00

00

6/10/23 11:34 am - [info]mranarhs posting in [info]pajautaa - nesmārtfouns

Meklēju alternatīvu aifonam. Bez aplikācijām un figņām, bet vēlams ar iespēju uztaisīt hotspot un lietot internetu citās ierīcēs.

Šobrīd skatos šādu variantu: https://www.punkt.ch/en/products/mp02-4g-mobile-phone/

Kādas vēl varētu būt opcijas? Kādam ir pieredze ar šo konkrēto ierīci vai kādu līdzīgu?

6/10/23 08:42 am - [info]laielais posting in [info]pajautaa - par skaņu platēm

Par skaņu platēm. Kur vislabāk tās dabūt? Ir kādi pagrīdes plašu tirgi? Varbūt kāds zina kur var vēl ieķert ansamblis manta pirmo (dzelteno) skaņu plati?

6/5/23 04:12 pm - [info]ulvs posting in [info]pajautaa

Neesmu tulkojis ilgi. Piedāvā tulkot no ENG, uz LV. Vaicā pēc rate. Nav ne mazākās nojausmas, cik tagad skaitās normāli prasīt par 1 vārdu vai 1 lapu. Varat palīdzēt, lūdzu?

6/3/23 11:51 am - [info]zvaigznjustari posting in [info]pajautaa - Industrial aftercare

Meistars ieteica 2x dienā pabīdīt un tīrīt arī pašu stieni, that mf painful as shit. Kādam ir pieredze un padomi prātīgai pirmo dienu kopšanai?

6/1/23 08:24 pm - [info]laielais posting in [info]vajag - Kasetes

Dabūju kasešu atskaņotāju. Kur var izdevīgi iepirkt alternatīvās mūzikas kasetes? Varbūt kāds pārdod kaut ko no savas kolekcijas?

6/1/23 11:02 am - [info]lavendera posting in [info]pajautaa

kā jūtubē atrast normālas līgotnes, kas nav a la Drēģeris ar rumpi pumpi vai arī akadēmiskais koris? (vēlams komplektos, nevis pa vienai)

5/29/23 12:13 pm - [info]begemots posting in [info]pajautaa

Nobanot varēja tikai, ja kāds atstāj komentāru tavā cibā, jeb bija kaut kāds vēl veids? Lapas kartē kaut kā nespēju ieraudzīt.

5/28/23 01:31 pm - [info]lidaka posting in [info]pajautaa - Papardes Zieds

Ļoti specializēts jautājums, bet vai kādam, kas kādreiz darbojās Papardes Ziedā, gadījumā nav saglabājušās koka loceklīšu bildes? Varbūt kāds, kas bijis Papardes Zieda vienaudžu izglītības programmā, pamanījās vienu nofočēt? Asking for a friend.
Powered by Sviesta Ciba