inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Thursday, September 18th, 2014
  f_g
  2:00p
  Физрук noskaņās ;)


  Current Music: Иван Дорн - Северное сияние (Full HD)
  pajautaa
  [ nenoteiksme ]
  1:51p
  Kaltu asināšana
  Labdien!

  Vai eksistē tāds kantoris, kurš asina kaltus?
  Varbūt Tu, cibiņ, esi laipns un kaltu asināšana Tev tīrais nieks?
  Arsenālā ir daži taisnie kalti + 2 gab. virpojamo [tā tos dēvē?] kaltu.
  darbs
  [ hekate ]
  10:06a
  Sales agent - Latvia, Lithuania
  Meklējam enerģiskus un motivētus izplatītājus (sales agent) apakšveļai, pidžamām un peldkostīmiem, kas būtu ar mieru strādāt par komisijas maksu - brīvā darba grafikā. Konkrētie cipari būs runājami klātienē, bet ja cilvēks ir puslīdz aktīvs un apņēmīgs, iespējas nospelnīt tiešām nebūs peļamas. Meklējam arī Latvijā, bet galvenokārt LIETUVĀ.
  Vai kāds var ieteikt, kur internetā varētu ātri ātri palaist šo piedāvājumu lietuviešu tīklos?
  Darbs nav jāsāk nekavējoties, bet vajadzētu tikties klātienē jau nākamnedēļ.

  ----
  We are a Spanish company called Aznar Innova working in Fashion Industry. We design and manufacture Homewear, Underwear and Swimwear.

  In order to expand our business we are looking for a SALES AGENT to work by commission in Lithuania in order to promote and distribute our collection and brands to wholesalers and retailers in Baltic Countries. Essential have customer base.

  If you are a self-motivated and competitive person who is looking for new challenges and would like to represent and join our company Aznar Innova please send us your CV.

  The candidates must know English and Lithuanian/Latvian (valuable Russian and Spanish).

  You can send us your CV to gunta.letonia@aznarinnova.com and the interview process will be held 23th – 25th September 2014 in Lithuania and Latvia.
  f_g
  10:12a
  par BRU
  Peripētijas darbā ar braucienu uz BRU liek vienkārši noplātīt rokas.
  Pilnīgi iespējams, ka nekur tā arī neaizbrauksim, jo ir sarežģījumi ar komandējumu organizēšanu.
  Sviests.
  pajautaa
  [ degeneralis ]
  9:58a
  Autolīzings
  Š.g. janvārī nopirkām jaunu auto līzingā, līzings uz sievas vārda. Tagad vēlētos līzingu pārformēt, lai tas būtu uz manu firmu (kad pirkām mašīnu, firma vēl nebija iesniegusi pirmo gada pārskatu).

  Cik tas ir reāli? Vai kādam ir pieredze ar šāda veida darījumiem?
  pajautaa
  [ klaudlet ]
  7:58a
  Vai kaut kur Rīgā ir iestādes, kurās var pēc specpasūtījuma uzadīt džemperi? Ja jā, tad kur?
  f_g
  7:29a
  Garfield
  garfield
  Wednesday, September 17th, 2014
  mazeltov
  10:05p
  Selfijs )
  mazeltov
  7:23p
  Interesanti, ja pēkšņi pazustu visi šobrīd pastāvošie šķēršļi tam, kur dzīvot, strādāt un darīt pārējās lietas, kas nu kuram svarīgas, tad kuras būtu lielākās migrācijas plūsmas un virzieni?
  pa_leeto
  [ feita_kleita ]
  8:17p
  Starpsezonas.
  Janet D brīnišķīgi rudens apavi! 40 (7) izm, āda, papēdis 6 cm. Vienreiz iziets ielās un saprasts, ka manai pleznai par šauru pirkstiņos, lai gan diezgan brīvi. 25 Eur. Centrs. Saziņai feita_kleita@inbox.lv

  bildes )
  f_g
  8:06p
  trešdiena
  Darbā pacepos atkal par to, kā notiek darba dalīšana. Bet nekas - tiksim ar visu galā!
  Līdz pat vakaram nezināju, kur pavadīšu dzimšanas dienu. Tagad viss skaidrs - abas ar Līgu dodamies uz BRU uz kārtējo darba grupu. :) Rīt jānokārto visi dokumenti, lai jau otrdien no rīta lidotu! :> Smieklīgi, bet šogad gan vārda dienu, gan dzimšanas dienu sagaidīšu BRU un darba grupā. :)
  Mājās beidzot pirmo reizi šajā sezonā svaigu kāpostu zupa. Visu laiku atliku, bet nu šodien dikti sakārojās. :) Sanāca garda. :)
  Dienas prieks - Sanitas zvans! :)) Kārtējo reizi secinu, ka nav jātiekās katru dienu, lai cilvēks joprojām būtu Tev bezgala tuvs un mīļš. ;)) Nē, nu ir jātiekas biežāk, bet parasti jau visādi attaisnojumi ir, kāpēc nesanāk satikties. :) Bet, nu vajadzētu laboties! :)
  Vārdu sakot, viss ir gandrīz labi.
  f_g
  8:05p
  Garfield
  garfield
  pajautaa
  [ kartona_kaste ]
  7:23p
  PowerPoint ķibele
  Sveiki Cibiņi,

  kā var PowerPoint prezentāciju uztaisīt tā, ka atvērot PP, Tev uzreiz ir šis dizains saglabāts? Jautājums Wordam arī var kko tādu izdarīt?
  Ticu, ka kāds šīm ir urbies cauri. Lūdzu, palīdziet!
  peetersiilis
  7:04p
  garneles te, garneles tur.
  pajautaa
  [ santa_be ]
  4:34p
  melleņu mafini
  Grasos šovakar cept melleņu mafinus, tādēļ rokos pa receptēm. Pārsteidz tas, ka dažās tiek lietots piens/paniņas/ūdens/cits šķidrums, bet daudzās ir tīri sviests, cukurs, olas, cepamais pulveris, mellenes. Kā ir labāk, kur ir galvenā atšķirība un vai bez papildus šķidruma nav cieti kluči? Varbūt iesakiet savu labāko recepti.
  pajautaa
  [ ululate ]
  1:45p
  Veggetti dārzeņu griezējs
  Vai Rīgā kaut kur (kur?) var nopirkt šādu rīku, kas ir paredzēts dārzeņu griešanai strēmelēs, tipa lai no cukīnī uztaisītu spageti? Neprotu pareizi iegūglēt, lai pati atrastu.
  sirdna
  12:05p
  Domas ne sūda nav materiālas un vēlmes ne sūda nepiepildās.

  Kur mana anoreksija, es prasu?!
  iztulko
  [ dienasgramata ]
  10:24a
  sākām rīta strīdu - itāļu vai itāliešu dzejniece?
  vajag
  [ maaraam ]
  9:50a
  Stikla balons
  Ļoti vajag stikla balonu. Varbūt kādam bēniņos/šķūnītī noputējis mētājas. Var būt arī nenoputējis. Ideāli, ja trāpītos 20L. Ļoti vajag, lai varētu paņemt uz visiem laikiem.
  Tuesday, September 16th, 2014
  mazeltov
  10:59p
  Katru reizi, kad stiepju lejā uz misenēm sašķirotos atkritumus (pārstrādājamie un kompostējamie) nodomāju, ka tas ir vienkārši vāks, cik ātri tos maisus var piepildīt divu cilvēku mājsaimniecība. Bet vispār, kopš brīža, kad sāku šķirot, redzu, cik tomēr daudz šķirošana ietekmē, jo tā miskaste, kas ir reāli miskastemiskaste - tā tagad pildās ļoti lēni, bet gan jau varētu vēl lēnāk.
  Man ļoti patīk Zviedrija šajā ziņā - interesanti, kā viņi varēja panākt, ka iedzīvotāji ir tādi šķirošanas čempioni.
  affair
  11:11p
  Šodien feisītī izpildīju testu. Uzzināju, ka man teju vai esot depresija, jo vēlu eju gulēt, bet agri ceļos. Tātad, depresija ir tad, kad ilgi skaties seriālus un agri celies no modinātāja. Respektīvi - modinātājs ir depresija. Jāsit tos mēslus, kamēr maziņi.
  ripp
  9:42p
  nepatīkama pašsajūta.
  ceru, ka atkal nesaslimstu.
  vakara beigas drausmīgas.
  f_g
  9:00p
  252. līdz 259.gada diena
  8 bildes un nedaudz lasāmvielas )
  es_shobrid_lasu
  [ mafia ]
  8:44p
  Amazonē viņai cena ir sākot no 94$, vietējā grāmatnīcā tepat LV es šo atradu kā nevienam nevajadzīgu par 5 Ls... Kas to būtu domājis, ka pēc izlasīšanas, ja pienāks grūti laiki, varēšu pārdot un nopelnīt 10-kārtīgi :D
  mazeltov
  1:24p
  Šmugulīgie suķi ir atraduši jaunu mērķi - manu veco skolu (izrādās, ka viens no suķu dzimtas arī ir tajā mācījies).
  Vispār, atcerējos vienu epizodi saistībā ar brīvprātīgi obligātajiem ziedojumiem kādā 1998. gadā. Skolas direktrisei bija ienākusi prātā žilbinošā doma, ka bibliotēkai ir nepieciešams televizors, lai rādītu kaut kādas tur mācību filmas. Doma laba, taču izpildījums - kā parasti. Protams, ka vajadzēja lekt augstāk par savu pakaļu un pirkt milzīgāko, lielāko un dārgāko, kas tobrīd bija pieejams, turklāt ne jau uz skolas, bet gan uz skolēnu obligāto ziedojumu rēķina. Naudu ievāca klases audzinātājas. Man liekas, ka kādu reizi vai divas noteikto ziedojumu summu iedevu, bet pēc tam vairs tai huiņai nepadevos un nekādus obligātos meslus audzinātājai no manis ievākt neizdevās. Kaut ko jau šķībi skatījās un kaut ko arī teica, bet neko ar to nepanāca - ja man liekas, ka notiek kaut kas netaisnīgs, man vienalga, lekšu uz ecēšām un plēsīšu kreklu, bet turēšos pie savas taisnības un pārliecības. Skumjākais, protams, tas, ka tas televizors pēc tam lielākoties krāja putekļus.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba