inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, March 26th, 2017
  ripp
  11:30p
  bet vispār ag 2 dienas, 5dien un 6dien temperatūra turējās ap/nedaudz virs 39. lielākoties palīdzēja nurofens. atskaitot vakarvakaru, kad nekritās 2h, kuru laikā viņš gandrīz nepārtraukti bļāva. šodien bija labāk, iedevu zāles no rīta, pagaidām nav vajadzējis, gulēt aizgāja ar 37.8
  citu pazīmju nav.
  ttp
  11:30p
  f_g
  10:36p
  svētdiena
  bilde un teksts )
  ripp
  7:13p
  Lūdzu, iesakiet labu zobārstu. Rīgā, ne pārdaugavā. Pieminiet arī cenu kategoriju.
  pajautaa
  [ tvarj ]
  7:07p
  pastāstiet par labām firmām, kas uzstāda automātiskos vārtus. interesē personīgā pozitīvā pieredze vai arī pabaidiet ar tiem, kas nav labi performējuši.
  ripp
  5:02p
  Nodrupa liela daļa zoba. Eh.
  citronz 8:30a
  Pamosties un dzirdēt dzērves kliedzam. Nu jā, vakar divas tepat pļavā ganījās pavisam tuvu.

  Upd.ganās vēl šorīt, vēl tuvāk mājai. Un buciņš ar atnācis, piecus soļus no mājas kaut ko ēd. Kā man patīk dabā!
  Saturday, March 25th, 2017
  mazeltov
  7:39p
  Pirmais pārskats ieripojis Lursoftā.

  Nekas tāds īpaši aizraujošs fonda "Mākslai vajag telpu" (dārgu) pārskatā par 2016. gadu īpaši nav, izņemot to, ka no kopumā saziedotajiem 104,739.00 EUR 75 tūkstošu ir ziedojis SIA "Ventspils Nafta Termināls".

  Pārējie kā parasti - tēti, māsas, vīri, drugāni, ar 54 nogalinātiem cilvēkiem saistītie, par ES fondu krāpšanas mēģinājumu notiesātais, amatpersona no kādas par naudas atmazgāšanu apsūdzētas bankas, utt.

  Gaidu nākamo. Vēl tikai 5 darbdienas atlikušas! Jo vai tad godīga politiķa sieva var atļauties neiesniegt gada pārskatu laikā?

  Upd. Tomēr nē, var vilkt līdz 30. aprīlim.
  panacea
  7:43p
  Mankiw - Principles of Economics
  Tagad esmu izlasījusi gandrīz 3/4 un man jāsaka, ka viena no labākajām grāmatām, ko pēdējo gadu laikā nācies izlasīt. Jā, nu, protams, milzīga kā jau textbook ķieģelis (izmērā un svarā, ja man būtu papīra formātā, tad vismaz 2 ķieģeļi), bet tur pilnīgi tādā jaukā, sakarīgā, brīžiem pat asprātīgā valodā viss ir apstāstīts par supply and demand, elsticity, index funds, bonds, interest rates, taxes. Būtībā viss, ko mēs ikdienā dzirdam ekonomikas sakarā, esam tiešā ietekmes pakļautībā, bet par kuru man personīgi līdz šim bija visai vāja saprašana. Šito grāmatu var izlasīt tikai lasot to vairākus mēnešus (nu, ja nelasa full-time), bet kopš es ASV atklāju, ka vienas textbook izlasīšana līdzinās viena mācību moduļa univeristātē pabeigšanā, tikai daudz lētāk, tad šis liekas, kā ļoti vērtīgs ieguldījums sevī. Starp citu, šajā grāmatā arī tiek aprakstīts, ka izglītība ir ieguldījums ar vienu no augstākajiem peļņas procentiem.

  Naiss -- tagad gaidu peļņu.
  f_g
  7:18p
  ģimeniska sestdiena
  bilde un teksts )
  Sunday, March 26th, 2017
  morraa
  1:08a
  Daudzi uzskata, ka Tokijas džungļu vārnas ir traucēklis un nekādīgi neiederās pilsētas ainavā.

  Manuprāt, džungļu vārnas ir Tokijas sastāvdaļa, bez kurām pilsēta nav iedomājama.
  Ir kaut kas gandrīz hipnotisks melnajos milzu putnos ar biedējošu knābi, kuri sēž uz zara pāris metru attālumā no cilvēku plūsmas neona ielā un vēro pasauli ar gudru, plēsīgu, skarbu bet ne ļaunu smīnu.
  Ja vasarā iziet caur Yoyogi parku piecos no rīta, kad tikai aust gaisma, vārnas lido ķērkdamas virs galvas censdamās padzīt cilvēku prom.
  Vietējo augu smalko, maigo un apaļīgo formu un skarbo vārnu kontrasts krīt acīs un kļūst par tādu kā Tokijas ikonu, savdabīgu, bet tāpēc neaizmirstamu.

  Šorīt redzot milzu vārnu uz ziedošas magnolijas zara atcerējos, ka būtu jāvelta daži vārdi šiem skaistajiem putniem.
  Saturday, March 25th, 2017
  pajautaa
  [ paarpratums ]
  6:07p
  Sveiki!

  Man īrētā dzīvoklī izīrētājs liek maksāt par saplīsuša boilera nomaiņu, aizbildinoties ar to, ka līgumā tas atrunāts. Man tas liekas kaut kāds absurds.
  Vai kādam ir līdzīga pieredze?

  Līgumā ir punkts par pienākumu uzturēt telpas un aprīkojumu kārtībā un punkts par to, ja notiek kāda avārija, jāveic pasākumi tās likvidēšanai. Vairāk gan nekas.
  pajautaa
  [ tiga ]
  12:38p
  Par biedrībām
  Jautājums tiem, kam bijusi pieredze ar biedrību darbību: vai kaut kur likumos ir noteikts, cik bieži biedrībā jāpārvēl valde, revīzijas komisija u.c.? Vai arī to nosaka biedrība pati savos statūtos?
  (google jau izmantoju. bet atbildi uz šo jautājumu nevaru atrast.)
  mazeltov
  11:21a
  Pie manas gultas uz naktsgaldiņa stāv riteņa ķēde.
  mazeltov
  11:14a
  Iesniedzu pieteikumun internetā pārmaksāto nodokļu atmaksai par 2016. gadu.
  Tas man aizņēma desmit minūtes. Ja nevajadzētu izmantot google translate, tas aizņemtu piecas.
  Friday, March 24th, 2017
  mazeltov
  10:40p
  Well. Man atkal sanāks lidināties darba dēļ un kolēģe, kura atgriežas no bērna kopšanas atvaļinājuma, jau visu ir, bļin, saplānojusi. Kurā viesnīcā mēs nakšņosim, kurā firmā auto īrēsim.

  Un tas, ka es pateicu, ka taisos dzīvot ofisam tuvākajā hotelī un ka man negribas braukt ar auto svešā zemē - to viņa laida gar ausīm.

  Lai gan viņa ir OK, man negribas katru vakaru iet ar viņu tusēt, vazāties pa veikaliem un iet kopā broskatīs. Es gribu izvairīties no visādiem bezjēdzīgiem small talkiem.

  Es gan norezervēju to viesnīcu, kuru gribēju, bet kā lai tagad pasaka viņu neaizvainojot.

  Lūk, tas ir iemesls, kāpēc man tomēr besī saskarē ar sievietēm- es nekad nezinu, kas viņas aizvainos, tas ir kā staigāt pa plānu ledu. Tā gan ir mana problēma, protams.

  Un man vispār patīk būt vienai un nebūt atkarīgai ne no viena auto vadīšanas prasmēm un vispār, neielaisties nekādos kompromisos, bet darīt visu pa savam, vienatā.

  Meh, meh, meh.
  f_g
  9:20p
  Piektdiena! :)
  bilde un teksts )
  citronz 9:10p
  Vispirms ar galvu iemaucu trepēs, tagad uzdauzīju aci divās vietās ar dvieļu žāvētāju. Well done, spriežot pēc uztūkuma, rīt būs zils :(
  pajautaa
  [ kaukau ]
  7:43p
  Nez, LV pārdod strausu olas, kas ir perējamas (gan jau, ka inkubatorā)? Vai strausu cāļus?
  sirdna
  10:16a
  Būtu man bikses, varētu iet pārgājienā.
  es_shobrid_lasu
  [ goddes ]
  2:09a
  a
  Thursday, March 23rd, 2017
  panacea
  7:37p
  Briesmīgi, kas notika Londonā -- es pati esmu cik tur reizes pa tām vietām drasējusi, brr. A kas man liekas jocīgi, ka neviens pa BBC tā arī nav pieminējis, ka terora akts notika Briseles lidostas terora akta gadadienā. Liekas milzīga sakritība, tāpēc liekas jocīgi, ka neviens vismaz publiski nevelk saistības.
  pajautaa
  [ pichshsh ]
  5:59p
  Busiņa mazgāšana
  Vai kāds zina, vai šāda izmēra busiņu var nomazgāt Statoilā? Zinu, ka augstums un platums ir ok, bet Statoils pats nevar atbildēt par pieļaujamo garumu. Kādam ir pieredze?


  Current Music: Relient K - Pressing On
  pajautaa
  [ zetinja ]
  5:11p
  pilates
  Meklēju pilates Rīgas centrā.

  Biju uz piyo un sapratu, ka man riktīgi besī tas yogas piesitiens. Tb gribu lai ieejot telpā vīraks neaizsit elpu un lai man neliek slaucīt nost un mest svecē sliktās emocijas un veikt visādus citādus tralalā. Drīzāk tad jau tādu standarta sporta kluba atmosfēru.

  Iesakiet, lūdzu, variantus, kur ir neyogainas pilates ar labu pasniedzēju Rīgas centrā.
  morraa
  7:27p
  Braucot ar taksometru sanāca diezgan jocīga saruna ar vadītāju.

  V: Nu ko, no Amerikas esi atbraucis, ko?
  E: Nē, no Latvijas.
  V: Kur tas ir?
  E: Eiropas ziemeļos. Baigi auksti, par tomāti normāli nesarkst. Starp citu, vai pazīsti Baruto -- sumo cīkstoni?
  V: Oo, nu bet protams! Baruto-Ozeki!
  E: Nu re, viņš ir no Igaunijas, tā ir gluži blakām.
  V: Nu, skaidrs! Ko tad Tu Japānā dari? Angļu valodas skolotājs?
  E: Nē, strādāju normālā japāņu firmā.
  V: Ak šitā! Klau, a ko Tu darīsi ja mums uzbruks Ķīna?
  E: Kaušos līdzās!
  V: Nu beidzot kārtīgs ārzemnieks! Šorīt vienu vedu uz Setagaju, tas man apvēma visu sēdekli! Jā, tieši tur kur Tu sēdi tagad! Es vienmēr saku -- ja nemāki uzvesties tad nedzer un nebrauc ar taksometru! Savādāk tas visiem sagādā neērtības!
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba