inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Thursday, February 11th, 2016
  vajag
  [ dasos ]
  11:18p
  vajag glancētus žurnālus ar lieliem krāsu laukumiem un daudz bildēm
  neesmu gatava maksāt
  tiks izmantoti pasaules mainīšanai

  interested?
  raksti uz: parachutist.angela pie gmail
  mazeltov
  10:04p
  Kas man patīk džekos?

  Lecīgums! )
  f_g
  6:46p
  un atkal...
  Darba diena bija īsa. Galva paņēma savu.
  Pamodos no agri no rīta ar sajūtu, ka varbūt vajag pavemt, bet tad atkal aizmigu. Līdz darbam aizvēlos, bet nekāds liels strādātājs nebiju.
  Pusdienslaikā priekšnieks aizsūtīja mājās.
  pajautaa
  [ sonnenwende ]
  4:09p
  gan jau, ka jautājums malts un malts. vajag laptopu vai notebook(?) salona vajadzībām, respektīvi, internets un klausīties interneta radio. lētu un lai bez bremzēšanas var pārvaldīt e-kalendāru. ko varat ieteik?
  ripp
  3:45p
  vakar, tātad agriezāmies no Hamburgas.
  Kā jau A. rakstīja, ceļot ar 3 gadus un 9 mēnešus vecu bērnu nav nemaz tik traki. krietni labāk, kā ar 1 vai 2 gadus vecu. ok, niķi bija. pāris reizes viņa draudēja izkāpt ārā no metro pāris pieturas ātrāk un viena, pāris reizes baigi skrēja uz ielas, laizīja metro logus un izpildījās līdzīga garā. bija arī kāda bada histērija, bet. citādi mums gāja visnotaļ labi. ar viņu var sarunāt. un viņa vairāk vai mazāk tur ceļošanas slodzi. ja nogurst, paguļ metro, bet tad atkal ir gatava doties.
  šajās dienās daudz ēdām un dzērām, daudz komunicējām un gulējām uz piepūšamā matrača veļas telpā. bijām Miniatur Wunderland, kur mums ar A. patika daudz, daudz labāk kā a. nākošreiz esot Hamburgā noteikti aiziešu viena pati. bērna dēļ izskrējām visu 45 minūtēs, bet, patiesībā, tur varētu pavadīt vairākas stundas. esot lielākais šāda tipa pasākums pasaulē.
  kā arī tropu mājā un akvārijā. akvārijā es arī varētu pavadīt vai pusi dienas, stāvot pie katra akvārija un blenžot pa pusstundai. ļoti aizraujoši un skaisti.
  atstājot a. ar vecmammu, izbraucām ar kuģīti un pastaigājām pa st.Pauli rajonu, kas arī bija visai aizraujoši. cita starpā pārsteidza viņu patriotisms. ļoti daudz kur st.Pauli zīmes logos. futbolkluba karogi arī, jā, bet ne tikai.

  Hamburga ir viena no tam pilsētām, kurā es būtu ar mieru dzīvot.
  pavisam noteikti.
  es_shobrid_lasu
  [ goddes ]
  12:46p
  a
  f_g
  9:50a
  par bērnības sapņiem
  Kad biju maza, man dikti gribējās savu leļļu māju.
  Bet nācās iztikt bez tās.
  f_g
  9:48a
  Garfield
  garfield
  pajautaa
  [ salviz ]
  7:35a
  mp3 mūsdienās
  Kur mūsdienās var dabūt vecos labos mp3?
  Interesē piemēram "Dzeguzīte"
  Wednesday, February 10th, 2016
  pa_leeto
  [ melnaa_maashele ]
  9:15p
  Grāmatas
  Sveiki!
  Pārdodu grāmatas, kas manā grāmatu plauktā ir dubultā vai nav īsti manā gaumē.
  Cena 2.50 euro par grămatu vai 10 euro par 5 grāmatām.
  Atrašanās vieta Rīgas centrs.
  Saziņai: stileta (pie) inbox.lv

  http://foto1.inbox.lv/stileta/GRAMATAS
  f_g
  8:17p
  noklausīta saruna saistībā ar naudu
  Šķirstot Rīgas Laiku, jauniešu pāris pārrunā svaigākā žurnāla saturu, bet beigās, apskatījusi cenu meitēns puisim izspļāva: "Es nevaru atļauties būt intelektuāla".
  f_g
  8:16p
  stadija...
  Veikalā skatījos Santai dāvanu. Ilgi mocījos, bet izdevās beidzot atrast dāvanu. Pie kases man jautā, vai bērnam šodien nav dzimšanas diena. Automātiski gribēju pateikt nē, bet tad attapos, ka dāvanu taču šīs dienas jubilāram pērku. Galvā pārāk daudz visa, tāpēc neliela 'koma'. ;) Un tā es pie krietnas atlaides arī tiku pateicoties jubilārei. :D
  sirdna
  4:08p
  Man kā vecūksnim ir no svara kārtīga veselības aprūpe. Raugi, nopirku Euroaptiekā drapītes, aptieķniece katrai kārbiņai uzlipināja glīti izdrukātu papīrīti ar piezīmēm, cik bieži un kādos apstākļos drapītes būs lietot. Mīļi. Mēness aptieka, ar kuru uzturēju biznesa attiecības pēdējos gados, ar šādu servisa līmeni neizcēlās.

  Nāksies turpmāk savu neķītro, antivēdisko, bezsirdīgo un bezfenšuja Rietumu medicīnu iepirkt Euroaptiekā.
  f_g
  1:11p
  pārāk tālu neatliekot..
  MR - 12.02.
  EEG - 19.02.
  Duplex - 22.02.

  Ar to mūsu polisi esmu šaurā bezizejā. VC4 un ARS ar visām viņu filiālēm mūsu polisi neapkalpo. Bet, paskatoties cenu lapu attiecībā uz atmaksu, secinu, ka atmaksās mazāk, nekā būšu samaksājusi. Meklēju iestādes, kur apkalpojas mana polise un kur var puslīdz normāli nokļūt. Stulbi, ka tā ir to polisi, bet no otras puses, nez vai es tā vienkārši atļautos uzreiz visus trīs izmeklējumus par teju 250 euro. Protams, tā kā ir nosūtījums, tad varētu "iestāties rindā", bet.. kad tas vēl būtu?? Ir labi tā, kā ir, jo varēja būt sliktāk.
  Ņemot vērā to, ka šobrīd vairāk sāku apmeklēt dažādas medicīnas iestādes, nemitīgi uzdodu sev jautājumu, kā tiek gala ar to visu cilvēki, kuriem ir mazāka alga nekā man un nav nekādas veselības apdrošināšanas? Zinu arī atbildi - neiet pie ārsta vai gaida bezgala garās rindās..

  Bet vispār, pēdējos trīs rītus pamostos ar tādu nesaprotamu stāvokli galvā. It kā sāp, it kā nesāp. Pa dienu te nemaz nekā nav, te atkal iečīkstas... Galva - dīvainīte. Lai gan viss noteikti ir vienkāršāk izskaidrojams - lielāka slodze un galva, kā jau parasti tādos gadījumos, kļūst niķīga.
  f_g
  8:40a
  Garfield
  garfield
  es_shobrid_lasu
  [ begemots ]
  12:07a
  praktiski gandrīz nekā par MP
  Tuesday, February 9th, 2016
  f_g
  9:46p
  šokolādes
  Man ļoti reti ir tā, ka varu 100gramīgo šokolādi notiesāt uzreiz, bet Ievas atvestās Lindt... Grūti apstāties! ;)
  Man ir aizdomas, ka uz NO tiek sūtītas atkarību rosinošās šokolādes! ;)
  mazeltov
  7:45p
  Ienāk kolēģis: "Is Dean..."
  Es: "He's booked on 29th as requested.:
  Kolēģis: "No more questions Your Honour!"
  es_shobrid_lasu
  [ goddes ]
  5:30p
  a
  picums 12:16p
  nakts kino
  Spīlbergs, Linčs un visi pārējie atkal var iet atpūsties. Esmu droša, ka mana zemapziņa pirms sapņošanas iet kaut ko uzpīpēt.
  Šonakt sapņoju, ka esmu pie vecāku piemājas dīķa un kaut kas saka, ka šonakt visām pūcēm ir obligāti jāguļ, citādi būs slikti. Mēs tur sēdējām vesels bars (acīmredzot, identificējoties kā pūces), tēlojām, ka guļam, jo kaut kas pārbaudīja visu laiku. Tad viena vidusskolas klasesbiedrene/pūce izdomāja vadīt pretošanās kustību, pārlidojot pāri ezeram, pielīpot kāpņutelpas durvīm un iemūkot dzīvoklī zem segas - tas strādājot un uzraugi esot apčakarēti līdz nākamajai reizei. Atceros riebum par to, ka bija jārāpjas gultā ar apaviem, un domāju "jums, vardēm, jau labi, varat nopeldēties un nomazgāties".

  what is this
  Bet man vajadzētu atrast kādas pāris labu režisoru filmas, kur attēlots neprāts/madness. Akadēmiskām izklaidēm.
  f_g
  8:25a
  par mājsaimniecību
  Nedēļām ilgi varu negludināt drēbes un krāt milzu kaudzē. Rītos, kad atkal nav ko uzģērbt, jo skapī nekas daudz vairs nav palicis, parokos kaudzē, kaut ko izvelku, izgludinu un miers. Vakar vakarā tomēr beidzot (!!) sakārojās pagludināt. Vakar bija tā diena, kad labāk patika gludināt lielos, taisnos gabalus. Vienmēr brīnos par to, kāpēc ir tā, vienreiz ir lielā patikšana uz lielajiem gabaliem (gultaveļu, dvieļiem utt.), bet citreiz - tieši otrādi - nevienam lielajam gabalam negribas skarties klāt.
  Vēl vakar sapratu, ka jāuztaisa skapja revīzija. Tomēr visa ir par daudz skapī.
  Vakar nācās vienu puķi izlidināt. Netipiski man - iemanījos to pārlaistīt. Vienu galotnīti gan noplūcu, cerībā, ka izdosies apsakņot.. No otras puses.. jau krietnu brīdi domāju, ka būtu jāparevidē palodzes, un, iespējams, šis bija risinājums revīzijai. :>
  f_g
  8:23a
  Garfield
  garfield
  Monday, February 8th, 2016
  pajautaa
  [ orks ]
  7:14p
  Latviešu filmas arzemniekiem
  Labsvakars!

  Kādas latviešu filmas jūs ieteiktu noskatīties ārzemju studentiem? Svarīgi, lai būtu pieejamas ar subtitriem angļu valodā. Tika izteikta vēlme pēc romantiskām komēdijām, bet es jau nobrīdināju, ka nekāda Holivuda te nebūs :) Ko piedāvāt?
  pajautaa
  [ iive ]
  6:18p
  Internet Accounts
  Sveiki!

  Izpirku darba makbuku. Iepriekš visus Internet Accounts pārvaldīju caur to adresi, kas bija mana darba adrese. Tagad šī adrese vai nu jau ir likvidēta vai tūlīt tiks likvidēta. Kā es varu uzlikt savu personisko e- pasts adresi par jauno adresi, caur kuru pārvaldīt interneta kontus? Man ik pa brīdim lec ārā pziņojums, no kura es neko nesaprotu, un arī settingos neredzu, kur to pārvaldes adresi nomainīt.
  f_g
  4:53p
  darba diena
  No rīta darbā pēkšņi pazuda elektrība. Aptuveni stundu nebija. Toties tāds dzīvelīgums mūsu stāvā! Visi čalo, viens pie otra ienāk. Tik skaļi reti kurā darba dienā ir..
  Pēc tam, kad elektrība atkal parādījās, atkal viss noklusa.. bet es līdz pusdienām nekādi pie datora netiku, jo datorpuiši centās atdzīvināt manu e-pastu. ;) Puse dienas pa kāju. :>
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba