inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, October 24th, 2016
  mazeltov
  11:20p
  Šodien okeāns parādīja savu spēku - milzīgi viļņi - fonā, savukārt iekšā vai ārā raujoši - pludmales līmenī; pēc tam, kad viens mani ierāva iekšā un milzīgs vilnis pārgāzās pāri, tad nākamajos iekšā bridienos biju daudz piesardzīgāka. Un nemaz nebiju dziļi - ūdens līdz dibenam, bet spēks tāds, ka saproti, ka no mutuļojošā pretim nākošā smilšu-ūdens kokteiļa neizbēgt - atlaidu dēli un tad tas viss gāzās pāri. Nemaz negribas iedomāties kā ir tur, kur lūza un ar skaļu būkšķi smiltīs triecās vēl milzīgākie viļņi. Šodien okeānā paliku gandrīz pati pēdējā - kad līdu laukā no ūdens, tad biju palikusi vienīgā, bet tad ieraudzīju vēl divus nenormālos, kuri vēl līda iekšā mutulī.

  Bet kopumā, bija super, turklāt nevienu reizi nevilku hidru - tikai rash guard kreklu un peldtrusenes (97% velk hidras).


  Pāris bildes ar laimīgo izdzīvotāju )
  f_g
  9:36p
  Gribu jau mājās. Brisele nav mana mīļākā pilsēta.
  Tuesday, October 25th, 2016
  morraa
  2:41a
  Apciemoju vīraku bodi pazemē. Saimniece ir pajauna sieviete ar apgaismotu bet saprāta piepildītu seju; ieteica agārkoka vīraku, kurš esot labs un ražots tepat netālu, Šinču pilsētā. Pie reizes pastāstīja arī to, ka vīraks esot labs arī ar to, ka to dedzinot mantras nav jāskaita - tās esot integrētas vīrakā. Kamēr saimniece uz brīdi pazuda bodes dzīlēs, izmantoju šo brīdi padomāt par mantru integrācijas iespējām. Atvadoties uzdāvināja mazu sainīti ar sandālkoka skaidām un piemetināja, ka tas jāpatur somā dažas dienas un tad jāsadedzina. Pajautāju kāpēc jāpatur somā un saņēmu atbildi, ka tādā veidā esot attīrīta karma. Labi. Pēc nedēļas dedzināšu tās skaidas nost.

  Par karmu runājot man šķiet, ka šī koncepcija ir perfekti laba. Vienīgā tās problēma ir tur, ka tā tiek pārprasta. Tiesa, tā nav koncepcijas problēma. Nu, nav īsti tā, ka ja sagrēko, tad dabū ar zibeni pa pieri. Tā īsti nav. Bet sakarība starp kārtīgumu, darbīgumu, cenšanos un pārtikušu, mierīgu dzīvi rezultātā ir pilnīgi acīmredzama un nevienam nešķiet pārāk mistiska, lai arī tehniski tā arī ir karmas pamatideja.
  morraa
  12:58a
  Kalnos satiku mazu, apaļīgu vecīti, kurš teica ka to sauc par Salu Lī un ka viņš man parādīs ja es gribu. Sals runāja ļoti dīvaini - visu laiku kaut ko stāstīja un manus komentārus nedzirdēja vai izlikās nedzirdam. Teica, ka pazīst kādu, kuram patīk kauties un ar to cilvēku nerunājot, jo kaušļi nerullē. Tad smējās par dīvaiņiem kuri novāc tējas laukus dienas vidū trīsdesmit grādu karstumā, jo riktīgā tēja ir jāvāc agri no rīta, līdz ar pirmajiem saules stariem. Mēs gājām un gājām pa kalnu ceļiem. Apkārt pilnīgi neviena, satikām tikai vientuļu indonēziešu pulciņu kuri gāja pretī. Krūmos dzied cikādes, kuras salas dialektā sauc par "cukubōši-me", jo "cukubōši-cukubōši-cuā-cuā-cuā-cuā-uuuuiiiiiii" ir faktiski šīs cikādes dziesmas teksts un saturs. Nogriezāmies šaurā takā, kura aizveda mūs līdz dzeltenai pagodai ar pūķu strūklaku, dzērām tēju slēpdamies ēnā... Sals visu laiku kaut ko stāstīja un man nopietni sāka šķist ka viņam īsti nav pilns, hmm.... taivānas dolārs galvā. Viņš ar smiekliem stāstīja par to, ka uz sienas attēlotais bārdainais tēvocis ir Taoisma tēvs, kreisajā pusē dzeltenais kungs ir Konfūcijs un pa vidu ir Amidābha, jeb Amida Buda.
  Kustējāmies tālāk un izgājām nelielā laukumā ar patiesi milzīgu, monumentālu sarkan-zelt-baltu templi ar zelta pūķiem vīraku traukā kuri itkā vēroja pilsētu no šī augstuma un visus cilvēkus. Sals izrādīja tempļa iekšas, pastāstīja kas ir kas un nu devāmies lejā no kalna gar strautu. Ejot projām paspēju izlasīt uz sienas, ka tā ir Taoisma Akadēmija. Ceļš pilnīgi negaidīti beidzās, burtiski aprāvās strautā iekšā. Tālāk gājām vienkārši pa kalna nogāzi, akmeņiem, pērno zāli un kāpām pāri kritušiem kokiem. Izgājām pie ceļa, kuru no mums šķira tikai žogs. Sals Lī, būdams maziņš, apaļš vecītis pārdabiski viegli tam žogam pārleca pāri un smiedamies kliedza "nu, ko tu gaidi?". Kāpu vien līdzi...
  Monday, October 24th, 2016
  pajautaa
  [ digna ]
  4:56p
  Grāmatu plaukts
  Kur iegādāties apmēram metru platu, vismaz pusotru metru augstu piecdesmito gadu grāmatu plauktu? Bez durvīm, bez nekā, vienkārši plauktu grāmatām.
  pajautaa
  [ lavendera ]
  2:09p
  lukturīša remonts
  kur varētu smuki salabot velo lukturīti, kam jūk ārā ieslēgšanas poga un pazudusi kaut kāda atsperīte? un cik tas varētu maksāt?

  vai arī vienkāršāk ir pasūtīt jaunu?...
  (Tas ir mans līdz šim visspožākais lukturis; 2300 lūmeni, bet drusku par smagu. Ja jums ir labāks, spožāks, ārā nejūkošs izstrādājums ieteicams par mazu naudu, uzklausīšu norādes.)
  sirdna
  10:17a
  Izlēmu "palutināt sevi" un saldi gulēt až līdz septiņiem. Pamodos piecos. Iesnaudos. Pamodos piecos trīsdesmit. Iesnaudos. Pēc sešiem sāku mosties ik pēc 15 minūtēm. 6:57 man viss apnika un cēlos augšā, ar pateicību atzīmēdams jaunās dienas sākumu.
  affair
  9:33a
  Ir vairāki cibsteri, kas man objektīvu vai subjektīvu iemeslu dēļ konkrēti besī. Piemēram, besī seja, vai vienkārši ir lohi. Vadoties pēc senās parunas par sūdu kustināšanu, ļoti sen nebiju viņus lasījis, bet tagad iemetu aci un pašķirstīju pāris cibas, mazums – būs izauguši par patīkamiem, pašpietiekamiem cilvēkiem.
  Tomēr – ne nieka. Dirstu, ja teiktu, ka nav savdabīgi patīkami redzēt, ka ir cilvēki, kas palikuši precīzi tādi pat lohi, kādi bija pirms teju desmit gadiem. Pacēla garīgo.
  darbs
  [ begemots ]
  8:05a
  Bērna pieskatīšana
  Sveiki.

  Meklējam kādu, kas var pēc vajadzības ik pa brīdim atnākt pa dienu pieskatīt 1,5g.v. bērnu.
  Centrā.
  Samaksa pēc vienošanās.

  Rakstīt uz profila epastu.
  Sunday, October 23rd, 2016
  mazeltov
  10:26p
  Kad ir laiks posties mājās? Kad pežas ezis sāk durties cauri peldtrusenēm.
  Bet vispār, kosmētiku nelietoju it nemaz, jo tāpat viļņi visu noskalos, staigāju apkārt brīva un sāļa.
  mazeltov
  7:30p
  Iztrakojos ar dēli pa viļņiem, uzēdu zivis, tad uztrakoju vēl. Man laikam iepatikās.
  sirdna
  8:59p
  Prieka un cerības dziesma, iedvesmota no latviešu neticamajām dēkām Itālijā.

  https://www.youtube.com/watch?v=JP42y28GTqc
  pajautaa
  [ sinamorata ]
  5:54p
  melns apmetnis
  vai kādam ir melns, garš apmetnis ar kapuci, ko varētu aizdot uz vienu vakaru?
  sw
  4:13p
  vadība ir ūsu rokās
  ripp
  3:00p
  vakar bijām manas māsas dēla dzimšanas dienas svinībās. visu pasākumu (skaļu un haotisku būšanu ne pārāk lielās telpās) viņš nogulēja. samērā bieži ēda, bet pamatā gulēja.
  toties šodien viņš man par to atdara. principā vai nu tikai ēd vai prasa ēst un tirinās. eh.
  f_g
  12:20p
  Telefonu atdzīvinājām kopīgiem spēkiem.
  Tagad jāsakrāmē koferis un pēc pāris stundām uz lidostu..
  Gadu nebiju BRU. Nedaudz jocīgi būs tur atgriezties.
  Saturday, October 22nd, 2016
  mazeltov
  9:25p
  Draugs, uzklājot alvejas gelu man uz muguras, bija lakonisks: "50 shades of red".
  f_g
  11:26p
  Izskatas,ka telefons pamazam atvadas.
  mazeltov
  9:03p
  surf )
  pajautaa
  [ kaukau ]
  8:12p
  Kāds ir labākais gaisa mitruma savācējs dažu kvadrātmetru dušas telpai bez ventilācijas ar biežu dušas lietošanu, attiecīgi daudz tvaika?
  Sunday, October 23rd, 2016
  morraa
  12:41a
  Kad biju Taizemē, man šķita, ka tā nu ir smaržām un smakām bagāta zeme. Citronzāle, vīraki, eļļainā tuktuku izplūdes smaka, duriāns, mango un neskaitāmās tropiskā karstumā sasmirdušās upes.

  Bet kas to būtu zinājis, ka Taivāna ir vēl lielāks piedzīvojums degunam un vispāri visām sensorajām sajūtām. Tuoenas lidosta ir sasmakusi, visur mitruma smaka, bet tas nav nekas neparasts dienvidāzijā - visur tā ir, arī Japānas siltāko daļu lidostās. Gāju pa Taipejas ielu domādams par to vai viena kaka ielas vidū var smirdēt tik ilgi un vai man pašam kurpei nav kaka pieķērusies. Smaka kļuva arvien spēcīgāka un izteiktāka, apauga ar jaunām niansēm - tai pievienojās citronzāles un sezama aromāts un vispāri tā buķete bija diezgan grūti aprakstāma un vārdos ievietojama. Večuks uz ielas vārīja smirdīgo tofu zupā, kas ir taivāniešu nacionālais gardums.
  Cituviet ielās ir spēcīgs kampareļļas aromāts, tam klāt Ķīnas anīss, sezama eļļa, sojas mērces smaka, tējas un jūras veltes kuras žāvē tepat ārpusē, atkal duriāni un sandālkoka vīraki. Smakas un smaržas ir visur un trešajā dienā man vairs nav īsti viennozīmīgas nostājas par to, kura smarža ir apetīti rosinoša un kura nav. Viss ir relatīvs, pavisam relatīvs. Plus punkts manai izglītībai - Taivāna ir ļoti dzīvelīga un smaržīga vieta, lai arī tās publiskais tēls ir pilnīgi citāds.
  Saturday, October 22nd, 2016
  pa_leeto
  [ illumine ]
  6:50p
  Adidas Pure Boost X skriešanas apavi
  Adidas Pure Boost X sieviešu skriešanas apavi, 41.izmērs, bet drīzāk derēs kādai ar 39.-40., jo man ar 41.spiež
  Jaunas. Veikalā bija 85 eur, atdošu par 50 eur, izskatās tā: http://www.prodirectsoccer.com/productimages/V3_1_Main/135271.jpg
  Uzmērīt var Rīgā.
  sirdna
  6:08p
  Es nesapratu, kur jūra Kolkā palika? Tur Ktulhu mostas un ceļ augšā Kolkas ragu, vai arī semīti izdzēruši visus krānus un ķērušies pie jūras izstrēbšanas?
  sirdna
  4:58p
  vai pielikt antenu televizoram?
  aha, lai zibens iesper!
  vai likt naudu kastē?
  aha, lai visu uzreiz nozog! daudz labāk turēt to aploksnē.
  vai likt zarus zemē?
  ā, kā tu spēj ko tādu pateikt!
  bet taisnība ir, neeju.
  guļu lieliski.
  panacea
  11:13a
  Marina Abrāmoviča
  Ōō, viena no manām mīļākajām māksliniecēm - Marina Abrāmoviča - uzrakstījusi memuāru.

  https://www.theguardian.com/artanddesign/2016/oct/22/marina-abramovic-artist-extract-menage-a-trois
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba