XX X

Wed, 02. 11. 22
10:35 - Meh
Varbūt nav vērc, varbūt nav vērc, bet es gaidu brīnumu, vārna stulbi ķērc.

pasacījienāt

Mon, 31. 10. 22
18:34
2004. g. pirmo reizi biju Spānijā, vēl Portugāli paķēru klāt. 2005.g. biju uz ilgāku laiku. 2007. g. sagudroju atkal turp braukt, bet 2012. saknes brēca sucsessfully un pieaugusi šobrīd kā krāsaina piepe esmu pie šīs zemes, šo i guess lietotājvardu pagaidām vēl nemainīšu.

pasacījienāt

Sun, 30. 10. 22
15:26 - Subj.
Biju filozofiskā pastaigā pa mežu, kārtējā, pēc laika, kā arī meklējot laiku. Vispirms gan pie ezera apmainījos ar dažām frāzēm ar makšķernieku. Viņš nerunāja latviski. Nu tad es arī pārmaiņas pēc nerunāju - jūtos par to lepna. Domā kušana esot. Kas to lai saprot? Es. Nu ok. Es aizdevos pēc laika. Atradu: kāda īpaša gaišas krāsas sūna vai ķērpis, un atskaņas tiem es labāk nerakstīšu, ja nu vienīgi rūnu-dūņu.

2kvā |_| pasacījienāt

Thu, 27. 10. 22
14:02 - Prātvēdere ir kaut kur pavēderē?
Šobrīd esmu neidentificēts nelidojošs subjekts, bez pases, bez bankas kartes un bez skaidras naudas, toties ar bezgalīgu daudzumu nekārtības. Tēvs ieteica sākt ar savas istabas sakārtošanu, es, protams, metos kārtot visu, jebko, izņemot savus bēniņus. Kaut kas šis tas uzpeldēja, visādas lietiņas, bet bez īd.

pasacījienāt

Mon, 10. 10. 22
07:08 - Prātvēdera izejas problēmas
Sēžu un prātoju, slikti iet. Ies labāk.

pasacījienāt

Sat, 08. 10. 22
14:32 - Sāku rakstīt kāda cilvēka biogrāfiju
1. Slepkava un upuris.
2. Izvarotājs un izvarotā.
3. Pitons un trusītis.
4. Odze un bēbītis.
5. Odze un mazā meitenīte dažādos vecumos.
6. Nedroša meitenīte un bargi skolotāju rājieni, kas mijās ar dažiem sportiskiem jautrības un draudzības mirkļiem.
7. Jautri panki un cieņpilni, mīloši priekšnieki, kas piedāvā ievest savā ģimenē un palīdz pieskatīt bēbīšus. Paraugs brīvā cilvēka dzīvei. Demonstrācija, pieredzes apmaiņas brauciens.
8. Atgriešanās atpakaļ uz okupētu, naidpilnu cilvēku pilnu zemi, jo zemē ir saknes un meži, pie jūras ir pareizās debesis.
9. Izvarošana kļūdas pēc. Stulbums. Pārpratums, kas nes bēdīgus, nelaimīgus augļus.
10. Maza kaķenīte bez vecākiem, bet ar mazuļiem, un liela, dumja kuce/cūka, kurai meklēšanās laiks ir visu gadu un izbauda attiecīgus vizuāļus un ēd jebkādus produktus.
11. Punkts, atoms kosmosā, kas iziet cauri vairākām veļasmašīnām. Pirmās veļasmašīnas ir ļoti biedējošas, jo ja kāds atoms aiziet melnajā caurumā uz citu galaktiku, nav jau zināms, vai atgriezīsies vai nē. Viena no veļasmašīnām ir muižkungs, kas izmanto pirmās nakts tiesības uz dzimtcilvēka meitu jeb kalponi.
12. Maza kaķenīte bez vecākiem, bet ar mazuļiem, un liela, dumja kuce/cūka, kurai meklēšanās laiks ir visu gadu un izbauda attiecīgus vizuāļus un ēd jebkādus produktus.
13. Dažas injekcijas, kas liek meditēt.
14. Vidēja izmēra kaķene ar mazuļiem un ar draugiem. Bet ļoti daudz darba un nav naudas. Šajā laikaposmā iespējami dažādi noziegumiņi - zādzības, slepkavībiņas, utt.
15.


//Lai pārlasītu "Jāzeps un viņa brāļi" toč man nav laika. Tas ir baigais ķieģelis, vairāki autori par to rakstījuši, un vienmēr ķieģeļi. Nekad nesaņēmos iebraukt šajā tēmā. Būšu spiesta tur iebraukt, bet bez lasīšanas. Varbūt kaut kur ir rimeki vieglajā valodā priekš bērniem.

pasacījienāt

14:12 - Sāku rakstīt kāda cilvēka biogrāfiju
1. Slepkava un upuris.
2. Izvarotājs un izvarotā.
3. Pitons un trusītis.
4. Odze un cilvēks, kas reizēm ir nedrošs.
5. Maza kaķenīte bez vecākiem, bet ar mazuļiem, un liela, dumja kuce/cūka, kurai meklēšanās laiks ir visu gadu un izbauda attiecīgus vizuāļus un ēd jebkādus produktus.
6.

/// Ja būtu laiks, es pārlasītu Orvela "Dzīvnieku fermu". Cūkām dot ieročus un vadīt valsti? Kas tas par sviestu?

pasacījienāt

02:44 - Bez komentāriem
Ja dēmons iegriež vidējā pirksta galā (sakritība?), var atriebties, iegriežot ar lētu, stipru, robainu nazi vecā kartupelī.

pasacījienāt

Fri, 07. 10. 22
17:51 - Refleksija jeb domugrauds
Pēdējā laikā es slimoju ar bērniem. Domāšana kā pilnas slodzes darbs? Tur daudz kas jādara, viss ir nepilnīgi.

pasacījienāt

Tue, 27. 09. 22
02:10 - Par ko var strādāt, ja ir problēmas ar galvu, bet pudeles vairs nav
Tā nu Gerds, spoks no Pudeļzemes (no turienes viņš aizgāja prom, jo tur no viņa 3A bēbīšbaiļu spoku klases priekšnesumiem neviens vairs nebaidījās) paliek Klintskalna pilī un mācās spokoties. Bezgalvas spokošanos viņš drīz vien apguvis tik labi, ka tiek pie titula "Gerds bez galvas". Un paaugstina klasi uz 2B specspokošanās klasi.

Protams, tas viss nenācās par velti. Vietu jaunajās kapenēs viņš izcīnīja ar smagu, drosmīgu varoņdarbu, pārvarot savas nāvīgās bailes un savu negribēšanu. Patiesībā viņš pat to tā īsti nesaņēmās izdarīt pats, viņu tur vienkārši iestūma viņa draugi un nolika fakta priekšā - tiec nu tagad galā. Ja tiksi galā, būs jauna vieta un jauns skolotājs, sava aroda meistars. Ja iekaro meistara cieņu, viņš pieņem mācekli.

7kvā |_| pasacījienāt

Sun, 25. 09. 22
13:05 - Work, work, workout
Esmu aizņemta ar visādām random lietām un lietiņām.

pasacījienāt

Thu, 15. 09. 22
02:50 - Es pat nezinu, pie kura cilvēka aiziet paraudāt par šo, jo man vajag steidzami, ar vizīti uz māju
Dēls pieprasa iemācīties un mācīt jūtūbera karjeru un es pat apdomāju, kādā veidā tieši varētu sākt, bet planšetē ir nepietiekama atmiņa priekš video veidošanas un tagad izrādās vienkārši pat nespēju pieslēgt datoram, lai kaut ko manuāli pārkopētu un paglabātu. Nu kas ir? Vads ir, viss ir, bet datorā ierīce neuzrādās. Ko tad vēl darīt? Es laikam no sirds patiešām ienīstu visu tehniku un visus introvertos ITšņikus. Būs jānes ierīces uz darbu un jāmēģina uzpirkt kāds tur.

Dēlam ir stingra motivācija, viņš pats izdomāja ierosināt man, ka viņš uz veselu mēnesi atteiksies no visām aplikācijām telefonā, paliks tikai zvanīšana un whatsapps, un pēc mēneša es viņam par to došu 10 EUR.

1kvā |_| pasacījienāt

Wed, 07. 09. 22
09:53 - Šo es nebiju gaidījusi
Ugunsgrēks ir nodzēsts, izskatās, ka būs plūdi. Tad jau atkal būs mazliet grūtības strādāt.

pasacījienāt

Tue, 06. 09. 22
08:48 - Oho!!
Izskatās, ka mans formālais vīrs būs ticis uz zaļa zara. Tagad viņš strādā pakošanā. Šorīt braucu uz darbu, redzēju viņu ceļmalā, arī gāja ar kājām uz darbiņu. Vēl miskasti man izvedīs.

pasacījienāt

Mon, 05. 09. 22
00:18 - Vēss.
Septembris. Vakaros kļūst jau drēgni. Nez kā es pārziemošu šogad.
Ziemās es parasti nespēlējos, uzvelku vissiltāko un vislielākā izmēra džemperi, vislabāk ja tas ir pelēkā krāsā un ja tas nemaz nav mans, un palasu kādu grāmatu vai paskatos filmas.
Var jau to saukt par pārģērbšanās spēli, bet man tas nejūtas kā spēle.

pasacījienāt

Sun, 04. 09. 22
10:33 - Lol
Savu mīļāko spēli es neteikšu, un to laikam neviens nezina!

3kvā |_| pasacījienāt

08:45 - Spēlītes
Šahā es protu tikai salikt figūras, par dambreti es vispār neko neatceros. Ping pongs, teniss un badmintons ir smieklīgi, bet jēga parasti nekāda. No volejbola man sāp rokas, bumba ir cieta, lēkt arī nespēju, aizelšos. Basketbols fui, laikam vienīgā bumbu spēle, ko es nevaru ciest nekādā veidā. Ja nu vienīgi, kad neviens neskatās un nevērtē, pamēģināšu driblēt vai iesviest.Futbols ir jautrs, bet bez sekmēm. Datorspēles es spēlēju cheat režīmā, vai - vislabāk - skatos, kā tās spēlē kāds cits, ja reiz ir krāšņa datorgrafika un aizraujoši sižeti.

Kāršu spēles man patīk, bet, reti spēlējot, es mūždien aizmirstu noteikumus un katru reizi man tie jāiemācās no jauna, jāatgādina. Durakos spēlējot, viens spēlētājs vienmēr paliek par duraku, ja ne visi. Kurš tad ir tas lielākais duraks no visiem iesaistītajiem? Un vispār, tos sauc arī par dzērājiem, pārlieku aizspēlēties nav ieteicami.

Domino ir priekš sīkiem, pārāk viegls. Bet to spēlēt kļūst aizraujoši, ja pamani simbolismu ciparos un bildītēs. Spēlēt desas ir visērtākā spēle, jo pildspalvu un papīru vienmēr var sadabūt, vai kaut vai zīmēt smiltīs.

Augstskolas gados mēs draudzenes aizrāvāmies ar zoli, it sevišķi bija interesanti darīt to aizmugurē, pēdējā solā mākslas vēstures laikā. Noteikumus atkal esmu aizmirsusi, bet apmēram atceros, kas ir trumpji un kā jādomā, kurā brīdī būs izdevīgi izvilkt kuru kārti. Pret pieredzējušiem spēlētājiem tas jau droši vien nedarbosies, bet nu vismaz dažus sūdus varētu pamēģināt apspēlēt.

No cīņu sporta spēlēm atceros maz, būtībā neko, bet arī no turienes man ir atmiņā palicis viens ļoti labs trumpis, es jau esmu izmēģinājusi, ka to protu, un, ja vajadzēs, lietošu vēl.

pasacījienāt

Sat, 03. 09. 22
15:01 - Mamma
Operatīvi aizbrauca uz tirgu un atveda lielu burku ar medu. Meža ziedu. Dažreiz viņai gaume tomēr ir. Kā viņa to uzoda, ka man vajag? Es neko nebiju teikusi. To viņa bērniem esot atvedusi. Bet bērni medu lieto tikai pie tējas, kad slimo. Nu labi, ieliku vienkārši plauktā blakus diviem iepriekšējiem mediem. Puikam šodien papildinaju Minekraft laika limitu par 1 stundu vairāk, lai jau izspēlējas, kaimiņu Jānim grasās mācīt būvēt feju namiņus. Iedzēru atkal Mojito bezalkoholisko, jo 0% mojito piemājas veikalā joprojām nepārdod.

pasacījienāt

Fri, 02. 09. 22
23:09 - Help
Help.
Tie, kas ir manā pusē, tie nenāk. Tas, kas nav manā pusē, tas nāk. Bet pārējie blisina acis.
Dzīve nav romantika.

34kvā |_| pasacījienāt

03:45 - Papildināju pleilisti. Patīk man mošķi, ja tie ir manā pusē. Jātaisa mošķu saraksts
Vilkači Izkaptiņa - https://www.youtube.com/watch?v=52zjGH9TeVs
NIGHTWISH - The Phantom Of The Opera - https://www.youtube.com/watch?v=tL25rbnvM4o
DZELTENIE PASTNIEKI - TRīSI, TRīSI, SIKSPĀRNīTI - https://www.youtube.com/watch?v=aRPevH-x0uk

pasacījienāt

Tue, 30. 08. 22
04:14 - Aizmirstie graši. Numismātikas fani.
Pleiliste:
- Es darbā laižu luni
- Sūdi ventilatorā

pasacījienāt

Wed, 24. 08. 22
15:49 - Check mate
Šodien ir tā diena, kad nāksies mirt no bada un no slāpēm, no skapja nē.

2kvā |_| pasacījienāt

Mon, 22. 08. 22
18:20 - Likteņdzirnas. Dzīvīte, dzīvīte, šūpojos tevī.
Gadi skrien kā stirnas.

pasacījienāt

Sat, 20. 08. 22
14:17 - Haosa teorija. Vienmēr ceļoju uz kaut kādām citām pasaulēm, nevis uz tām, uz kurām esmu iecerējusi
Radio Futura -Veneno en la piel. (Videoclip)
Vai restorānos var norēķināties ar bezdarbnieka apliecību?
https://youtu.be/WbE1QLvYgQs

pasacījienāt

14:10 - Pasaka
Hay versiones alternativas de la historia en las que Casandra, siendo niña, pasó la noche en el templo de Apolo con su hermano gemelo Héleno y las serpientes del templo chuparon y limpiaron sus orejas, por lo que ambos serían capaces a partir de entonces de oír el futuro. Este es un tema recurrente en la mitología griega. Otras versiones sugieren que Casandra consiguió la habilidad de entender el idioma de los animales, en lugar de conocer el futuro.

pasacījienāt

13:52 - Kārtējā prokrastinācija. Gribas lasīt grāmatu, bet saceru dzejolīšus
Héctor y Casandra
Se casan con Sandra
Un triángulo beneficioso
Aficioso, aficioso
Es solo una adicción, ficción
Ya lo dijo Radio Futura
No se confunde con flagelación
Una nación es una nación.

pasacījienāt

Fri, 19. 08. 22
19:20 - Dzīvnieciņi :D
Kaķene pasākusi līst manā drēbju skapī un gulēt atvilktnēs uz drēbēm.

pasacījienāt

17:35 - Sensoru savienojamības tests (jauna veida inputs)
Sviestu, izzdzesu.

2kvā |_| pasacījienāt

04:58 - Kosmiskā kauja ir šoreiz atkal uzvarēta, var iet vēlreiz atpakaļ pagulēt vēl
Šonakt, lai aizmigtu, klausījos kaut kādas dziesmas un lasīju Ilustrēto Zinātni, kur pat vairākiem rakstiem izlasīju dažas daļas. Un aizmigu, sažmiegusi plaukstā kaut kādu zilu stikla krāmu, ko atradu kādā būvobjektā un savācu, jo likās glīts. Brīžiem mana tieksme vilkt mājās krāmus ir neatturama! Nav tālu vairs, lai krājēja diagnoze mani iegāztu. Ko tik nedarīsi, lai palielītos ar palielinošo spēju dzīvot bez miega tabletēm.
Un, kamēr rakstīju šo intro, aizmirsu pašu galveno veidu, kā sapnī tika uzvarēta kosmiskā kauja. Tas bija kaut kas ļoti vienkārši ģeniāls un notika kaut kur vidējā attālumā otrā zemeslodes malā.
Kaut kur Dienvidparkā kādam iedevu vilka pasi.

pasacījienāt

Thu, 18. 08. 22
22:07 - Kā pasmieties par sevi : ambiciozās uzvārdu problēmas
Vai nu es sākšu pavisam jaunu dinastiju, vai pazudīšu vēstures mēslainē.

pasacījienāt

Sun, 14. 08. 22
19:43 - Montessori metode
Montessori metode mūsmājās beidzās ar asinsizliešanu. Labi, ka tā bija tikai ābolu sula uz zemē nosviesta popkorna un lego gabaliņiem. Izsūtīju visus ārā pagalmā un sāku sakopt māju, jo antisanitāri apstākļi ir mans limits.

pasacījienāt

Fri, 12. 08. 22
11:14 - ***
Mēnescerīte

Jāja Antiņš pēc Princeses
Stikla kalnā.
Un palika kaunā.
Bronza ir vāja, jāiet ar kājām.

Jāja Antiņš otru reizi
Stikla kalnā.
Un palika kaunā.
No sudraba birst rubuļi,
Tie pārāk lieli bubuļi.

Trešo reizi Antiņš uzreizi
Uzskrēja kalnā kā dimanta zibens
Iespēra zārkā stiklotajā
Saspēra princesei sirdi
Tā neatdzīvojās, jo sāka smirdēt
elektriski dūmi nav nekādi kūmi.

Trīs lietas labas lietas,
Bet ceturtā no sirds.
Saspertā princese kļuva par parastu meitiņu
Kas uzvilka pelēku, mazu kleitiņu
Apsēdās pie kamīna
Un gaida dzintara bruņinieku
Kas nāk un smīna,
Jo laikam patīk mīnas.

pasacījienāt

Fri, 05. 08. 22
13:11 - Šodien brīvdiena
Jāsaņemas nopietni pastrādāt.

pasacījienāt

05:25 - Besī
Novecojis sviests. 🙄💪

37kvā |_| pasacījienāt

01:26 - Aizgājusi gadadiena
Meksikas meksikāņi arī sajūsmā dejo par mirušajiem skeletonistiem, sorry skeletiniem? 🌟
https://m.youtube.com/watch?v=wWGKwNt9NY8&feature=youtu.be

pasacījienāt

Thu, 04. 08. 22
09:20 - Lotosa svētība
Ja pie durvīm klauvē vairāki aizdomīgi, bet glīti tipi, varbūt vienkārši jāpajautā, cik viņiem naudas? Un vai failus izvēlas glabāt ftp folderu sistēmā kā vecos laikos ar rūpīgi izvēlētiem failu nosaukumiem, vai pa moderno haotiski samētā MS Teams glabātuvē?

pasacījienāt

Mon, 01. 08. 22
23:49 - Lēciens laikā :D Tik nesaprotu, vai uz priekšu, vai uz atpakaļu
Man septembra beigas ,nu būs beigas!!🙂

pasacījienāt

11:55 - Kaut nu
Es esmu pilnībā sviests.

pasacījienāt

02:30 - Māris Čaklais
Bija ļoti Čakls. Tāpēc arī iela.

pasacījienāt

Sun, 31. 07. 22
18:19 - Uldis Bērziņš - intervija RL
faktiski viss ģenētiskais mantojums un kolektīvās zemapziņas procesi veido tik magmu, no kuras tagad mūsu galvas ir izlīdušas un sarunājas savā starpā. Cilvēce jau droši vien sen nonākusi pie hipotēzes, ka varbūt ir tikai viena personība, kuru Dievs gatavo, lai viņam beidzot ir, ar ko parunāt. Tas ir kā evolūcijas mērķis.

....
Un Pēteris atnāk un prasa: “Kungs, ko darīt? Ateisti atnākuši, vesela delegācija.” “Pasaki, ka manis nav.”
....
Latviešu valoda ir pati baltā debess ar visiem mākoņiem.

pasacījienāt


par 40 uz pagātnes pusi
uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system
(c)hekate