inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, July 25th, 2014
  pajautaa
  [ zivs ]
  2:37a
  mersītis A140
  Sorijs par komūnas bombardēšanu:

  Kāpēc Mercedes A140 (vismaz ap 1999-2003 g.) ir salīdzinoši tik lēti?
  Tur ir kāds iemesls, kā, piemēram, katrs remonts ir pusmašīnas cenā, ziemā visur mēdz iestigt, vai kas cits?
  Vai var skatīties tajā virzienā, ja grib nesarežģītu, ekonomisku ikdienas auto?
  Thursday, July 24th, 2014
  mazeltov
  6:07p
  Nelsona izrādījās tik forša pilsēta, ka divu nakšu vietā palikām četras. Dzīve te rit rāmi un ritmiski - katru rītu braucām brokastot uz iedzīvotāju iecienītāko kafejnīcu Osso Negro; kafejnīcā strādā puisis, kuru vēlāk satikām pie vienām trasēm, līdz ar to nākamajā dienā jau bija iespēja izvērst sīkrunas plašāk. Šorīt atkal uz ielas sastapām sievieti, sīku un stiegrainu, kas brauc ar riteni tā ka nemetas savā 50+ vecumā. Mans draugs salāpīja viņas riteņa kameru, jo viņa, lecot pa tramplīnu (mhm, tramplīnu) to pārsita. Satikāmies, pačalojām, sarunājām tikties vakarā atkal, ja vien lietus pārstās.
  Vakar atkal pirmā dienas puse bija saulaina - laiku pavadījām stumjot riteņus kalnā, jo te neviens pacēlājs vēl nav uzmontēts; kalna gals nosēts ar meža avenēm un mellenēm - varēja brangi pieēsties no lāču galda, pirms braukt lejā.
  Vēl kāda nedēļa palikusi un tad jau, diemžēl, atpakaļ uz betonu un steigu.
  sirdna
  5:10p
  17F nodaļa, pagabstāvs, telpa bez logiem.
  Visā pasaulē apmēram piecdesmit cilvēku nodarbojās ar Šlīmaņa kunga lietu. Nodarbošanās kaulus nelauza un nekam tā nebija vajadzīga, tāpēc šie izredzētie piecdesmit nebija ne asākie tuteņi virtuvē, ne cietākie rieksti lazdājā un pat ne spožākie lāzeri disenē. 170 gadu laikā viņu mainīgais kolektīvs bija izdomājis iesauku kungam rūtainā žaketē, kurš mēdza mīklaini parādīties dažādās zemeslodes vietās un, nujā, tas arī bija viss.

  Par pirmo Šlīmaņa kunga parādīšanos tradicionāli uzskata 1844.gada 9.jūniju, kad Zviedrijas Karaliskās akadēmijas naturālistu grupa, skaitā seši cilvēki, airu laivā piestāja pie kādas no neskaitāmajām klinšu salām, lai aplūkotu ārkārtīgi neparastu jūras putnu koloniju. Pēc kādām pāris stundām ekspedīcija bija saēdusies asinsdesu un pielējusies līdz mērenam ķēmam, kas, godīgi sakot, arī bija jauno zinātnieku mērķis. Pie viena viņi bija izbradājuši Baltijā pēdējo plakanpleznas albatrosa ligzdu, bet tas notika pilnīgi netīšām, tāpēc neskaitījās.

  Lai vai kā, kad seši jaunie naturālisti salīda laivā, lai dotos mājup, viņi pārsteigti konstatēja, ka pa vientuļo klinti, bļaustīdamies nesaprotamā valodā, skraida kāds neredzēts kungs un svaida pa gaisu maizes drupačas, kuras ar lielu brēku rij kaijas. Nepazīstamais kaut ko uzsauca naturālistiem, pēc toņa spriežot, gribēdams, lai viņu paņem līdzi. Apjukušie jaunieši ielaida kungu laivā, kur viņš apsēdās priekšgalā un sāka ņurdēdams ēst karameles, kuras vilka ārā no saķepušas papīra turzas.

  Viņš piedāvāja tās naturālistiem, bet visi atteicās, izņemot Arvidu Arvidsenu, kurš aprakstīja konfektes garšu kā "violončells" un no nākamās piedāvātās konfektes noteikti atteicās.

  Savādais kungs bija ģērbies pelēkās biksēs un brūnā rūtainā mētelī, viņa apģērbs un melnie zābaki bija diezgan stipri novazāti un saplīsuši, gaišie mati izspūruši un seja iedegusi, pelēkas acis. Viņš daudz smaidīja un kaut ko runāja, bet jaunieši nespēja saprast nevienu vārdu. Tā nebija nedz vācu, ne franču, ne spāņu, ne krievu, ne zviedru valoda, par to viņi, vēlāk sniedzot liecības, bija droši. Valodu raksturoja "rukšķoši svilpieni", "ūjināšana kā slimai bitei" un "skaņa, kas rodas, kad uz čuguna pannas apmaisa plūmju mērci".

  Bet, kad laiva bija jau gandrīz piestājusi pie krasta, Arvids Arvidsens piepeši uzlēca aptuveni piecu metru augstumā, kur aizdegās un palika karājoties vismaz pusstundu. Pārbiedētie naturālisti no laivas priekšgala sadzirdēja kārtējo rukšķošo svilpienu, atrāva acis no šausminošā skata un noskatījās, kā svešinieks paklanās un izzūd gaisā.

  Tā bija pirmā dokumentos fiksētā Šlīmaņa kunga parādīšanās.
  vajag
  [ digna ]
  4:39p
  Windows 7
  Varbūt Tu dzīvo vai kaut ko dari šodien Teikā un Tev ir Windows 7 disks, kuru es varētu aizņemties vistuvākajā laikā? Es nerunāju par oficiālo, protams.

  (Nu nekā nesanāk man ierakstīt pašai te...)
  pajautaa
  [ andzika ]
  4:17p
  cūku pupas
  klasiski vārītas cūku (lauku) pupas - ko jūs ieteiktu likt klāt? nu tur kādu mērci vai ko
  pajautaa
  [ zivs ]
  3:40p
  internets ping
  Ko nozīmē ping laiks, un kāds skaitlis ir labāk - liels vai mazs?
  Man šorīt diezgan briesmīgi bremzē nets, un mērot ar speedtest.net, ping rāda 2ms.
  Ko es no tā varu saprast?

  Paldiesiņi!
  pajautaa
  [ zetinja ]
  2:54p
  kaķa kažociņš
  Pēdējos divos gados vecmāmuļas pūkainajam nezvēram ir sākusi velties spalva. Barības ieradumi nav mainīti, domāju, ka varbūt ir saistība ar kaķa vecumu. Sākumā tā nemanāmi un mazliet, tā ka reizi pāris mēnešos kkur pie kakla saveļas un nākas vnk nogriezt tai vietā, bet nu šovasar ir tā, ka reizi nedēļā to kaķi redzu un ar katru reizi šams aizvien vairāk līdzinās staigājošam dredam. Sākot no rudens mēs dzīvosim kopā, līdz ar to plānoju to nezvēru regulāri ķemmēt. Tiesa jūtu, ka pirms tam nāksies šamo vienkārši ņemt un noskūt.

  Variet ieteikt kaķu frizieri, kur to varētu izveikt? Kā tas vispār notiek? Tas zvērs ir diezgan mežonīgs, pat nagus apgriezt mājās nevar (droši vien pie reizes ari to vajadzēs), viņš būs kkā jātur, vai ari šamo var aizmidzināt? Un vai vispār būtu prātīgi kaķi skūt septembrī, vai man labāk organizēt to pasākumu kamēr vēl vasara? Cik ilgā laikā spalva ataugs?
  vajag
  [ koki ]
  11:35a
  transportu 5d uz give&get
  hei!
  ja kādam mašīnā 2 brīvas vietas un vajag ceļabiedrus, ziņo!
  peetersiilis
  11:13a
  kā lai es tagad uz sitiena atrodu, kur nedēļas laikā pārvākties un dzīvot?
  labs rīts.
  vajag
  [ livia ]
  10:35a
  Labas dienas!

  Meklēju divas brīvas vietas automašīnā uz festivālu Laba Daba piektdien, 1. augustā no plkst. 19:00 no Rīgas/ centra.
  Brauktu normālā es un patīkams spānis, benzīnam piemestos, visas lietas :)
  f_g
  4:28a
  atkal agrais rīts
  Pirmo reizi visu šo ilgo gadu laikā braukšu uz BRU ar mazo somiņu. Negribu mugursomu. Nekas jau daudz nav vajadzīgs - dators, dokumenti, naudas maks, kosmētikas un citu sīkumu maks, telefons un fotoaparāts. Šī ir pirmā reize, kad vispār nevienu dokumenta papīra kopiju nevedu - līdz šim vienmēr tomēr vismaz pēdējos pāris dokumentus izprintēju un drošībai ņēmu līdzi. Redzēs, kā būs, ja viss būs labi, tad jau nākotnē tikai tā vien "pa vieglo" laidīšu uz darba grupām.
  Nolēmu arī, ka šoreiz končas pirkšu tikai tik daudz, cik tiešām jāatved mājās palicējiem. Un nekādus krājumus sev! :) Galu galā - karstā laikā tā šokolāde kusīs tā ka šņakst! :D
  f_g
  4:28a
  Garfield
  garfield
  pajautaa
  [ putnupr ]
  12:23a
  esat lidojuši no rīgas ar wizzair? normāls?
  Wednesday, July 23rd, 2014
  ripp
  11:22p
  es, protams, atkal esmu iedzinusi sevi pudelē. un pāris citus cilvēkus arī pie reizes. jeij.
  mazeltov
  2:22p
  Nelsona Britu Kolumbijā var mierīgi sacensties hipsterīgumā ar pašu Rīgu. Te ir viss - eko-šmeko tirdziņi, visādi hipsteru veikali, adījumos ietērpti velosipēdi, visādi pasaules vazaņķi ar drediem, garām bārdām, šļobenēm un akordeoniem un tas viss uz kalnu un ezera fona.

  Pāris telefonskati )
  mazeltov
  10:53a
  Protams, ka DHL nevar atmuitot internetā pasūtītu skolassomu bez 20 dažādiem apstiprinājumiem (varbūt attaisiet kasti, jo rēķins parasti ir tur, jo es to nevaru izņemt esot Kanādā, ja sūtījms ir Latvijā - rociņas par īsu). Vēl man patīk tas, ka viņi teica, ka vajag invoisu. Viņi nezina vārdu "rēķins"? Vai arī rēķins ir tikai sūtījumiem Latvijas teritorijā, bet no ārvalstīm tas pārvēršas par invoisu? Stulbie stulbeņi.
  Viņu mājas lapa ir neizsmeļams tulkošanas stila pērļu avots:
  Mēs nodrošinām, lai Jūsu prece iziet procesu gludi
  State-of-the-art drošības metodes
  deklarāciju aizpilde apkalpošana tiek projektēta, lai izņemtu sarežģītību no muitošanas procesa
  Tenderiem, pieprasījumiem un informācijai
  f_g
  4:27p
  karstums. turpinājums.
  Rīgas siltums saka, ka ir gandrīz + 27...
  wunderground.com informē, ka rīt mani BRU gaida +26..
  Karsti.

  Current Music: LR1
  f_g
  4:27p
  Garfield
  garfield
  pajautaa
  [ khosmos ]
  2:49p
  Ātrais mājas vīns
  šobrīd raudzēju bez speciālā vīna ierauga (lauku radu recepte), bet esmu dzirdējusi, ka varot arī iegādāties īpašo raugu, kas nogatavina vīnu 10 dienu laikā. vai ir iespējams dabūt gatavu mājas vīnu ļoti ātri, vai arī tās ir tikai izejmateriālu veikalu darbinieku sagudrotas muļķības?
  sirdna
  1:40p
  Kaķis savu sajūsmu par kucēnu pagaidām rūpīgi slēpj.
  pajautaa
  [ andzika ]
  12:46p
  "world jazz festival"
  labdien!

  varbūt kādam ir lieka biļete/ielūgums uz "world jazz festival" 30. jūl.?
  labprāt atpirktu
  pajautaa
  [ ikvakars ]
  12:31p
  Irbes upe ieteka jūrā
  Sveiks Cibiņ!
  Varbūt Šogad sanācis būt Kurzemītē pie Irbes upes, un redzēt, kā tur izskatās Irbes upe ietekot jūrā? Tai var pārbrist vai ir jāpeld pāri?

  Paldies jau iepriekš!
  ripp
  12:29p
  diena, kurā tik daudz kas nav tā kā vajag.
  pajautaa
  [ mufs ]
  12:26p
  fake pīrsingi
  vai Rīgā kaut kur var dabūt fake pīrsingus uzacīm /degunam / mēlei?

  vajag līdz sestdienai, visādi citādi zinu,ka pastāv ebay.
  pajautaa
  [ varmaaka ]
  11:36a
  Pats sev bezdarbnieks
  Vai cilvēks, kam reģistrēts uzņēmums un kurā nav citu darbinieku/īpašnieku/valdes locekļu, var pats sevi atlaist un būt bezdarbnieks?
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba