inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, January 27th, 2015
  pajautaa
  [ intenormal ]
  11:26p
  rotaļlietas
  Kur lai Rīgas centrā nopērk rotaļu automātu, vēlams jaudīga izmēra un kurš izdod arī skaņas?
  pa_leeto
  [ matilde ]
  11:00p
  Pārdodu:

  1) dīvāns - izlaižams, apakšā veļas kaste, 110x200cm. Pats dīvāns oriģināli bija vienkārša smilšu krāsas mēbeļauduma - un tāds lietots tika aptuveni 2 gadus. Pirms nepilna gada tam pēc pasūtījuma tika uzšūts jauns auduma pārvalks (redzamas bildē), to var noņemt un mazgāt. Par dīvānu ar visu pārvalku vēlētos - 50eur.

  2) paklājs - 135x195cm (ar bārkstīm) - lietots 2 gadus - 20eur


  matildc @ inbox.lv


  Viss atrodas Upes ielā 4 (Rīga).

  bildes )
  ttp
  7:23p
  pamosties. brokastis. pastaiga ar suņiem. izskraidi pilsētu, neatrodot visu ko vajag. nodarboties ar kokdarbiem (par galdniecību to nesauksim). nodarboties ar elektrību.uztaisīt briesmīgas vakariņas. laikam labāk ar nodarboties tālāk ar elektrību.
  pajautaa
  [ sauleszakjis ]
  5:26p
  meklēju kādu, kas varētu pastāstīt, kāpēc no mana printera apakšas līst ārā tinte :(
  pajautaa
  [ 10m_zem_uudens ]
  4:06p
  kristaali
  vai kaads no cibinjiem ir maajaas audzeejis kristaalus?
  Gribaas pakonsulteeties ar kaadu, kas to jau ir dariijis. Interneti, protams, pilni ar visaadu infu, un gribas saprast, kaa labaak.  mazeltov
  8:31a
  Kad draugs aizbrauc, parādās mana īstā daba ēšanas ziņā - ēdienkartē parādās ēdieni pa taisno no konserviem, cīsiņi pa taisno no iepakojuma, salāti pa taisno no salātu bļodas vai arī - divreiz dienā ēdu kartupeļu biezeni ar sviestu (potatoe potato ir mans viss). Bet šodien es beidzot aiziešu līdz ramen zupām.
  Un mans garadarbs sāk ceļot tviterī - prieks, ja tavu figņu novērtē, piemēram, apbrīnojamās spējas uzvilkt neticami trīcošas kontūras, lai izgrieztu vajadzīgo no attēla un izkrāsot balto fonu ar flõmīti - sajūtas gluži kā bērnībā, kad esi krāsojamo grāmatu iesācējs un tad reizēm gadās, ka flõmīts ir pāri līnijām un tu domā, bāc, kā nu man tā gadījās.
  sirdna
  3:30p
  Tumsa. Antonīms - gaisma.
  Zars. Antonīms - sakne.
  Apostrofs. Antonīms - komats.
  citronz 3:04p
  Ienācies piedāvājums pieteikties Xrace visiem posmiem Sporta klasē. No viens puses- dikti kārdinoši, piedzīvojumi sači man vienmēr patikuši un gribējies piedalīties. Un šis ir īsais formāts, kas neuzliek tik lielu atbildību kā 24h un vairāk sači. No otras- šaubas un bailes. Negribas pievilt komandu, ja nu tomēr esmu par lēnu, par vāju, par bailīgu. Kaut gan distanču garumi ir tādi, ko es pat šobrīd mierīgi varu pieveikt, kur nu vēl vasarā, kad tradicionāli esmu labākā formā. Laikam jāizmanto iespējas, ko dzīve dod, citādi atkal būs vasarā jāčīkst, ka gribu piedzīvojumus, pasākumus, sportu un nav kompānijas.
  pajautaa
  [ digna ]
  12:20p
  Veļas mašīnas tīrīšana
  Halō!
  Apmēram nedēļu veļas mazgājamā mašīna ļoti slikti tiek galā ar saviem tiešajiem pienākumiem, veļa lāgā neizmazgājas, daudz kas jāpārmazgā ar rokām, drēbes pat uzreiz pēc mazgāšanas kā sasmakušas, kad izžuvušas - arī nepatīkami ož. Man aizdomas, ka kaut kas ir pamatīgi aizdirsies un jāveic kāda speciāla supertīrīšana.
  Vienīgais, ko pati dadomājos - atskrūvēt apakšā esošo caurumu un paskatīties, kas tur ir. Nekas. Iztecēja nedaudz smirdīga ūdens.

  Kas vēl varētu būt pašrocīgi izdarāms? Kaut kāds tukšais cikls uz 95 grādiem un sodām etiķiem? Vai uzreiz jāsauc meistars un jāmeklē nopietnas vainas?
  vajag
  [ grizzly_bear ]
  11:59a
  tējas sēne
  Mopēds nav mans, bet pazīstams cilvēks meklē kādu, no kura varētu dabūt tējas sēni. Ideāli, ja Pārdaugavā +/- Āgenskalnā.
  Kāds var padalīties?
  Paldies!
  pajautaa
  [ grizzly_bear ]
  11:50a
  tējas sēne
  Mopēds nav mans, bet pazīstams cilvēks meklē kādu, no kura varētu dabūt tējas sēni. Ideāli, ja Pārdaugavā +/- Āgenskalnā.
  Kāds var padalīties?
  Paldies!
  pajautaa
  [ toadbeauty ]
  11:02a
  Čau, dārgie cīņu biedri!

  Vai kādam ir sanākusi darīšana ar šito?
  http://m.db.lv/tehnologijas/programmatura/izplatas-bistams-datorviruss-ctb-locker-mudina-nemaksat-krapniekiem-426269
  Un kā būtu pareizāk rīkoties?

  Mums viens upuris.
  pajautaa
  [ peacemaker ]
  10:01a
  Jautājums reklāmistiem un valodniekiem: latviešu valodā ir kāds apzīmējums cilvēkiem, kuri gudro tieši nosaukumus zīmoliem/uzņēmumiem? Paldies!
  citronz
  10:17a
  Rīta prieks: pabaroju suni, eju ģērbties, dzirdu- kaut kas grabinās virtuvē. Aizeju, skatos- paikas maiss apgāzies un sunim galva iekšā un tik ņammā. Labi, ka pieķēru laicīgi un nebija apēdis pārāk daudz. Tāpat jau mega porcija sanāca, atraugājās pēc tam skaļi. Vispār jau viņš pats nekad neņem ēdienu, kaut maiss stāv visu laiku uz grīdas, bet, ja reiz apgāzies un ārā birst, tad jau drīkstot :D Izrijējs :D
  f_g
  8:56a
  viss mainās
  Agrāk rakstīju, lai "norakstītu daudzas lietas nost".
  Šobrīd rakstu, lai vienkārši fiksētu kādus notikumus.
  f_g
  8:49a
  Garfield
  garfield
  vajag
  [ pelnufeja ]
  2:15a
  Vajag šīs grāmatas elektroniski - varbūt par vismaz kādu ir ideja, kur to varētu sameklēt?

  Benedict, R. (1934). Patterns of culture. Boston: Houghton Mifflin Co.
  Evans-Pritchard, E.E. (1956). Nuer religion. Oxford, UK: Oxford University Press.
  Evans-Pritchard, Nuer Kinship
  Gellner, E. (1998). Language & Solitude: Wittgenstein, Malinowski, & the Habsburg Dilemma. Cambridge, UK: Cambridge University Press.
  Gluckman, M. (1954). Rituals of rebellion in South-east Africa. Manchester, UK: Manchester University Press.
  Malinowski, B. (1922). Argonauts of the western Pacific: An account of native enterprise and adventure in the archipelagoes of Melanesian New Guinea. London: G. Routledge & Sons.
  Mead, M. (1928/1943). Coming of age in Samoa. Harmondsworth, UK: Penguin Books. (First Published 1928).

  Neale Hurston, Z. (1995). Folklore, memoires, and other writings: Mules and men, tell my horse, dust tracks on a road, selected articles. New York, NY: The Library of America.

  Radcliffe-Brown, A. R. (1939). Taboo. Cambridge, UK: Cambridge University Press.

  Robin, R.T. (2004). Scandals & Scoundrels: Seven cases that shook the academy. Berkeley, CA: University of California Press.
  Monday, January 26th, 2015
  mazeltov
  5:28p
  Rīgas Cirks

  pzrk
  11:58p
  iepūtiet
  Rubrikā "kas ar mani noticis pirmo reizi" pastāstīšu, ka svētdien man pa Igaunijas ceļiem dzinās pakaļ ceļu policija.

  Šitā vēl nebija bijis, Igaunijā noteikti tā bija pirmā reize, nekādi neatceros, kad un vai man policija būtu tā dzinusies pakaļ, kad vēl dzīvoju Latvijā.

  Savā ziņā viņus saprotu — svētdienas pēcpusdienā braucām mājās no kora nometnes kaut kādos Ziemeļigaunijas laukos, numurzīmē nodevīgi skaidri redzams, ka neesmu vietējais (bet gan Tartu reģistrēts), pilna mašīna ar cilvēkiem un šis auto tā aizdomīgi lēni čunčina cauri viņējam miestam. (A ko man darīt, Waze skaidri brīdināja, ka tur ir policijas postenis.) Ilgi gan viņi domāja, kamēr izdomāja, ka mēs no tusiņa braucam (kā arī bija), bet tad nu metās mums pakaļ ar visām ugunīm, nodzina vēl malā kādu citu braucēju, kas šamos neinteresēja.

  Paprasīja dokumentus un iepūst trubiņā, tomēr beigās novēlēja laimīgu ceļu un palaida brīvībā. Satraucoši gan.

  Tas arī atgādināja, ka man šovasar būs jāiziet kāzuss un jāatrisina rēbuss ar termiņu notecējušās vadītāja apliecības maiņu, Latvijā nepienākas (vismaz ne legāli — kā citas valsts rezidentam).
  peetersiilis
  11:01p
  pērkot somu, ietaupi, lai pēc tam to pirkumu varētu nosvinēt.
  ripp
  8:38p
  sāku rakstīt ierakstu par sadzīves lietām. tad A. atsūtīja linku uz video ar ukraiņu gūstekņiem, sakot "sabojāšu tev garīgo". ko lai saka. izdevās.
  f_g
  8:25p
  Jestrie sniegavīri :)
  bildes )
  f_g
  7:10p
  15.-25.janvāris
  bildes un lasāmviela )
  pajautaa
  [ dhonass ]
  6:54p
  gāzes baloni
  Dārgie Cibasbiedri, kas sadzīvē lieto balonu gāzi:

  1. - no š.g. 1. janvāra 50-litrīgos balonus vairs nedrīkst pirkt/pārdot, cik es sapratu no gūgles. Jā/nē?
  2. - šobrīd lietoju vēl pagājušajā gadā pirktu 50 l balonu, bet tas palēnām taisās uz beigām. Kurš kantoris man atvedīs un uzstādīs jaunu 27 l balonu UN atbrīvos mani no diviem tukšiem 50 l baloniem? Tas ir būtiski, jo nav īsti iespējas tukšos kaut kur nogādāt.

  Buč buč.
  f_g
  3:52p
  utji-putji:)
  zaika
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba