Janvāris 22., 2009


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
13:50
Vispār varētu uzcept kaut kādu grāmateli, nevajag jau garu, nodibināt izdevniecību un šo grāmateli izdot (jo neviena esoša izdevniecība to pretī neņemtu, jo, ahem hm pārāk provokatīva, jā) un pēc tam izklaidēties, cītīgi medījot recenzijas un apdiršot recenzentus, kas neko nejēdz (galvenie argumenti: "pārāk daudz raksta par literatūru, pārāk maz par grāmatu", "bļe, lasa un piekasās sīkumiem, par LITERATŪRU būtu parunājuši!" un "wtf? Neko nesapratu, recenzents appīpējies/lohs/postmodernists/socreālists").
Ideālā variantā grāmata būtu pietiekami līdzīga citu agresīvi noskaņotu autoru aļa Sakss un Bankovskis darbiem, lai šie arī izlasītu recenziju un sašūtos par to, ka īstenībā par viņiem arī tas uzrakstīts un sk. augstāk.

(2 teica | man šķiet, ir tā...)

Comments:


[User Picture]
From:[info]barvins
Date:22. Janvāris 2009 - 14:26
(Link)
Īstenībā nav slikts biznesa plāns - kašķēties ar kritiķiem un taisīt troksni, lai cilvēkiem ir interesanti, un tie NOPĒRK GRĀMATU, lai arī varētu par to pakašķēties.
[User Picture]
From:[info]honeybee
Date:22. Janvāris 2009 - 19:49
(Link)
Ja mans plāns A "nelasīt grāmatas, lasīt tikai tās recenzijas, par kurām autori šūmējas, un apņirgt šos autorus" nenesīs gana labus ienākumus, moška tā arī būs jādara :D
honeybee -

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski


> Go to Top
Sviesta Ciba