liela guļava - Episodes: 1,486; Time (Days): 25.1
Novembris 2016
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
Sestdiena, 1. Marts 2008 13:54
Episodes: 1,486; Time (Days): 25.1

Interesanti, vai ar noskatīto multeņu daudzumu ir jālepojas.

Ja es pamanu, ka kāds uz mani paļaujas, mani pārņem panika un es cenšos visiem spēkiem to paļaušanos neattaisnot. Atbildība ir pārāk baisa un biedējoša, vienalga kā vārdā, bet es negribu to uzņemties. Nīkulīgi, jā.

Un, jo vairāk/biežāk cilvēki ir apkārt, jo vientuļāk jūtos, pat tad, ja tie ir pazīstamie un svarīgie cilvēki. Tieši tāpēc es neiegaumēju skolasbiedriem vārdus, jo, ja atceras viņu vārdus, viņu klātbūtne arī sāk šķist sajūtama un pie zemes velkoša. Es ar prieku būtu "šaura redzesloka" cilvēks, kam sarunāties sanāk ar labi ja vienu vai diviem cilvēkiem, tas liekas tā droši un "pati par sevi". Un tad man arī nevajadzētu nevienam uzkraut savu paļaušanos, jo nebūtu, uz ko. Izklausās pēc debesīm, jo es nejustos nevienam parādā.

Otras mugursomas kabatās atradu nežēlīgu kaudzi ar matu gumijām, latu, nazi un diezgan daudz neapēstas paikas, kas tur stāv kopš rudens.

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kungs
kungs
kungs
Otrdiena, 4. Marts 2008 18:38

neizklausās ka tu būtu TĀDA, kas skatītos multenes (ja neņem vērā to, ka tu gari raksti, kautgan esmu ievērojis arī tādus kas raksta īsi, bet arī skatās multenes), žēl esmu tevī vīlies, domāju, ka biji sakarīga meitene :D


ReplyThread
gamall
gamall
gamall
Trešdiena, 5. Marts 2008 00:13

kas gan būtu domājis, ka kaut kādam tev ir kaut kas no manis jāsagaida un jāneviļas. pirmkārt, cilvēkus, kas spēj atšķirt labas, saturīgas un skaistas multenes no sliktām, trulām un garlaicīgām multenēm es cienu krietni vairāk nekā cilvēkus, kuri uzskata, ka visas multenes ir stulbeņiem un bērniem; otrkārt, multenes bieži ir krietni vien baudāmākas par svešu cibu lasīšanu, piemēram, tu varētu nerakstīt neko, ja tikai piekasies meitenēm. tikai man ir balsstiesības, lai izlemtu, cik sakarīga esmu.


ReplyThread Parent
psihs
psihs
psihs
Trešdiena, 5. Marts 2008 11:41

tu gari raksti, bet beigās neko nepasaki


ReplyThread Parent
gamall
gamall
gamall
Trešdiena, 5. Marts 2008 17:55

es varu īsāk: nav tava darīšana, atšujies.


ReplyThread Parent
psihs
psihs
psihs
Trešdiena, 5. Marts 2008 18:19

nu man tāda spēle - komentēt žurnālus


ReplyThread Parent
gamall
gamall
gamall
Trešdiena, 5. Marts 2008 18:44

novēlu kādreiz uzvarēt


ReplyThread Parent
psihs
psihs
psihs
Trešdiena, 5. Marts 2008 19:08

uzvarēt var tad, kad man sanāk smiekli


ReplyThread Parent