Cette fois, c'est moi

Draugi

23.9.19 16:37 - [info]rkktzd

vispār nebiju pamanījis cik NIN - Fragile ir izcils ieraksts. Varēja būt īsāks, bet auss Reznoram gan kā skalpelis

23.9.19 11:11 - [info]inese_tk - septembris

rudens ekvionkcija atnāca ar aukstu nakti, ar nosalušām puķēm un zobainu sauli.
nu pāris mēnešus tumsa rīs gaismu bez nekāda sāta. badīgi un aizgūtnēm. bez apstājas un ledainas siekalu šļakatas šķiežot.

22.9.19 01:12 - [info]inese_tk - septembris

pa virtuvi vienā mierā, lēni un laiski pastaigājas pele. es skumji skatos un nezinu, ko darīt. es negribu, lai viņas te savairojas un visu sagrauž. es negribu slazdus, jo negribu ņemties ar līķiem un es negribu indi, jo nepatīk indes un negribu ņemties ar mumificētiem līķiem. man ļoti, ļoti, ļoti gribas kaķi, bet aukstajā gadalaikā mēdzot būt prom no mājām 3+ dienas tas nav variants, pat, ja es viņam iekārtošu midziņu šķūnī un atstāšu tur ēdienu, jo atnāks visi miljons apkārtnes kaķi un viņu noēdīs. pieliekamo jau pieslacīju ar piparmētru ēterisko eļļu, jo izlasīju, ka pelēm nepatīkot, bet citām darbībām man nav enerģijas. karoč es te sēžu, skatos kā viņa pastaigājas, jūtos bēdīgi un tā, ka ļoti, ļoti, ļoti negribas neko risināt, bet ļoti, ļoti, ļoti arī negribas, lai viņa te visko sagrauž.
gribas, lai atnāk kāds pieaugušais un visu nokārto, turklāt vilks paēdis, kaza dzīva stilā. enīvan?

21.9.19 11:55 - [info]restart rakstīja iekš [info]pajautaa - Foto tags

Vai variet ieteikt attēlu apstrādes programmu, kurā ir ērti piešķirt iezīmes (tags)? Picasa kaut kas ir, bet par labu un ērtu to risinājumu grūti nosaukt. Iezīmju skaits, ar kuru man jāstrādā, ir vairāki simti.
Tags:

20.9.19 10:37 - [info]inese_tk - septembris

es te kādu mēnesi praktizēju intermittent fastingu. to klasisko 16:8 variantu, lai gan pārsvarā sanāk fastinga daļu pastiept par 1-2h garāku. ļoti patīk. ļauj citādāk paskatīties uz savām attiecībām ar ēdienu. fiziski arī patīkami - galva skaidrāka + uzlabojies miegs un miega ritms.
Tags: ,

19.9.19 19:00 - [info]termostats rakstīja iekš [info]pajautaa

Kuram cibiņam bija visai maz ierakstu (vismaz nedraugiem redzamu) un vienā no tiem bija gifs, kur divi sīkie dzer aliņus, fonā mirgo bākuginis un blakus ir paskaidrojošs teksts "eu bļa, musari brauc"? Vajag ASAP. Paldies!

19.9.19 11:11 - [info]inese_tk - Septembris

Jelgava 94 ir okej. Man vienīgi tā ne visai tas pieaugušā Joņeva tēls. Nē nu nekas jau tāds ļoti briesmīgs, bet varbūt par daudz? Ai, es nezinu.
Tags:

18.9.19 23:44 - [info]rkktzd

Man patika Jelgava94. Muzona vietas es būtu salicis citādāk (kā tas sākumā bija iecerēts), bet kopējais rezultāts, man liekas ļoti foršs

18.9.19 18:28 - [info]zivs rakstīja iekš [info]pajautaa - braukšanas instruktors

Vai kāds padalītos ar sakarīga braukšanas instruktora kontaktiem?
Vajag sarunāt neformālu braukšanas izmēģinājumu.
Paldies!

18.9.19 11:57 - [info]khosmos rakstīja iekš [info]darbs

Labdien!

Meklēju veidu kā piepelnīties. Varu piedāvāt angļu - latviešu, latviešu - angļu tulkojumus (neņemt vērā tekstu par kratomu - to es rakstīju naktī no telefona). Esmu tulkojusi, piemēram, "Elektropunkta" pakalpojumu katalogu/cenrādi. No SDI piedāvātajiem seriāliem man patika "Science of Stupid" (fizikas likumi). Starp citu, protu arī uzlabot atzīmes vidusskolas līmeņa fizikā, izpildot tieši Tavus mājasdarbus! Principā protu gandrīz jebko, dzīves pieredze man ir milzīgi zvērīga.
Ko es nepanesu? Kliegšanu, vardarbību, nevajadzīgu troksni, ņirgāšanos, ievārījuma liešanu krosenēs un tamlīdzīgi. Atrodos Koknesē, tāpēc piedāvājumam (ja nav runa par darbu no mājām) jābūt nopietnam, piemēram, ja grasies maksāt 10 eiro par zeķu šķirošanu pa pāriem, tev jāzina, ka brauciena izmaksas vien jau būs sākot no 10 eiro, tātad diez vai piekritīšu.

17.9.19 10:18 - [info]begemots rakstīja iekš [info]pajautaa - Gāzes meistars

Vai kādam gadījumā nav kāds sakarīgs gāzes apkures katlu meistars, ko varētu ieteikt?

Pirms sezonas vajag profilaksi + jau zināms, ka vajadzētu šo to nomainīt.
Powered by Sviesta Ciba