inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, December 1st, 2015
  mazeltov
  11:42p
  Tikai darbs un mājas, bet nedēļas nogalē atkal sajutos kā cilvēks

  happy place )
  pajautaa
  [ kisswithafist ]
  11:38p
  Sliktas austiņas
  Labsvakars,

  Vai kāds ir mēģinājis ar panākumiem atdot fiziskā veikalā pirktu preci ar iemeslu 'nepietiekama kvalitāte'? Stāsts ir par austiņām, kurām skaņas kvalitātes ziņā iekabina pat Supernetto lētākās, lai arī šīs ir citā cenu kategorijā. Tikai pie maksimālā skaļuma tās ir cik necik klausāmas, baudāmas gan ne. Mēģināt cīnīties, vai labāk uzreiz skatīties ko jaunu?
  pajautaa
  [ slepkava ]
  10:54p
  Victoria
  Palaidu kaut kā garām un nemāku īsti atrast iepriekšējās rādītās filmas - http://www.imdb.com/title/tt4226388/ šis ir Latvijā uz lielajiem ekrāniem jau rādīts vai nav?
  mazeltov
  9:12p
  Man patīk Eimija Šūmere gan kā personība, gan pēc izskata, bet tvnet žurnālisti gan nemaz: http://www.tvnet.lv/izklaide/pikanti/586304-komike_eimija_sumere_sper_drosmigu_soli

  Kaut arī Eimijas bilde ir steitments, tomēr tas nebūt nav drosmīgs solis, bet drīzāk gan "pirmās pasaules valstu drosmīgais solis-popsa". Drosmīgs solis ir sievietes, kuras nofočējās ar savām rētām pēc krūšu noņemšanas operācijas krūšu vēža dēļ. Drosmīgs solis bija arī vienā Kanādas laikrakstā izlasītie 9 Amerikas iedzimto sieviešu stāsti par vardarbību viņu vidē minot savus vārdus un foto (izņemot divas, kuras atstāja anonīmas, jo žurnāls raizējās, ka šo divu sieviešu atklātība varētu viņām smagi maksāt ņemot vērā to, cik nomaļā un mazā miestā viņas dzīvo).

  Man pašai visvairāk patīk Serēnas bilde.
  f_g
  9:33p
  par cibas būšanu
  Kad viss ir labi, tad šķiet, ka nav vajadzības rakstīt. Kad viss ir slikti, tad gribas piegaudot visus stūrīšus. Šķiet, ka tā ir arī ar cibu. Kad gribas norakstīt emocijas (lielākoties negatīvās) nost, tad raksti, raksti, raksti. Pēc gadiem pārlasi un sāk likties, ka ir bijusi viena milzīga bēdu ieleja, lai gan pats jau saproti, ka viss konkrētajā brīdī nav bijis slikti, bet vienkārši esi tajā mirklī koncentrējies uz negatīvo emociju fiksēšanu.
  Pēdējā laikā esmu sākusi palasīt ierakstus, kas tapuši, tajā pašā dienā, kas ir šodien. Un pats dīvainākais ir tas, ka, izlasot vieas dienas ierakstus, šķiru tālāk, lasu, jo gribas taču atcerēties, kā tas tālāk ir attīstījies. Sava veida seriāls. :)
  Bet vispār.. cibai postu laikam nodara "ātrākas publicitātes formas" (feisbuks, tviteris un instagrams, un kas tik vēl ne... :>). Gribas visu ātrāk un miers, lai pēc tam lielākā pūli var apspriest. :>
  Varbūt tā tam arī jābūt.
  Nezinu.
  citronz 8:51p
  Kripatiņas
  Peldēt ir tik labi, tāds bezsvara stāvoklis. Un vēl man dikti patīk tvaika pirtis, ļoti relaksējoši. Man gan ir mazliet grūti uztvert nopietni tvaika pirtis kopš tās reizes, kad ar vīru Tallinā vienu tādu pirtiņu piesmējām :D

  Besī, ka nav sniega.

  Sačakarēt siera kruasānus no tešlas, tas laikam tikai man pa spēkam :( kaut kāda slikta kulinārā karma pēdējā laikā.

  Bet vispār kaut kāds "pms", viss kaitina. Negribas īsti pat cibu vairs spamot. Un frendliste tāpat pusmirusi.

  Būtu tik daudz lietu, ko darīt, bet iedvesma kaut kur pačabējusi. Nu ja, kur lai viņa rastos, ja dzīvesprieka nav.

  Noskatījos sen neredzētu filmu, kas atgādināja to, ko tik bieži mēdzu aizmirst. Ja cilvēki ko vēlas, viņi rīkojas. Viss pārējais ir tikai aizbildinājumi un bullšits. Un tomēr es to vien daru, kā attaisnoju apkārtējo izturēšanos pret mani. Notiek tas, ko tu pieļauj. As simply as that.
  f_g
  8:30p
  vakara kopsavilkums
  Sasitu smuko tulpju krūzi. Laikam meklēšu vietā. Patika. Ja atradīšu, tad Sanitai būs jānoziņo, kur var dabūt. ;))
  Maisā cepas vistas cepetis. Smaržo visa māja! :)
  Ar mammu sapratām, ka šodien abām mums nav ko runāt, jo ne vienai, ne otrai nav noticis kaut kas tāds, ko varētu pastāstīt, ar visiem viss ir kārtībā, un tas jau ir ļoti labi! :)
  Izmazgāju grīdas. Nu, patīk man staigāt basām kājām, tāpēc ar mitru lupatu ik pārdienas izšļūcu pa māju. :)
  Visādi citādi - viss ir labi. Un tas priecē!
  vajag
  [ parafraaze ]
  4:57p
  meklēju brīvprātīgo
  Sveiki,

  Es esmu psiholoģijas studente, un man šovakar vajadzētu atrast kādu, kas labprāt uzzīmētu piecas bildītes un pabeigtu ~20 teikumus (projektīvās izpētes metodes). Esmu centrā (Barona iela), pa lielam daudz kur varu arī aiziet, var arī atnākt pie manis.
  Ja ir interese, varēs dabūt arī feedback (pēc dažām nedēļām :))

  P.S. Varu piedāvāt brīvprātīgajam gabalu kūciņas!
  sw
  4:46p
  aritmistisks rezultāts
  sirdna
  4:07p
  Apēdīšu beidzamās svinamdienu kūkas un Viss. Vairs Nekādus Šitos Te. Šķebina jau. Bulkas sānos teicami balsta mugurkaulu, bet kaut kas tomēr nav lāgā.

  No otras puses, man tagad ir spainis viskija, kā man to izdzert bez kolas?

  Also, manī nerimstas aizdomas par "Sir Edwards Irish Whisky, product of Ireland" pudeli. Kaut kas neštimm. Īru viskijs ir "whiskey" un siers edvards taisa skotu viskiju, kas tas tāds?
  f_g
  4:02p
  sagrēkoju
  Simts gadus nebija ēsta Cielaviņa. Atnāca Elīna un sacienāja mūs.
  Svaiga un garda bija tā kūka! :)
  Un Elīna jau janvāra sākumā būs atpakaļ, nevis janvāra beigās.
  dominika
  3:43p
  Tradic. MAS
  No pirmajiem teikumiem, kā parasti, man nekas labs nesanāk, bet, ja paņem katra mēneša pirmā ieraksta pirmo vārdu, sanāk gandrīz vai dzeja, lol:


  šajā sabiedriskie fuf garastāvokļi
  atcerējos sapnī
  jāizbeidz atkal
  ko
  ko
  jauni
  f_g
  2:55p
  1.decembris
  Nekas vairs nav atlicis līdz Jaunajam gadam.
  Atkal viens gads nenormāli ātri aizskrējis.
  f_g
  2:55p
  Garfield
  garfield
  vajag
  [ virginia_rabbit ]
  2:36p
  mašīnu
  Varbūt kādam ir tāds auto, ar kuru varētu aizvest 2 plānas finiera plātnes 1.25 x 2.50 no Bolderājas līdz centram?
  Kravas taksis maksā 15 eur, bet labāk iedodam šo naudu labam cibiņam ar auto. anybody?
  pa_leeto
  [ hipogrifs ]
  1:49p
  Dažas grāmatas.
  Labdien! Pārdodu dažas grāmatas: 
  1. Jānis Einfelds - Meļu dzīres - 2 € ;
  2. Zeiboltu Jēkabs - Ūdens burbuļi; Barons Bunduls - 1 € ;
  3. Rūdolfa Blaumaņa kopoto rakstu 1.sējums (stāsti) - 3 € ;
  4. Osvalds Zebris - Brīvība tīklos (stāstu krājums) - 1 € ;
  5. Gundega Repše - Ludovika Zemes - 3 €. 

  Intereses gadījumā rakstiet uz kristian.k@inbox.lv vai zvaniet 26977060. 
  Savākšana Rīgas centrā. 
  ripp
  1:28p
  a. vakardien jautāja vai cilvēks drīkst lasīt viens. viņa esot daudz lasījusi viena un vai to var darīt.

  vakar izprintēju lielo, pie sienas liekamo krāsojamo egli (22 lapas), kaut kad jāsāk tā krāsot. tā kā a. ir atsitusies mūsos arī šajā ziņā, ar smalko motoriku viņai baigi spoži neiet un dot krāsot ar zīmuļiem/kko smalku nebūtu prātīgi, krāsosim ar akvareļiem. zīmuļkrāsošanu atliksim uz citu gadu.
  pajautaa
  [ pichshsh ]
  1:34p
  Taxify
  Vai kāds ir Rīgā strādājis ar Taxify?
  Kā ir? :)
  darbs
  [ daarta ]
  1:23p
  meklēju 2 spēcīgus puišus īsai palīdzībai ceturtdien ap plkst. 17.00 Vecrīgā - atlīdzība ielūgums uz pasākumu, kura sagatavošanai palīdzēsiet.
  interesentus par precīzu pasākumu informēšu personiski.
  25259213
  sirdna
  9:13a
  Novembris ir miris, lai dzīvo decembris.

  Runājot par novembri, man ir divējādas izjūtas pret to, ka cilvēki saka "nUOvembris". No vienas puses skan dikti mīlīgi, no otras, gribas viņiem nokost degunu un iebļaut asiņojošajā caurumā: "Novembris, novembris, NOVEMBRIS!!!!". Nu, un pēc tam, kā parasti, jumts, ložmetējs, prasības pēc eklēra.

  Runājot par nUOvembri, kā īsti sauc Dainu Tēvu? Pa ceļam uz darbu runā ierakstīta sievietes balss, kura sludina apstāšanos BarUOna ielā, bet ceļā uz mājām ierakstīta vīrieša balss saka, ka pieturam BarOna ielā.

  Kā īsti ir? Apsolos degunos nekost. Tā es riskēšu nolauzt protēzes, bet zobārsta pakalpojumi ir briesmīgi dārgi.
  Monday, November 30th, 2015
  mazeltov
  10:21p
  http://www.irlv.lv/2015/11/30/vita-matisa-ista-fronte-ir-pratos

  Bet kāpēc rakstnieki, dzejnieki - spalvas meistari nespēj atļauties pateikt neko tādu? Tik uzvilkt baltus kreklus, taisīt simpozijus, slavināt pašu sarakstītās grāmatas un izlikties nemanām savus brūnos degunus.
  Kur ir Veidenbaums 2?
  vajag
  [ feita_kleita ]
  9:04p
  Efeja.
  Sveiki,
  varbūt, noteikti, iespējams, kādam no jums ir 5 efejas zariņi.. ar saknīti vai bez. Varbūt pat vesels apnicis efejas pods? Pretī dodu kaut ko garšīgu. Iespējams esi nesen manījis, kur var to nopirkt? (Depo neesmu manījusi.. bet negalvoju.) Saziņa komentāros vai feita_kleita inboksā.

  Paldies.

  (attēlam ne tikai ilustratīva nozīme)


  f_g
  8:59p
  par mājām
  Taisu sarakstu Varšavas Ikea.
  Pa sīkumiem savācās vairāk gandrīz 110 euro. Salīdzināšanai paskatījos, cik tas būtu furni.. atšķirība - 30 euro. It kā nav daudz, bet, ņemot vērā to, ka aptuveni pa 30 euro metamies, lai aizšautu līdz Varšavai, tad sanāk, ka ar vienu gājienu uz Ikea man ceļš ir atmaksājies.
  Bet vispār, jau sen brālis teica, ka brauciens sāk atmaksāties, kad iepercies vismaz 70 latu vērtībā. Tagad tie ir 100 euro.
  Galvenais, lai viss izdodas un tiešām aizbraucam. Jā, būs nogurdinoša nedēļas nogale, bet.. tas ir tā vērts!
  ttp
  7:19p
  pēc vakardienas mērcēšanās baseinā un pirtīs un labas Usmas spa restorāna vizītes, šodien Goldingena un Goldingen room bija vilšanās
  pajautaa
  [ pichshsh ]
  6:28p
  Tehnisks jautājums par Samsung garantijas remontu
  Man ir Samsung telefons, kuram parādījusies hardware vaina. Gribu nest uz garantijas remontu, taču esmu rootojis šo telefonu un uzlicis Cyanogenmod. Tehniski rootoshana atceļ garantiju. Šajā gadījumā gan tur nav nekāda sakara, jo vaina ir tīri fiziska. Tomēr - vai Latvijā uz to skatās? Teorētiski varu veikt unroot procedūru un uzlikt stock ROM pirms nešanas uz remontu, bet vai tas ir čakara vērts?
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba