inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, March 29th, 2015
  es_shobrid_lasu
  [ taalraadis ]
  9:41a
  pajautaa
  [ udensroze ]
  8:58a
  Vai Rīgas Marks and Spencer ir arī pārtikas nodaļa?
  Saturday, March 28th, 2015
  mazeltov
  9:21p
  Klīnika, nudien.
  Pirmo reizi nopirku smaržas internetā. Klīnika - Laimīga ziedonī, hahahaha.
  Un vēl pirmo acu krēmu mūžā, loku gaišumam, lai ekseļa šūnas skaidrāk saskatītu.
  Kā arī paraudziņus ar sejas špakteli ārpussezonas Halovīnam.
  mazeltov
  6:16p
  Irāņu veikalā jēru klusēšanas diena. Vitrīnas piekrautas ar nodīrātām jēru galvām, smadzenēm, olām, aknām, mēlēm, ribām, kājām, pleciem. Tur viņiem ir arī maizes ceptuve - var nopirkt to bezrauga plāceni segas izmērā un tad vakarā ar to apsegties un no viena stūra lēnām grauzt filmu skatoties.
  pajautaa
  [ digna ]
  7:28p
  Puķes podos
  Kādus nelielus istabas augus jūs ieteiktu cilvēkam, kam nepatīk istabas augi? Gandrīz obligāta ziedēšana pēc iespējas ilgāk un biežāk, lai izskatās pēc puķēm.
  Patīk pavasarī hiacintes, narcises, muskares, gribētu cauru gadu ko tādu. Vēl ciklamenas. Utml.
  Diezgan patīk antūrijas un spatifīlas, bet līdz šim otrās kaķi vienmēr nograuzuši līdz zemei.
  Nepatīk līdakastes, naudaskoki, Ziemassvētku kaktusi, orhidejas (neskatoties uz to, ka zied), un visi tie zaļie, kas parasti visiem uz palodzēm ir.
  Vai vispār ir kāds augs, ko tādai īgņai-grinčam piedāvāt?

  Ja tam ir nozīme - dzīvoklis sauss,gaišs, saulains.
  es_shobrid_lasu
  [ cimone ]
  7:17p
  Sunday, March 29th, 2015
  morraa
  1:33a
  Dienvidnieki un it īpaši salinieki ir ļoti ekstravaganti.
  Kad bijām salā decembrī, onkulis pateica, ka aizvedīs parādīt savu meditāciju vietu.
  Aizveda arī.

  Vulkāna otrajā pusē, kur neviens nedzīvo, ceļmalā onkulis nolika kuģa konteineri, ievilka iekšā strāvu un pat izveidoja kanalizāciju. Izgrieza logu ar skatu uz jūru un sataisīja tīri labi dzīvojamu istabiņu iekšā.
  Ielūdza apsēsties, iedeva katram pa alum un ieslēdza japāņu šlāgerus un pilnu klapi. Konteinerī kāpjot iekšā onkulis palūdza noaut apavus un atstāt tos uz ielas.
  Tā nu mēs sēdējām dzelzs būdā skatīdamies uz tropiskās jūras saulrietu, ar alus bundžām rokā un klausoties japāņu šlāgerus.

  Vēlāk onkulis aizveda kaut kur džungļos, kur uz izcirsta laukuma stāvēja divi palieli ekskavatori. Iekāpa iekšā un pasauca mani. Nosēdināja sev klēpī un saka "brauc!". Braucu arī. Cilāju vairākas tonaas smagos bazalta gabalus un metu zemē. Zeme rībēja kā zemestrīcē.

  Tad visi kopā skatījāmies uz tās dienas pēdējo lidmašīnas reisu. No šī skatpunkta lidmašīna izskatījās kā objekts no citas pasaules.
  Kad lidmašīna pazuda no redzes loka, devāmies vakariņot.
  Saturday, March 28th, 2015
  f_g
  4:17p
  pavisam biju aizmirsusi :)
  Ja brīvdienās agri pieceļas, tad diena šķiet pietiekami gara! :)
  f_g
  4:17p
  Garfield
  garfield
  pajautaa
  [ zetinja ]
  12:41p
  Kur var nopirkt lakmusa papīrīšus ūdens cietības noteikšanai? emm.. vai arī kko alternatīvu, bet lētu. Zooveikalos pie zivju lietām ir redzēts kkāds pilināms šķidrums pa 8..10 eur, bet nu mums vaig 1 reizei nevis 50. =/
  pajautaa
  [ ecna ]
  11:50a
  Fizioterapeits un/vai ārsts (problēmvieta - celis)
  Problēma: Sāp celis. Līdzko neliela velo-slodze,tā celis sāp. Ūdeņi (droši vien) nav, drīzāk saites švakas.

  Jautājums: Lūdzu, iesakiet kādu labu fizioterapeitu un/vai ārstu Rīgā, kurš nebūtu uzreiz uz graizīšanu tendēts, bet tomēr tikai ar tējiņām arī nenodarbotos.
  īsāk - pēc pieredzes.  Mīļš Paldies!
  pajautaa
  [ iguaana ]
  10:48a
  gumijas dušas paklājiņš
  Kur centrā var nopirkt gumijas dušas paklājiņu? Negribas dēļ tā pērties uz krautām jysk vai depo. Varbūt to var tepat kaut kur nopirkt,,?
  Friday, March 27th, 2015
  mazeltov
  9:37p
  Man bija jāpatrenējas Excel 2013 pivot chart izveidē un dizainā, tādēļ -īsumā par aktuālo Valsts Kultūrkapitāla Fonda finansējuma sadalē 2015. gada 1. ceturksnī. Piedāvāju kopskatu par iedalīto piķi. Paši VKKF šo informāciju grafiku veidā iekļautu tikai 2015. gada pārskatā, kurš viņu mājas lapā būtu pieejams nākamā gada maijā, tā kā - novērtējiet - svaigākā informācija viegli sagremojamā formā tikai kādu mēnesi pēc konkursu rezultātu publicēšanas VKKF lapā (būtu agrāk, bet man bija jāsnovo), kur velns kāju var nolauzt un acis izmežģīt.

  Sīkāks iztirzājums, ar pirkstiem rādīšana un mājieni ar mietiem sekos vēlāk.

  Mērķprogrammā "Profesionālu nevalstisko organizāciju atbalsts" piešķirto finansējumu iedala arī pēc nozarēm, tāpēc piedāvāju papildus tabulu, kurā redzams kopā projektu konkursiem un mērķprogrammām piešķirtais finansējums pēc nozarēm


  Starp citu, ja atver kādu no VKKF gada pārskatiem, tad var redzēt, ka viņiem lieti noderētu mans padomiņš, kā sagatavot jēdzīgākas un vizuāli baudāmākas tabulas.

  Saturday, March 28th, 2015
  ripp
  1:21a
  Friday, March 27th, 2015
  pzrk
  3:58p
  kā piebaidīt bērnu
  Pirms dažām dienām vienurīt bija svarīgi precīzā laikā pamosties, tāpēc iepriekšējā vakarā pusaizmidzis klikšķinājos telefonā un savilku no internetiem visādus zvana signālus, kas likās tādi piemēroti modināšanai “nakts vidū” (7:15). Pamodos laicīgi, misija bija izpildīta, bet vēlāk tās dienas gaitā saņēmu telefona zvanu, kas, maigi izsakoties, gandrīz bērnu piebaidīja. Izrādās, biju tonakt puspamiegam [arī] par zvana signālu uzlicis kliedzošo aitu.

  Tagad pāris dienas dzīvoju ar tādu zvana signālu, diezgan rēcīgi, es jums teikšu.
  ripp
  1:44p
  izrādās, ja kādas 4 dienas neguļ pietiekami, jogas izveikšana kļūst par knapi pieveicamu uzdevumu, pat ja tā nav nekas diži sarežģīts. eeh.
  vajag
  [ annu ]
  1:12p
  Līvu akvaparka biļete
  Sveiki!
  Varbūt kādam ir aizmētājusies nevajadzīga dāvanu karte uz Līvu akvaparku - Ziemassvētku dāvanu karte vai vienkārši uzdāvināta biļete, kas tā arī nevar sagaidīt, kad to izlietos?
  Labprāt pārpirktu tādu (:
  f_g
  10:32a
  eh..
  Pavisam biju aizmirsusi, ka šonedēļ taču pulkstens ir jāpagriež par stundu uz priekšu... :( :)
  pajautaa
  [ dzeina ]
  9:52a
  Apskatījos, ka manā PINS kontā ir gandrīz pietiekami punktu, lai sanāktu aizlidot uz vienu galvaspilsētu un arī atpakaļ. Diemžēl, gandrīz - pietrūkst 600 punktu.

  Te kāds ir mēģinājis pirkt biļeti, PINS punktus apmaksai izmantojot daļēji? Vai to vispār ir iespējams izdarīt? Un, ja ir, vai ķēpāšanās ir tā vērta?
  f_g
  8:55a
  Garfield
  garfield
  pajautaa
  [ dienasgramata ]
  8:10a
  Uzticams kurpnieks centrā?
  Thursday, March 26th, 2015
  pajautaa
  [ samantta ]
  8:15p
  Palīgā!

  Mans angļu draugs pirmo reizi brauc uz Latviju (vecākiem atrādīties!). Tā kā pati nedzīvoju Latvijā jau vairāk kā 6 gadus, un esmu bijusi atpakaļ labi ja reizes 3, lūdzu ieteikumus, ko apskatīt, kur kas interesants notiek, ko būtu vērts parādīt? Būsim Rīgā 4 dienas, nekur pārlieku tālu no Rīgas negribās doties, turklāt izskatās, ka laiks ne pārāk labs.
  Viens no variantiem ir doties uz Escape Room, kas izklausās interesanta izklaide, bet tā ir stunda.
  Kur ir foršākās vietas, kur ieēst vai pasēdēt?
  Mēs abi vecumā 25 - 30. Neesam klubu tusētāji, vairāk tā kaut kur pasēdēt ar labu mūziku un dzērieniem. Arī aktīvas izklaides labi der.
  Protams, ka pagūglēšu arī, bet labprāt uzklausīšu personīgo pieredzi.

  Liels paldies!
  f_g
  8:16p
  diena pērle
  Рожденные ползать очень любят учить летать.
  pajautaa
  [ elina ]
  8:13p
  biedri, vērotāji!
  Sakiet, lūdzu, kur Rīga-Jelgava apkārtnē ir kāds skaists, liels ozols +- lauka vidū?
  Izmantosim bildēšanai.
  mazeltov
  12:49p
  Lidmašīna jau bija tuvu nolaišanās brīdim, pavisam zemu, kad pēkšņi pilots to strauji uzrāva atpakaļ debesīs. Pēc 5 minūtēm gan nolaidāmies, savukārt pilots paziņoja, ka iepriekšējā lidmašīna nenolaidās pietiekami ātri, līdz ar to bija nepieciešams papildus loks.

  Vispār, vakar/šonakt bija kaut kāda lidojumam nelabvēlīga diena - vispirms Kalgarī visā lidostā pazuda elektrība uz kādu stundu vai ilgāk, kas aizkavēja izlidošanu. Pēc tam - lidmašīnas apkalpe izsēdināja manā rindā sēdošo iedzērušo redneku un tad vēl tas ekstra uzrāviens gaisā.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba