friends [entries|archive|friends|userinfo]
gribēju jaunu/gribēju aunu, gribēju juaņu, Juhanu

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

metāla vs koka ārdurvis [Jun. 28th, 2017|04:55 pm]

pajautaa

[zvaigznjustari]
Kas mūsdienās drošāk, prātīgāk un tālredzīgāk?
link2 comments|post comment

we are all just human beings [Jun. 28th, 2017|12:16 pm]

saccharomyces
biju sajūsmā, atrodot šo video, jo tas apstiprina manu pārliecību, ka sarunāties ir vērts. ja jau pat Westboro baznīcas dibinātāja mazmeita var atkāpties no radikālajiem, neiecietīgajiem uzskatiem, tad ar laiku un cilvēku apņēmību noteikti ir iespējams samazināt seksisma, LGBTQ+ diskriminācijas, dažādu etnisko un reliģisko grupu konfliktu izplatību.

šis!
link5 comments|post comment

dziesmiņa dziedama sev pašam [Jun. 28th, 2017|11:25 am]

saccharomyces
and if it takes forever
linkpost comment

Krūžu apdruka [Jun. 27th, 2017|06:20 pm]

pajautaa

[reportiere]
Kur esat pasūtījuši [lētu] krūžu apdruku vairumā?
Meklējam variantu zem 5 eur/gab 50 krūzēm.
Ideja - kāzu viesu galda/vārdu kartes - ar kāzu logo, viesa vārdu un amatu.
linkpost comment

Kinožurnāls "Padomju Latvija" Nr. 6, 1962 [Jun. 27th, 2017|05:17 pm]

uzzinu_pedejais

[helvetica]
Ir bijusi aviolīnija Rīga-Rēzekne.
link3 comments|post comment

[Jun. 27th, 2017|04:30 pm]

saccharomyces
[Tags|]

[L]et me reiterate that we are not here simply to experience pain-free living — to be comfortable, happy, or fulfilled all the time. The reality is that painful feelings accompany problem solving, and the process of becoming increasingly conscious is, like life in general, difficult. But it has many benefits, the greatest of which is that we will become more effective in life. We will be aware of a broader array of choices in responding to different situations and the daily dilemmas of life. We will be more aware of the games people play, thus less willing to be manipulated by others into doing things we deem to be against our best interests. We will be in a better position to determine for ourselves what to think and believe, rather than simply fall prey to the dictates of mass media or family and peer influences.

Unfortunately, pain is an inevitable side effect of consciousness. We will also become more aware of the needs, burdens, and sorrows of ourselves and others. We will become more aware of the realities of our mortality and the aging process working in every cell of our bodies. We will become conscious of our own sins and imperfections and, inevitably, more aware of the sins and evils of society. The choice of whether or not to think deeply is, therefore, the choice of whether or not to accept that pain is associated with consciousness.

(..)

I wrote that "life is difficult because the process of confronting and solving problems is a painful one." But when I say that life is difficult, I'm not suggesting that it is never easy or rewarding. To say that life is difficult without qualifying the statement would be to subscribe to the idea that "life is difficult and then we die." It is a simplistic and nihilistic notion. It discounts all beauty, goodness, opportunities for spiritual growth, serenity, and other wonderful aspects of living. Indeed, one of the mysterious and paradoxical realities is that in addition to the pain that life brings, living can be accompanied by an unfathomed joy once we get past the pain.

(..)

Thus, to seek the truth involves an integration of things that seem to be separate and look like opposites when, in reality, they are intertwined and related in some ways. Reality itself is paradoxical, in that while many things in and about life seem simple on the surface, they are often complex — although not always complicated. There is a difference, just as clear as the difference between simplism and simplicity. There is, in fact, a great simplicity to wholeness.

//M. Scott Peck, 1997, The Road Less Travelled And Beyond
link10 comments|post comment

Domēns [Jun. 27th, 2017|03:23 pm]

pajautaa

[osinsh]
Nu tā. Pieder man domēns, ļoti kruts un latvisks un yada-yada. Trīs gadus atpakaļ piereģistrēju, palietoju un tad vienkārši uzliku redirektu.

Tagad iepriekšējie īpašenieki atmodušies, ka vajag domēnu.

Cik prasīt?! /Koka Ola nav, bet zināms i vārds, i termins/.
link14 comments|post comment

Sakarīgs interneta provaideris Dārzciemā? [Jun. 27th, 2017|12:51 pm]

pajautaa

[begemots]
Sveiki.

Vai ir laba pieredze ar kādu -- vēlams, kas nodrošinātu vismaz 100Mbit pa vadiem?

Lattelecom atšuva -- vajagot vismaz 8 mājas, kas gribētu, tad tikai viņi padomās, vai likt kaut ko.

LMT 4G nav pietiekami ātrs/stabils konkrētajā lokācijā.
link9 comments|post comment

Sejas kosmētika Drogās [Jun. 27th, 2017|08:21 am]

pajautaa

[ninona]
Labrīt, cibiņi!
Interesē, kādu ražojumu sejas kopšanas kosmētika (krēmi, pieniņi utt. nevis dekoratīvie līdzekļi) pieejama Drogās.
Zinu, ka ir L'Oreal, Nivea. Kas vēl no tādiem normālajiem?

Interesē tieši Drogās un neinteresē visādi krievu un ukraiņu "babuškini sekreti".
Paldies!
link26 comments|post comment

[Jun. 26th, 2017|12:57 pm]

saccharomyces
[Tags|]

šonakt sapnī cīnījos ar gigantiskiem lauvām un pūķiem, kuri spļāva uguni vai pūta ledu, man bija tikai saspraude, ar kuru varēja šaut tādas mazas uguns bultas, nu, drīzāk degošus zobu bakstāmos, un tiem briesmoņiem bija arī grūti trāpīt, jo viņi kustējās ātri, bet es tēmēju lēni

es redzēju citus, daudz labāk kaujai sagatavotus cilvēkus ar bruņām un šķēpiem, bet viņi metās bēgt un pameta mani šai cīņā vienu

es diezgan ātri sapratu, ka slēpties gan nav vērts, jo nezvēri mani var saost; pēdējais, ko atceros - metos izmisīgā tuvcīņā, mēģinot sadurt liesmojošu lauvu acīs ar savu saspraudi, bez lielas cerības, ka kaut kas izdosies, saodu, kā deg mani mati
link1 comment|post comment

[Jun. 26th, 2017|11:06 am]

lmr
[music |Down in Mexico - The Coasters]

jāņu rītā peldšortos ar vienu airi airējos uz kaut kāda liela plastmasas dēļa apkārt saliņai dīķa vidū. biju tikko iznācis no pirts, es kūpēju, un migla cēlās, un debesīs viena zvaigzne, un ūdensrozes pinās kāju pirkstos. bija skaisti.

līgo vakarā šķirstīju grāmatu par zīdītājiem, lasīju viņu vairošanās paradumus. ezīšu mātītes sabož adatas un pukšķina, kamēr tēviņi uzcītīgi skrien viņām apkārt pat stundām ilgi. un zaķu tēviņi boksējas un svilpj, un visi vienlaicīgi pēc dienas garuma saprot, ka laiks vairoties. atnāca rebeka un sāka visiem izzīlēt viņu zīdītājus. viņa zīlē ar visu, kas pa rokai. skolā mākslas grāmatās izzīlē mums dienas attēlus. šķir no sākuma līdz beigām, un kādam jāsaka stop, un kas atšķīries, tāda viņam būs diena. rebeka katram izzīlēja, bet es izkonspektēju zīdītāju aprakstus. rebeka ir pogainais ronis, bet es esmu parastais cūkdelfīns. ietilpu pat cūkdelfīnu garuma un svara kategorijā, un viss pārējais arī sakrita. cūkdelfīni esot vientuļnieki, uzturoties seklos ūdeņos, bet esot reģistrēti arī gadījumi, kad tie sastapti dziļos ūdeņos, haha. zīmējumā tas bija tāds liels, skumīgs, bet ar mazu smaidiņu mazajā sejiņā.

bet kopumā es jūtos kā tāds zars, kas ieķēries jautrības zobratos un visu čakarē. es jūtos kā apgrūtinājums. es attopos kaut kādos stūros, atstatus no visiem, palicis kaut kur viens pats, pēdējais. un pats jau es tajos stūros ielienu, pats nostājos atstatus. es ar savu klātbūtni, apkārt lūrošajām acīm un nerunāšanu. kam tāds vajadzīgs? es esmu kā tāda novērošanas kamera. un es varu būt arī jautrs, bet es ļoti ātri izlādējos un pārvēršos par bezveidīgu, klusu un mazliet sadrūmušu miesas čupu, kas gulšņā apkārt, kamēr visi čalo un dejo.

dažkārt attopos tādās kā mazās pasaulēs. sēdēju pirtiņā viens uz lieveņa, apkārt melna tumsa. es redzēju tikai to, ko izgaismoja pirtiņas gaisma, un mazliet egļu galotņu izrobotu horizontu. zāle, ozols, lapas, galds, naktstauriņi, un es atkal kūpošs. un viss, nekā cita nebija, nekas cits man tobrīd, sēžot tieši tur, kur sēdēju, vairs neeksistēja, laiks arī nē. visā pasaulē tikai šī viena gaismas pirtiņa tumsā. ja aizietu aiz horizonta eglēm, tur atkal būtu tā pati pirtiņa.

bet tas tā notiek tikai laukos. pilsētās vienmēr ir svešinieki kā tādi atgādinājumi par lielo pasauli, kas turpinās arī ārpus tobrīd redzamā robežām.
linkpost comment

[Jun. 25th, 2017|02:54 pm]

pajautaa

[slepkava]
Kreicbergs vispār latviešu valodā ir lasāms?
link7 comments|post comment

lieks akordeons [Jun. 25th, 2017|11:36 am]

pajautaa

[grizzly_bear]
Vai kādam mājās ir vecs, nevajadzīgs akordeons, ko varētu atdot? Var neskanēt kārtīgi vai arī neskanēt pavisam. Diezgan steidzami meklēju.
linkpost comment

[Jun. 22nd, 2017|04:42 pm]

pajautaa

[lavendera]
Vai puķuzirnīši ir labi vainagā? Kuras puķes nav vērts pīt kronī, jo ātri sapļek?
linkpost comment

[Jun. 22nd, 2017|11:22 am]

lmr
es gribu būt priecīgs, jautrs un dzirkstošs kā šampanietis, es gribu šauties dzīvē kā ārā sprāgstošais korķis, es gribu putot pāri glāžu malām, bet es esmu kaut kāds ar zemi aplipis, acains kartupelis.
kā lai kartupelis kļūst par šampanieti?
link7 comments|post comment

Autortiesību kolektīvā pārvaldījuma likums [Jun. 21st, 2017|10:00 pm]

pajautaa

[presiite]
Vai kāds ir pētījis jauno autortiesību kolektīvā pārvaldījuma likumu? Manas zināšanas šajā jomā ir pārāk šķidras, lai es saprastu, vai tas kādā veidā maina noteikumus par darbu publisku izpildījumu komerciālos nolūkos, ja tā autors nav noslēdzis līgumu ar "kolektīvo pārvaldītāju" akka/laa vai citu organizāciju, kuru tie pārstāv.
link3 comments|post comment

[Jun. 21st, 2017|03:10 pm]

ariadasprince
Un šodien man ārsts pateica, ka nākošo 3-4 nedēļu laikā es drīkstu pakāpeniski sākt sēdēt, un vispār atgūt šo funkciju - sēdēt.
Vēl skatos aizdomīgi un tā sēdēšana būtu jānosvin apsēžoties.


p.s. iešu šodien pakaļ savam kreklam - bez cīņas nav uzvaras.
link3 comments|post comment

[Jun. 21st, 2017|10:06 am]

pajautaa

[sickboy]
Vai geji ir sievišķīgāki par sievišķīgākajiem vīriešiem, kas nav geji?
link17 comments|post comment

[Jun. 21st, 2017|02:06 am]

lmr
un pagājušajā piektdienā man pavisam noteikti bija jāpiedzeras un jāsapīpējas tā, ka dejojot jāsaplēš vīna glāze, jāizgāž kafijas krūze un uz grīdas jānogāž un jāsaplēš arī pie sienas pieliktais pulkstenis. vienkārši bāc. kamēr pudele nav tukša, tikmēr man nav miera. varētu manī vienkārši ar piltuvi visu iegāzt iekšā uzreiz, lai viss cauri, lai es atplīstu, citādi es nespēju rimties sevī gāzt un gāzt iekšā visu, kas uz galda. kā es sev dažkārt riebjos! pēc tam es pamostos ar atmiņas zudumiem. un slikti jau man arī nav, kas ir vissliktākais.
linkpost comment

[Jun. 21st, 2017|01:13 am]

lmr
un tik smieklīgs šodien vējš. viss kratās, tikai ēkas, priekšmeti un cilvēku ķermeņi mierīgi, bet mati visiem plīvo, koki ārdās, smiltis pūšas sejā, miskastes maisi lido, bikses dažiem vējā vibrē tik smieklīgi, citiem piepūšas kā buras, daži slēpjas aizvējā. braucu autobusā smaidīgs.
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]