Heart*Stripper
Viss ir, lai mēs tuvotos Esamībai..
March 3rd, 2005 
05:01 pm - Rrrrrrrrrr!

Ak, tad neticiet, ka es varu buut zveeriigi ljauna??!? Un iipashi tad, kad aizstaavu savu taisniibu?!??! Jo to es daru, kad zinu, ka man ir taisniiba! Joprojaam neticas? Tad var iecholeet shitos manus komentus:

http://woman.delfi.lv/forum/read.php?f=31&i=52781&t=52781
This page was loaded Jun 22nd 2026, 3:38 pm GMT.