inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, September 1st, 2014
  ttp
  2:55p
  nu tā roko torte palikusi pavisam maziņa un krēms ar vairs negaršo tā kā bērnībā, būs vien jābrauc uz daigas beķereju.
  pa_leeto
  [ no_saules_zemes ]
  2:30p
  Lietu atdošanās

  Pārdodu un atdodu dažādas saimniecībā noderīgas lietas un drēbes jauniem īpašniekiem. Mantas, kas atzīmētas ar "pret ziedojumiem vai kopā ar pirkumu" tiek atdotas par brīvu vai pret jūsu brīvi izvēlētu summu.


  Pašsavākšana no Pļavniekiem (3. autobusa gandrīz galapunkts) vakaros, var mēģināt sarunāt tikšanos centrā.


  Pieteikšanās: meitenes.epasts [@] gmail com


  Spiest šeit, LAI APSKATĪTU MANTAS!

  ttp
  1:49p
  svinot jauno logu ielikšanu, nopirku torti tikai sev
  citronz 10:29a
  Šodien uzvilku koši zaļu džemperi- kolēģe vislaik priecājas, cik labi izskatās ar maniem spilgtajiem matiem. Nu jā, katrai matu krāsai piestāv citi toņi.

  Viens labums ir no košiem matiem- nevar nesavākta nākt uz darbu- kā reizēm sliktajās dienās gadās- uzvilkt mugurā ko pagadās un neuzkrāsoties. Šī matu krāsa prasa piedomāt par apģērbu un kopējo tēlu, kā arī liek krāsoties. Un vēl acu krāsa izceļas labi.

  Ilgi gan es tāda droši vien nestaigāšu, pāris mēnešus un būs jāatgriežas pie mierīgākiem toņiem, matu krāsa savu darbu būs paveikusi. Nezinu, kāpēc, bet vīriešiem kaut kā nepatīk sarkani mati. Laikam tāpēc, ka izskatās nedabīgi.

  Mans novērojums: ir divu veidu sarkanmates. Vienas ar košiem matiem lāpa kaut kādus kompleksus, bet iekšienē ir tās pašas pelēkās peles, kas vienmēr bijušas. Bet tās otras- tām var būt jebkāda matu krāsa, galvenais ir temperements. Viņas var ārēji izskatīties neuzkrītoši, bet iekšā var mājot pats vells!
  (Un vēl ir viena subkategorija- izteikti apaļas sievietes, kas nogriež īsus matus un nokrāso tos košus. Es ar tāda reiz biju. Nezinu, kāpēc, bet tādu ir ļoti daudz. Kaut nemaz neizskatās labi.)
  sirdna
  9:52a
  Veltīju trīs minūtes pētījumiem un izskatās, ka Rīgas skolnieki kaut kur pazuduši.

  Tuvējā Brīvzemnieka pamatskolā no 805 skolēniem 2003.gadā palika 296 skolēni 2013.gadā. Rīgas Valsts 1.ģimnāzija braši turas, no 921 uz 1068, bet tas ir izņēmums, kamōn, pirmā ģimnāzija.

  Citas prestižākas skolas tāpat iet lejā. Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā nokritis no 1073 uz 912. Rīgas Franču licejs - no 927 uz 748. Āgenskalna Valsts ģimnāzija - no 732 uz 690, nekas liels, bet tomēr. Vidusskolās bez "Valsts-Ļeņina-ordeņa-sarkankarogotā-gvardes-ģimnāzija" titula skolēnu skaits krīt svilpdams.
  citronz
  9:46a
  Ātrāk paietu vēlēšanas, tas vairs nav izturams, kas te notiek. Politiķi jūk prātā un mēģina arī citus ievest ārprātā...
  pajautaa
  [ vanga ]
  8:30a
  Sveicināti. Jautājums nodokļu un veselībsistēmā zinošajiem:

  - Vai cilvēks, kas vienlaicīgi strādā divās valstīs un arī nodokļus maksā abās valstīs, var vienā valstī (Vācijā) izmantot garantēto veselības apdrošināšanu operācijas veikšanai, vienlaicīgi izmantojot otras valsts (Latvijas) darba devēju/valsts apmaksātu slimības lapu?

  Paldies liels
  mazeltov
  12:43a
  JaunOOPS did it again!
  OMG, nākamais astoņkāja veidojums, kura gada pārskatus ar pilno ziedotāju sarakstu un summām papētīt: http://www.makslaivajagtelpu.lv/atbalstitaji

  Dibināšanā, gluži neviļus, ir iesaistīta Jaunupa mīla Katrīna Leiškalne. Katrīnas Leiškalnes mamma ir Rīgas Brīvostas Sabiedrisko attiecību departamenta direktore Anita Leiškalne un, loģiski, ka brīvosta ir šī projekta atbalstītāja.
  Un partneris ir lietpratīgais ziedojumu vācējs un gaismas nesējs "Ascendum". Ar kuru Katrīna Leiškalne ietusē, ja vismaz spriež pēc biužām ar gliemežiem, kur Katrīna kopā ar pārējām Ascendum meičām.

  Kas vēl piedalījās dibināšanā? Nu, protams, ka Liene Cakare, "Latvijas attīstībai" partijas biedre, kas ar numur 2 startēs Rīgas apgabalā.

  Ja to muzeju cels, kā jums liekas, kas viņu cels, ja ne tas būvniecības megapiecinieks, kas ziedotin ziedo visām tām biedrībām?

  Rēcīgi, ka pat basketbola klubs VEF atbalsta (Jaunups valdes priekšsēdētājs), muahahaha. Pašiem vajag ziedojumus, bet bāc, paskat, te priekšnieka mīļotā tādā krutā lietā piedalās, davai, noziedosim tam projektam kaut ko, tāpat sūdīgi spēlējam, lai vismaz kaut kam labam tiek :D Kaut gan - moš viņi naudu neziedo, bet tikai morāli atbalsta. Naudu gan ziedo Kisiels, arī viens no VEF dibinātājiem. Bet nu - gada pārskats parādīs.

  Iepriekš mums nebija Latvijas Nacionālās bibliotēkas un nācās kaunēties citu valstu priekšā, ka mēs tādi bauri. Nu, RE&RE uzcēla.
  Tagad varam kaunēties par to, ka nav Laikmetīgās mākslas muzeja. Nekas, arī to RE&RE, Skonto būve, Arčers un pārējie uzcels.

  Vispār, pēdējās dienās es daudz domāju par vienu itāļu seriālu. "Astoņkājis". Tur bija tas komisārs Kataņi, kurš cīnījās pret mafiju un mafija viņam tur visādi gauži darīja - meitu nogalināja, šķiet, ka arī sievu. Un beigās arī pašu Kataņi nogalināja.
  Klipiņš: https://www.youtube.com/watch?v=HeAcSAHk9zY


  Upd. Tikko iečekoju. Slikta ziņa - fonds dibināts tikai šogad, tas nozīmē, ka atskaiti par ziedotājiem (t.i., pilno, ar visām summām) varēs dabūt tikai nākamgad.
  Sunday, August 31st, 2014
  mazeltov
  1:57p
  Tikai fakti
  Tātad, viens no biedrības "Ascendum" projektiem bija vitrāžas "Ar degsmi par brīvu Latviju", kuras izveidē nepieciešamais cipars bija 70 tūkstoši latu. "Ascendum" rīkoja konkursu par labāko māksliniecisko risinājumu. Komisijā - 7 cilvēki (mansdoms.lv lapā minēts). Tie ir fakti.

  Vēl viens fakts ir tāds, ka "Ascendum" valdes priekšsēdētāja ir partijas "Latvijas attīstībai" Jura Pūces sieva. Partija ir izvirzījusi Juri Pūci par premjera kandidātu.

  Un vēl pāris fakti, paši interesantākie:

  1) viens no partijas "Latvijas attīstībai" lielākajiem ziedotājiem ir Leons Jakrins, SIA "Vincents" valdes priekšsēdētājs;
  2) "Ascendum" atbalstītā projekta - vitrāžas "Ar degsmi par brīvu Latviju" tehniskajā izveidē piedalījās SIA "Vincents", kā nekā, māksliniecikā risinājuma uzvarētājs (ko noteica tie 7 Ascendum izvēlētie komisijas locekļi) ir viņu darbinieks.

  P.S. Minētajā partijā ir gan SIA "Vincents" juridiskais padomnieks Artūrs Bergholcs, kā arī viens no partijas valdes locekļiem ir Emīls Jakrins - Leona Jakrina, SIA "Vincents" valdes priekšsēdētāja dēls - respektīvi, summa x no "Ascendum" ziedojumiem + pozitīvā publicitāte nonāca "pareizajā" ģimenē.

  Nav jau daudzmiljonu pasūtījums, bet tomēr, uz šo var attiecināt populāro "sīkums, bet patīkami". Vincentam ienācās bišku nauda + ļoti pozitīva publicitāte.

  P.P.S. Doma papētīt visu par to vitrāžu sīkāk ienāca vienas dokumentālās filmas dēļ, kurā izskanēja vienkāršs teikums - "follow the money". Tur gan sekošana naudai notika saistībā ar megakorporācijām, bet nu principu var izmantot arī uz mazāka mēroga zivīm.
  pajautaa
  [ pelnufeja ]
  1:57p
  Kā jums šķiet, ir cerība/jēga iet uz aptieku ar tukšu zāļu iepakojumu un stāstu par to, kāpēc man nav receptes, un ne tikai spēt pārliecināt, lai man šīs zāles pārdod bez receptes, bet arī par to, ka man tām parasti ir 100% atlaide, ja es apsolu, ka recepti atnesīšu, tiklīdz tikšu pie ārsta, vai arī nav vērts pat mēģināt? Ja tās būtu parastas recepšu zāles, es īpaši nešaubītos, ka, apstaigājot vairākas aptiekas un izstāstot situāciju, kmādā man tās pārdotu, bet ar valsts apmaksātiem medikamentiem jau, droši vien, ir krietni citādāk.
  f_g
  12:14p
  Latvijas radio 1 joks no rīta
  Pamodos šorīt tādēļ, ka astoņos rīta LR1 raidīja šo dziesmu.  Nosmīnēju, ka svētdienas rītā šādas dziesmas astoņos rīta nedrīkst raidīt, jo vidusmēra miegamice būs spiests pamosties. :D Pārlieku enerģiska tā bija. :D
  Bet nekas - grāmatiņa palīdzēja atkal aizmigt! :D
  Labrīt! :)

  Bet vispār.. pamazām jāsāk atgriezties pie normāla gulēšanas režīma, jo gulēšana no 3 naktī līdz 12 dienā tomēr traucēs darbam. :>

  Current Music: Intars Busulis - 8:00 Rīta Bizness
  Saturday, August 30th, 2014
  mazeltov
  8:12p
  Izmēģināju veikošanu aiz troses - bija riktīgi forši, taču kāds brīdis pagāja, kamēr uzķēru, kā pagriezties un nekrist, kad trose aizvilkusies līdz tālākajam punktam un pārslēdzas, lai vilktu atkal atpakaļ. Pēc tam vēl foršas vakariņas japāņu restorānā. Pirmo reizi pagaršoju tataki tunci un gandrīz noriju mēli.
  Sunday, August 31st, 2014
  ripp
  1:58a
  dažas lietas, kā šķiet, manā dzīvē nemainīsies nekad. diemžēl.
  f_g
  12:07a
  Garfield
  garfield
  Saturday, August 30th, 2014
  f_g
  10:39p
  vērojums
  Stārķi un dzērves vēl kopā barojas vienā pļavā.
  pajautaa
  [ zivs ]
  8:54p
  kompis dzesē un iesalst
  Iespējams, ka nepareizi ieklāta termopasta starp proci un radiatoru.
  Dažkārt procesora ventilators mēdz ieskrieties kā putekļsūcējs, bet HWmonitor rāda temp. normas robežās.
  Jautājums:
  Vai tas (iespējami sliktā procesora dzesēšana) var būt par iemeslu, vienkāršu darbību (piem. chrome tab atvēršana) iestrēgšanai uz pusminūti?
  Kompis pēc pārinstalēšanas nav daudz lietots, lai aizdomās turētu OS (Win XP).
  pa_leeto
  [ hestia ]
  11:42a
  Rotas
  Kaklarota, Mango, 3€ — bilde

  Josta, 3€ — bilde1, bilde2

  Rakstīt komentāros vai uz e-pastu: ignes_fatui(at)inbox.lv
  pa_leeto
  [ hestia ]
  11:33a
  Smaržas (Love Forever)
  Pirktas par ~10€, 1-2x pamēģinātas, neiepatikās, atdodu par 5€. Rakstīt komentāros vai uz e-pastu ignes_fatui(at)inbox.lv.
  pajautaa
  [ pichshsh ]
  9:07a
  Karaoke
  Kurā Rīgas karaokē ir lielākais dziesmu klāsts?
  ripp
  12:11a
  bērniņš kulinārs
  Alise tā starpā šodien pirmoreiz pagatavoja sev maltīti. un recepti arī izgudroja pati. paziņoja, ka grib jogurtu, tad, ka grib avenes (viņa zināja, ka tie abi ir mājās), pati ielika bļodiņā jogurtu, pati pa vienai ielika avenes, apmaisīja un apēda. tad uzaisīja otru porciju un apēda arī to. :)

  t.i. protams, viņa agrāk ir ēdusi jogurtu ar augļiem, bet nekad ar avenēm.
  Friday, August 29th, 2014
  f_g
  10:22p
  sapnis dīvainītis
  Vakarnakt bija sapnis-dīvainītis. Kāzas un bēres vienā sapnī un šķiet, ka ļoti īsā laika posmā - varbūt pat vienā dienā (īsti nesapratu). Atkal viss Ilūkstē notika. Cilvēki faktiski gandrīz vai tie paši, kas bija tagad bērēs, jo šķiet, ka redzēju tieši šīs notikušās bēres. Bet kāzas.. īsti nesapratu, kam no visa tā pūļa bija. Es pati it kā fotografēju šajās kāzās, bet tajā pat laikā laikam nē.
  Vārdu sakot, krāsains šurumburums, kuru gana spilgti atceros joprojām..
  f_g
  10:21p
  Garfield
  garfield
  mazeltov
  1:10p
  Very funny. Tātad - Ascendum savu darbu sāka 2011. gada vidū, šķiet, ka maijā. Viens no Ascendum projektiem ir kustība Mans Doms, kur Ascendum pievēršas pasākumu rīkošanai, taču arī nepieciešamība veikt Doma atjaunošanu bija dienaskārtībā: "Šīs kustības ietvaros tiek runāts par ziedojumu nepieciešamību Rīgas Doma atjaunošanai, paplašināta tā sabiedriskā dzīve, rīkojot daudzpusīgus pasākumus, kas tādējādi to rada par jaunu nozīmīgu kultūras centru Rīgas un Latvijas sirdī" (no mansdoms.lv).

  Guess who par Rīgas Doma baznīcas un klostera atjaunošanu 2011. gada sākumā noslēdza līgumu par 3.82 miljoniem LVL? RE&RE. Kas gan šiem nekaiš pēc tam nenoziedot 67 tūkstošus (1,75% no līguma summas) 2 gadu laikā līdz projekta pabeigšanai kaut kādai biedrībai Ascendum, kurā darbojas cilvēki, kuri ir gluži nejauši radniecīgām saistēm saistīti ar RE&RE draugiem no politiskajām aprindām.

  Viss čotka. Roka roku mazgā - abas baltas. Neko nepierādīsi, nevienu neiesēdināsi. Papīri kārtībā. Šodien jau galvenais papīri. Arī Bērziņa Kājiņu gadījumā papīros viss ir kārtībā, lai gan ir skaidrs, ka šams par ES līdzekļiem sev (vai savai meitai, nav svarīgi) namiņu uzblieza.

  Izskatās, ka biedrību bija tiešām NEPIECIEŠAMS nodibināt. Lai ir, kur noziedot indulgences saņemšanai.
  Bet vēl daudz interesantāk būtu uzzināt visu RE&RE apakšuzņēmēju nosaukumus šajā projektā un tad papētīt tos. Vai, principā, jebkurā projektā :D
  vajag
  [ saules_baterija ]
  8:21p
  Riteņa saslēgu.
  Meklēju riteņa saslēgu, lai var uz universitāti braukt ar lielāku prieku kā gadījumā, kad jāizmanto sabiedriskais transports.

  Pateicos par atvēlēto laiku!
  ttp
  7:45p
  pastaiga ar suņiem tika papildināta ar baraviku plantācijām.
  kaltēt vai sacept?!
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba