inca's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Wednesday, March 21st, 2018
  panacea
  9:20p
  While we're at it
  Visā šajā Feisbuka un datu vākšanas sakarā, personīga informācija internetā man aizvien biežāk sāk likties kā plastmasa. Krāsaina, spīdīga un noderīga, bet tai pašā laikā ne viena, ne otra nepazūd, un sakrājoties par daudz vispār tā kā skāde.
  mazeltov
  7:01p
  Aizgāju nobalsot pašvaldību vēlēšanās. Balsošana notiek šādi - iedod milzu lapu ar visiem sarakstiem un kandidātiem un ar sarkanu zīmuli jāaizkrāso aplītis pie atbalstītā kandidāta vārda.
  muzons
  [ riids ]
  2:59p
  tīneidžeri
  kas, jūsuprāt, ir krutākais muzons, ko radījuši tīneiedžeri? (pieņemsim, ka līdz 20 gadiem)
  Tuesday, March 20th, 2018
  mazeltov
  10:40p
  Esmu kļuvusi par austrumeiropieti, kura iztērē 12 eiro, lai nopirktu filmu jūtrubā, kuru pirātu līcī var dabūt bez maksas.
  pajautaa
  [ klibaa_egle ]
  9:48p
  Brilles
  Vai varat ieteikt, kur Rīgā vislabāk iegādāties brilles? Ar plašu izvēli un draudzīgām cenām.
  ripp
  9:05p
  Bet kur un kā jūs skatāties visus tos seriālus?
  pajautaa
  [ samantta ]
  8:06a
  Ziedu piegāde Rīgā
  Labrīt,

  Lūdzu iesakiet, kur vislabākā ziedu piegāde Rīgā? Vēlams lai var pasūtīt internetā un apmaksāt ar karti (dzīvoju ārzemēs).

  Liels paldies!
  pajautaa
  [ santech ]
  8:45a
  šitais vairs nedarbojas? http://cu.serveris.lv/ciba/santech kur rāda kas tevi piedraugojis nodraugojis?
  man šitādu rāda:
  XML Parsing Error: syntax error
  Location: http://cu.serveris.lv/ciba/santech
  Line Number 3, Column 1:Invalid query: Table 'cu_db_0.sc_users' doesn't exist
  sql: select id from sc_users where nick = 'santech'
  ^
  pajautaa
  [ 9h8p26gv ]
  1:18a
  Es zinu, daži mani nievā, Es zinu, daži mani nīst. Bet kā lai tieku zināt, kurš?
  Vai te ir tāds rīks, ar ko cibiņš var uzzināt, pie kuriem cibiņiem viņam ir bans?
  Monday, March 19th, 2018
  pajautaa
  [ santa_be ]
  9:38p
  laba planšete omai no budžeta gala
  Iesakiet sakarīgu Android planšeti ar max labu ekrānu no budžeta ierīču gala. Oma grib spēlēt spēlītes un zipāt internetus, internetbanku un youtube.

  Plus, kas būtu minimālās tehnikās prasības pēc kā atlasīt? RAM piemēram? Svarīgi, lai baigi nebremzē ikdienas darbos un nedarbos.
  heda
  8:25p
  Stokholmas Stadsteater direktors Benijs Fredriksons, kuru #metoo kampaņas rezultātā atlaida no darba un brutāli izvazāja pa medijiem, izdarījis pašnāvību. Viņu pašu ne par kādām metoo-iskām darbībām nevainoja, bet gānīja par stingro vadības stilu, kura dēļ varbūt iespējams it kā daži anonīmi darbinieki neesot nākuši klajā ar saviem metoo agrāk (viņi to nav izdarījuši joprojām) vai kā citādi esot jutušies neapmierināti.
  Pirms pāris mēnešiem kaisli raganas medījušie mediji šovakar vaimanā, kāds lielisks teātra darbinieks gājis bojā, un izklausās apjukuši, ka Fredriksona ģimene neslēpj, kas viņu noveda līdz pašnāvībai.
  Žurnāliste no "Aftonbladet", kurš bija viens no nežēlīgākajiem medniekiem, tagad taisnojas, ka laikraksts taču vēlējies uzklausīt arī citus viedokļus, bet "histēriskajos Metoo laikos, kuri nepieļāva niansētību, citu viedokļu paudēji negribēja vai neiedrošinājās par viņu iestāties".
  pajautaa
  [ anna ]
  6:56p
  ko tu lasi internetā
  Kādi ir jūsu kvalitatīvas ikdienas lasāmvielas guilty pleasures internetā? Nu, lapas, portāli, ko lasāt prokrastinējot, vienlaikus kaut ko derīgu uzzinot. Vienalga, pavisam īsi vai drusku garāk, ne obligāti 100% nopietni (100% "vērtīgi").
  pajautaa
  [ brr ]
  1:44p
  Kaktusu izvēle un māla podi
  Kur Rīgā izņemto Depo un Lakstos būtu plaša (gan veidu, gan izmēru) kaktusu izvēle?

  Vajadzētu arī dažādu izmēru māla podus, Depo un Krauta no neglazētiem podiem ir visai maz stila variāciju.
  pajautaa
  [ kants ]
  11:11a
  kolhozs vs. sovhozs
  kāda īsti starpība starp sovhozu un kolhozu?
  pajautaa
  [ atheist ]
  9:48a
  EDS attaisnoto izdevumu atgūšana
  Sākšu ar to, ka VID jau zvanīju un tur tante atbildēja no sērijas "tur kaut kur ir kaut kāda poga lejā, man tagad tas ekrāns nav priekšā, dariet tā un šitā", un, protams, man tur nekāda poga un nekā tamlīdzīga. Epastu arī jau nosūtīju, uz kuru man neviens nereģē, jo Latvija. Vai nu nemāku meklēt vai arī gūgle klusē par tik specifiskiem gadījumiem.

  Situācija - par vecmammu par 2015. un 2016. gadu biju sniegusi viņas attaisnotos izdevumus, bet tur kaut kā daudz savācās un rezultātā manā šī gada deklarācijā rāda, ka ir joprojām kaut kāda pārceltā summa gan par 2015., gan 2016.gadu. 2017.gadā Latvijā nestrādāju, tāpēc to summu man neviens nemaksās, gribētu to pārpalikumu pārcelt uz māti (kas esot iespējams), bet nesaprotu, kā to izdarīt - kā dabūt to pārcelto summu nost no manis un piekabināt mammai?

  Paldies milzīgs jau iepriekš!
  Sunday, March 18th, 2018
  mazeltov
  7:08p
  OK, vēl tikai viens ierakstiņš un tad nu gan - mudīgi pie plīts!

  Mana jaunākā kolēģe ir 23 gadus veca ķīniete un viņa ir (grūti atrast piemērotu vārdu latviešu valodā ar pareizu nokrāsu) - nerātnele?

  1) Viņas laptopam pārstāj darboties skaņa, ne iekšā, ne ārā. Aiznes uz IT daļu. Pēc kāda laika IT džeks atnāk un prasa vai datoram nav bijusi , sic, sic, saskare ar ūdeni. Un ko šī? Ā, nu jā, esot tur ūdens glāze gāzusies tuvumā. Tāds mazs nieks, ko noklusēt.
  2) Tad, viņa ienāk manā dārgajā Jirā un bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem izdzēš veselu projektu. Paldies, vēja māt!
  3) Man uz galda stāv kaut kāds ar darba logo apzīmogots cilvēciņš - ķipa kaut kas, ko spaidīt stresīgā situācijā (kā tad), bet manā gadījumā viņš krāj putekļus. Kaut kādā brīdī viņa tam cilvēciņam apsien ap kaklu šallīti. OK. Paiet nez cik tur mēneši. Man apriebjas tā stulbā šallīte. Ņemu nost, bet izrādās, ka cilvēciņam ir gandrīz noplēsta galva. Es viņai prasu, vai viņa te uz mani izspēlē kaut kādu ķīniešu maģiju - izrādās, ka esot nejauši noplēsusi kādā no savām pirmajām darba dienām.
  4) Un šonedēļ viņa man stāstīja, kā pareizi jāfočējas grupas bildē - grupas bildē vienmēr jāstāv blakus garākam/resnākam cilvēkam, lai tu pati izskaties tievāka. Šit jū nat! Es visu dzīvi esmu to vien darījusi, kā stāvējusi resnajā leņķī/vietā! Pats sliktākais, ka es tagad nekad nevarēšu normāli fotografēties grupā, jo kaut ko tādu nav iespējams aizmirst.
  mazeltov
  6:28p
  Man ir hiperrakstīgs noskaņojums, visticamāk, aprītā 100 gr šokolāde pie vainas, bet to nevar turēt zem pūra.

  Tātad, man ir kolēģe, kurai pirms gandrīz diviem gadiem piedzima bērns. Un tad, kad viņa bija stāvoklī un arī tagad, reizēs, kad viņai kaut kas nedalec vai viņa kaut ko aizmirst vai sapiš, viņa saka: "I have mum's brain". Ko viņa skaidroja ar to, ka esot stāvoklī, bērns piesavinājās daļu viņas smadzeņspēju. Izklausās pēc diezgan lielas huiņas, ja kāds man pajautātu vai tā ir huiņa.
  Un arī diezgan bēdīgs attaisnojums, lai nevajadzētu uzņemties atbildību par pašas nekompetenci vai kļūdām.

  Pirmkārt, nafig?
  Otrkārt, šādas runas tikai nostiprina uzskatus, ka sieviešu galvenais uzdevums ir mainīt pamperus, šmorēt, emocionāli balstīt ar aspergeru sirgstošos no Marsa un viņu otpriskus un mājdzīvniekus un ka viņas nevajag likt vadošos amatos, jo viņas nav pietiekami gudras un vadīt spējīgas. Nafig šaut pašas kājā?
  Treškārt, man tas liek domāt ļaunas domas, iz sērijas "izskatās, ka tu esi nolemta rīt manus karjeras putekļus, ja jau tevi ir piemeklējušas mammas smadzenes".
  mazeltov
  5:25p
  We need more women in STEM!
  Nezinu, kā tas gadījās, droši vien, youtube vadātājs bija mani apsēdis, bet es nokļuvu youtube vlogu rajonā, ko sauc par "latviešu tīnes aizkrāso pumpas ar meibelin špakteli un beigās izskatās tik pat drausmīgi".

  Neiesaku!

  Upd. OK, jums tas IR jāredz!

  https://www.youtube.com/watch?v=8QgIx0HHL5U
  https://www.youtube.com/watch?v=0jdu2WXRaQ8


  Bet šis ir pilnīgs pizģec, es nezinu, cik viņai gadu, 10? Max! MUST SEE! P.S. Man jāatzīst, ka tad, kad es tieku pāri šokam par to, cik tas bērns ir jauns, man viņa liekas funny, kaut kāda Eimija Šūmere bērnībā, lai gan viņa to tā diez vai domā.

  https://www.youtube.com/watch?v=FjmT37seJek

  Šis ir vēl labāks, piedalās arī omes suns, kosmētikas laizīšanas eksperts: https://www.youtube.com/watch?v=roMJF7CZPZU
  f_g
  4:53p
  par kaķīšiem
  Ar katru kaķi nosvēros. Vienkāršu matemātisku darbību rezultātā konstatēju, ka katra sver aptuveni 2 kg.
  Pa sešām nedēļām ir paaugušās. Tomēr joprojām šķiet, ka maziņas viņas vēl ir. :D
  pajautaa
  [ pelnufeja ]
  12:50p
  Varbūt kādam pie rokas ir Ingas Ābeles grāmata "Atgāzenes stacijas zirgi"? Man vajadzētu zināt, kāds ir precīzs pieraksts un pieturzīmes rindiņai, kas pēc manas atmiņas skan apmēram šādi: "sākumā vajag iet ar mērķi, tad atmest mērķi". Tas bija tādā pagarā ciklā, kur pieminēti arī eņģeļi un mango. :)
  mazeltov
  10:14a
  Piektdien ar kolēģi aizbraucām uz batutu paradīzi izlēkāties līdz spēku izsīkumam. Mans mīļākais batuts ir tur, kur lec atsperoties pret plecu daļu, pieskaroties ar kājām pie sienas un, ja pietiekami atsperies, tad beigās uzlec uz tās sienas/plaukta. Pagaidām esmu tikusi tikai līdz sienas-plaukta malai, vēl mazliet pietrūkst. Vēl es saņēmos un apmetu kūleni gaisā (ar galvu pa priekšu; atmuguriskais liekas bīstamāks). Un visbeidzot - es sāku uzķert fišku iešanā pa plakano virvi un tieku jau līdz pusei, pirms iekrist porolona kubiku jūrā. Lielisks rotaļlaukums!

  Savukārt vakar aizbraucu uz Ārnemu, lai ietusētu ar draudzeni, viņas mammu un mammas bf - uzmeta man zaļu virteni ap kaklu un biju gatava dzert alu un skatīties regbiju (Īrija pret Angliju) par godu Sv. Patrikam. Pēc tam vakariņās un tad mājās.

  Tagad tikai jāizdomā, ko tādu svētdienīgu pasākt, kas nebūtu mājas šrubēšana.
  Saturday, March 17th, 2018
  f_g
  10:30p
  saulainā sestdiena
  bilde un teksts )
  Friday, March 16th, 2018
  heda
  9:14p
  Politkorektās publikas spožums un posts
  The full ape scene from Ruben Ostlund's 'The Square'
  sirdna
  7:49p
  Dīvaini, Patrika diena ir rīt, bet leprekonu ievēl parīt.

  (informācijai - leprekons ir sīks riebeklis ar zelta podu).
  pajautaa
  [ emi ]
  3:29p
  Kāds ir visātrākais veids, kādā pārtulkot grāmatu, kas rakstīta fonētiskā somāļu valodā? Protams, ne vārds vārdā, bet vismaz dažus paragrāfus šur un tur, lai būtu kāda sajēga par to, kas tur rakstīts.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba