inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, June 25th, 2017
  mazeltov
  10:28p
  Kā var nemīlēt
  Es iedomājos par savu boifrendu katru reizi, kad virinu dzīvokļa durvis.
  Jo viņš visas ieeļļoja, lai nečīkst.
  f_g
  10:13p
  Šodien bija mēbeļu diena.
  Jau sak iegūt apveidus viss.
  Būs forši! Turklāt visas grāmatas būs pa vietam. ;)
  pajautaa
  [ slepkava ]
  2:54p
  Kreicbergs vispār latviešu valodā ir lasāms?
  pajautaa
  [ grizzly_bear ]
  11:36a
  lieks akordeons
  Vai kādam mājās ir vecs, nevajadzīgs akordeons, ko varētu atdot? Var neskanēt kārtīgi vai arī neskanēt pavisam. Diezgan steidzami meklēju.
  Saturday, June 24th, 2017
  f_g
  10:34p
  īsumā par Līgo
  Pašķirstīju purniņu grāmatu...
  Tā tak cilvēks var kompleksos iedzīvoties. Kates atskaitās par to, ka vairāk, krāšņāk, tautiskāk, gardāk, jautrāk utt.
  Ne man bija vainags, ne tautiskie brunči, ne alus, ne šašliks....
  Bet man bija lielisks līgo vakars kopā ar vecākiem. ;)
  Friday, June 23rd, 2017
  vajag
  [ livia ]
  11:43a
  arī slotas kāts vienreiz mūžā izšauj
  Labdien! Nereāli, bet ja nu- vai kāds vakarā nevar mani pa ceļam/vai vienkārši aizvest uz Tukuma pusi, Zentenes pagastu? Vai arī rīt no rīta ? Atlīdzība un tā tālāk (:
  kāds ar auto, ANYONE ?
  Thursday, June 22nd, 2017
  pajautaa
  [ lavendera ]
  4:42p
  Vai puķuzirnīši ir labi vainagā? Kuras puķes nav vērts pīt kronī, jo ātri sapļek?
  f_g
  12:05p
  vilka meklējumos
  Ieraudzīju Ikea kastīti ar vilkiem:
  vilki

  Kastīti nenopirku, bet.. sapratu, ka man gribas kreklu ar šāda veida vilkiem vai vismaz vienu vilku.

  Vilks ir jaunais kaķītis. :D
  Wednesday, June 21st, 2017
  f_g
  10:42p
  īsumā par četrām dienām jeb 17.līdz 21.
  17.jūnijs.
  Ļoti dīvaina un savāda diena.Tā kā vakarā bija plānota izbraukšana uz Varšavu, tad no rīta pamodos ar skaidru mērķi - sakrāmēties braucienam. Tomēr Inetas ziņa par Renāra Evu satrieca. Patiesībā joprojām nespēju noticēt, ka tas ir noticis. Saulstariņš Eva. Zinu, cik vārdi šajā brīdī ir bezjēdzīgi. Un muļķīgi ir jautāt, kāpēc tieši viņu tik agri aizsauca projām. Un vēl skumjāk ir domāt par Renāru un visiem četriem bērniem. Vecākie mammu noteikti atcerēsies, bet jaunākā, kurai tikko palika trīs gadi...? Tik daudz ir "kāpēc"... Un atbildes nav...
  Tieši šīs ziņas dēļ ar smagu sirdi braucu projām. Pie otra sev blakus tik ļoti pierodi, ka reizēm šķiet, ka tā būs vienmēr... Bet nebūs.. Novērtēt to, kas ir šobrīd, būt pateicīgam par to.. Neizniekot laiku niekos un nejēdzīgos strīdos. Būt kopā..
  Bet, atgriežoties pie dienas kopsavilkuma, savācos diezgan ātri. Neko lieku, vien to, kas tiešām vajadzīgs. Šis īsais brauciens no vienas puses sarežģīts, jo daudz kas ir ieplānots, no otras puses - viegls, jo īss.
  Ap 22:30 startējām ar brāli uz Varšavu. Smējāmies, ka testējam viņa jauno auto. Patiesībā pēdējos gados mums bez maz vai tradīcija sāk veidoties - ar katru jauno mašīnu izmetam kādu loku. Ar manu aizšāvām uz Krakovu nedēļas nogalē. Ar vienu brāļa mašīnu izbraukājām Horvātiju, ar otru - Polijas ziemļdaļu, bet ar šo uz Varšavu. :D

  18.jūnijs
  Visa nakts - brauciens. Viss mierīgi un labi. Poļi turpina būvēt jaunus ceļus. Pavisam drīz brauciens līdz Varšavai būs ļoti ērts. Vispār, jāatzīst, ka pēdējo desmit gadu laikā brauciens cauri Polijai ir ļoti mainījies. Agrāk - šaurs ceļš, ciemats, aplis, šaurs ceļš, ciemats, aplis.. bet tagad aizvien vairāk ir braukšana ārpus apdzīvotām vietām. Malači! :) Un aizvien mazāk ir reklāmstendi. Agrāk viss vienos stendos, katrs kaut ko centās piedāvāt vai pārdot. Tagad kļūst aizvien smukāk - stendu kļūst mazāk. :)
  Kamēr braucām, domāju, vai ar viesnīcu būs viss labi. Kamēr biju Ženēvā, sarakstījos ar viesnīcas cilvēkiem, apskaidroju situāciju, ka būsim nevis vakarā, bet agri no rīta un ka būs nepieciešama stāvvieta. Izskatījās, ka viņi to visu saprata, bet kaut kāda maza neuzticības deva man tomēr saglabājās.
  Svētdiena, seši no rīta.. Varšava tukša un klusa, un saules gaismas pielieta. Lieliska sajūta. ;)
  Viesnīcu (Residence 1898) atradām ļoti viegli. Arī stāvvieta bija uz ielas pieejama. Un puisis recepcijā arī zināja, ka mēs plānojām būt ap sešiem no rīta. Iečekojāmies un devāmies uz savu numuru. Patīkami pārsteidza numurs ar savu plašumu. Virtuvīte es visu nepieciešamo, pietiekami liels galds, lai varētu paēst pusdienas un vakariņas, dīvāni ērtākai tv vērošanai, atsevišķi guļamistaba un vannas istba ar vannu un dušu atsevišķi, kā arī tualete. :D Smējos, ka riktīgs dzīvoklis sanāk. Forši, ka logi nebija uz ielas pusi. Iekārtojāmies un nolīdām pagulēt dažas stundiņas. Nakts bija grūta, tāpēc šīs dažas stundas ir ļoti, ļoti, ļoti vajadzīgas, jo īpaši man, jo man vakars arī būs garš.
  Pēc miega - veikali. Vispirms mēbeles un visādi sīkumi mums. Labi, ka jau mājās visu bijām izplānojuši, kas ir nepieciešams, bija salikts sarakstiņš, ko izprintējām. Visus sīkumus maisā saliku jau pirmajā reizē izejot Ikejai. Pēc mēbelēm gājām otrajā aplī. Gandrīz visu no saraksta paņēmu. Puķu kājas vien neizdevās nopirkt, jo visas bija izpirktas. Bet nekas, sagaidīšu, kad atkal parādīsies un tad pasūtīšu. :) Forši ir arī tas, ka viss, ko gribējās, salīda mašīnā. Nebūs nekas jāpasūta. :)
  Pēc tam ierastais lielveikals. Smējāmies ar brāli, ka lielveikalā pavadījām krietni ilgāku laiku nekā Ikeā. Ja ar Ikeu tikām cauri nepilnā pusotrā stundā, tad Auchanā vairāk nekā divas stundas bija nepieciešamas. Toties visu nopirkām i sev, i mammai šo to.
  Pēc iepirkšanās atpakaļ uz viesnīcu. Un atkal nedaudz miega. Protams, tāda pasnaušana no rīta un pēcpusdienā nekāda diez ko kvalitatīva nesanāca, tomēr tas ir vismaz kaut kas. Tā kā biju nolēmusi uz pirmajiem iesildītājiem neiet, varēju nedaudz ilgāk pagulēt - stundas divas.
  Labi, ka viesnīcu biju izvēlējusies pēc principa - maksimāli taisns ceļš līdz arēnai un ir vieta automašīnai. Taisns ceļš patiesībā daudz vairāk bija nepieciešams atpakaļceļam, lai pēc koncerta nav pa kaut kādām mazām ieliņām jāklīst.
  Protams, zināms satraukums bija par to, kā izdosies atrast arēnā ieeju, savas vietas utt. Bet šis jautājums pats par sevi atkrita - cilvēki straumītēm vien plūda uz arēnu. Man atlika vien sekot viņiem. :) Arī savu ieeju atradu ātri un sektoru nenācās ilgi meklēt. Puisim gan pajautāju, kur ir mana vieta un viņš apskaidroja principu, kā ir vietas iezīmētas. Ērti un labi! :)
  Patiesībā nedaudz nožēloju, ka atnācu uz otrajiem iesildītājiem. Iepriekš biju paklausījusies šo to jūtūbē un likās, ka būs ok, tomēr lielajā arēnā kaut kā neskanēja. Vai vienkārši es nebiju gatava kaut ko tādu klausīties. Es gaidīju Coldplay..
  Koncerts bija lielisks. Visu koncertu visa arēna tā arī kājās nostāvēja. Lai gan nekāda stāvēšana nesanāca - dejojām un dziedājām! :))
  Jā, skaņa nebija tika laba, kā Schiller koncertā, bet emocijas.. emocijas! Mūzika, vārdi un tās mirdzošās aprocītes uzbūra neaprakstāmu sajūtu!! Jāsaka, ka šis ir viens no retajiem koncertiem, kad aiz aizkustinājuma apraudājos.
  Pirmā dziesma, kas aizkustināja, bija šī:  Patiesībā jau viss slēpja šajos vārdos:
  ....but when I’m cold, cold
  in water rolled, salt
  I know that you’re with me and the way you will show
  and you’re with me wherever I go
  and you give me this feeling this everglow...

  Bet otrā bija šī dziesma:

  Aizkustināja tāpēc, ka pozitīvās emocijas sita tik augstu vilni.. Būt tur, tajā brīdī, kopā ar visiem tie tūkstošiem un dziedāt līdzi dziesmas, kas jau tik ilgus gadus ir mīļas. ;) 2002.gadā, kad telefonā melodijas vietā bija viņu dziesma Clocks, nemaz nevarēju iedomāties, ka būšu kādreiz viņu koncertā. Un tagad viss ir pa īstam! :)
  Lielisks koncerts! Zinu, ka gribēšu atkal uz viņu koncertu aizbraukt. Jo tik daudz pozitīvu emociju sen nav bijis! :)
  Un te gan nav Varšavas koncerts, bet no šīs tūres gan:


  Pēc koncerta viss pūlis devās pāri upei atpakaļ uz pilsētu. Patiesībā forši, ka iela bija krietnu gabalu slēgta auto satiksmei, lai visi tie tūkstoši varētu ātrāk tikt pilsētā un "uzsūkties". No drošības viedokļa labi nostrādāts.
  Pasmaidīju, kad daudzi pēc koncerta devās visādās mazākās un lielākās ēstuvēs nopirkt kaut ko ēdamu. :) Pazīšanās zīme, protams, bija rokassprādze. :D Daži bija arī lielos balonus no koncerta paņēmuši līdzi. Un diezgan daudziem bija pērtiķsejas rokās. ;) Savējie savējos atpazīst. :D

  19.jūnijs
  Atnākusi uz viesnīcu kādu brīdi vēl nespēju aizmigt, jo laimes hormoni trakoja. :D Piespiedu sevi gulēt, jo pēc divām stundām jāceļas. Tā kā pirmdienas rīts sp 7 varētu būt jau diezgan nejauks izbraukšanai no Varšavas, turklāt abiem gribas ātrāk nokļūt mājās, nolēmām izbraukt jau trijos naktī. Vēlāk secinājām, ka tas bija pareizs lēmums. No Varšavas tikām ātri ārā un jau septiņos bijām Suvalkos. Ieskrējām vēl Lidlā un Kauflandā dažus sīkumus paņemt un uz mājām!
  Es visu ceļu ik pa brīdim pasnaudu, bet nekāda lielā gulēšana nesanāca. Nogurums liels, bet pagulēt nevari. :( :)
  Daugavpilī bijām nedaudz pirms diviem dienā. Noguruši, bet priecīgi, ka mājās. Apskatījām, kā es varu nokļūt līdz Rīgai. Pašai it kā labāk patiktu braukt ar vilcienu, bet ātrāk bija buss. Līdz busam pasēdējām papļāpājām ar Annu un Ivaru. Var just, ka patiesībā abi ir nedaudz noguruši no darbiem, skolām un visa pārējā. Tomēr Ivaram drīzumā darbs vairāk būs attālināti, Annai vasarā skolā brīvlaiks. Santa laimīga ir aizbraukusi pie vecāsmammas uz Sventi - mājās nemaz negrib braukt. :D Ilveram nometne.
  Autobusā lielākoties gulēju. Pa paradumam pamodos tikai tad, kad autobuss apstājās - Līvānos, Jēkabpilī, Pļaviņās, Ogrē.. :)) Daudzu gadu rūdījums vēl joprojām ir saglabājies. :) Tiesa, vairs nespēju atpazīt vietas pēc krūmiem vai mājām. Braucot ar auto, apkārtni redzi tomēr pavisam savādāku.
  Labi, ka mīļotais atbrauca uz autoostu man pakaļ. Atveda mājās, uznesa mantas. :) Bet es, miegaina, paklīdu nedaudz pa mājām un nokritu gulēt Vispirms pie televizora, bet pēc tam sapratu, ka nav ko te mocīties uz dīvāna. Jāiet vien gultā gulēt. Daudz laba miegs ir viss, kas man ir vajadzīgs!

  20.jūnijs
  Labi, ka man ir šīs brīvdienas pēc komandējuma. Ja šodien būtu jāiet uz darbu, būtu ļoti grūti. Nē, nebūtu neiespējāmi, tomēr liels strādātājs nebūtu.
  Pamodos vēlu, lēnā kafija.. kaut ko nedaudz pakrāmējos pa māju.
  Kādā brīdī bija doma, ka varētu pie ģimenes dakteres aiziet kājām, bet sāka gāzt lietus un sapratu, ka jāsēžas vien auto un jābrauc uz Āgenskalnu.
  Nu, ko.. vēl 10 gadus varēšu mierīgi dzīvot. Medicīniskā uzziņa nokārtota. Sasmaidījos, kad daktere pajautāja, vai neesmu vēl mainījusi uzvārdu. :D Kā viņa teica - neko jau nekad nevar zināt ar tām sievietēm.:))) Izrunājām arī pa manām migrēnas lietām. Apsolīju, ka visus pārbaužu rezultātus nogādāšu viņai, lai viņai arhīvos arī ir.
  Vakarā vēl nedaudz pakrāmējos pa mājām un viss - diena galā.
  No miegaina cilvēka nav ko vairāk gaidīt! :D

  21.jūnijs
  Lai arī sākumā domāju, ka šodien braukšu uz laukiem, tomēr neaizbraucu. Jūtos vēl joprojām nedaudz miega badā. Turklāt tāpat laukos daļu atvaļinājuma pavadīšu.
  Aizbraucām ar mīļoto pie Leo. Nu, riktīgi daudz pozitīvu emociju no šīs tikšanās! :D Galvenais, ka pārsteigums izdevās. :))
  Leo, mums tiešām ir jāsatiekas uz kādu glāzi limonādi! :D
  Pēc tam - pusdienas un mājas piekrāmēšana, nedaudz palasīju arī žurnālus. Pēc komandējuma krietna kaudze izmazgātu un negludinātu drēbju sakrājusies, tāpēc pieķēros to gludināšanai. Daļa drēbju vēl neizmazgātas, tāpēc arī veļas mašīnu padarbināju. Dažas biezās drēbes, kas maijā vēl bija vajadzīgas, tika ieliktas ziemas guļā. Patiesībā šis tāds gads, kad vasaras drēbes ļoti negribīgi nāk ārā no skapja. Labi, ka bija Ženēva ar saviem + 25-30. Vismaz sasildījos. ;)))
  Vārdu sakot, pēcpusdiena mājas zīmē. :D

  Ja sevelk visu kopā, tad var droši teikt, ka nedēļas nogale bija intensīva, nogurdinošana, bet emocionāli uzlādējoša, savukārt tagad divas dienas slīmestoju un atpūšos. :D

  Current Music: Coldplay
  pajautaa
  [ presiite ]
  10:00p
  Autortiesību kolektīvā pārvaldījuma likums
  Vai kāds ir pētījis jauno autortiesību kolektīvā pārvaldījuma likumu? Manas zināšanas šajā jomā ir pārāk šķidras, lai es saprastu, vai tas kādā veidā maina noteikumus par darbu publisku izpildījumu komerciālos nolūkos, ja tā autors nav noslēdzis līgumu ar "kolektīvo pārvaldītāju" akka/laa vai citu organizāciju, kuru tie pārstāv.
  puuderniica
  [ emi ]
  9:23p
  Haruki Murakami - Norvēģu koks
  Nodziedājusi visas sev zināmās dziesmas, viņa sāka dziedāt kādu dziesmu, kuru teicās pati sarakstījusi: 

  "Es gribētu Tev uzvārīt ēdienu, 
  Taču man nav katla. 
  Es gribētu Tev uzadīt šalli, 
  Taču man nav dzijas. 
  Es gribētu tev uzrakstīt dzejoli, 
  Taču man nav spalvas."

  - Tā saucas "Man nav nekā", - viņa paziņoja. Gan vārdi, gan mūzika tajos bija taisni briesmīgi.
  sirdna
  2:53p
  Kad nomainīšu dzimumu, mans vārds būs Domicella, jā.
  pajautaa
  [ sickboy ]
  10:06a
  Vai geji ir sievišķīgāki par sievišķīgākajiem vīriešiem, kas nav geji?
  mazeltov
  12:19a
  Šodien bija kaut kāda beibju pasēdēšana, kuras sākumā visas izlikās baigās emancipētās, bet beigās pārvērtās par bridzillām un rādīja kāds kurai līgavu kleitu pinteresta dēlis.

  OK, man arī ir pinterests.

  Viņš izskatās šitā )
  Tuesday, June 20th, 2017
  ttp
  10:20p
  let's see how fast this thing can go
  pa_leeto
  [ bluepill ]
  8:32p
  virtuves stuff
  Pārdodu lietotu gāzes plīti ar cepeškrāsni.

  Marka: Schlosser 20 CME
  Stāvoklis: lietota (jāmaina krāsns durvju gumija un gāzes pretnoplūdes drošība)
  Cena: 45 €
  Vieta: Rīga

  Pārdotu jaunu, nelietotu tvaika nosūcēju.
  Marka: Faber 741-Pbinox a50
  Stāvoklis: jaun.
  Cena: 65 €
  Vieta: Rīga


  Tiek pārdoti monitori un datorkastes:
  Brends Modelis Izmērs Cena
  BENQ GL2250 21.5" 55,00 (http://www.benq.lv/product/monitor/gl2250)
  BENQ GW2255 21.5" 55,00 (http://www.benq.lv/product/monitor/gw2255/)
  BENQ GW2320 23" 65,00 (http://www.benq.com/product/monitor/GW2320)
  ACER B236HL 23" 50,00
  SAMSUNG P2250 21.5" 35,00
  SAMSUNG 931BF 19 25,00
  SAMSUNG 943N 19 25,00
  LG 22MP55HQ 21.5" 65,00 (http://www.lg.com/ae/monitors/lg-22MP55HQ)
  LG 22MP47D 21.5" 65,00 (http://www.lg.com/hk_en/monitor/lg-22MP47D-P)
  DELL OPTIPLEX960 80,00 (https://www.dell.com/downloads/global/products/optix/en/desktop-optiplex-960-technical-guidebook-en.pdf)
  DELL OPTIPLEX780 80,00 (http://www.dell.com/downloads/global/products/optix/en/optiplex_780_tech_guidebook_en.pdf)
  HP COMPAQ misc 80,00


  bildītes prasīt personiski (nemāku ielikt)
  Interesentiem rakstīt: Salavecis007 at gmail punkts com
  esmes uz divi pieci deviņi četri septiņi viens nulle nulle
  Tālrunis: (+371)25-947-100
  mazeltov
  1:12p
  Trīs dienas močīju pa kalniem, pēdējā dienā nācās iekost ibumetīnu pie brokastmaizes, lai apakšdelmi nesāpētu no stūres kratīšanās un bremzēšanas. Fun!

  Sezona tikko sākusies, tādēļ trases patīkami brīvas. Ik pa laikam kāds džeku bars jodelē un izdod alu cilvēku prieka kliedzienus laižot lejā pa kalnu (un gan jau arī sāpju brēcienus, spriežot pēc tā, cik ieģipsētas kājas, kaklā iekārtas rokas un nobrāzumus sanāca redzēt pilsētā). Visi tādi brīvie ērgļi.

  Un tad es atcerējos savu darbu un visbiežāk minēto frāzi saistībā ar hobijiem, ko saka svaigi pieņemtie darbinieki sevi iepazīstinot: "I had hobbies but now I have kids".
  pa_leeto
  [ begemots ]
  11:31a
  Makita instrumentu komplekts
  Mazlietots 14,4V komplekts:

  - Skrūvgriezis-urbis
  - Triecienskrūvgriezis
  - 2x 3,0Ah akumulatori
  - Lādētājs
  - Koferis

  Jaunam komplektam cena internetveikalos no €350-450

  ... tālāk ... )
  Komplekts tiešām labs, , instrumenti ar LED spuldzītēm, ērti turētāji, lai var nēsāt instrumentus pie jostas; manā pieredzē pilnībā pietiekošs visiem iekšdarbiem un arī daļai lielāku būvniecības projektu, pārdodu tikai tāpēc, ka man tagad ir uzradies cits Makita daikts ar 18V akumulatoru, un gribu pāriet uz 18V instrumentiem.

  Cena: €220

  Pieteikšanās komentāros.
  f_g
  11:03a
  beidzot cilvēks ;)
  Beidzot jūtos kā cilvēks, jo izgulējos. :D Bet īsumā - brauciens bija nogurdinošs, bet koncerts - lielisks. ;)
  Tiešām lieliska nedēļas nogale izdevās.
  Garāk uzrakstīšu pēc tam. :D
  sirdna
  10:20a
  Mani vajā paraksti par Brīvības ielas pārzīmēšanu. Es gan kaut kā neticu skaistajam dzīvē, attiecīgi neparakstīšu ne velna. Atstāt ielu tikai lisapēdiem un sabiedriskajam ir burvīga ideja, ja būtu kādas padsmit citas ielas, ka kurām braukt, jo mašīnu ta mazāk nepaliks.

  Saukļi, kuri atbalsta šo lielisko ideju pirmkārt, lieto uzbāzīgi falšu statistiku, kas automātiski izraisa vēlmi sūtīt dirst, otrkārt, piesauc kaut kādus pētījumus, par kuriem neatzīstas, kas tie tādi, kur tie tādi un kāpēc tie tādi. Jā, varu pats iet un meklēt, bet skat. punktu viens - jūsu salkanās stulbības man noriebās jau pirmajās sekundēs, tāpēc nejūtu nekādu vēlmi pūlēties, lai jums tiktu mans parakstelis.
  Monday, June 19th, 2017
  apjukums
  4:19p
  Pēc nedēļas Spānijā, kurā strādāju tikai trīs dienas, man ir iestājies absolūts sagurums. Nāk miegs pat pēc kafijas un prasās pēc siestas. All day, every day.
  Pat pajokot nav spēka, mute neklausa.
  sirdna
  4:56p
  Vai tad tagad spēles taisa, ech.

  gog.com meta par brīvu Fantasy General spēli. Nostalģijas mocīts, es to uzinstalēju un aplūkoju plašās iespējas, ko spēle piedāvā. Starp iespējām bija iespēja spēlēt PBEM variantā. Bērni, jūs maz atceraties, ko nozīmē PBEM, e?
  pajautaa
  [ virginia_rabbit ]
  1:59p
  etno termini
  kā sauc telpas vidū dziļumā pie griestiem piekārto zaraino objektu, uz kura uzkārta kodeļa, dzija vai lupata vai kas nu tas ir.

  sirdna
  1:49p
  Laime ir iespējama. Ofisā iekurbulēja kondicionierus un viens pūš taisni uz mani.

  Atnākot no pārkarsušās elles, kura valda pilsētas ielās, nav nekā labāka par izgāšanos vēsa gaisa strūklā un laimīgu kunkstēšanu.
  ripp
  11:12a
  Klau, tehniskie draugi, ja man ir siena liela pvc loga veidā un man jāpieliek tai stanga, vai var likt stangu pie loga plastmasas rāmja? Vai tas ir nereāli? Griesti ir piekaramie un stangu tajos ielikt nevar.
  Un. Kur man meklēt cilvēku kas to paveiktu? Jums nav kāds saimniecisks radinieks, kam noderētu maza haltūra?
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba