Jūnijs 18., 2018


krii
10:00
Jāņi parasti bijuši tādi kā vasaras atklāšanas svētki. Nu, tur visu laiku bijis auksts, slapjš un citādi draņķīgs normālais Latvijas jūnijs, kas sekojis salnainam, cīruļputeņainam pavasarim, un tad nu, lūk, beidzot, Jāņi - visi ar lietussargiem sildās pie ugunskura un šļūc čurāt slapjos krūmos, bet ir skaista cerība, nē, pat pārliecība, ka tagad nu gan - pēc visām maģiskajām izdarībām, dziesmām, šašlikiem un žūpošanas, līdz ar pēdējo paģiru drebuli izklīdīs arī mākoņi, aizies cikloni, termometra stabiņš apsteigs Ziemassvētku rādījumus un iestāsies īsa, koncentrēta ziemeļu vasara. Dažas nedēļas visi kritīs nevaldāmā eiforijā - sauļosies, peldēsies, pāries uz "attālināta darba režīmu" un nerādīsies birojos, litriem strēbs alu, baltvīnu un mohito, pārtiks no aukstās zupas un saldējuma, bizenēs apkārt pa naktīm, pacietīs citus cilvēkus un vispār vairs nemaz nelīdzināsies introvertai nūģu un lempju nācijai.
Šogad viss ir nogājis nedaudz šķībi, un pat es laiku pa laikam ieskatos kalendārā, lai pārliecinātos, ka nav augusta vidus, vai vismaz jūlija beigas. Ballīte vēl nav sākusies, kī-nout-spīkers vēl tikai taustās pēc mikrofona, bet kliņģeris jau aprīts, šampis izlaistīts un daži viesi jau paguvuši vannasistabā pa fikso nokniebties.

Nē, nu es jau neko, man jau patīk. Galvenais, lai turpinās.

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Jūnijs 17., 2018


jebalaitung
23:14 - 7diena
ja kaut kas no anarhijas manī vispār ir palicis, tad tas ir alus.

un arī tā man šovakar nav.

(8 piebilda | jāpiebilst, ka...)

hedera
18:46
Šodien sanāca neplānots pikniks. Ļoti jauki. :)

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

krii
16:36
Vakar, kā jau biju plānojusi, izgulēju visu pagājušo nedēļu un vēl nākamo arī.
Pēc tam pagulēju saulē, lasīdama Akmentiņa "Skolotājus".
Pabaroju sevi un dzīvniekus.
Apciemoju māti.
Izvedu Ričmondu vakara pastaigā, un pēc tam atkal varēju iet gulēt.

(jāpiebilst, ka...)

ravejsledzejs
16:02
es lēnām novecoju. žēl tikai, ka pagaidām neparādās tās novecošanas pazīmes, kuras es gaidu. pagaidām parādās tikai tās, kuras es negaidu. et nu šī pasaule nav ideāla, visu gribēt nevar.... ne jau es šo pasauli radīju. un varbūt ir labi, ka es tagad 21.gs. dzīvoju. ja es dzīvotu kādā 14. vai 15. gs., tad savu pa;šreizējo vecumu nesasniegtu. mani sadedzinātu sārtā jau kaut kādu padsmit gadu vecumā.

(jāpiebilst, ka...)

Jūnijs 16., 2018


jebalaitung
23:31 - fakti
labākais pīārs ir tāds, kurā nav nekāda pīāra.

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
22:33 - the little things
šovakar, mazgājot veļu, pēkšņi sapratu, ka rīt ir svētdiena, nevis pirmdiena, un sajutos teju neizsakāmi laimīga

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
20:23
"pain pushes until vision pulls"
Tags:

(jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
13:41
diezgan sentimentāli par apmierinātību ar dzīvi )

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Jūnijs 15., 2018


vistu_zaglis
22:28
Mans iekšējais mizantrops man liek domāt, ka jūs visu šo laiku zinājāt, tikai man nestāstījāt, ka kaut kur Holandēs dzīvo lieliska zaja uzvārdā Kovacs, kurai balss mazliet izklausās tā, it kā Beast soliste būtu nomainījusi muzicēšanas stilu, un kura, par spīti it kā jestrajam klātpievienotajam paraugam, vispār ir samērā nelāgā noskaņojumā. Viennozīmīgi mēneša prieciņš, uhti, dodiet nu jau ātrāk augustu un nākamo albumu!

https://www.youtube.com/watch?v=1FrpXSe8IcU
Garastāvoklis:: A witch, a bitch, a murderer
Mūzika: Kovacs / My Love

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
13:52 - patriotisma nulle
simtgade, trallallā simtgade - bet kur lai klaida latvieši noskatās doķeni "lidija"? ltv un replay lapas smuki sūta mani diriģēt, atsaucoties uz autortiesībām.

savukārt pagājušogad skaļi izziņotais visiemltv.lv vismaz šajā krastā neveras vaļā. "lapa netika atrasta", zomglol.

par ieteikumiem muhļīt savu ip adresi jau iepriekš saku paldies nē nevajag. 

(7 piebilda | jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
12:55 - a ko, slabo?
gobzemu par premjeru

(jāpiebilst, ka...)

iztulko
[kisswithafist]
12:26 - Hawkeye
Sveiki! Vai kāds zina, kā Atriebējos (Avengers) tika atveidots personāžs Hawkeye? Paldies!

(2 piebilda | jāpiebilst, ka...)

iive
10:04
Vakar kino Pathé es pirmo reizi skatījos pilnmetrāžas abstrakto animāciju. Tā bija kruta pieredze par spīti tam, ka ritmiskā attēlā, dobjā mūzikā un bezgaisā dažus brīžus iemigu un iepinos tajos sapņos, no kuriem uztrūkstos noraustoties.

(jāpiebilst, ka...)

hedera
07:47 - Pašai prieks un lepnums
Procesora uzkāršanās pie Dziesmu svētkiem nav nekas neredzēts, tas ir viens no tiem kultūras elementiem, pie kura cilvēkiem smadzenēs mēdz iedegties zīme "STOP! Svēts, nacionāls simbols, aizliegts analizēt".

(4 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Jūnijs 14., 2018


hedera
16:13
Par "predatory publishers" zinu jau sen. Tādi spami man nāk regulāri, un es viņus parasti ignorēju pat īpaši neiedziļinoties. Bet vieni no šitiem (Lap Lambert) bišku ieinteresēja, jo baigi centīgie - atsūtījuši jau vairākus e-pastus, raizējoties, ka neesmu saņēmusi iepriekšējos.

Ieguglēju viņus un atradu interesantu 2014.g. rakstu, kur viens žurnālists izpētes nolūkos pats bija izgājis cauri viņu "publicēšanas" procesam. Jāatzīst, ka šo plēsonīgu kompāniju biznesa modelis man līdz šim nebija tā īsti skaidrs, bet tajā rakstā tas izgaismojas ļoti precīzi.

... tālāk ... )

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

hedera
10:57
Mani biedē un vienlaicīgi fascinē cilvēku lētticības līmenis. Pārsvarā tusējot ar saviem daudzmaz kritiski domājošajiem draudziņiem, aizmirstas, cik viegli un nepārbaudot informāciju vairums cilvēku ir gatavi noticēt jebkam, ko stāsta pārgudra paskata onkulis jūķūbē, virsrakstos vēsta it kā prominenta noformējuma i-neta ziņu lapa, vai savos blogos drukā fanātiskas jūsmas pārņemti šarlatāni. Baisi. Bet arī fascinējoši no masu psiholoģijas viedokļa.

(49 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Jūnijs 13., 2018


anonymous
23:30
Šovakar uzmācas dažādi blakus trokšņi. Nepietiek ar to, ka operas izrādē tracināja aktieru čabošie kostīmi (par to nu tērpu autoram derētu padomāt, tas ir pat vēl trakāk kā viens klepojošs vai šķaudošs starp skatītājiem), tagad mājās fonā skan tāda kā elektrības ģeneratora rūkoņa.

(5 piebilda | jāpiebilst, ka...)

jebalaitung
22:38 - pinjongeit
ir alus
Mūzika: Kakubites - Odziņa

(1 piebilda | jāpiebilst, ka...)

saccharomyces
18:21 - pasaku pasaule
(..) un viņi dzīvoja ilgi un līdztiesīgi

(3 piebilda | jāpiebilst, ka...)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski
> previous 20 entries
> next 20 entries

> previous 20 entries
> next 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba