inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, April 21st, 2014
  pajautaa
  [ sursurs ]
  10:18a
  Ko darīt ar atrastām atslēgām?
  Vakar ap 19iemRīgā, uz Piedrujas ielas brauktuves atradu saišķi ar atslēgām - dzīvokļa, plus vēl kādas. Izskatās, ka viena varētu būt no velo saslēga - tāpēc ieliku arī xc forumā. Ierakstīju Twitterī. Ieliku atrasts.lv. Varu ierakstīt te (apparently). Bet, ja neviens nepiesakās?
  Uz policiju ir/nav vērts nest? Visādiem radio zvanīt? Danu viņu tgd tik daudz, ka kurš var zināt, kuru kāds klausās.

  Ja nu kādam (vai kādam zināmam) vakar pazudušas (aizvakar tajā maršrutā braucot vakarā vēl nebija), kliedziet te! Ja kādam labas idejas, ko vēl var pasākt - arī kliedziet!.
  Nezinu - varbūt vajadzēja atstāt, kur bija? Uz ielas nomest atpakaļ? Var jau būt, ka cilvēks izdomā vēlreiz visu maršrutu izbraukt (pa ielas bracamo daļu - pret spalvu??)
  Vispār ko labāk tādās situācijās? Ņemt/nenemt tādas atslēgas? (Ir gadījies ceļmalās redzēt arī tādas, kas jau izskatās vismaz ziemu pārlaidušas laukā..)
  Sunday, April 20th, 2014
  mazeltov
  8:04p
  Kā jau tika solīts, šodien man nācās izmest megaloku pa visādām skērī-šit takām, daudzviet nācās stumt sevi un ričuku, jo, bļin, vienā pusē zemes siena, šaura taciņa zem kājām, bet otrā pusē - stāva krauja - kaut kā grūti atslēgt vizualizācijas kā es tur pišos lejā ar galvu pa priekšu, virpuļojot cauri lapām, vāveru kakām, apskrambājot visu, ko vien var un beigās uzspraužoties ar aci uz kāda asa zara. Vēl tur ir visādi dēļu-redeļu tiltiņi, kas arī sola kritienus uz galvas taisni gravās, kuras arī, pēc visādām ledus vētrām, ar kritušiem kokiem un zariem tā vien aicina mesties virsū ar sāniem. Viens pa ceļam satiktais man no attāluma uzsauca "hey bro", bet tas ir normāli, nekad uz tām takām nevienu beibi neesmu redzējusi. Tagad man jāiet vannā un es nevaru parunāt, tik nogurusi es esmu.
  vajag
  [ neviss ]
  11:09p
  vadiņu Nook
  Atstāju e-grāmatu lasītājam oriģinālo USB vadu laukos, tagad ilgāku laiku nav plānots tur doties un speciāli braukt arī negribas - bet lasīt gan gribētos.

  Ļoti priecātos, ja kāds varētu uz dažām stundām aizdot USB kabeli (konkrēti Nook Simple Touch, bet pieņemu, ka vismaz vienas firmas robežās viņi ir vienādi) apmaiņā pret vēlamām lietām.

  Droši vien varu arī man nelīdzīgam cilvēkam atstāt pasi vai ko ķīlā uz to laiku - vai kā citādi garantēt, ka atdošu noteiktajā laikā. neviss@inbox.lv
  pajautaa
  [ fuckyuu ]
  10:57p
  "Tantiņa"
  Vai kādam ir zināma kāda laba un prasmīga "tantiņa" [der arī "tantiņš"], kas specializētos vai spētu palīdzēt pazudušu cilvēku meklēšanā?

  Diskusijas par to, cik lieli pesteļī tie ir, taisam kaut kur citur, paldies!
  pajautaa
  [ flog ]
  8:17p
  kur palikt jurmala/kauguri
  Dargie cibini. Braucam apciemot jurmalu un gtibejam palikt kadu nakti kauguros, vai tiesham nav kads hotelis/hostelis kur palikt par letam naudinam pagaidam izskatas neiespejama misija..varbut kadam ir kadi ieteikumi? Kur leti palikt kads izire letu dzivokliti/istabu..uz 5 naktim tiri parnakshnjoshanai?

  Paldies & paldies
  ripp
  9:07p
  vimbas ventas rumbā lec tik tiešām iespaidīgi. un kuldīga ir burvīga arī pavasarī. vienīgais - tūrisms ar 2 gadus vecu bērnu NAV tas pats, kā tūrisms ar 1-1,5 gv bērnu. pie šī vēl jāpiešaujas. apkārtni sanāk baudīt/iepazīt pārgājienos no viena rotaļlaukuma uz otru, pa ceļam izmisīgi izvairoties no ūdenstilpnēm. vienā seklākā dīķī viņa paguva ieskriet līdz ceļiem, vairākos citos (ne tik seklos) centās. labi, ka līdzi bija gan maiņas apģērbs, gan pat (neparastā kārtā) apavi. ventas rumba mazo A. burtiski apbūra. tiecās tai tuvāk, tuvāk un tad vēl nedaudz tuvāk.
  man, savukārt, turpceļā bija iespēja papraktizēt apdzīšanas manevru. vienā tādā gan teju vai ķēru trieku, braucot pa pretējo joslu, gandrīz paralēli apdzenamajai mašīnai, no maza celiņa pēkšņi iznira velosipēdists. un uzreiz aidā uz joslas vidu, tieši man pretī. labi, ka priekšā nebija ne līkums, ne attāls pretīmbraucējs. veiksmīgi nobremzēju, paguvu gan viņam neuzbraukt, gan arī pabeigt manevru.
  paši dienas beigās esam ļoti priecīgi un tikpat ļoti noguruši. rīt ceram tikt līdz zoo.
  f_g
  8:56p
  pirmā reize
  Šodien pirmo reizi redzēju čūsku rāpojam pāri ceļam. Tur, kur mūsu ganības..Tur, kur tētis regulāri odzes redzēja.
  Neapstājos, neizkāpu, lai apskatītu, kas par čūsku. Bet varbūt labi vien ir, ka tā. Katra no mums devās savā virzienā.
  f_g
  8:35p
  pirmo lieldienu vakars
  Beidzot mājās!
  Bija ģimeniskas un jaukas Lieldienas. Visi, izņemot Kristianu, bijām pie vecākiem. Varēja redzēt prieku viņu acīss, ka esam visi kopā. ;) Mums jau arī patika. :)
  Uztaisīju tagad pashu. Rīt, ja viss labi, varēsim našķoties vasarnīcā. ;)
  ttp
  8:15p
  lieldienu darbi padarīti - augstā dobe piepildīta ar sūdiem un kūdru, pielikta rene virs siltumlecekts, aizvests džungļu kaimiņienei pasts, unvēl visādi sīki štrunti. parasti jau svētdienās cenšos daudz nestrādāt, bet ja jau ir svētki. ak jā, vēl baigi labo lazanju uztdarīju, laikam būs jāatsāk bildēt
  pajautaa
  [ likcepure ]
  7:59p
  Hurricane festivāls
  Varbūt kāds vēlas braukt uz Hurricane festivālu 20.-22. jūnijā? Mēs jau esam kopumā trīs, bet labprāt gribētu vēl vienu ceļabiedru, lai varētu nedaudz ekonomiskāk aizbraukt ar auto, kā arī - vienkārši lai inčīgāk. Pastāv iespēja, ka turpceļā iebrauktu kādā vēl nebūt vienā vai vairākās pilsētās paskatīties, kas tur notiek. Bet to varētu kopā izdomāt. Pastāv iespēja arī braukt lielākā kompānijā, tad tikai vajag lielāku mašīnu.

  Te var apskatīties lineup: http://www.hurricane.de/

  Dot par sevi ziņu var manā FB: Anete Konste vai gmailā anete.konste@gmail.com
  f_g
  10:58a
  sveiciens svētkos :)
  Gaišas un priecīgas Jums Lieldienas! :)
  pajautaa
  [ sonnenwende ]
  9:08a
  wizzair
  kā ir ar rokas bagāžu? pasūtīju lielo somu, nu ko var salonā ņemt, par brīvu ir tikai mazās. bet vai es varu rokassomu vēl ņemt? īsti nepielec, lasot mājās lapā
  pajautaa
  [ huinja ]
  12:57a
  Pupturus bez ciešanām, pls
  Labvakar!
  Vai Cibas dāmas ir redzējušas Latvijas IRL veikalos krūšturus bez fakinā dzelža bļodiņas apakšā, kas nebūtu barošanas krūšturi, sporta krūšturi un/vai neglīti? Ja jā, kuros?
  Saturday, April 19th, 2014
  pajautaa
  [ zembe ]
  6:13p
  Varbūt kāds var padalīties ar Rīgas Centra rajona karti vektorformātā?
  peetersiilis
  5:45p
  atradu, ka vakar rokās sadūrušies tie aveņu ērkšķīši.
  nu neko.
  pajautaa
  [ pecuminjsh ]
  3:18p
  cibas apps ir tikai androīdam?

  senkjū verī mač.

  Current Music: Radio Antena Bayern
  pa_leeto
  [ telefontubbie ]
  10:11a
  utenis
  Šo to nevajag.

  Velosipēda bagažnieks ar atstarotāju. :) Skrūvējams klāt riteņiem ar 26' collu riepām. Bagažniekam dažās vietās nobružāts krāsojums. Bagažnieks nav groziņš, bet figņa uz kuras piesiet/novietot kaut ko (grozu ar ogām, tūristu paklājiņu piemēram)
  Cena 3 EUR

  Ūdenspīpju oglītes (pilna paka) + ūdenspīpju akmenīši ar šokolādes smaržu (gandrīz pilna paka) (abi kopā)
  Cena 2 EUR

  grāmata Andris Tiļļa "Tur man tika.Pieredzētais restorānos, kafejnīcās, bāros." t.i., rīgas uzdzīvju vietu vēsture.
  Cena 1 EUR

  matu taisnotājs, firmu nezinu. Funkciju pilda :)
  Cena 3 EUR


  Bildītes nav.
  Mantiņas var dabūt otrdien vai trešdien.

  atrašanās vieta Rīga

  e-pasts :

  siipola (et) inbox.lv
  pajautaa
  [ digna ]
  1:15a
  Alhōla sauciens tuksnesī
  Saprotu, ka piektdienas naktī var būt bezcerīgi ko tādu jautāt, bet priekšdienām noderētu tik un tā.
  Tātad, lai arī dzīvojam šajā rajonā jau gandrīz gadu, neesam atklājuši, kur pa nakti iegādāties alhōlu. Jautājums:
  Kur pēc desmitiem vakarā var iegādāties alkoholu Teikā, Čiekurkalnā vai "VEF rajonā"?

  Paldies.
  Friday, April 18th, 2014
  ripp
  10:21p
  lieliski. lieldienas, plāni, lielisks laiks un bērns 1, 5h pēc prettemperatūras zālēm ir karstāks, kā bija pirms tam.
  pajautaa
  [ dejavu ]
  8:03p
  Tiesības zibenstempā
  Vai kādam ir pieredze ar "intensīvajiem" autovadītāja apmācibas kursiem? Kāds ir īsākais laiks, kurā to var dabūt gatavu un cik tas izmaksā?
  Kuru autoskolu vari rekomendēt?
  pajautaa
  [ arkls ]
  7:34p
  alchemist
  10:04a
  Time travel, nebet, air travel
  Ohohō, ļaps -- ar Raijenēra randomo vietu piešķiršanu esmu nejauši dabūjusi priority boarding un vietas pirmajās rindās abos virzienos. Yay!
  darbs
  [ zivs ]
  1:40a
  iztīrīt čuguna radiatorus
  vajadzīgs džeks (neesmu seksists - der arī meitietis), kas zin kā, un arī var attīrīt vecos čuguna radiatorus no iekšējiem nosēdumiem.
  ja ir piedāvājums, var iekomentēt te, vai uz pastu: catlife džīmeilā.
  ripp
  12:01a
  turpinot rubriku "mana pirmā reize" jāziņo, ka šo brīdi bija jāgaida 5 mēneši ar mazu astīti. gandrīz pusgads. šovakar es trāpīju uz alko reidu un pirmo reizi mūžā pūtu policista sniegtajā trubiņā. vispār gandrīz vai ne sveiki, ne arī attā. iepūtiet, varat braukt.
  Thursday, April 17th, 2014
  vajag
  [ murxxe ]
  10:04p
  Interesentus
  Divas studentes meklē izmēģinājuma trusīšus savam prakses uzdevumam - informatīvas grupu konsultācijas novadīšana. Pretī saņemsiet interesantas lekcijas par to, kā sevi mudināt uz vingrošanu, kā veiksmīgāk nospraust sasniedzamos mērķus.
  Lekcijas norisināsies divas reizes, 22. un 30.04, no 18:00-20:00, Rīgas Stradiņa universitātes telpās, semināra valoda - latviešu. Dalībai aicinām pieteikties sievietes, kas ar sportu nodarboties uzsākušas pēdējo sešu mēnešu laikā. Sīkāka informācija atrodama šeit

  Pieteikšanās un papildus informācija pa e-pastu: projekcijas pie gmail.com
   


  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba