inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Thursday, October 2nd, 2014
  pa_leeto
  [ hestia ]
  2:02p
  Cache mētelis
  Melns sieviešu kokvilnas mētelis ar jostu un augsti pogājamu apkakli, derēs 38./40.izmēra valkātājai. Mētelis ir viegli siltināts, tādēļ piemērots arī aukstākam laikam. Labā stāvoklī, tīrīts. Trūkums ir tas, ka mētelis pievelk putekļus, tomēr regulāra pārbraukšana ar rullīti situāciju labo. Uz auguma izskatās samērā eleganti. 8€. Rakstīt komentāros vai uz e-pastu: ignes_fatui @ inbox.lv

  ripp
  1:55p
  nu un paralēli tam, ka sāku atkopties no rudens slimošanas un pārvākšanās, sāk gribēties arī organizēt kaut kādu sālsmaizi. hmmmm.

  ā, jā, vēl, varbūt šeit ir kāds, kam pieder trimmeris un kam ir iemaņas darbā ar to? mums nudien noderētu :>
  vajag
  [ zwielicht ]
  1:17p
  Varbūtība maza, bet varbūt kāds dodas Kaunas/Lietuvas virzienā 22.okt. ar 2 brīvām vietām mašīnā? Mūsu plāni nesaskan ar autobusu sarakstiem. Mēs, protams, piemetam benzīnam. buraam et inbox.lv
  pa_leeto
  [ hestia ]
  12:59p
  Zara mētelis
  Īss Zara sieviešu vilnas (55%) mētelis ar kapuci, pelēkā krāsā, M izmērs. 8€. Rakstīt komentāros vai uz e-pastu: ignes_fatui @ inbox.lv

  pa_leeto
  [ hestia ]
  12:31p
  mētelis
  Garš sieviešu vilnas mētelis ar šķēlumu aizmugurē, klasisks un vienkāršs, sānos kabatas, 38.izmērs, tomēr brīvāk jutīsies un drīzāk derēs 36.izmēra valkātājai. Vilkts pāris reižu. 10€. Rakstīt komentāros vai uz e-pastu: ignes_fatui @ inbox.lv
  ripp
  12:06p
  sāku manīt korelāciju starp manu sportošanu/veselīgu ēšanu un iekšēju spriedzi. grūtos posmos NEKAD nespēju saņemties ne sportot, ne veselīgi ēst. tāpat kā pucēties labprāt sanāk tikai, ja kādu ilgāku laika strēķi jūtos labi.
  vajag
  [ 10m_zem_uudens ]
  10:20a
  laiva
  Vai kaadam ir piepuushamaa laiva, ko aizdot uz sho nedeelas nogali? (nav svariigs lielums, tiks izmantota vienai filmeeshanai)
  kur_tas_atrodas
  [ rasbainieks ]
  1:56a
  Wednesday, October 1st, 2014
  citronz
  9:43p
  Var jau matus nokrāsot tumšus, bet īsto dabu nenoslēpsi...
  Izmēģināju nakts magnētu... Izrādās kompass nav tikai stilīgs aksesuārs... Pirmo reizi dzīvē apmaldījos. Nav jau tā, ka orientējos izcili, taču līdz šim visas distances biju pabeigusi un pat ne pēdējā. Bet izrādās tumsā visi kaķi pelēki un mans iebūvētais smadzeņu kompass uzkārās- piemetās tāds vadātājs, ka ne tikai nespēju iziet distanci, bet pat ilgi maldījos, lai atrastu finišu. Labi, ka suns bija līdzi, vismaz jautrāk. Kaut gan pāris reizes gan uznāca besis, kad nožāvos pilnā augumā, aizķeroties aiz kāda zara. Tumsa, mežs un pilnīgi nekādas sajēgas par to, kur atrodos. Mācība viena: jāturpina orientēties pa dienu, kamēr iemācīšos lietot kompasu, nevis skriet uz čuju. Iepriekš nekad nevarēju saprast, kā cilvēki var apmaldīties. Tagad saprotu, tumsā ir diezgan viegli iet pilnīgi pretējā virzienā kā pašam liekas, ja vēl mazliet panika piemetas, tad vispār var aiziet neceļos :D

  Bet vispār interesanti- tagad skatos kartē un nesaprotu, kā es varēju nesaprast, kur atrodos? Bet tumsā brikšņos visas takas vienādas izskatās un var iet uz riņķi, pat to nepamanot. Sajūtas mazliet spocīgas- it kā zini, ka max divu km attālumā ir civilizācija, tomēr drusku satraukums tāpat, jo esi pilnīgi viens tumsā un brikšņos. Tiešām labi, ka suns bija līdzi. Skrietu viena, varbūt ar piemestos panika :D
  pajautaa
  [ gulafija ]
  7:44p
  Darba devējs ārzemēs?
  Cibiņi, noteikti daudzi no jums strādā ārzemēs vai darba devējs ir ārzemēs. Mans dārgais tagad mēģina legalizēties, bet nekādi netiekam gudri kā tad ir ar nodokļiem, ja darba devējs ir ārzemēs (šajā gadījumā British Virgin Islands), ko maksā viņi, kas pašam uz vietas jāmaksā? Netā atrodamā informācija ir ļoti neviennozīmīga, nevar neko saprast, šie protams arī deķīti velk uz savu pusi, jo negrib lieki neko maksāt. Lūdzu padalieties pieredzē, kā ir, ja paši esat uz vietas LV, bet strādājat kādam, kas ir ārpus ES, kas notiek ar sociālo/ienākuma nodokli?
  pa_leeto
  [ prtg ]
  4:32p
  2 biļetes uz 26. oktobra Mogwai konci Braitonā kopā par 40,-EUR.
  sirdna
  4:11p
  3
  citronz 1:59p
  Ar to Magnētu vienas vienīgas problēmas...
  ... atkal nevaru izlemt- vai skriet parasto Magnētu vai nakts Magnētu pa tumsu? Varētu jau izmēģināt nakts Magnētu (pēdējā iespēja šosezon). No otras puses- es jau gaismā orientējos stipri viduvēji, tumsā vispār varētu būt jestri. Bet tur jau tas prieks!
  pajautaa
  [ amberss ]
  1:14p
  Sveiki, vai darbadevējs(grāmatvedis) var uzzināt,ka es papildus strādāju vēl vienā darbā? Paldies
  f_g
  12:27p
  Garfield
  garfield
  pajautaa
  [ zvaigzniit ]
  10:24a
  klavieres
  Labdien!

  Māsa sāka iet mūzikas skolā klavieru klasē un esam nonākuši pie vajadzības pirkt klavieres. Pēc visādām apspriedēm ir izlemts, ka tās būs digitālās klavieres. Nekādu milzu naudu negribas (un nav) ieguldīt, jo tik pat labi dažs labs var kaut kādā brīdī pārdomāt un neko vairs nespēlēt. Ģimenē un paziņu lokā neviens neko no klavierēm īsti nesaprot, tāpēc varbūt kāds šeit var palīdzēt. Nekādas krutās funkcijas nevajag, tikai lai ir taustiņi un tie pedālīši apakšā un var iemācīties spēlēt. 
  Vai šāds variants ir normāls/labs - klavieres ? Ir kaut kas labāks par līdzīgām summām? Uz ko lai skatās cilvēks, kurš vispār neko nesaprot no klavierēm, bet negrib nopirkt arī galīgi muļķīgas klavieres?
  Jebkādi padomi par klavieru izvēli ļoti vēlami.
  UPD Kādam ir pieredze ar sūtīšanu no ārzemēm? Izskatās krietni labāks piedāvājums un cenu atbilstība.
  darbs
  [ pleeka ]
  9:41a
  mazai vai lielai palīdzībai divas rokas un kājas piedāvājumā
  Labrīt pasaule,
  lūkoju, kur sevi nodarbināt tuvākās dienas, stundas, iespējams, ilgāk. Sīkā un ne tik sīkā darbiņā.
  Šībrīža atrašanās vieta - Rīga.
  Labprāt spēlējos ar bērniem, uzkopju, vācu ražu, utt.
  Rakstīt komentāros vai uz tel. 255 22 097.
  pajautaa
  [ zazazumm ]
  10:08a
  nu tad tā - par ko šogad jābalso? man interesē, lai kara gadījumā ietu bojā vismazāk cilvēku
  Tuesday, September 30th, 2014
  mazeltov
  4:17p
  Kam pieder SIA "Apostrofs"?
  Saskaņā ar Lursoft datiem - 50% pieder Liānai Bokšai un otri 50% - Jānim Ogam; abi ir arī valdes locekļi šajā uzņēmumā.

  Starp citu, tas tabulā minētais projekts "Skatiens" - šajā CD Liāna Langa ir ierunājusi savus dzejoļus (lai gan tur ir arī vēl daži, kuri dzied tautasdziesmas un muzicē).

  Kas ir Jānis Oga? Jānis Oga ir Latvijas Literatūras centra un apgāda "Mansards" direktors, kura iesniegtos projektus (Latvijas Literatūras centra vārdā) VKKF ir atbalstījis ar 196,427.00 LVL + 99,000.00 EUR laikaposmā no 2008. līdz 2014. gadam un tādējādi Ogu Jānis ir vinnējis arī pirmo vietu kā finansējuma ievācējs. Arī "Mansardam" nav gājis pārāk slikti - literatūras konkursos "Mansards" ieņem piekto vietu kā VKKF finansētākā organizācija laikaposmā no 2008. līdz 2014. gadam.

  Just business.


  http://klab.lv/users/mazeltov/2280726.html
  ripp
  11:14p
  es zinu, ka tas nav racionāli, bet man ir tik ļoti bail no rītdienas miķeļdienas dārziņā ar online režīma "darbiņu" gatavošanu un tai sekojošu izstādi/konkursu, ka nupat tik ilgi sēdēju pie dažādiem dārzeņiem un ogām, ka pagatavoju bumbiervīru un izdomāju gatavot arī rotu komplektu - krelles un aproci.
  jūtos sagatavojusies pārbaudījumam.
  mazeltov
  3:12p
  Jūs jau klausāmgrāmatu nopirkāt?  + vēl Apostrofs saņem atbalstu par klausāmgrāmatu "Aivars Neibarts. Bumbulītis un Ņukucītis", Apostrofs, SIA, projvade: Baiba Koemeca summa: 2108.41 Ls (3,000.00 EUR), 2014. gads.

  "Izdevniecība „Apostrofs" dibināta 2008. gadā ar nolūku veicināt literatūras un izglītojošu sacerējumu pieejamību bērnu un pieaugušo vidū, izdodot audio grāmatas sērijā „Klausāmgrāmata". Tās domātas aktīviem un inteliģentiem literatūras interesentiem, kuri grāmatas labprāt lasa un klausās." (no šejienes: http://www.easyget.lv/kultura/read/31288/ )
  f_g
  9:35p
  kārtējā pērlīte
  Дай человеку второй шанс и он подарит тебе такой опыт, после которого ты не захочешь никому давать и первого шанса.
  f_g
  8:35p
  ābolu karš
  Šovakar nolēmu tikt galā ar āboliem, ka ienesti dzīvoklī. Rezultāts - tiks "iemērkts" viens ābolu spainis un sanāks laikam litri seši ābolu sulas. Ņemšanās ar to ābolu sula krietna, bet.. bet ziemā būs viegli, jo viegli pa burciņai vien to visu izdzert. Šobrīd jau atradu savu tehnoloģiju, kā samazināt biezumu daudzumu sulā. Sanāk diezgan labi! :)
  Nu, ko.. būs vēl ar diviem maisiem ābolu jātiek galā kādu dienu. :)
  Wednesday, October 1st, 2014
  morraa
  2:25a
  Visu laiku lamājos uz Šibujas riteņbraucējiem, ka tiem esot manieres sliktas - gan sarkano gaismu dažreiz ignorē, gan brauc kā pagadās.
  Aizbraucu līdz Itabaši un tagad saprotu, ka Šibujā ir kaķēni. Uz mājām braucu bez stresiem.
  Tuesday, September 30th, 2014
  es_shobrid_lasu
  [ bridget ]
  6:39p
  Jānis Zvaigzne "Jūnijs. Litene. 1941"
  Drūmi, bet ko gan citu varēja gaidīt..
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba