlās strautā un savainojās, bet vainīgs bija atkal strauts un tagad tas ir pazemē. Tek pa caurulēm, kamēr virszemē ir palikuši akmens tilti ieauguši zemē un vecu ķirškoku un dzelzs koku aleja gar to, kas agrāk bija strauta gultne. Kokos ganās cikāžu bari un tarkšķ tā, itkā dzīvo pēdējo mēnesi. Bet tā jau arī ir. Var dzirdēt pa labu gabalu.
  Mājai priekšā auk sakaki koks, uz kura cikādes neparādās tik bieži un tādos daudzumos kā gar strauta gultni, bet daži eksemplāri, kuriem bija nelaime piedzimt ap šo koku, tomēr ir. Viena nabaga cikāde piedzimusi ar trobelēm un nevar kārtīgi patarkšķēt. Sēž kokā viena pati un klikšķina cauru diennakti kā strāvas izlāde sabojātā transformatorā. Skaļi un neatlaidīgi.

  Gājām naktī uz māju pusi un pamanījām rudu radībiņu uz ļodzīgām kājām uz ceļa. Sākumā domāju ka civets, kuri šeit pēdejā laikā vairs nav eksotika, bet izrādījās, ka kaimiņu suns, vecs un slims. Kaimiņi guļ ar ieejas durvīm vaļā, nabaga suņpensionārs izkāpa ārā un bez saprašanas kur atrodas staigāja apļus ap nezināmas izcelsmes ūdens peļķi. Megumi palūkojās pa durvīm iekšā un vairākas reizes pasauca iekšā, bet izskatījās ka neviens nedzird. Uzmanīgi pavadījām suni mājā iekšā un gājām savās darīšanās. Pēc pāris minūtēm ejot pa to pašu ielu redzam, ka suns atkal klīst un aizgājām līdz policijas iecirknim, lai tie tiek galā ar kaimiņiem. Policists izskatījās ļoti norūpējies bet bez īpašas vēlēšanas ņemties ar suni, bet apsolīja aiziet un paskatīties.

  Ejot no iecirkņa uz mājām klausījāmies traumētās cikādes klikšķos un izdomājām stāstus par to, ka to cikādi arī būtu jānodod policijai. Lai viņi tiek galā.
  Sunday, August 2nd, 2015
  apjukums
  7:17p
  Saldēti banāni sablenderēti ar zemesriekstu sviestu.
  Es nudien neticēju, ka kaut kas no tā iznāks, bet JĀ! Revolūcija saldummīļu plauktiņā!
  pa_leeto
  [ dominika ]
  7:00p
  pajautaa
  [ decembris ]
  2:53p
  Čau. Kāds ir izveidojis pats savu gultu no koka paletēm? Ja jā, vai esat apmierināti ar attiecīgo gultu? Ja joprojām jā, kur īsti var dabūt koka paletes (vēlams nosaukt konkrētu uzņēmumu)? Cik tāds pasākums izmaksā? Paldies!
  ttp
  12:22p
  elvi/dunian ventspilī - teicama skaņa, teicams priekšnesums, bet kur tik lielā pilsētā var būt tik maz attiecīgās mūzikas cienītāji. neticu ka visis labdabojas. nav jau pirmais mazapmeklētais pasākums. jaunnedēļ mēģināsim vēlreiz.
  pajautaa
  [ ierindnieks ]
  11:44a
  Vai Tisenkopfs raksta ko jaunu, kà kàdreiz RL, man pietrûkst viña tekstu. Kur kaut ko no viña var palasīt?
  iztulko
  [ indulgence ]
  8:56a
  ģeoloģijas termins
  Kā latviski būtu "Iron Age Cold Epoch" - https://en.wikipedia.org/wiki/Iron_Age_Cold_Epoch - tb aukstuma periods dzelzs laikmetā? Tb ir kāds vispārpieņemts apzīmējums šīm fenomenam?
  Saturday, August 1st, 2015
  pajautaa
  [ echoes ]
  9:04p
  Mājas vizītes
  Lūdzu, iesakiet kādu dakteri/aprūpētāju, kas varētu mājas vizītē Rīgā (Vecmilgrāvis) apskatīt/diagnosticēt nelāgu brūci/iekaisumu (vecam cilvēkam, kurš grūti kustināms) un ieteikt risinājumus.
  (Nē, tas nav izgulējums)
  (Uz slimnīcu braukt atsakās. Pirms piespiest, vēlētos izmēģināt citas iespējas. No sava oficiālā ģimenes ārsta arī atsakās)
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba