Heart*Stripper
Viss ir, lai mēs tuvotos Esamībai..
April 19th, 2005 
01:21 pm - Secinājumi...
Man ir tantofobija!!! Nu, kur var but tik smiekligs nosaukums :D
Bailes no tantēm, vai?.. ;))))))
This page was loaded Jun 23rd 2026, 3:37 am GMT.