friends [entries|archive|friends|userinfo]
gribēju jaunu/gribēju aunu, gribēju juaņu, Juhanu

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

dāvanu idejas [Dec. 16th, 2017|10:16 am]

pajautaa

[banderlogs]
Jautājums gudrākiem cibiņiem - kādu dāvanu Jūs ieteiktu dāmai uz 65 gadu jubilē, kurai ļoti patīk visādas nodarbes brīvā dabā un kultūras pasākumi (teātris, opera utt.)? Jubileja liela, dāvankarti vai stikla ezi negribas dāvināt, un citus gadus viņa bija sajūsmā par braucienu haskija pajūgā, tā ka šogad vajadzētu kaut ko tikpat labu.
link4 comments|post comment

[Dec. 15th, 2017|11:08 pm]

pajautaa

[adele_varbut]
Sveiki! Vai kāds varētu ieteikt labu neirologu? Es gribētu aiziet parunāt par atmiņas, koncentrēšanās spējas un saskarsmes problēmām, kā arī grūtībām orientēties ikdienas situācijās. Lieta ir tāda, ka neviena no šīm problēmām nav ārkārtīgi uzkrītoša, to ievērojamo efektu drīzāk pamanu ilgtermiņā, turklāt vismaz daļa no tām robežojas ar psiholoģiskām problēmām. Es tomēr gribētu uzzināt, vai tām nav kāds fizioloģisks cēlonis, tāpēc gribētu apmeklēt tieši neirologu, tomēr agrāk pie neirologa neesmu gājusi un nedaudz raizējos, vai reakcija nevarētu būt tāda, ka, ja nav ļoti uzkrītošu un nenoliedzamu problēmu ar fiziskām izpausmēm, tad nekas jau nekaiš. Gribētu atrast ārstu, ar kuru var par šo sakarīgi parunāt.
link14 comments|post comment

no samsung uz iphone [Dec. 15th, 2017|07:58 pm]

pajautaa

[jebalaitung]
vai ir kādi ieteikumi, kā pēc iespējas nesāpīgākā veidā pārdabūt numurus, kas ir samsung telefonā (simkartē) uz iphone?
link11 comments|post comment

Gmail alternatīvas [Dec. 15th, 2017|12:24 pm]

pajautaa

[sarkanvilks]
[Tags|, ]

Ja lietojam, kādas atsauksmes?
link7 comments|post comment

[Dec. 14th, 2017|10:10 pm]

lmr
man ir grūti rakstīt. viss šķiet pārāk privāts un es ātri novirzos no domas, un to man ir simtiem.

pirmdien bija skate. vispār nebiju gulējis, trijos naktī vēl cepu krāsnī polimēra papuasus un domāju, kā lai maketā uz īsu brīdi kūp ugunskurs. sarkanām acīm kratījos tramvajā uz skolu ar savu lielo dzērāju darbu. braukšana ar darbiem sabiedriskajā transportā dažkārt šķiet kā tāda performance. svētdien uz skolu vedu darbu ar pliku vīriņu, ko biju iepakojis divos miskastes maisos, ko kopā saturēja papīra līmlente, un vēl to visu ielicis auduma maisā. tramvajā biju to nolicis pie sienas pretī durvīm. maisiņa mala lēnām noslīdēja, līmlente atlipa un parādījās krāniņš. un visi tie lielie, baltie audekli piestūķētos autobusos - pūļa vidū balts kvadrāts, ko kāds sargā. skolā pilnīgā panikā klusi lamājos, jo kāds nozadzis gan manas plaķenes, gan lineālu, gan mērlenti. un redzamā vietā nebija nekā, ko aizņemties, tādēļ pavēru dažus maisiņus un vienu mērlenti tā vienkārši aizņēmos. joprojām par to jūtos riebīgi. zaglis, kas lien svešu maisiņos, bet nu situācija to pieprasīja. pieskrūvēju plauktiņus, piekāru dažus darbus, taisīju maketu izskaloto smadzeņu projektam. bēru traukā iepriekšējā vakarā melnā tumsā pludmalē sakasītas sasalušas smiltis, lēju klāt ūdeni. viss pārvērtās pļurā, jo prātā makets joprojām bija darbojies īstajā mērogā. tad nu liku papuasu saliņai apakšā pankūku plastmasas iepakojumu, kam virsū bēru smiltis. izgriezu tajā caurumu, kurā ievietoju trauciņu ar vīraka piramīdu, tam virsū uzliku neglītu ugunskuru, apkārt saspraudu papuasus, ūdenī divas piles zilās pārtikas krāsvielas un aidā, esam jaungvinejā. skate jau bija sākusies. gleznotavā visi kopīgi ierāvām. nebiju normāli ēdis un apdullu ātri. kad pienāca mana kārta, man šausmīgi sitās sirds, pirms tam iegāju dziļumā ieraut no blašķītes viskiju. gāja kā pa sviestu - visi stāvēja ar muguru pret sliktākajiem darbiem un skatījās tikai uz labo. visus paķēru ar lētiem trikiem - dūmi, plikumi un smieklīgi. visur ielika desmit. protams, ka es biju priecīgs, bet es biju arī ļoti sašutis, jo es to vispār nebiju pelnījis, es labprāt savas atzīmes atdāvinātu citiem.

pārdevu zīlei savu ēnu. viņa bija tik priecīga! un es esmu tik priecīgs, ka kādam ir tāds prieks par manu darbu. dažiem pasniedzējiem uzdāvināju tumsā spīdošus spermatozoīdus.

jaunais trotuārs no nacionālā teātra līdz akadēmijai ir kustīgs, tas skan kā videospēļu kapenēs, kad uzkāpj uz kādas lamatu sviras.

man ir kļuvis bail pat no tā, ka uz aizkara krīt mana ēna un kāds to var ieraudzīt, tādēļ es to uzmanu un ļauju tai krist tikai uz sienas.
linkpost comment

[Dec. 14th, 2017|07:59 pm]

saccharomyces
ok, tagad man oficiāli ir kaķītis ar termiņu (kurš mērāms drīzāk mēnešos vai nedēļās, nekā gados). un sistēmas visu atlikušo mūžu, protams, ha, intuīcija/loģiskā domāšana kārtējo reizi nav mani pievīlusi. uzzināju, ka kaķītim ir tik milzīgi nierakmeņi, ka nieres pat vairs neizskatās pēc nierēm.

tagad es toč kļūšu par to drausmīgo, hipohondrisko mājdzīvnieku saimnieku, un, ja man kādreiz atkal būs kaķis, likšu taisīt viņam asins analīzes kā minimums reizi gadā pat tad, ja tas veselībā un sārtvaidzībā zaigos kā zelta ābolītis.

neko, saņemos un gatavojos, man vienkārši būs jākļūst prasmīgākai ar to sistēmas likšanu un/vai mazāk jutīgai uz nelielām neveiksmēm. un jārēķinās, ka mums atlicis tikai tik daudz laika, cik atlicis - skaidri zināms tikai, ka krietni mazāk, nekā biju gaidījusi, lai vai cik arī tas nebūtu. nu, vai arī notiks brīnums, un es to kaķi likšu pie sistēmas gadiem ilgi. ja viņa necieš un that's what it takes, kāpēc gan ne. uz to gan es, protams, neceru.
link14 comments|post comment

[Dec. 14th, 2017|09:28 am]

pajautaa

[zum]
https://www.congstar.de/

Kur tur ir emails? Lūdzu palīdziet BD
link3 comments|post comment

Jautājums cibas IT cilvēkiem [Dec. 13th, 2017|10:48 am]

pajautaa

[brood]
Tātad twittera statistika:

Your Tweets earned 1,027 impressions over the last 24 hours.
our Tweets earned 5.6K impressions over this 23 day period.

Tas ir maz, daudz, ļoti daudz vai kā?
link8 comments|post comment

kompja kurbulēšana [Dec. 13th, 2017|03:15 pm]

pajautaa

[zivs]
Kompis pasācis nestartēties ar pirmo piegājienu. Nu, tas notiek tā: nospiežu power, viss sāk griezties (kompī :D), hdd led pāris reizes pamirgo, un tālāk nekas nenotiek. Tad slēdzelēju power ārā, un ar 20 sek pauzi iekšā, līdz ventilatoru un disku skaņām pievienojas windows 7 bilde, un tālāk jau viss atkal ir zašibis. Kas varētu būt tam par vainu?
Kompim divi gadi un labi kopts, par ramiem, mobo, tā kā nav aizdomas.
link8 comments|post comment

Jumts [Dec. 13th, 2017|02:27 pm]

pajautaa

[ariadasprince]
Sveiki!


Ievācu informāciju, jo iepriekš neesmu saskārusies un vēlētos dzirdēt iz dzīves pieredzes utt.,

Pieder dzīvoklis daudzdzīvokļu ēkā, dzīvokli atrodas jumta stāvā, tad nu reizēm sanāk nedienas ar to. Pašlaik lietus laikā gadās notecējumi skursteņa vietā.
Sazinājos ar īpašnieci/apsaimniekotāju ( kurai pieder lielākā daļa citu dzīvokļu ēkā), kā šo situāciju risināsim.
Atbilde bija par to ,ka jāvāc nauda no visiem īpašniekiem kuriem pieder kāds no dzīvokļiem ēkā.

Bet rodas jautājums.
Vai apsaimniekotājs kā tāds, kuram katru mēnesi tiek maksāta summa kaut kādu daļu summas nenovirza iekrājumos ar ideju ( visādi negadijumi gadās), jo apsaimniekotājs arī ir tas kuram pieder lielākā daļa no atlikušajiem dzīvokļiem.

Kā arī sazinoties, pirms diviem gadiem bija jau paziņojums ( jāparaksta) par jumta maiņu papīrs un 1.stāva esošie īpašnieki atteicās, bet kā tur ir.
Vai jums attiecas uz visiem? Vai tikai tiem,kas dzīvo augšējos stāvos?
Izklausās kā izklausās, bet padomu vajag, jo pašlaik vienīgais ko dzirdēju bija - sarunas ar visiem īpašniekiem, atvērts konts un vāksim naudu, pavasarī mainīsim, bet līdz pavasarim taču lietus vēl nolīs 100x.

Paldies jau iepriekš!
Sāpe pirms svētkiem ar neredzamu horizontu, jau sapņos rādās murgi, ka jumts aizbrauc :D
link10 comments|post comment

Portugāļu - latviešu [Dec. 12th, 2017|05:04 pm]

pajautaa

[jimmy]
Vai kāds lūdzu varētu šo glīti iztulkot?

Quando te vi, amei-te fá muito antes, tornei a achar-te quando te encontrei.
Nasci pra ti antes de haver o mundo.
link3 comments|post comment

Donalds Daks [Dec. 12th, 2017|01:06 pm]
pajautaa
[malafemmina]
Vai šeit atrastos kāds Donalda Daka entuziasts?
Meklēju stāstu par maģisko smilšu pulksteni, ko Knaps Makdaks kā vecu un sagrabējušu atdod Donaldam un mazajiem pīlēniem, un tie dodas papildināt smiltis tajā. Man vajadzīgs (latviski) pulksteņa nosaukums, vieta (oāze), uz kuru viņi dodas pēc smiltīm, un moto, kas iegravēts pulksteņa pamatnē (kaut kas tāds "līdz pienāks īstais laiks, pulksteņa īpašnieks kļūs arvien bagātāks", tikai rīmītē).
Uh, kā ceru uz tevi, Ciba!
link5 comments|post comment

lētākais un labākais zaļais koriandrs Rīgā šoziem [Dec. 10th, 2017|08:25 pm]

pajautaa

[santa_be]
Kur?
Rimī veikala plastmasā pārpakotais divstiebriņš nav risinājums tādiem koriandra mīļiem kā es.
Vai tiešām jātaisa marihuānas audzētāja cienīga instalācija un jāaudzē savs skapī?
link7 comments|post comment

[Dec. 10th, 2017|08:16 pm]

pajautaa

[teja]
Jautājums tiem, kam ir pieredze ar Western Union: vai es varu izńemt naudu citā valstī, nekā to ir norādījis sūtītājs?
link6 comments|post comment

[Dec. 9th, 2017|09:23 pm]

uzzinu_pedejais

[helvetica]
Bavārijas Padomju Republika.
BAVĀRIJAS, Karl!
link5 comments|post comment

[Dec. 9th, 2017|04:25 pm]

saccharomyces
fuck.

manam kaķītim ir absolūti drausmīgas analīzes, būtībā, viņai esot kind of atteikušās nieres, un viņa ir tagad un tūliņ jāliek pie sistēmas, un man ir tagad jābrauc uzstāties koncertā IM ballē, sasodīts. M. aiznesa kaķīti uz klīniku, es paliku mājās slaucīt asaras un skriet uz autobusu uz Imantu. nu nafig, nu. viss ir huiņa.
link9 comments|post comment

Teātris ģimenei [Dec. 9th, 2017|09:58 am]
pajautaa
[spuldziite]
Mīļie cibiņi,

Vēlos ģimenei (vecākiem ap piecdesmit, bērni tīneidžeri) uz svētkiem kultūru dāvināt. Variet man ieteikt kādu aktuālu teātra izrādi?

Paldies!
link2 comments|post comment

Taro [Dec. 7th, 2017|10:59 am]

pajautaa

[love_hacker]
Labadiena Cibiņam!


Varbūt Tev ir gadījies savā dzīves ceļā satikt kādu tiešām jaudīgu Taro kāršu pārzinātāju / lasītāju?
>
cute_dogzz@hushmail.com


Paldies
link9 comments|post comment

[Dec. 7th, 2017|02:44 am]

pajautaa

[pelnufeja]
Sveiki!

Kas varētu būt par iemeslu tam, ka vienu dienu ielogojoties windows 10 man pēkšņi vairs neprasa paroli, un es varu vienkārši nospiest sign in? Neko neesmu iestatījumos mainījusi. T.i. nupat uzliku paroli atpakaļ, bet tomēr jocīgi.
link5 comments|post comment

[Dec. 6th, 2017|01:40 pm]

saccharomyces
y
link2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]