inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, April 25th, 2015
  citronz 10:50p
  Pirmais Xrace sporta klasē pievarēts! Mazliet baiļojos, kā nu būs, jo neesmu labā formā. Ok, skriešana ir kaut cik, bet uz velo šogad biju pavisam maz sēdējusi. Tomēr gāja labi. Protams, bija lietas, ko varējām izdarīt labāk, bet guvām pieredzi, kas lieti noderēs nākamajās reizēs, par to, kā labāk un ātrāk. Principā esmu apmierināta. Viens posms tik bija reāli čakarīgs, kur daudz laika pakāsām. Komandas darbs ar bija ok, noteikti nākamajās reizēs būs vēl vieglāk, jo būsim jau sapratušas, kas un kā. Katrā ziņā esmu priecīga, ka piekritu. Protams, nebija viegli. Reljefs bija diezgan smags (piejūras kāpas!), bija ko noskrieties. Un labi, ka mana komandas biedrene labi orientējas kustībā, jo man nesoties pilnā šusē ar riteni ir grūti koncentrēties uz karti. Tomēr arī ar sevi varu būt apmierināta, jo tajās vietās, kur vajadzēja dalīties, visu atradu un vispār, kopumā biju noderīga laikam :D Laiciņš ar silts bija un foršs. Bet nu- ir ko mācīties! Jāturpina trenēties gan skriešanā, gan velo, gan orientēties :) Bet emocijas viennozīmīgi pozitīvas! 8 stundas prieka un gandarījuma sajūta pēc tam. Un pie medēļiem ar tikām :)
  f_g
  8:57p
  pavasaris
  Šodien beidzot sastādīju zemenes. Šogad būs vairāk vagu! :D Jācer, ka būs arī vairāk ogu. ;)
  Savācu nezāles un lokus, un vakariņas ir vienkārši neparasti burvīgas - salāti, biezpiens un vārīti kartupeļi... Mmmm...ņammma! Zinu, ka smieklīgi izklausās, ka varu jūsmot par to visu, bet, jāatzīstas godīgi, vārīti kartupeļi mūsmājās nav biežs viesis.. :)
  f_g
  8:56p
  Garfield
  garfield
  ripp
  12:04a
  ko es šodien darīju. es šodien atkal apgāju ap mazo baltezeru, šoreiz kopā ar A., un, pirmoreiz pieaugušajā mūžā, saplēsu bikses kāpjot pāri sētai. manas foršās sporta bikses, eh.
  Friday, April 24th, 2015
  pajautaa
  [ anima_de_nera ]
  10:23p
  atkal autoskolas
  kādas atsauksmes par autoskolu SIA "Autoskola"?
  vai kas labāks sisītim, kurš saņēmies beidzot?
  tnx
  peetersiilis
  6:49p
  atkal saule.
  tieši tā arī jūtos, lai vai kas.
  pajautaa
  [ lmyth ]
  6:14p
  Amazon.de vai uk uz LV
  Kā tad īsti ir, no Amazon.de vai uk.co adresēm pasūtot, tiek sūtīts uz Latviju vai arī tas atkarīgs no gala piegādātāja?
  vajag
  [ feita_kleita ]
  1:50p
  Virsmatracis (140x200, vismaz 5 cm biezumā).
  Ļoti, kā elpot. Par ļoti mazām naudiņām. Vecīšu mūžu izgulētais dīvāns jaunajā īres mājoklī lauž muguru.
  Paldies.
  vajag
  [ kochka ]
  11:48a
  Vians latviešu tulkojumā
  Vēlos iegādāties B.Viana grāmatas "Dienu putas" un/ vai "Sarkanā zāle".

  luizelotte[at]inbox.lv
  pajautaa
  [ hurray ]
  11:31a
  Dabas taka, kur ērti nokļūt ar sab. transportu
  Lūdzu iesakiet jauku dabas taku vai purva laipu, kur varētu aizbraukt pastaigāties brīvdienās, un kur būtu ērta piekļūšana ar sabiedrisko transportu.
  Paldies!
  ripp
  11:13a
  ko es šodien ejot mājās pēc skriešanas redzēju. gulbi knibinamies kanāla krastā. un ko es šodien mazliet jogojot uz laipiņas pie ezera redzēju, gulbi, kas nosēžas ūdenī. godīgi sakot, reāli amizants skats. viņš sit ar spārniem un ar lielu troksti "skrien" pa ūdeni, līdz izdodas nobremzēt.
  ja šitā turpināsies, nāksies skriešanai vilkt plānāku jaku. šajā jau tā pakarsti.

  ā un. jāmēģina skriet biežāk. katru dienu skrienot ļoti labi kāpj temps, skrienot ~ 2x nedēļā ātrums kā pensionētam gliemezim. toties kājas nesāp, arī labi.
  pajautaa
  [ lavendera ]
  10:57a
  Kā sauca seriālu?
  Mans mīļākais dokumentālais seriāls TV pirms dažiem gadiem bija par cilvēkiem, kas paliek dzīvi neiespējamās situācijās - apmaldījušies džungļos, izkrituši no laivas jūrā, aizklīduši tuksnesī vai nogāzušies no slēpošanas trases. Man šķiet, ka to sauca "Man nevajadzēja palikt dzīvam", bet gūgle atsakās izmest jel kādu rezultātu uz šiem vārdiem. Un kā seriālu sauca angliski?
  citronz 10:24a
  Vakar aizbraucu uz pirmo velo Magnētu šogad (un otro vispār). Gāja diezgan labi. Ar vienu punktu tik bišķi noļažojos un zaudēju kādas 5 minūtes. Taču prieks par pārējo- visu laiku zināju, kur atrodos un brīžiem izvēlējos pat labus variantus, kā piebraukt pie KP. Protams, vēl mācīties un mācīties, taču man patīk. Ar velo jūtos drošāk, jo nav jābrien brikšņos un ir mazāka iespējamība pazaudēties. Un pat neesmu pēdējā :D Ja iemācītos labāk sekot kartei vienlaikus braucot, nevis stāties ik pa laikam, tad pavisam labi būtu. Labrāt braukšu vēl, tik jāskatās posmi, kas tuvāk. Jo daudzi posmi ir kaut kur ellē ratā ārpus Rīgas. Var jau aizmīties turp un šurp, bet tad sanāk baigi vēlu mājās un man nepatīk pustumsā pa šoseju blandīties. Jau vakar minos no Ulbrokas un tikai pusdesmitos biju mājās. Jāmin ātrāk laikam!
  Thursday, April 23rd, 2015
  ripp
  9:47p
  mazais baltezers
  galvas izvēdināšanas un izkustēšanās nolūkos apgāju ap mazo baltezeru. karte un skriešanas maršruts endomondo solīja, ka būs 7km, beigās gan sanāca 10. ļoti mazus posmiņus paskrēju, bet absolūto vairākumu ceļa nogāju samērā raitā solī. sacīt jāsaka, ļoti jauks pastaigu maršruts. var gan dabu pabaudīt, gan uz mājām palūrēt, gan svaigu gaisu paelpot, gan arī kājas izlocīt. absolūti iesaku kā pastaigu maršrutu :)
  mazeltov
  2:04p
  Tas, kādā veidā ātro kredītu bizness darbojas šobrīd ir pilnīgi nepieļaujami Latvijas gadījumā uz nesamērīgi zemo algu un ieņēmumu fona un arī tādēļ, ka lielākais vairums ātro kredītu klientu pilnīgi noteikti nav tie izglītotākie un apķērīgākie cilvēki un pārējo pilsoņu interesēs būtu viņus pasargāt. Iedzīvotājiem vajadzētu pārstāt mētāties ar "pats vainīgs" bez jebkādas analīzes un iedziļināšanās konkrētajā situācijā, jo ātrais kredīts, manuprāt, ir pēdējais salmiņš, pie kā nabadzībā vai nepaskaužamā finansiālā situācijā esošie slīgstošie ķeras un jo tādu cilvēku vairāk, jo vairāk tas ietekmē arī tos, kuri dzīvo salīdzinoši labāk, jo - jo vairāk nabadzīgo parādnieku, jo arvien mikroskopiskāka iespēja, ka tie varēs atļauties preces un pakalpojumus, kurus sniedz pārējie iedzīvotāji un arī šo iedzīvotāju ienākumi saruks. Tā saruks arī tāpēc, ka palielinoties šiem "paši vainīgi" ātro kredītu parādniekiem, pieaugs šo cilvēku prasīto pabalstu skaits, emigrācija, kā rezultātā cirps no tiem, no kuriem vēl ir, ko nocirpt.
  Jo sliktāk ies citiem un jo vairāk šo citu būs, jo sūdīgāk ies arī pārējiem.

  Tāpat - var tikai ar nožēlu skatīties kā 4Finance un būvnieki-shēmotāji-kukuļotāji par Jūdasa grašiem (uz viņu ienākumu fona) ir nopirkuši plikdirsainos filozofus un kultūras jomā darbojošos - absolūti nekādas cieņas pret tiem, kas šos grašus pieņēma zinot reālo situāciju. Žēl, ka izglītotie un spriestspējīgie ir tik lētas badmiras. Un ja pat šī sabiedrības daļa ir tik sapuvusi un tajā nav neviena cīnītāja, disidenta un pret straumi gājēja, tad Latvijai nav nākotnes. Tikai tikumība, ātrie kredīti, baznīca, striķis un ziepes.
  mazeltov
  1:24p
  Noskatījos The Big Lebowski, bet tā arī dziļo domu nesapratu, par kuru imdb 8.2 vērtējumā iešķiebts.
  Droši vien, ka skatījos nepareizā kondīcijā.
  pajautaa
  [ parafraaze ]
  5:57p
  strukturālā terapija
  Sveiki, ļaudis, varbūt kāds zinās -
  kurš Latvijas psihoterapeits praktizē strukturālo ģimenes terapiju? (Sistēmiskā nederēs šoreiz)
  vajag
  [ kashadura ]
  4:25p
  Bērnu lietas vajadzīgas.
  Vajag bēbītim ratus nedārgus, bet labus.
  Sešgadīgam puikam velosipēdu ērtu, foršu ne drausmīgi dārgu.

  Var būt ir?
  es_shobrid_lasu
  [ yeux_glauques ]
  2:49p
  ripp
  1:47p
  Usnes un Džima skumjajā diskotēkā noteikti trūka šis gabals: https://www.youtube.com/watch?v=t6qYDVVrs9k

  vispār viena no depresīvākajām latviešu dziesmām, ko es zinu. ņemot vērā tīri cerīgo sākumu, tas ir.
  ripp
  1:25p
  kāds negrib kkad tagad pabraukāt ar mašīnu? man ir jāapbraukā visādas vietas un gribas kompāniju :)
  pajautaa
  [ izdziivotaaja ]
  12:28p
  Vakariņas, heh :D
  Laba diena, Cibiņi!

  Izdomājām, ka vajag ko traku spēlei. Galvenais izaicinājums būs tārpu un taml. ēšana (kā tas čalītis Discovery kanālā).
  Jautājums sekojoš, ko Latvijā labu dabūt, ko var ēst? Ballīte plānojas ap Maija sākumu/vidu.
  pajautaa
  [ spic ]
  11:03a
  Diendusa Rīgā
  Kur Rīgā dienas vidū var pāris stundiņas veselīgi nosnausties?
  vajag
  [ catsuit ]
  10:42a
  plašu atskaņotāju meistars
  Vai varat ieteikt plašu atskaņotāju meistaru? Man ir aparāts, kam trūkst adata, taču nepamet cerības jūtas, ka to varētu salabot
  citronz 9:37a
  Izskatās, ka telefonam gps izbeidzies, līdz ar to neiet arī Endomondo. Protams, ko var gribēt, telefonam jau pieci gadi, un tomēr... škrobīgi. Ja citās aktivitātēs nav tik svarīgi, tad skrienot un orientējoties man ir svarīgi lietot Endo. No vienas puses, skrienot strādāju pēc pulsa, tomēr progresa izvērtēšanai un slodzes plānošanai vajag zināt ātrumu, kilometrāžu utt. Savukārt, pēc Magnēta, ir interesanti analizēt savau maršrutu, lai mācītos no kļūdām. Bez gps tas nav tik vienkārši.

  Bet nu nezinu, ko darīt. Pirkt jaunu telefonu tikai dēļ gps it kā stulbi, jo visas citas funkcijas strādā un telefons apmierina. Pie tam, cik esmu skatījusies, nav daudz modeļu, kas man patiktu. Pārsvarā tie milzu ekrāni, kurus man nafig nevajag, tik iespēja kaut ko saplēst. Esošais telefons tādā ziņā ideāls- skārienjūtīgs un piemērots internetam, bet gana mazs un izturīgs sportam- pāris reizes kritis un viss ok. Pie tam Nokia liels bonuss ir OVI kartes- fīča, ko bieži izmantoju (un kas arī ir izbeigusies līdz ar gps).

  Labākais risinājums būtu nopirkt kādu gps sporta pulksteni, bet nu šobrīd ir aktuālākas vajadzības- ledusskapis, veļasmašīna un galu galā- gulta, lai nav jāguļ uz grīdas :D Un vēl daudzas citas lietas dzīvoklim. Nāksies laikam tiešām iztikt bez gps un trenēties uz izjūtu :D
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba