Heart*Stripper
Viss ir, lai mēs tuvotos Esamībai..
February 24th, 2005 
12:02 pm - Padziedaasim, ko, a?

Kaa man shitais iepatikaas! :)

Te nu buus ieveerteeshanai - riktiigi jautrs pantinjsh! )

This page was loaded Jun 22nd 2026, 5:58 pm GMT.