: who's that girl? - : 11 mēneši

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Janvāris 12., 2020


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
10:04 - : 11 mēneši

(18 with milk | cup of coffee?)

Comments:


[User Picture]
From:[info]neraate
Date:12. Janvāris 2020 - 20:00
(Link)
Pēc tam acis vismaz mazgāju miegā un pilināšana arī pēc iespējas
[User Picture]
From:[info]f
Date:12. Janvāris 2020 - 21:09
(Link)
mums te tagad trādi rīdi, pamodās ar aizlipušām acīm, kliedz un raud un siekalu jūra, un no rokām neizlaist, domāju - vai tiešām no konjunktivīta tik traki? ja nebūtu acis, domātu, ka zobi. karoče, ož pēc bezmiega nakts.
[User Picture]
From:[info]neraate
Date:12. Janvāris 2020 - 22:55
(Link)
Varbūt adenovīruss, tas var būt arī diezgan nejauks.
Viņi baidās, ja nevar attaisīt acis un tādēļ arī var moaties. Ja ir puņķi, sāc ar atpuņķošanu, vislabāk uzsūkt vai tml. Kad aizmidzis vai drīz celsies, uz plakstiņiem vates tamponu vai marli kompresēm. Siltu, +- ķermeņa temperatūrā, paciņu kumelīšu vai melno tēju bez smaržvielām. Stipru. Ja nav, der arī fizioloģiskais šķīdums vai novārīts ūdens. Var ar mīkstu kokvilnas drānu, da kaut vai dvieli. No ārējā kaktiņa uz iekšējo. Galvenais neienest to puņķi acīs, bet var arī slīpi uz sānu un leju, ja ieķepis skropstās. Kad izmircis labi nāk nost ar sausu vates kociņu maigi paberzējot,bet to drīkst ja bērns guļ un neredz, citādāk pats sev visu ko bāzīs acīs. Un slaucīt ar sausu. Daudz jāmazgā rokas, neurbini sev degunu un procesā laikā nekādi seju, ka neiesēj. Es kad man šis jādara, zupas bļodā ielieku uzreiz visu un tad raiti bet liganām kustībām. Acis mazgāt var biežāk nekā jāpilina, principā pēc vajadzības, bet katrai acij savu tamponu un ja ir rokas iebraukušas ķēpā vai tējā, uzreiz eju mazgāt. Čakras baigais, bet efektu baigi redz. Un vēl bieži jāmaina spilvendrāna, var vienkārši kokvilnas dvieliti vai paladziņu. Ja dikti traki, tad uz katru gulēšanu jaunu (ja asaro un ir izdalījumi). Mazgāt lielos grādos un vēlams gludināt, bieži vēdināt, ja gaiss sauss, tad mitrināt, ja pastaigas palīdz, tad pēc iespējas biežāk, ja vannošana kaitē, tad pēc iespējas retāk. Un pievērs uzmanību mīļajām mantām - cietās der nomazgāt, mīkstās vai nu vešenē vai saldētavā. Var arī vienkārši maisā un uz pāris nedēļām aizmirst. Ja bakteriālā, tad var nepalīdzēt bet virtuālajiem šitāds taimaits ietaupa spēkus un dod efektu.

Ar maziem bērniem profilakse (viss higiēnas čakars ko uzrakstīju augstāk) var būt daudz efektīvāks nekā packāšana ar zālēm, īpaši, ja tas tiešām ir kāds no murgainajiem vīrusiem un kaut kādu vienu mīļu mantiņu, kas ir perēklis, aizmirst

> Go to Top
Sviesta Ciba