Oktobris 27., 2005
| 16:53
|
Comments:
Nju, te varētu būt dažas nianses: A) 18% vīriešu domā, ka dzīvo ar pastāvīgu partneri, bet liela daļa pastāvīgo partneru, kas ir sievietes, domā, ka laiž pa kreisi un pa labi. B) Ja sieviešu ir vairāk, nekā vīriešu, tad gribot negribot sanāk, ka ar pastāvīgu partneri dzīvojošu sieviešu ir procentuāli mazāk.
pag, pag. kas attiecas uz a) punktu, tad drīzāk nevis "laiž pa kreisi un pa labi" (kas, man liekas, daudz labāk raksturo stabilas & ilgstošas attiecības a la laulību), bet neapzinās, ka dzīvo ar pastāvīgu partneri. t.i. - jā, es esmu kopā ar savu puisi, jā, mēs dzīvojam kopā (jo mums tā patīk un tā ir ērtāk), bet - vai es dzīvoju kopā ar pastāvīgu partneri, nenoslēdzot laulību? t.i., pašā teikumā jau ir kaut kas tāds, kas vīrieša interpretācijā drīzāk nozīmē "dzīvojam kopā, bet nafig precēties", bet sievietes "es viņam kas - tikai piegulētāja esmu, ja viņš mani netaisās bildināt?!" ;)
stereotipi, protams
Nu ja, kaut ko tādu es arī gribēju pateikt, tikai draņķīgāku piemēru piemeklēju.
abet uz jauku momentu uzrāvies, starpcit. t.i., pa kreisi laišana (vai izvēlēšanās nelaist - bet patiesībā, lai līdz šai izvēlei nonāktu, ir jau jābūt iekšējai vēlmei k-ko tādu darīt) ir bezmazvai vienīgais brīdis, kad tavā attieksmē kaut kas reāli mainās atkarībā no tā, vai tev ir "pastāvīgs partneris". Lielus pirkumus vari iepirkt ar ģimeni kopā, bērna taisīšanā pastāvīgs partneris ir vajadzīgs ne tik daudz "šodien", cik "pēc gada-diviem-trim-utt", dzīvot vari komunaļņikā etc., bet uz simpātiskiem cilvēkiem skaties pavisam citādi, tur uzreiz domiņa "man taču ir pastāvīgs partneris!" ielec prātā.
Hehe, tūliņ izvirzām vēl vienu hipotēzi: Varbūt ir tā, ka šajā pētījumā, kā jau visos citos, ir cilvēki, kas nēsājas apkārt ar anketām un visus intervē. Un šie cilvēki pārsvarā ir beibītes-studentes, kas pa vakariem piestrādā, lai nopelnītu jaunai lūpu krāsai. Un tad, ja intervējamais ir džeks (kurš nav gejs), viņš paskatās uz smuko beibīti ar anketām, un viņam ielec prātā "man taču ir pastāvīgs partneris", un attiecīgi arī ieliek ķeksīti. Bet ja intervē beibīti (kura nav lezbiete), tad šī doma var arī neienākt prātā. Tobiš, aptaujas rezultāti ir atkarīgi ne tikai no aptaujātajiem, bet arī no aptaujātājiem (bļin, kaut kādi sajāti vārdi).
nēnē, staigā apkārt smuki garmataini studenti-snowbordisti, ienāk pie meitenes, viņa tā žigli - nāciet iekšā, tēju... varbūt vīnu? reku, tur tās glāzes vēl palikušas, man vakar draudzene bija ciemos... uz to žaketīti neskataties, man tēvs aizmirsa, kad pēdējoreiz ciemojās.. nē, ko jūs, nu nav tak man pastāvīga partnera, varbūt vēl vīnu?... ;)
tad jau drīzāk, ja to intervējamo džeku noķer smuka beibīte, viņš sāks koķetēt un apzināti iespraudīs ķeksi ailītē 'da nē, tu ko, kāds vēl pastāvīgs partneris', lai radītu izredzes vēlāk kaut ko citu kaut kur iespraust :))
ja tu esi kopā ar savu puisi un dzīvo ar viņu kopā, kā gan savādāk to nosaukt, ja ne dzīvošanu kopā ar pastāvīgu partneri? :)
kas tas par "pastāvīgu partneri", ja starp mums nav nekādu Lielo Solījumu? t.i., partneris ir, jā, bet kā mēs nodefinēsim vārdu "pastāvīgs"?
pastāvīgs - tāds, kas tev vislaik turpat apkārt mētājas kādi tur vēl solījumi? ir un viss :) |
|
|