friends [entries|archive|friends|userinfo]
gribēju jaunu/gribēju aunu, gribēju juaņu, Juhanu

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

latviešu dzejoļi bērniem [Jan. 19th, 2017|05:12 pm]

pajautaa

[gary_crant]
kurš mūsdienās latviski raksta vislabāko bērniem domāto dzeju? jūsuprāt labāko
link6 comments|post comment

[Jan. 19th, 2017|03:06 pm]

saccharomyces
[14:46:11] raiņa iedomu draudzene: HI
Man nav citu veidu, kā sazināties ar Jums tikai, lai nosūtītu jums šo e-pastu. Es esmu izmisumā un maniem sirds asiņo, kad es veicu ziņa, ka es ceru, ka būs jūsu uzmanību. Es esmu sazinoties ar jums šodien, jo taisnība, ka mēs nezinām, ko tas dara žests no manas puses. Mans vārds irMrs Van Tongerloo Chantal dzimis 12 MARS 1964 līdz LIERNAIS Beļģijā, bet kādu iemeslu dēļ, es varētu būt avantūrists, meklējot whatever.Iemesls, kas vada mani pie jums ir šāds: es iet caur savu kanālu, lai labdarības savā departamentā.
Tā ir dāvana kaut un tas sasniedz summu (€375,000). Ģimenes statuss ir tāds, ka man nav tiesības un vēl mazāk bērniem, uz kuriem es varētu iet šo mantojumu, un es tagad cieš no ļaundabīga smadzeņu audzēja es esmu nolemti drošai nāvei.
Tas ir iemesls, kāpēc es gribētu laipni un lai palīdzētu nabadzīgajām bērniem dot jums teica mantojums veikt šo labdarību.
Ja jūs piekrītat, es vēlētos, lai būtu šāda informācija:
"Jūsu pilns vārds,
"Jūsu kontakti,
"Mobilā telefona numuru un faksa ja iespējams.
Es lūdzu jūs, lai dotu ausi ​​uz manu priekšlikumu, jo es paļaujos uz savu nemateriālās un arī pareizu izmantošanu šiem līdzekļiem par šo darbu.
Fraternally,
Madame Chantal Van Tongerloo

[14:52:48] Krišjānis: izskatās, ka audzējs jau ir sasniedzis krietnus izmērus
link6 comments|post comment

[Jan. 19th, 2017|01:50 pm]

saccharomyces
[Tags|]

šonakt sapnī kopā ar vairākiem cilvēkiem, kas laikam bija mani draugi (bet neatgādināja nevienu no īstenības), izlasot no kaut kur atrastas grāmatas īpašu burvestību, nonācām ēnu pasaulē, viss bija tādas kā naftas vai darvas klāts un pustumšs, kā apmācies, un šai pasaulē mūs sagaidīja mūsu pašu ļaunie dubultnieki, kas vēlējās mums nodarīt pāri un neļaut atgriezties realitātē. realitātē atgriezties varēja, iesēžoties tualetes podā, un noskalojot sevi lejā kanalizācijā. pa to bija jāplūst salīdzinoši ilgu laiku, apkārt spīdēja zilgana gaisma un pretī triecās burbuļi, un skanēja klusināta zvaniņu mūzika. taču ļaunie dubultnieki mēģināja mūs atturēt no aizskalošanās, tāpēc mēs viņus iegrūdām tumšā lifta šahtā, kur tie gāja bojā, un varējām laimīgi sākt atgriezties. taču mums bija jādodas atpakaļ uz ēnu valstību, jo no tās nebija veiksmīgi varējusi izkļūt pēdējā no mūsu grupas meitenēm. šoreiz mūs tur sagaidīja politiķi - uzreiz nospriedām, ka, tātad, mūsu grāmata nav vienīgā ieeja ēnu pasaulē, un viņi arī ir tajā nonākuši, tikai citā vietā, un tādējādi radījuši savus ļaunos dubultniekus. ļoti spilgti atceros, ka tur konkrēti bija izspūrusi ināra mūrniece laškrāsas kostīmiņā, kas nikni skrēja mums pretī. es biju vistalāk iegājusi ēnu pasaules telpās, un mani biedri tikmēr jau bija pazudušo meiteni atraduši un gandrīz nonākuši tualetes podā. es izlēmu aizturēt naidīgos politiķus, tādējādi dodot saviem draugiem laiku atgriezties realitātē, bet, iespējams, upurējot sevi. turējos pretī politiķu gūzmai, un ar acs kaktiņu redzēju, kā tualetes podā tiek noskalota meitene, tad pa vienam abi pārējie glābšanas misijā ar mani nākušie biedri aizskalojas apkārt uz īsto pasauli. beigās tomēr izrāvos, iesēdos podā, nospiedu pogu, un caur ūdens šļakatām noskatījos uz to, kā ļaunie politiķi skrien un cenšas mani noķert, un tad jau redzēju vairs tikai zilo gaismu, burbuļus, drīz pamodos.
linkpost comment

vajag telpu [Jan. 19th, 2017|11:36 am]
pajautaa
[adelise]
Sveiki,
zolīdam pasākumam ir nepieciešama telpa tik lielos izmēros, lai tur satilptu 200 - 250 cilvēki. Iepriekšējos gados ir izīrētas šādas telpas - Spīķeri, LNO mazā zāle, LU jaunā ēka.
Pie variantiem šogad ir Rīgas Birža, Rīgas Mākslas telpa, Koka Rīga, Dizaina fabrika. BET - vai ir vēl kādas idejas?

Paldies!
link9 comments|post comment

[Jan. 19th, 2017|10:35 am]

pajautaa

[yeux_glauques]
kāds kaut kur rīgā ir redzējis nopērkamu economist "the world in 2017"?

link3 comments|post comment

Apģērbi 38/40/42 izmērā, soma, kurpes, zābaki [Jan. 18th, 2017|11:32 pm]
pa_leeto
[malafemmina]
http://foto3.inbox.lv/viapore/Parduotuve

Dodiet ziņu komentāros vai viapore pie inbox.
Darba laikā var saņemt pie un ap Latvenergo, vakaros pie Salu tilta centra pusē, un var mēģināt sarunāt arī citur.
linkpost comment

[Jan. 18th, 2017|08:11 pm]

pa_leeto

[scaramouche]
Pats vīlos, bet pieņemu, ka gados jaunākiem cilvēkiem varētu patikt.

7 grāmatas. The Mortal Instruments visas sešas un Lady Midnight no tā paša juniversa.

Pirmās trīs ir vienreiz izlasītas (almost new), ceturtā ir atvērta (practically new), un pārējās ir neaiztiktas.

Viens litrs džimbima tiks pieņemts kā kompensācija par visām septiņām kopā. Interesantiem atstāt savu kontakttālruni - apzvanīšu pieteikšanās kārtībā. Komentārus drīkst dzēst, tāpat saņemšu.
linkpost comment

[Jan. 18th, 2017|07:50 pm]

baby_amfik
šodien tik ilgi runājos ar lj user malvine_truse, ka izdomāju, ka baby_amfik jāpaliek cibā
linkpost comment

ko es dzīvē noteikti negribētu [Jan. 18th, 2017|07:02 pm]

saccharomyces
izlasīju ne īpaši nopietnu rakstiņu par heteroseksuālas sievietes un homoseksuāla vīrieša laulību asv, kur visa cita starpā sieva neļauj viņam kniebties ar vīriešiem, un pati arī ne ar vienu neguļ. beigās autors to noformulējis visai radoši, bet šķiet, ka tā vispār ir, šis citāts varētu aprakstīt daudzu cilvēku romantiskās attiecības:

"In a way, Matt and J's relationship is the perfect love story for the modern era. No one's a good guy, no one's a bad guy, everyone's kind of bummed out, and the best-case scenario involves quietly holding onto pain with one hand while masturbating furiously with the other."

lūk, šis ir tas drauds, kuru es saskatu, cilvēkiem neesot godīgiem vienam pret otru, nenokomunicējot savas jūtas, vēlmes un vajadzības. a completely "meh" kind of a relationship.
link5 comments|post comment

Cepelīni [Jan. 18th, 2017|06:38 pm]

pajautaa

[mola]
Kur Rīgā var paēst garšīgus cepelīnus? Mājās un pie vecmammas neskaitās, interesē tieši kafejnīcas, restorāni. Ļoti gribās!
link1 comment|post comment

Sennheiser austiņu remonts [Jan. 18th, 2017|03:52 pm]

pajautaa

[pichshsh]
Hei. Man ir šādas Sennheiser austiņas, kurām saplīsis vads pie jacka. Remontā man teica, ka varot nomainīt tikai uz lielu zeltītu metāla spraudni, turklāt tikai ar diviem kanāliem (kas nozīmē, ka nestrādātu pults vadā). Vai ir kāds specializēts remonts, kas var nomainīt pret mazāka izmēra jacku ar visiem trim kanāliem, saglabājot pilnu funkcionalitāti?
link14 comments|post comment

[Jan. 18th, 2017|02:43 pm]
n_komentari
[yannel]
un kāda ir sajūta, tīrot zobus ar visām zobu birstēm pēc kartas, kas trauciņā? un kāda sajūta ir tam, kurš ierauga, ka pa nakti palikušais viesis ir apzelējis itin visas, pilnīgi visas zobubirstes - gan tā, kurš uzaicināja palikt pa nakti, gan tā cilvēka ģimenes locekļu, gan brāļa draudzenes, kas tur nedzīvo, bet bieži paliek pa nakti, un viņai tur ir sava zobubirste, omītes un citu radu, kas bieži viesojas un kam tur ir savas zobubirstes - visas, itin visas zobubirstes ir apzelētas, un jāmet ārā.
link2 comments|post comment

[Jan. 17th, 2017|05:57 pm]

pajautaa

[sirena]
Hallo, Ciba! Iesakiet, lūdzu, kādu lielisku veļasmašīnu remonta meistaru! Paldies!
link2 comments|post comment

[Jan. 17th, 2017|04:32 pm]

pajautaa

[antijahve]
Čau kur varētu nopirkt nedēļas laikā 40/50 USB zibatmiņas pa max 2 eur gabalā? kapacitāte diezgan nesvarīga, vajag ietilpināt tikai 20 MB
link2 comments|post comment

[Jan. 17th, 2017|01:45 pm]

uzzinu_pedejais

[hotai]
pēc Bītlu izjukšanas Lenons, Ringo, Harisons, Bilijs Prestons un Klauss Voormanns plānoja izveidot grupu The Ladders. bet neizveidoja.
linkpost comment

love-lark [Jan. 17th, 2017|06:49 am]

saccharomyces
es vienmēr uz visu iespējamo esmu cēlusies pēdējā brīdī un nekad neesmu sapratusi visādas tur "rīta rutīnas". man vienmēr ir licies, ka mošanās gandrīz ikreiz ir neliela trauma. bet tagad es laikam nedaudz sāku saprast savā veidā, un, lai kā man joprojām nepatiku visādas pamošanās un celšanās sajūtas, es ceļos labprātīgi. because i have something to look forward to every morning.
linkpost comment

keychain password [Jan. 16th, 2017|11:47 am]

pajautaa

[sarkanvilks]
Krusmāte neatcerās paroli gmailam.
10tais windowz explorers psw atcerās, tik es neprotu nolasīt.
Ir zināms kur var atrast "keychain" uz 10 windowa?
link3 comments|post comment

našķi [Jan. 15th, 2017|10:44 pm]

saccharomyces
[info]saldumi iedvesmota beidzot pieķēros uztaisīt granola bars, tas ir, auzu pārslu batoniņus. biju apsolījusi sniegt atgriezenisko saiti par visu pasākumu.

nu tad lūk -
gaviles un fanfaras, [info]saldumi, tas patiešām ir supervienkārši! es uztaisīju vairākus veidus (nevienā neizmantojot dateles, kas parasti ir standarta kopā saturošā lieta, bet vajadzēja bez, ja Tev šī sastāvdaļa nederēs, jo negaršo). reāli, viss, ko vajag, ir auzu pārslas, kaut kādi žāvēti augļi vai ogas (man vienā ir pīlādži, vienā kaltēti āboli, vienā rozīnes un žāvētas dzērvenes), kaut kādas sēkliņas vai ko nu kraukšķīgu gribas (es vienā iemetu kaņepju sēklas, vienā mazliet sasmalcinātu lazdu riekstu, un mandeles), un kaut kādu lipīgu saldu lietu, ja neliek dateles, var medu vai kādu saldo sīrupu (es gan liku vienkārši cukura sīrupu, jo tas bija tas, kas man skapītī bija :D). man, protams, vajadzēja daļu arī noglazēt, uzlēju daļai izkausētu melno šokolādi, daļai - pašizdomātu vegānisku "jogurta" glazūru, kurai gan nesanāca laba tekstūra, bet garšo jauki. tā ka - varam taisīt kādu granola bars darbnīcu, kad būsi atpakaļ! (:

granolabars
link4 comments|post comment

[Jan. 15th, 2017|07:56 pm]

ariadasprince
Es zinu kur es pašlaik sēžu autobusā, kas steidzas tikai uz priekšu.
Tā pozīcija, kad neskaties ne uz aizmuguri, ne uz priekšu. Bet esi pa vidu un tikai pats galvu grozot vari noteikt virzienu kuram sekot.
Nākošreiz ir jāpārsēžas vietā kura ir virzienā tikai uz priekšu.
Un avārijas izejas nav, tikai reizēm var paskatīties uz augšu un savās rokās iedomāties to sarkano āmuriņu,kas grib izlauzties.
linkpost comment

[Jan. 15th, 2017|04:56 pm]

paardod

[klaudlet]
Ir viena biļete balkonā 3.rindā pa vidu uz Jose Gonzalez Viļņā 2.februārī.
Ja ir interese, dod ziņu uz patti_smith@inbox.lv
link1 comment|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]