inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, August 20th, 2017
  f_g
  9:48p
  svētdiena mājās
  Pēc vakardienas brauciena šodien jūtos fiziski nomocīta. Kreisās kājas diena.
  Gulēju ilgi, bet piecēlos neizgulējusies. Kafija mundrumu nenesa. Iekārtojos dīvāna stūrītī un tā visu priekšpusdienu pie TV pavadīju. Atkal sāku skatīties deju šovu. Pirmā atlases diena pārāk nepārsteidza - varbūt tikai divi-trīs iekrita acīs.
  Mīļotais vakar padīca, ka vajag rasolu. Tāpēc viss bija skaidrs par to, kas būs pusdienās. :D
  Pēcpusdiena atkal pa dīvānu pie TV. Vispār tik dīkdienīgas svētdienas man sen nav bijis. Un tik daudz TV sen neesmu skatījusies. Bet reizēm jau gribas..reizēm jau vajag.
  Vakarā saņēmos izbrīvēt tīrās veļas grozu. Tā kā pēdējās trīs nedēļās bija arī citi gulētāji mūsu mājās, tad kaudze gultas veļas jāmazgā un jāgludina. Turklāt ar braukāšanu apkārt gludināšana šobrīd bija pabīdījusies uz rītiem - parocies veļas grozā, izvelc to, kas vajadzīgs, izgludini un skrien uz darbu. Noriebies tas jau bija. Šovakar gandrīz visu izgludināju. Un pie sevis nodomāju, ka atkal jāparevidē skapis - liekais jāaizved uz laukiem, jāizmet... Pārāk daudz jau skapī visa. Man atkal gribas visus plauktus mājās parevidēt...
  Bet vispār...jūtos šodien kaut kā ne tā.. Var jau būt, ka pēc vakardienas karstuma šīs dienas vēsais un pelēkais laiks tā iedarbojas uz mani.. Ceru, ka rīt vairs nebūs kreisās kājas diena.
  pajautaa
  [ magnolia ]
  7:23p
  jautāju info par vienu namu āgenskalnā
  kādam projektam nepieciešama info. āgenskalnā ir nams Zeļļu ielā 17, varbūt šeit nejauši ir kāds, kurš šajā namā mīt, zina cilvēkus, kas tur dzīvo vai saimniekus, kam tas pieder! tad atrakstiet,lūdzu, man uz e-pastu magnolia23@inbox.lv.
  vai varbūt kādam ir idejas, kā šādas lietas noskaidro, ja neskaita svešu tā iemītnieku satikšanu.
  vajag
  [ magnolia ]
  7:19p
  vajag info par vienu namu āgenskalnā
  kādam projektam nepieciešama info. āgenskalnā ir nams Zeļļu ielā 17, varbūt šeit nejauši ir kāds, kurš šajā namā mīt, zina cilvēkus, kas tur dzīvo vai saimniekus, kam tas pieder! tad atrakstiet,lūdzu, man uz e-pastu magnolia23@inbox.lv.
  vai varbūt kādam ir idejas, kā šādas lietas noskaidro, ja neskaita svešu tā iemītnieku satikšanu.
  mazeltov
  5:16p
  Mūsmājās šodien gan es, gan beļģiete gatavojam rosolu (pseido gan, jo skābētus gurķus un "doktordesu" te nevar atrast).

  AH gan pārdod kaut kādus pre-made russian salad, bet tie ir totāli neēdami - viss samalts putrā, kas noslīcināta negaršīgā majonēzē un ar kaut kādu etiķīgu piegrašu.

  Jā, auksto zupu un rosolu tagad gatavo arī kādā tālā Kanādas ciemā.

  Principā, esmu aukstās zupas un rosola vēstniece ārvalstīs.

  Ā, un es tak pat vienreiz mūžā esmu cepusi pīrāgus (tā, ka no a-z) un arī - tikai Kanādā. Jo mājās jau vienmēr izcepa mamma vai vecāmamma.
  mazeltov
  4:10p
  Drīz jābrauc ciemos pie draudzenes, kurai ir trīs sīči un, kā jau parasti, gribas kaut ko aizvest dāvanā.

  Neko jau briesmīgi īpašu, tikai kaut kādus tur krutākus flõmīšus, 2 matu sprādzes, nomazgājamos tetovējumu loksni un kaut kādu tur arts & crafts uzlīmju grāmatu - 27 eiro.

  Tajā pat dienā pirku sev pretbērnu šaibas sešiem mēnešiem - kopā 19.50 eiro.

  Mjā.
  Saturday, August 19th, 2017
  vajag
  [ uzpurne ]
  7:25p
  Sveicināti, mednieki un viņu draugi.
  Vai kādam no jums nav pieejami lūša kauli? Vai varbūt jums ir sakarīgi ieteikumi, kā tikt pie lūša kauliem? Mednieku forumā diezgan daudzas reizes jāielogojas, lai iepostētu šo jautājumu. SS'kā teorētiski varētu likt sludinājumu, bet es vispirms gribētu pārliecināties, vai tas nebūtu nelegāli vai neiespējami. Man nevajag, lai man kāds speciāli medī dzīvnieku, ja kas. Vienkārši, ja kauli jau ir, vai arī, ja kāds jau taisās lūsi medīt, tad es varētu uz kaut ko pretendēt.

  Varat man arī uzrakstīt vēstulīti uz pdhoroskops at gmail.com
  mazeltov
  6:23p
  Ziņās kaut kādi pludmales volejbolisti - džekiem kājās šorti, beibēm kaut kādas bikini trusenes.

  Kāds pamatojums? Šorti salien pežās, vai?
  pajautaa
  [ pichshsh ]
  2:02p
  Auto elektriķis sestdienā
  Vai zini kādu auto elektriķi, kas man varētu palīdzēt šodien?
  morraa
  7:02p
  Biju pie ārsta pēc plānveida apskates. Tas, skaidrodams asins analīzes:
  "- Redzi, šeit ir tavu asins analīžu rezultāti. Tur ir visādi vielu daudzumi un proporcijas, tur nekādu problēmu nav. Un šeit, skaties, ir iekaisumu un slimību reakcijas. Šeit mums ir B-hepatīts, sifiliss un HIV. Nu, kā?" - un skatās uz mani smaidīdams. Un, pēc pauzes: "Negatīvi!".
  Tam ārstam ir humora izjūta.
  heda
  11:18a
  normalizācija 2017
  Nedēļas piecu dienu bilance humanitārajā lielvarā: otrdiena - piecas šaudīšanās, viens nogalināts, viens ievainots, trešdiena - viena šaudīšanās, viens ievainots, piektdiena - četras šaudīšanās, divi nogalināti, divi ievainoti.
  Pēc ievainoto ievešanas Stokholmas slimnīcā otrdien tiem sekojis agresīvu apm. 40 gab. "brāļu" bars, kuru policija vispirms neielaidusi slimnīcā, bet pārspēks tomēr nebijis policijas pusē, tāpēc pacientus no neatliekamās palīdzības uzgaidāmās telpas nācies pārvietot citur, bet "brāļi" pademolējuši telpas.
  Vakar atkārtojās tas pats scenārijs ar sašautajiem sekojošu agresīvu pūli, netiek gan rakstīts, vai šoreiz viņi slimnīcā iekļuvuši.
  Presē jau agrāk vairākos rakstos mediķi anonīmi pauduši šausmas par apstākļiem, kādos viņiem nākas strādāt šādu apmeklētāju plūsmā. Sociālajos tīklos komentētāji no Malmes raksta, ka Stokholma atpalikusi no modernitātēm, jo Malmē pēc "brāļu kariem" policija vienmēr novirzot spēkus slimnīcas apsargāšanai.
  Meinstrīma mediji izvēlas dažādas stratēģijas: "Aftonbladet", kurš vienmēr slavējis multikulti priekšrocības, sekojot aktualitātēm, piedāvā rakstu "Kā rīkoties šaudīšanās laikā", bet "Dagens Nyheter" izvēlas pirmās lapas joprojām piepildīt ar ziņām par Trampu.

  http://www.aftonbladet.se/nyheter/a/1L17K/oroligt-vid-akuten-efter-mordet--polis-pa-plats
  http://www.expressen.se/nyheter/stockholm/person-skjuten-i-ansiktet-i-tensta/
  https://pbs.twimg.com/media/DHiwknnXYAAcrFP.jpg:large

  Upd. Sestdiena - trīs šaudīšanās, divi ievainoti, viens nogalināts.
  Friday, August 18th, 2017
  mazeltov
  5:01p
  Nīderlandē skola un bērnudārzi, kā izskatās, sākas agrāk, secinot pēc tingeltangeļiem vai ik pārdienas, kas te norisinās aiz loga pagalmā/parkā.

  Aizvakar pie uzslietās telts ieradās bērnu procesija ar visādiem teatrālistiskiem atribūtiem (no kart(u)ona izgrieztām figūrām) un tad kādu stundu tika rauti vaļā holandiešu umpapā šlāgeri un runātas visādas muļķības, kuras es, par laimi, nesaprotu.

  Savukārt šodien, kad strādaju no mājām, ciema bērnus savāca autobusi un, skaļi taurējot, aizveda nezināmā virzienā (izbraukājot briseles kāpostus). Diemžēl, ne pavisam, jo tagad viss melnais tūkstotis ir atpakaļ, kur viņus visus sagaida mīlošie un gādīgie vecāki. Nez, kur viņi visi bija iepriekš, jo ikdienā nemaz tik daudz bērnu nemana. Varbūt trimdā pie vecmāmiņas Māskantjē.

  P.S. Mans ciems ir briesmīgi jauks.
  pajautaa
  [ pichshsh ]
  6:06p
  Roberts Gobziņš
  Kur var iegādāties vai nokačāt Roberta Gobziņa un ar viņu saistīto projektu ierakstus? Man nesanāk sagūglēt neko prātīgu.
  apjukums
  4:23p
  Kad skan Red Hot Chilli Peppers, all I want to do ir ritmā kustināt galvu augšā, lejā, pa labi, pa kreisi, nevis iespringti lasīt par product roadmap management.

  Current Music: RHCP - Scar Tissue
  es_shobrid_lasu
  [ goddes ]
  4:18p
  a
  affair
  12:24p
  Kurā brīdī "cibas mammas" nomainīja v.2.0 "cibas stervas"? Esmu šeit reti un biju palaidis garām :/
  affair
  10:46a
  Nu, čuvaki? Varbūt parunājam par to, kādi dalbajobi ir tie ceha autori? =D Pilnīgs bērnudārzs, ne?
  Thursday, August 17th, 2017
  pajautaa
  [ santech ]
  7:48p
  Kas un cik daudz jāpievieno, lai no negaršīgas brokastu auzu tumes uzceptu auzu pārslu cepumus? Kaut kādi milti olas kastur? Vai galīgi nē?

  Current Music: Gogol Bordello Vs Tamir Muskat - When I Was A Little Spy
  pajautaa
  [ jelyfish_patrol ]
  4:28p
  Saules paneļi
  Sveiki!
  Jau kādu laiku domājam par saules paneļiem. Elektrum mājaslapā tiek piedāvāta šāda opcija: https://www.elektrum.lv/lv/majai/pakalpojumi/elektrum-solarais/
  Vai kāds ir izmēģinājis un ja jā, tad kādas atsauksmes. Vai arī labāk kaut kā savādāk? Un ja jā, tad kā, lūdzu.
  pajautaa
  [ hurray ]
  11:14a
  Auto salona tīrīšana Rīgā
  Kur vislabāk tīrīt automašīnas salonu?
  Varbūt ir kāda laba vieta, kur to dara kvalitatīvi un nenplēš 9 ādas?
  Wednesday, August 16th, 2017
  ripp
  7:33p
  Pirmdien brauc krāvēji. Līdz tam jāaizved gandrīz visas mantas, kas nav mēbeles. Un to ir daaaaudz. Pēc iespējas vairāk metu ārā. Dalu cenšos pārdot.

  Jums nevienam nevajag lēti airus, glābšanas vestes (2 lielie 2mazie), ratus 2in1 ļoti lēti un novusa galdu?
  apjukums
  3:29p
  pasaule ārdās par Šarlotvilli, tikmēr Latvijā plaukst rasisms un visiem viss kārtībā.
  pajautaa
  [ jimmy ]
  12:59p
  Datormeistars
  Labdien cibiņi, gan jau visi redzēja Tv sižetu, kā datorservisi čakarē cilvēkus, tāpēc meklēju sakarīgu datora meistaru vai servisu kur nenoplēstu un neapčakarētu nevajadzīgi. Gan jau ne man vienam šis jautājums sasāpējis, padalieties lūdzu ar ieteikumiem un pieredzi
  pajautaa
  [ zetinja ]
  12:20p
  Saulkrasti - Rīga
  Jautājums tiem, kas zina Saulkrastus.

  Man vecmammai nepieciešams patstāvīgi nokļūt sestdien no Saulkrastiem uz Rīgu. Problēma tāda, ka viņa nevar pati aiziet līdz dzelzceļa stacijai, jo tur pa vidam nav neviena soliņa, kur piesēst un atpūsties, un es nekādi netieku gudra ar autobusu sarakstu. Tā, kā es viņai tai laikā nekādi nespēju aizbraukt pakaļ, tad jau piedāvāju, lai pajautā kaimiņiem, vai nevar aizvest līdz vilciena stacijai, bet vecmamma ir lepns putns un saka, ka to nedarīs.

  Viņai vistuvākā pietura ir Zvejnieku iela. Es zinu, ka pati pietura vēl eksistē, bet kas viņā vispār apstājas?? Nevienā autobusu pārvadātāju lapā šo pieturu neatrodu un plāksnītes ar sarakstu arī izskatās, ka tur nav.

  Ja visi striķi plīst, tad viņa spēj aiziet vēl līdz A.Kalniņa ielas pieturai, bet meklējot to, 1188 atveras "saulkrastu stacija". Ko tas nozīmē? Ja autobuss pietur Saulkrastu stacijā, viņš arī pieturēs šeit? Kā es varu zināt, cikos tad tas autobuss ir jāgaida? Google streetview vismaz rāda, ka tur pieturā uz vietas ir saraksts, bet vecmamma saka, ka esot mēģinājusi apskatīties, bet nespējot salasīt, jo tā plāksnīte esot pa augstu.

  Help?
  pajautaa
  [ aai ]
  8:36a
  Izdrukāšana iespējas..
  Krāsaino aplokšņu jautājums ir atrisināts, cerams...Paldies!
  Papildjautājums - kur centrā ir iespējams izdrukāt (kādas 50 A4 lapas) "pa tiešo" no MacBook.. nu, tā, ka ienāc un saki, ka man no MacBook vajag izdrukāt 50 lapas
  USB flash man nav (arī MacBook USB nav un nav jaunās pārejas), derētu arī no Google Drive vai tmldz, ja tur ir wi-fi/inet pieslēgums, bet ideāli, ja varētu no sava MacBook..
  gramatikas_nazi
  [ ninona ]
  10:06a
  Ārzemju un ārvalstu
  Vai šie abi ir viens un tas pats un abi vienādiņ lietojami?

  Es pati ārzemju nekad nelietoju, gribu tulkojuma korektūrā (kāpēc vispār tam piekritu...) labot uz ārvalstu, bet neatrodu gudru pamatojumu. Ar "man nepatīk" un "izskatās prasti" nepietiek. Vai varbūt es vispār pati safārējusies un ārzemju ir pilnīgi normāls vārds. Konteksts - dokumentu atzīšana starp valstīm.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba