Oktobris 23., 2019


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
23:09
Džokers ček, ļoti adekvāti IMO. Vismaz man šķiet, ka nenobruka bezgaumībā, moralizēšanā vai bezproblemātiskā naratīvā.

(3 teica | man šķiet, ir tā...)

Comments:


[User Picture]
From:[info]anonymous
Date:24. Oktobris 2019 - 00:18
(Link)
Es arī nepiekrītu Helmuta uzskatiem Artteririjā paustajā recenzijā.
[User Picture]
From:[info]honeybee
Date:24. Oktobris 2019 - 06:54
(Link)
Es tagad mēģinu saprast, vai tas bija realitātē vai sapnī, kur Penija man teica, ka tā filma ir kruta nevis ar to, ka ir "The Origin Story", bet ar to, ka ir viens no origin story. Tas, ka Artūrs Fleks nenogalina Veinu, liek jautāt, cik daudzus no pārējiem klauna upuriem viņš patiesībā ir nogalinājis un cik daudzas nāves vienkārši piedēvējis sev, jo tas drusku sakārto viņa pasauli - sk. arī Marija interviju, kurā Marijs pilnīgi leģitīmi apšauba to, vai Džokers tiešām ir īstais klauns, un sajukumu par to, vai oriģinālo trijotni ir nogalinājis cilvēks ar klauna grimu vai klauna maskā.
Šajā kontekstā arī sižeta paredzamība ir bonusiņš, tas "mēs taču neko tur nevaram darīt, viņam bija jāsalūst, žēl gan, ka tā", kas faktiski attiecas uz visiem "klauniem" tajā šausmīgajā mājā/pilsētā. Lai cik ļoti arī negribētos, lai pie visa būtu vainīgs tas viens, kuram tas ir "liktenis", kamēr citus tipa nejauši parāva līdzi un viņi jau tādi nebūtu.
[User Picture]
From:[info]lavametender
Date:24. Oktobris 2019 - 10:28
(Link)
Man ļoti patika. Es būtu griezis ārā epizodi ar brūsa vecāku nogalināšanu, baigi jau nu čīzīga atsauce uz betmenu. visu citu varēja baudīt, pat stulbās superžurkas, kas noskrēja alejas galā un kuras neviens cits nepamanīja.
honeybee -

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi


> Go to Top
Sviesta Ciba