inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, November 22nd, 2014
  mazeltov
  10:39p
  Šovakar Utrehtā kādā pabā kāda grupa spēlēs Metallica coverus un kāds plāno močīt savu garo princeses pačku.
  vajag
  [ goddes ]
  10:00p
  Winter is coming!
  Īpatnēja vajadzība un piedāvājums,laikam, pat nezinu, kurā komūnā atbilstoša. Vajag čaklas rokas, kas var salāpīt ~10 pārus vilnas zeķu. Pretī piedāvāju 2 ielūgumus uz teātri Dailē kādām svaigām izrādēm, ar mani vai bez, pēc Jūsu vēlēšanās:) Deal?
  pajautaa
  [ krazuu ]
  9:43p
  Mobilā ciba
  Klau, kur palika mobilā ciba? Serveris uzkārās?
  Cik atrodu, adrese nav mainījusies, bet nu jau vairākas dienas nelaiž iekšā un saka, ka 'unknown database'.
  pajautaa
  [ neetiski ]
  3:27p
  Indieši
  Kur atrodas un kā sauc vietu, kas atrodas netālu no "Rama", kurā arī pasniedz līdzīgus ēdienus tikai lētāk? (Protams, ja tā vieta vēl eksistē)
  pajautaa
  [ tiga ]
  3:05p
  MUTE
  vai kāds ir bijis kafejnīcā/restorānā Mute Tērbatas ielā? gribētos kādu info tieši par cenām, par atmosfēru pilns internets, bet ēdienkarti/cenas nevaru un nevaru atrast.
  pajautaa
  [ alefs ]
  11:26a
  Iesakiet, lūdzu, kādu labu teātra izrādi Rīgā, kas varētu patikt mēreni konservatīviem vecākiem.
  f_g
  9:20a
  sestdienas rīts
  Vakar bija traki. Šodien jau ir labāk. Galva vēl dīvaina, bet vairs nesāp.
  Sajūtas.. sajūtas vairs nav tik asas, bet pārdomas par visu notiekošo joprojām ir.
  Un nogurums ir.
  Jāpacenšas izdarīt šodien maksimumu, lai meitenēm mazāk paliek ko darīt.
  Un tad svētdiena un pirmdiena brīva. Izgulēšos, atpūtīšos un, iespējams, ka dzīve liksies skaistāka.
  f_g
  9:20a
  Garfield
  garfield
  Friday, November 21st, 2014
  panacea
  10:20p
  Bovijs Čikāgā
  Ū ā! Nezinu, vai jūs zināt, bet, šķiet, pagājušovasar, Londonā bija liela izstāde par Deividu Boviju no viņa privātās kolekcijas ar tērpiem un piezīmēm, un visu ko citu. Ļoti gribēju iet, bet bija pilnīgi neiespējami dabūt biļetes, ja vien nebija vēlēšanās ierasties agri no rīta un censties dabūt kādu no dažām katru dienu pieejamajām 'brīvā tipa' biļetēm. Atceros arī, ka bija runa, ka tā izstāde tā arī būs tikai Londonā un viss, veram to bodīti ciet.

  Bet, tātad, šeku reku, vakar es vazājos pa Magnificent Mile savā teju galvenajā ASV pienākumā, kas ir shop till you drop, un pēkšņi redzu kaut kādas norāds uz Bovija suvenīriem, un ieskatos vēl vairāk -- pat kaut kādu izstādi. Neironi smadzenē saslēdzas, sinapses pumpē vairāk NDMA un piemauc klāt adrenalīnu, kura buķetei klāt uzplaukst laba deva dopamīna, kad vēlāk pārnākot viesnīcā konstatēju faktu, ka kaut kādā dīvainā kārtā viņi to izstādi ir atdabūjuši uz Čikāgu.

  Tad nu šorīt cēlos un vēlos tā agrāk, jo nezināju, ko gaidīt, un izspiestu studenta biļeti, bet ierados kādas minūtes 5 pēc atvēršanas un VISPĀR NEBIJA RINDAS! Tā arī es ļoti zolīdi un mierīgi visu apskatīju. Mājaslapā bija rakstīts, ka jārēķinās ar 1.5 h, es pavadīju 4 h. Ne jau, ka baigi staigātu turp atpakaļ tecinot siekalu un skaitot valdziņus Bovija adītajās biksiņās, bet nu vnk mierīgi staigāju un tiešām arī izlasīju būtībā visu izstādīto priekšmetu paskaidrojumus. Nezinu, kā to var paveikt 1.5 h laikā. Plus, kā to varēja paveikt Londonā, ja tur viss bija piestūķēts līdz augšai ar cilvēkiem! Te jau arī ar laiku saradās mazliet vairāk ļaužu, bet nu vienlaikus katrā zālē nebija vairāk par kādiem 15 cilvēkiem, kas jau nekas nav.

  Bet pat izstāde bija tiešām laba -- pamatā daudz un daudz un daudz Bovija tērpu. Tad vēl piezīmes, un grāmatas, un bildes, un mūzika, un reti video un tā tālāk. Ziniet, man Bovijs tiešām patīk un man bija paredzēts viņu redzēt 2004. gada vasaras tūrē, kas ir pati pēdējā reize, kad viņš vispār ir tā aktīvi uzstājies. Bet tieši kaut kādu nedēļu pirms koncerta viņam bija tā stulbā sirdslēkme Vācijā, kā rezultātā es uz festivālu biju un pirmajās rindās stāvēju, bet man pretī Bovijs nestāvēja. Tad nu būtībā šī sanāca tāda kā vistuvākā būšana Bovijam -- visiem tiem tērpiem, rokrakstiem, domām, gleznām un idejām. Tiešām negaidīti, bet ļoti patīkami :)
  Saturday, November 22nd, 2014
  pajautaa
  [ lemurs ]
  2:05a
  leksikas dārgumi
  Dārgie cibiņi, dalieties jele ar mani savos leksikas dārgumos!
  1) Sakiet, kā jūs tēlaini mēdzat dēvēt izsmiešanu, apcelšanu, apdiršanu? Varbūt jūs lietojat kādus daiļus salīdzinājumus?
  UPD. Tas ir, kādus dzīvelīgākus un arī rupjākus sinonīmus jūs lietojat, lai izteiktu 'pavilkt uz zoba', 'vazāt aiz deguna'?

  2) Kādās nozīmēs jūs lietojat (ja lietojat) vārdkopu "mazais ezītis"? Vai jums tas ir tikai cilvēks, kuru nesaudzīgi izmanto, t. i., kuru drāž kā mazo ezīti? Vai arī jūs mēdzat teikt: čakarē kā mazo ezīti, apdirš kā mazo ezīti utt.?
  Paldies jau iepriekš!
  Friday, November 21st, 2014
  ripp
  9:43p
  kāds zina, kādēļ gulbji varētu nedoties prom? šodien pastaigas laikā pie laipas redzējām gulbju ģimeni, 1 pieaugušo un 3 jaunuļus. izmērā tik pat brangi, kā pieaugušais, bet pelēki un maigāku spalvu.
  f_g
  8:37p
  sajūtas
  Viss it kā beidzās labi. Bet nav gandarījuma sajūtas. Gribas raudāt. Un uzrakstīt atlūgumu.

  Rīts gudrāks par vakaru. Tagad jāpacenšas aizmigt. Ir vajadzīga atpūta.
  pajautaa
  [ po ]
  6:52p
  Maksāsim sodiņu vai sauksim policiju?
  Kāda idejiski policijai (valsts/pašvaldības/ceļu/drošības?) daļa gar to, ka kāds brauc sabiedriskajā transportā bez derīga braukšanas dokumenta (biļetes)?
  No jautājumā uzdotās situācijas atskaitām bezbiļetnieka neprovocētu agresiju vai citus ar pašu biļetes trūkumu nesaistītus pārkāpumus.
  iztulko
  [ pashizgaazeejs ]
  6:25p
  Kāds varētu būt trāpīgākais un sakarīgākais jēdziena "placeless" un jo sevišķi "placelessness" tulkojums? Ir ietērpjams vienā vārdā latviski? Varētu jau to pašu vietas viltojumu/viltotu vietu piesaukt, bet varbūt kāds varētu noprecizēt.

  Relph argues that, in our modern era, an authentic sense of place is being gradually overshadowed by a less authentic attitude that he called placelessness: “the casual eradication of distinctive places and the making of standardized landscapes that results from an insensitivity to the significance of place” jebšu

  Places that lack a "sense of place" are sometimes referred to as "placeless" or "inauthentic." Placeless landscapes are those that have no special relationship to the places in which they are located—they could be anywhere. Roadside strip shopping malls, gas/petrol stations and convenience stores, fast food chains, and chain department stores are often cited as examples of placeless landscape elements.

  Paldies!
  muzons
  [ malvine_truse ]
  6:16p
  pajautaa
  [ svari ]
  12:53p
  lva.lv
  Mēģināju internetā atrast savas zobārstes kontaktus, piem., mobilo tālruni. Atradu saitu http://www.lva.lv

  kur it kā tie dati ir slēpti ar zvaigznītēm, ķipa,

  Telefona numurs: 2* *** ***

  Vai tas ir tikai tāds āķītis, lai, piem., savāktu naudiņu, vai arī šajā portālā reģistrējoties var saņemt reālu infu?
  pajautaa
  [ iwillrockyou ]
  12:43p
  Kādam jābūt labam matracim un, kur tie iegādāties? līdz 200 eiro 180x200 ir reāli?
  Varbūt kādam ir pieredze, zināšanas ar kurām gribas padalīties?
  iztulko
  [ hekate ]
  11:33a
  Nojume
  It kā tik vienkāršs vārds, bet nespēju atrast ekvivalentu.
  Vajag spāņu valodā, bet palīdzētu dabūt arī angļu valodas ekvivalentu, vai dajebkādas valodas ekvivalentu.
  Atradu tādu "overhang", bet īsti neder. Ir vēl kāds?
  Spāņu valodā atrodami visādi vārdi, bet kas pārsvarā ir ar nozīmi "patversme" vai "šķūnis", bet tas nav tas pats.

  Nozīme - neliela, atsevišķa būve, kurai ir jumts, bet nav sienu, vai arī ir tikai dažas sienas.
  Konteksts - nekustamā īpašuma dokumenti

  Paldies!
  pajautaa
  [ ululate ]
  10:46a
  mums te ir izraisījies ģimenes strīds (kurš zaudēs, rīt no rīta ies pirkt siltus mafinus brokastīm).

  vai klimata pārmaiņu rezultātā (piem, kūstot ledājiem utt.) kopējais nokrišņu daudzums pasaulē palielinās? t.i., ledāji kūst, ieplūst okeānā = lielāks ūdens daudzums, kas var iztvaikot, un līdz ar to arī vairāk nokrišņu kopumā. vai tomēr tas kkā izlīdzinās?

  wikipēdijā rakstīts, ka vnk tuksneši paliek sausāki, bet mitrās vietas - slapjākas. tiec nu gudrs.

  kā jums šķiet?
  sirdna
  10:42a
  snieks snāk snikt.

  šādās reizēs gribas dzīvot laukos, kur sniegs ir sniegs, nevis Rīgā, kur sniegs ir neērtība.

  updāte. Interesanti būs pavērot, ko par pirmo sniegu saka sunnic, kurš no vienas puses ir totālais medību sunis, ziniet, trīs dienas dzīs pēdas lācim pa purviem, kalniem un biezokņiem, no otras puses, ir dīvāna caca.
  Thursday, November 20th, 2014
  f_g
  11:50p
  pirmā diena
  Ceru, ka tās nav tikai pieklājības frāzes.. ceru,ka publikai tiešām arī patika gan ekskursija, gan vakariņas. Jā, visi nedaudz nosala, bet tāds jau mums tas novembris ir.
  Tagad gulēt. Rīt sanāksmes diena.
  pajautaa
  [ lovable ]
  11:32p
  Sausais ledus
  Sveiki.Kāds var lūdzu izstāstīt,kā var pārvest sauso ledu? Man atrakstīja,ka nepieciešams konteiners. Tas ir kāds specifisks vai parastā ledus-aukstuma kaste? Vai ir kāds lētāks variants,kā viņu pārvietot no veikala līdz mājām?
  ripp
  10:52p
  it's alive
  vakar nevarēju aizmigt. pēc 3h miega cēlos 6, lai 6:30 sēstos mašīnā un 7 būtu centrā. ceļš līdz krāslavai pie stūres, visa diena runājot angliski un tulkojot mutiski angļu-latviešu-krievu valodās, tad vēl mazliet vairāk kā 300km pie stūres atpakaļ, turpinot runāt angliski. viena no izaicinošakajām un labākajām darba dienām manā līdzšinējā mūžā.
  pajautaa
  [ goddes ]
  9:16p
  Avene.
  Štrunts ar Skalbi, man ieinteresēja Tavuprāt visu laiku sliktākā grāmata, ko esi lasījis. Kura? Cienot gaumes dažādību un subjektīvu viedokli, pamatojums vēlams.
  citronz 8:55p
  Pamazām sāku jau pierast, ka katru rītu, dodoties uz darbu, ir jāiziet trakāka drošības kontrole kā lidostā :D Nē, nu labi, lidostā nevar ienest ūdeni, šeit var :D Šorīt sanāca nokavēt- parasti nav īpaši gara rinda, bet šodien bija kaut kādas delegācijas ieradušās un bija rinda vēl uz ielas pat ārā. Par laimi ātri vien mūs pamanīja un palaida bez rindas.

  Nākamnedēļ sanāks būt parlamentā vienā dienā ar Romas pāvestu. Jau tagad esam informēti, ka būs ļoti nopietni drošības ierobežojumi. Nav tā, ka mani dikti satrauktu pāvests, bet tas laikam būtu interesanti, ja sanāktu viņu redzēt dzīvajā kaut pa gabalu.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba