Cette fois, c'est moi

Draugi

16.11.19 20:42 - [info]bikini_kill - My kid these days

Izskatās, ka liela daļa manas freidlistes auklējas ar bēbīšiem un ar to izrietošajām sekām. Mūsmājās sasniegts vecums (3,5 g.), kas man pat ļoti patīk: var sarunāties, visu (nu, labi - ne visu) sarunāt, no bērna mutes nāk viskautkādas pērles un smieklu mājās ir vairāk nekā asaru. Un daudz, daudz buču un es tevi mīlu!

P. S. Tikai uz tualeti gan viens pats neaiziesi...Mammu, ko Tu tur dari?! Tu uz podiņa, ja?! Labi, es eju prom. (Pēc 2 sek) Mammu, paskaties uz manu grāmatu!!! Ok, labi, es eju prom. (Aizver durvis...aiz durvīm dzirdama balss) Tēti, mammai nepatīk mana grāmata!!!
Tags:

16.11.19 02:02 - [info]inese_tk - novembris

turpinu priecāties, ka šajā darbā un kolektīvā ir iespēja izpausties dažādos veidos un justies droši to darot. man tiešām prieks par iespēju atkal izlikties par kostīmu mākslinieci un scenogrāfi un man tiešām arī patīk mūsu kopdarba (es, vīrs un gaismu mākslinieks + režisora vēlmes) rezultāts. vispār man liekas, ka darbs šajā komandā man palīdz lēnām kratīties vaļā no vismaz dažām unsafe/insecure attachment issues šķautnēm.
+ vīrs uztaisīja izrādes scenogrāfijai ļoti skaistu galdu - es gribētu visādas tādas lietas arī mājās, bet, kā zināms, kurpnieku sievas staigā basām kājām..
Tags: ,
 

16.11.19 00:35 - [info]safe rakstīja iekš [info]gribam_zinaat - Jungle pop

Kā tev šķiet,kāda garša bija zaļajam Jungle Pop (kuru vairs neražo :(((( )??


Ļoti svarīgi, citādi te notiek totāls Mandela effect :o

14.11.19 23:40 - [info]santech rakstīja iekš [info]par_velti - ventilatori propelleri

CPU dzeses ventilatori. Tautā sauktie stoka kūleri. Ar norautiem radiatoriem, jo tos jau parūpējās nogādāt Tolmetā. Bet palika pāri čupiem ventilatoru. Kaut kur ap 40 gab. no Inteļa, un ap 40 gab. no AMD. Darbojas katrs ar 12V spriegumu.
Savulaik sasalvedžoju, jo gribēju kaut ko krutu no tā lēruma ventu uztaisīt. Bet nākamā piecgade to var nesagaidīt. Tāpēc - varbūt kāds mākslenieks, kurš plāno izstādīties KIM? vai tml. izstādē, vēlas uztaisīt baigo mākslu no čupiem ventu? Man šobrīd ir vēlme citur mākslenieciski izpausties, tāpēc venti paliek pāri.
Dabonami Rīgas centrā darbdienu vakaros.
Foto vaig?

14.11.19 16:52 - [info]swarmsea rakstīja iekš [info]pajautaa

Dārgie! Meklēju īsas, bet smieklīgas anekdotes, kuras būtu atbilstošas auditorijai virs 60+, tāpēc der arī par padomju laikiem un citām saistošām tematikām.

Mērķis: ar humora palīdzību, nodrošināt patīkamāku rehabilitācijas un saskarsmes gaisotni slimnīcā.

13.11.19 23:19 - [info]inese_tk - novembris

paldies, ka pasaulē ir stokpots. neesmu bijusi mājās vairāk nekā nedēļu (mamma bija aizbraukusi pakurināt uz dažām dienām). kā atbraucām no Rēzeknes viesizrādes, tā dzīvojam pirmspirmizrādes stāvoklī. naktsmītnē uzturos tikai naktī, gatavot līdzņemšanai nav enerģija. un laika. labi, ja atrodas enerģija un laiks aiziet līdz stokpotam, lai apēstu kaut ko jauku un garšīgu un normālu, nevis kkādus balto miltu aizbāžņus (starp citu Narvīša lēcu salāti ir visai labi, vienīgi nav vegan un cik tad var).
paldies [info]vaarna par jauko pārsteigumu aizvakar (vakar? kad tas vispār bija?) - tas bija tieši tas, kas man nepieciešams.

parīt pirmizrāde, tad otrizrāde, tad pusotra brīva diena, 19.11. jau jābūt Daugavpilī, trešdien izrāde Dpilī un pēc tam brīdi kaut kāds maaaazliet mierīgāks periods ar lielāku potenciālu pabūt mājās, pakurināt krāsniņu un satikt zirdziņu. vien tas, ka visādas atskaites līdz gada beigām jāuzraksta un kkādos pilnīgos nelaikos un superierobežotā laikā jāsamēģī zsv koncerts.

atgriežoties pie aktuālajām lietām - ja kāds zina, kur šobrīd šajā pilsētā var nopirkt kko šādu, lūdzu neslēpiet to no manis. es esmu izskrējusi miljons veikalus un humpalas. nekur nav. bet ļoti vajag. der arī dzeltens vai bronzīgs. galvenais, ka tāds pieguļošs, ar negarām piedurknēm un tāds, no kura nekrīt ārā krūtis.
Tags:

13.11.19 22:27 - [info]kaukau rakstīja iekš [info]pajautaa

Iesakiet kafejnīcu/restorānu, kurā ~15 cilvēku kompānija varētu nosvinēt lielu, apaļu jubileju. Lielākā daļa cilvēku stipri gados, noderētu auto stāvvieta blakus/ļoti netālu. Īpašu vēlmju nav, vismaz iesākumā, idejas stadijā.

p.s. Un varbūt arī - kas tajā vietā ir īpašs - kādēļ iesakāt?

13.11.19 00:47 - [info]rkktzd

Šodien dzirdēju kko ļoti skaistu - Ar ko robežojas PSRS? - Ar ko grib!
 

12.11.19 14:13 - [info]slikts rakstīja iekš [info]pajautaa - dimanta satiksmes mezgls

vai Latvijā kaut kur ir kāds DDI ceļu mezgls?

12.11.19 10:44 - [info]adirred rakstīja iekš [info]pajautaa - mobilā gļuks

Jau kuro reizi ir tā, ka mani nevar sazvanīt. Telefons ir ieslēgts, rāda, ka zona ir. Bet nekā, cilvēks nonāk pa tiešo uz manu voicemail.

Kas tas varētu būt par gļuku?

Telefons vispār darbojas pilnīgi normāli, pirku pirms gandrīz precīzi diviem gadiem. Septītais iphone.

10.11.19 09:58 - [info]rkktzd

Nu rekā viss apgājis pa apli - vienā brīdī nevienam vairs nepatika kasetes un laikā, kad daudziem pagātnes kasešu geara vairs nav, ir jāuzbūvē plugins, kas skan kā kasetes, jo kasetes ir forši.
Powered by Sviesta Ciba