Cette fois, c'est moi

Draugi
 

7.12.19 19:42 - [info]malafemmina rakstīja iekš [info]pajautaa - Concierge latviski

Vai ir kāds labs latvisks vārds tam izdarīgajam ziķerim augstas klases viesnīcā? Tam, kas filmās viesiem vienmēr nodod atstātās vēstules, izsauc takšus, risina problēmas ar mīļākajām, sievām par to neminot ne vārda...

7.12.19 13:05 - [info]requiem rakstīja iekš [info]pajautaa - ebreju vēsture

Sveiki, šķiet noderētu kāda zinošāka cilvēka palīdzība:

1) Kur varētu atrast dokumentus par ebreju vēsturi Latvijā, konrēti par 19. un 20.gs. kreisajām kustībām. (bundisti, cionisti, partizānu grupas). Protams, Valsts arhīvs, bet mazliet kondensētāka informācija varbūt ir muzejā "Ebreji Latvijā"/ citur?

2) Kurš no vēsturniekiem LV ir zinošs tieši šajos jautājumos?

3) Vai kāds ko zina par mūsdienu ebreju kopienām LV, piem., kopienas centrs Rīgā "Shalom", u.c.?

Varbūt ir cilvēki, kas vairāk varētu par to visu pastāstīt? (piem.muzeju darbinieki, bet arī ārpus, tādi, kas ieinteresēti šajā kultūrā?)

7.12.19 13:52 - [info]inese_tk - decembris

pirms pāris dienām bija daudz smukāk )

4.12.19 17:05 - [info]kants rakstīja iekš [info]pajautaa - trumulim par vairlesu

vai bezvadu apraide (kompis - rūteris) mājas lietotāju līmenī pēdējos 7 gados ir progresējusi? piem, tagad ir labākas WiFi kartes? gribu atbrīvot stacionāro kompi no vada.

1.12.19 21:57 - [info]santech rakstīja iekš [info]pa_leeto - kaķu drauga starta komplekts

Piedāvāju iegūt savā īpašumā komplektu, kas sastāv no:
Kakumāja. Lietota +/- gadu. Stāvoklis redzams bildēs. Kas nav redzams - ja ļoti sparīgi virina durvis, tad tās mēdz izkrist. Bet ja kaķītis mierīgs, tad viss ir kārtībā.
Kakusmiltis. Cementējošās. Iesākts maiss. Laikam +/-8 litri, kā var redzēt uz iepakojuma.
Kaķu pārnēsājamā mājiņa. Lietota, bet funkciju pilda.
Nagu asināmais dēlis. Lietots, bet ja lops nav izlepis, moš būs ok.
Sausā paika kastrētām kaķenēm. Komplektā mērtrauciņš pēc vecuma. Nezinu neko par derīguma termiņu. Vāaarbūt varēs tikt arī pie slapjās paikas. Bet arī jāpaskatās termiņš. Kaut kāda paciņa un bundžiņa mētājas ledskapī gandrīz gadu jau. Varbūt arī barojamos traukus varēs iedot kaut kādus.

Šo komplektu mainu pret pudeli portvīna (nevis vīna, nevis agdama)

Lokācija - Rīgas centrs. Briāna ielas gals vairāk. Piegādes diemžēl nebūs.

bildes )

1.12.19 13:29 - [info]ecna rakstīja iekš [info]pajautaa - Ko redzēt, kur iedzert VIĻŅĀ?

Trīs dienas Viļņā, decembra sākums.

Ko apskatīt? Kur iedzert? Kur paēst?

Līdz šim Viļņā būts vien autobuss-koncertvieta-autobuss.

Patīk gan vazāties apkārt, gan kādu mākslu aplūkot, gan alu pagrīdes krogā iedzert.

28.11.19 14:29 - [info]inese_tk - novembris

atvēru putniņu restorānu. likās, ka paies kāds laiks kamēr tas tiks pamanīts. jā - tas laiks bija apm. 10 minūtes.
3 veidu zīlītes, zaļžubītes, dzilnīši, zvirbuļi, žagata un ļoti skaists, apkārtnē iepriekš nemanīts, kaķis (mazliet līdzīgs Vilnītim - pelēks un puspūkains).

pavasarī, jau putniņu restorāna sezonas noslēgumā, salasījos, ka pārmērīgs sauleņu patēriņš dažiem mazputniņiem veicina neauglību. nopirku šogad maisu ar kaut kādu maisījumu, bet protams, ka viņi izlasa saulenes un kaut kādus tos random graudus atstāj.

28.11.19 02:51 - [info]inese_tk - novembris

ir vēla novembra pēcpusdiena. strauji un nepielūdzami krēslo. ir jau visai satumsis, bet vēl nav ieslēgta gaisma un aizvērti aizkari. uz grīdas raustās ielas apgaismojuma un vēja pluinītu ābeļzaru radītas ēnas. vecāmamma apsēžas pie plīts, lai to iekurinātu. blakus istabā sēž vecaispaps un skatās tumšumā. viņš nav iesnaudies, viņš klausās Latvijas radio. lielajā istabā, uz apaļā galda apakštasītē ir viņa nomizoti āboli. tumsā. sīpoliņi un antonovkas. viņš tos ir nomizojis man. es esmu maza. ļoti iespējams vēl nemaz neeju skolā.
plītī apmierināti ierūcas uguns un, neritmiski sprakšķēdama, aizdegas malka. drīz sāks klusi šņākuļot tējkanna. vecāmamma piecelsies, ieslēgs virtuvē gaismu un šis mirklis izgaisīs. mēs ēdīsim vakariņas.

es nezinu kāpēc, bet šis mirklis man asociējas ar nāvi. tur ir klusa, maiga un mierīga tumsa, drošības sajūta, rūpes un mīlestība, klātbūtne un uguns, kas iedegas. siltums, kas izplešas un uzvar. un mazliet baiļu. šis mirklis ir man ļoti mīļš. un man gribas, lai tajā mirklī pa Latvijas radio skanētu Nora Bumbiere. es gribētu nomirt ar tādu sajūtu, kāda man ir šajā mirklī.
Tags: ,

27.11.19 15:45 - [info]meskaliins rakstīja iekš [info]pajautaa - PND

nav kadam kkur digitala formata PND vecais albums, tas kurs iznaca kkad ap 2000o sakumu?

27.11.19 11:40 - [info]pichshsh rakstīja iekš [info]pajautaa - Mercedes e-klases īre

Vai varat ieteikt, kur īrēt Mercedes e-klases auto no pēdējiem 5 gadiem? Diezgan reta parādība izrādās. Atradu vienu autonomu, bet tur dod tikai ar šoferi.

25.11.19 20:27 - [info]ulvs rakstīja iekš [info]pajautaa

Situācija sekojoša - indietis, kurš ir viena Rīgas restorāna īpašnieks, neizmaksā algas saviem darbiniekiem. Darbinieki iesnieguši sūdzības darba inspekcijā vai kā tamlīdzīgi, taču indietis ignorē aicinājumus ierasties uz to vietu, lai tiktu skaidrībā. Varu derēt, ka tas tā turpināsies un ka viņš izvairīsies līdz pēdējam. Taču tas manam biedram nozīmē padirst pēdējā mēneša algu. Savā telefonā visus prasītājus viņš jau sen nobloķējis un viņa biedri arī uzlikuši visiem ignore.

Lieta tāda, ka cilvēks negrib čakarēties likumiski, jo, viens, tas ir ilgs laiks, otrs, nav garantija, ka nauda tiks atdota pat pēc tiesas sprieduma, trešais, tiesāšanās maksā daudz.

Vai ir kāda laba metode, kas šoreiz labi derētu, lai motivētu viņu atdot naudu? Paskaidrot, ka dabūs pizdi citādāk? Jo, nu, šai gadījumā draudi sadot pizdi ir pamatoti - runa tomēr par teju tūkstoti eur.

Discuss.

P.S.

Ja kādam ir ieteikums, bet nav vēlmes rakstīt šeit, uzraksti, lūdzu, man uz epastu u.ulvis at džīmeil kom.
Powered by Sviesta Ciba