: who's that girl? -

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Decembris 15., 2018


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
10:19
man ir viens tāds "meistars", kuru es gribu iemest viņa paša uzstādītajā granulu katlā, pieliet eļļu un iemest spičku, jo viņš mani ir novedis jau līdz pelītēm. tāda līmeņa nepunktualitāte, tas ir kaut kas neiedomājams. bet es esmu bezizejā, jo cita nav. un tā nu es viņu gaidu nedēļām ilgi, un viņš tik saka, ka būs, un tad nav, un tad zvana četras stundas vēlāk par norunāto laiku, kad es jau guļu, un pēc tam neceļ klausuli vai ir ārpus zonas. vēl mazliet un es rakstīšu kaut kādu sūdzību feisbukā. labprāt pateiktu viņam visu sejā, bet tad, ja vispār viņš kādreiz atbrauks, lai dotu man tādu iespēju, pēc tam droši vien točna vairs nekad nebrauks. ellē tādus meistarus, monopolisti nolādētie. kā uzstādīt un saņemt naudu, tā vieta grafikā atrodas, a kā atbraukt izlabot sava darba nepilnības, tā "oij, nesanāca". uz sārta!

(2 with milk | cup of coffee?)

Comments:


[User Picture]
From:[info]unknown_entity
Date:15. Decembris 2018 - 13:25
(Link)
Laipni lūgtu klubiņā. Mums tādi paši frīki - uzlika 5 gadus atpakaļ, 2 gadus pa garantiju kautko muļļājās un tagad sūta dirst. Ja ziemā pie -30 nojājas, tad sēdi un gaidi tās 2 nedēļas līdz maijam. Citu "meistaru" nav, sāku jau pats ieburties un šādus tādus sīkumus varu salabot, bet ja ir kas lielāks, tad ir dubinā
[User Picture]
From:[info]f
Date:15. Decembris 2018 - 14:13
(Link)
vot, vot, i pat noslēgti līgumi tevi nevar izglābt no tāda likteņa. jo ko tu tādam padarīsi, ja pat satikt viņu nav iespējams.

> Go to Top
Sviesta Ciba