Cette fois, c'est moi

Draugi

9.4.20 14:10 - [info]inese_tk - pandēmijas dienasgrāmata

mēnesis ārkārtas stāvoklī. tādā praktiskā ziņā viss joprojām labi - ko ēst ir, ko darīt arī, ir kur iet ārā, bet jūtu kaut kādu trauksmes apakšstraumi. baigi negribas neko darīt, gribas spēlēt Heroes (personīgais red flag), negribas darīt jogu. negribas pat braukt pie zirga, lai gan tas ir tas, kas mani tiešām iepriecina un nekad neesmu nožēlojusi, ka aizbraucu. cenšos savus erorus apiet, sarunājot ar staļļa saimnieci cikos un kad būšu, tas motivē tikt līdz mašīnai un sākt braukt, jo ir taču sarunāts. pēc tam jau ir labi un priecīgi. brīžiem naktīs sapņoju garus, nogurdinošus un ļoti sarežģītus, vārdos neieliekamus sapņus. pārreiz esmu modusies arī nosvīdusi pilnīgi slapja. mājās un dārzā neesmu izdarījusi gandrīz neko. vīrs arī pārstājis pievērsties saimniecības lietām - spēlē ģitāru, skatās Peaky Blinders vai taisa audio failus KVFR Dekamerona projektam. pusotru nedēļu nebijām bijuši veikalā. vakar bijām un, lai gan gandrīz vienīgā lieta, ko reāli vajadzēja bija maize, iztērējām veselu žūksni naudas, jo - ja nu sagribas to, ja nu šito, labāk jāpaņem tagad... apnicis arī internets. neskatos un nepatērēju nekādu ēkultūru. tikai no rīta un vakarā nočekoju ziņas un periodiski truli skrollēju soctīklus.

aizvakar gan bija ļoti forša diena. sapratām, ka dabas takas ir mīkstajiem un pēc manas dziedāšanas biedrenes - hidrobioloģes ieteikuma gājām pārgājienā pa džungļiem Rauzas krastiem. ļoti skaista upe, tepat mūsu rajčikā, kuras liela daļa ir dabas liegums, tāpēc, ka tajā dzīvo vairākas ļoti, ļoti retas gliemenes. tās gan nemācējām pamanīt, bet es pirmo reizi redzēju mežirbi, kuru nav nemaz tik viegli tā ieraudzīt. izbridāmies pa brikšņiem, kraujām, zvēru agorām un upes krastiem. nogājām tik nelielu daļu no upes, tā kā palika citām reizēm arī ko iet. vēl plānā ir turpat blakus esošā Šepka un Kapusila senkapi un pilskalns. ja kas, šādām aktivitātēm iesaku LVM GEO aplikāciju. var redzēt grāvjus un mazos celiņus + to, kas ir LVM, kas privātīpašums, t.i., kur var droši vazāties. pēc pārgājiena beidzot atklāju arī peldsezonu.

kas jums jauns?
Tags: , , ,

9.4.20 08:38 - [info]arkls rakstīja iekš [info]pajautaa - filma

Apmēram pirms desmit gadiem bija filma, kuras daļa filmēta Gulbenes stacijā, bet noteikti bija pilns vagons ar grūtniecēm. Kas šī par filmu?

7.4.20 14:53 - [info]kochka rakstīja iekš [info]vajag

Labdien! Labprāt nopirktu kameru skaipam. Saite saziņai http://klab.lv/users/eos/474636.html?mode=reply

7.4.20 03:07 - [info]inese_tk

Jauns.lv: Maskavā policija pie Patriarhu dīķiem aiztur Jēzu, kurš pastaigājās ar suni Platonu
Tags:

6.4.20 14:33 - [info]hmmm rakstīja iekš [info]pajautaa - pirkumi LV interneta veikalos

Kādas NEpārtikas preces un cik lielos iepakojumos visbiežāk mēdzat pirkt LV interneta veikalos? Ar nepārtikas precēm domāju saimniecībai nepieciešamās (veļas pulveri, pamperi, tualetes papīrs, utt), ne telefonus vai datorus.

5.4.20 14:40 - [info]inese_tk - aprīlis

man nav nekādas iepriekšējas pieredzes ar kaut ko tādu, ne dzīvajā, ne attālināti, bet Ryan Heffington Instagram Live deju nodarbības/ballītes ir kreizī kruti.

vakar nosvinējām K. dzd nelielā pulciņā Zoomā. bija diezgan jauki, bet cerams, ka pārāk daudz svētkus nenāksies šādi svinēt.
sanāca ļoti forša kūka. taisīju pamatā pēc šīs receptes, bet tā kā es tiešām nespēju neko uztaisīt precīzi pēc receptēm, tad arī šajā ieviesu savas korekcijas. margarīna vietā kokosriekstu eļļa, parastā cukura vietā tumšais muskovado un valriekstu vietā sālīti zemesrieksti (sāls dod foršu kontrastiņu tai saldumbumbai) un grauzdēti lazdu rieksti un vairāk nekā oriģinālreceptē.

4.4.20 14:18 - [info]mtldd rakstīja iekš [info]pajautaa - privāts pasākums

kā jums šķiet, kas ir saprotams ar 4.5.5 punktā minētajiem "privātajiem pasākumiem"? kur ir tā robeža, kad kādu darbību var uzskatīt par privātu pasākumu? pagaidām nekādu precizējumu neatrodu.

vai, piemēram, grupa, kas reizi nedēļā privātās telpās sanāk uz mēģinājumu jau klasificējas kā "privāts pasākums"? vai vakariņas nelielā draugu lokā savās mājās?

https://likumi.lv/ta/id/313191#p4.5

3.4.20 13:35 - [info]liene rakstīja iekš [info]pajautaa

jautājums datorgudriniekiem - kas varētu būt par iemesliem tam, ka laptops, pieslēgts pie strāvas, pa laikam met ārā paziņojumu "low battery" (reizēm arī vnk izmet uz ekrāna "locking") un slēdzas ārā? Baterija visu laiku turēja ap pusotru stundu, bet vienā dienā pārtrauca lādēties un cauri.

Jā, nav jauns. Jā, ir bijušas problēmas iepriekš.
Šobrīd vnk ir galīgi neaļo pirkt jaunu, tāpēc gribu saprast, vai šis ir kas labojams vai tomēr nav variantu.

Paldies!

2.4.20 21:13 - [info]inese_tk - aprīlis

nu ko, jāatsāk rakstīt par ēdienu, jo tā ir viena no galvenajām izklaidēm šais laikos. tātad, vakar vēlu vakarā sagribējās kauko garšīgu, turklāt man bija bļodiņa ar random sakapātiem burkāniem, kurus rītvakar varēs redzēt Skuteļšovā un, kurus vajadzēja izlietot. tad nu es izcepu burkānkūku. it kā pēc šīs receptes, bet es ņēmu glāzi pilngraudu kviešu miltu un glāzi pilngraudu auzu miltu, tumšo muskovado cukuru, piemetu mīklai vienu gandrīz sapuvušu banānu un daudz valriekstus.

bet pats galvenais ir krēms. es laikam jau kaut kad minēju, ka esmu aizrāvusies ar fermentētu indijas riekstu krēmsieriem un bezpieniem (sablendē mērcētus indijas riekstus, iejauc probiotiku kapsulu un atstāj uz nakti siltumā). nuvo, vakar ieliku cepties kūku un domāju, kā risināt krēma jautājumu. atcerējos, ka man ledusskapī stāv vēl diezgan papilna bļodiņa ar fermentētu indijriekstu bezpienu, kuru liku uz maizītēm zem baklažāna siļķes. tad nu paņēmu to, un pieblendēju klāt medu, pāris karotes kokopiena biezās daļas, vaniļas cukuru un saujiņu indijas riekstu (tāpēc, lai būtu vairāk, citādi neliktu). rezultāts bija brīnišķīgs biezpienīgs bezpiena krēms, kas izcili gāja kopā ar burkānkūku. ja man vēl kādreiz uznāks iedvesma eksperimentēt ar diy vegāniskajiem "biezpiena" sieriņiem, tad šī noteikti būs pamatmasa, kuru izmantošu, jo garša ir nesalīdzināmi autentiskāka, nekā šajā variantā. varētu pamēģināt arī siera kūkā.

2.4.20 12:17 - [info]lavendera rakstīja iekš [info]gribam_zinaat

Kokā man aiz loga patlaban ligzdu vij vārna. Vai tas nozīmē, ka neviens saprātīgs mazputniņš dobumos vairs nemājos? Šopavasar un turpmāk nevis čivināšana, bet tikai ķērkšana?

1.4.20 17:58 - [info]sirualsirual rakstīja iekš [info]pajautaa - Nosaukums ģimenes ārsta praksei

Draugi vēlas palīdzību, lai izdomātu nosaukumu ģimenes ārsta praksei.

Meklējumus sarežģī tas, ka vārdam jāsākas ar "ai".

Vai ir kādi ieteikumi? Šī ir iespēja atstāt savu nospiedumu pasaulē.

EDIT: Paldies par sarūpētajām, khm, gara mantām. Nosaukums atradies.
Powered by Sviesta Ciba