extranjero's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, December 2nd, 2022
  gnidrologs
  8:21p
  A nah es neiehujārīju to vaxu? Būtu šanse pēkšņi nomirt. Labākais nāves paveids, kāds iespējams. Pēkšņi nomirt ir labāk, nekā mirt ilgi un apzināti no vecuma un akumulētām kaitēm. Volands to nepaspēja pateikt, bet tā ir.
  gnidrologs
  5:38p
  Degustācijas nolūkos nopirku Curiosity Cola. Atverot pudeli un paostot uzreiz sajutu ko pazīstamu. Veco bērnības laika Pepsi tievajā pudelē ari balti-zili-sarkano etiķeti. Tieši tāda pati dabiska un patīkama aroma. Pats šķidrums liekas pat vēl piesātinātāks ar dažādām piegaršām, bet padomijas Veldzes Pepsis arī man kā bērnam bija bezgala garšīgs un šo te precīzo smaržas aromātu atceros ļoti labi. Tas, ko liek tagad, pie mums franšīžētajās amerikāņu kōlās, ir nafta + samaltu līķu atliekas. Ja poļu vai ķīniešu variants, tad naftas vietā ir ekskrementi.
  Bring back Veldze plx. Viņu limonādes bija tik nereāli garšīgas un neoda pēc šķaidītājiem, bet reāliem augļiem un ogām + tie bija mazgāzēti. :(
  Smieklīgi, ka iekš current_year šādu normālu produktu var atļauties tikai miljardieri. Nez kāpēc Elōns šito nedzer, bet kaut kādu shitty diet coke.

  edit: tur vēl tas foršais moments, ka mute tā dīvaini savelkas, uztverot pamatīgu malku. Tas aromāts un asums overwhelmo. No širpotreba kolas drīzāk rodas vēlme izskalot muti ar ūdeni.
  pajautaa
  [ aai ]
  4:57p
  Tablete
  Ahoi.
  Kāds ir labākais veids, kā kādam atdādvināt teju nelietotu Lenovo planšeti?
  https://www.laptopsdirect.co.uk/lenovo-tab-e10-tb-x104l-msm8909-2gb-16gb-4g-10.1-inch-tablet-za4c0008gb/version.asp

  Ir burtiski pāris reizes apčamdīts pirms gada vai vairāk, reizes 2 vai 3 pa 10min palietots, un viss.
  Ir pat vēl oriģinālā kastes, lādētājs.
  Perfektā stāvoklī - vien tie parametri pie 2022 nav tādi, lai kko jaudīgu darīt utt.

  Gribētu, lai tiek kādam konkrēti un kur to patiesi vajag, nevis anonīmi atdot kādai organizācijai
  mapats
  3:59p
  Šī doma man sen jau nelika mieru.

  Karš Ukrainā kā uzmanības novēršana no korumpētām valstu valdībām un cilvēku prasības pēc izmaiņām - šo valdību padzīšanas. Tagad šīs valdības, pēc cilvēku prasības, atbalsta Ukrainu, dod ieročus, naudu, humanitāro palīdzību, bet pamatlieta nav izmainīta, pie varas joprojām ir korumpētas valdības, kas mēginās atkal ielikt cilvēkus digitālajā gulagā, vai savādāk dzīrdētas kā gudrās pilsētas(smart city). Ar palīdzību Ukrainai tiek pirkta cilvēku uzticība ko izmantot, lai cilvēkus turpinātu apspiest.
  Ieročus, humanitāro palīdzību un naudu vajag dot, ieročus pat vēl vairāk, lai karš ātrāk beigtos, bet atceraties, ka tie ir tie paši pie varas esošie, kas uzrīkoja kōvidhistēriju ar masveidīgu genocīdu pret savu valstu iedzīvotājiem.
  mapats
  10:21a
  Automatizācijas kļūst arvien vairāk publiskajā dzīvē. Vari, piemēram, noskanēt savu pasi, lai iekļūtu lidostā, vai vēl citur. Tu tiec iekšā, kad to vajag, bet iedomājies, ka Tu kādudien netiec vairs iekšā, kā tas šobrīd notiek Ķīnā. Kamēr pie durvīm stavēja cilvēks, Tu varēji ar viņu runāt un risināt problēmu, bet pamēģini runāt ar mašīnu.

  Aptuvens tūlkojums no dr.JP intervijas.
  Thursday, December 1st, 2022
  gnidrologs
  10:52p
  lol kā spāņiem veiksmīgi izdodas speciāli neiesist
  formica 6:28p
  skaidas lec
  ..led by scoundrels and imbeciles – the scoundrels know they are lying; the imbeciles believe them.

  https://wattsupwiththat.com/2022/11/08/matt-ridley-green-zealots-are-threatening-real-conservation/

  https://cliscep.com/2022/11/08/what-a-gas/

  #CurrentThing
  #MassFormation
  gnidrologs
  7:04p
  pajautaa
  [ hurray ]
  1:35p
  Kaķu barība
  Kur ir palikusi Purina Sensitive kaķu barība (lielajos pārtikas veikalos neatrodu)? Vai kāds nav manījis, kur var nopirkt?
  mapats
  11:52a
  Roboti ar ieročiem uz ielas ar atļauju nogalināt. Jā, realitāte. Ne pie mums, pagaidām. https://www.bitchute.com/video/JIvrme5sEIYi/

  Pie mums ir tikai sejas atpazīšanas programmatūra privātajiem novērotājiem un iespējams arī valsts un pašvaldības novērotājiem.
  mapats
  10:46a
  Šodien manā infolaukā spridzina turki.

  Sižets turcijas tv, kas stāsta kā tiek iegūts, lietots, kādas blakusparādības un kas lieto adenohromu - https://www.bitchute.com/video/qGgNOwwILDGg/

  Interesē kādas būs sekas, kad tiek oficiāli plaši publicēts visiem zināms noslēpums. Prognoze - klusums rietumu mēdīkļos + nomelnošanas kampaņa pret turkiem jebkādā virzienā.
  mapats
  8:55a
  Turcija ierosina lietu pret kriptokrāpnieku Bankmanu-Friedu, par krāpšanu un naudas atmazgāšanu - https://www.bitchute.com/video/wQFhWv0CTQSw/
  Wednesday, November 30th, 2022
  mapats
  9:47p
  Diezgan interesanta ziņa.

  Vācija atzinusi Holodomoru par noziegumu pret cilvēci. Holodomoru uztaisīja komunisti, nogalinot miljoniem cilvēku, tie paši komunisti, kas saorganizēja revolūciju Krievijā un etniskās tīrīšanas paši savas partijas rindās.

  https://www.spiegel.de/politik/deutschland/bundestag-verurteilt-holodomor-als-voelkermord-a-3e37be56-6dbb-4cbd-93a1-f9b2b8b0c81f?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter#ref=rss

  Nez vai palicis dzīvs vēl kāds no Holodomora rīkotājiem - komunistiem, ko pakārt Nirnbergā. Ja nu vienīgi cītīgi lietojis adenohromu un izvilcis līdz 110 gadiem.
  gnidrologs
  7:45p
  But this notion of something smooth and slow, like the ascent of a slope, is a great part of the illusion. It is an illogicality as well as an illusion; for slowness has really nothing to do with the question. An event is not any more intrinsically intelligible or unintelligible because of the pace at which it moves. For a man who does not believe in a miracle, a slow miracle would be just as incredible as a swift one. The Greek witch may have turned sailors to swine with a stroke of the wand. But to see a naval gentleman of our acquaintance looking a little more like a pig every day, till he ended with four trotters and a curly tail, would not be any more soothing. It might be rather more creepy and uncanny. The medieval wizard may have flown through the air from the top of a tower; but to see an old gentleman walking through the air, in a leisurely and lounging manner, would still seem to call for some explanation. Yet there runs through all the rationalistic treatment of history this curious and confused idea that difficulty is avoided, or even mystery eliminated, by dwelling on mere delay or on something dilatory in the processes of things. There is a false atmosphere of facility and ease given by the mere suggestion of going slow.
  Čestertons
  gnidrologs
  7:28p
  Lol at thinking you can place a 50 tons stone block with surgical precision by just applying a sufficient amount of niggers. Lmao, even.

  Man šis uzvedināja uz domu, kuru senāk pat nebiju uztaustījis. Viņiem taču nevis vienkārši jāieliek ti megabloki ideāli, dažkārt līdz milimetru precizitātei, bet jāizdara ar vienu piegājienu. Viena švunka un viss. Krānu taču nebija un ja no tā hipotētiskā baļķu un sviru mehānisma nokrīt par ceni kreisi, pārbīdīt vai ielikt vietā nav iespējams. Tie nigas laikam bija ekstrēmi veiksminieki.
  gnidrologs
  7:17p
  Atgādinājums, ka tas pats kontingents, kura dēļ notika 2009/10 gadu globālais ekonomikas sabrukums un kuri tika "izbeiloti" laukā uz ierindas pilsoņu rēķina (arī šeit Latvijā, (((Godmaņa)))-(((Kargina))) sāga), ir tie, kas sponsorē visas t.s. "nevalstiskās organizācijas" un "starptautiskās institūcijas", kuru norādēm mēs bez nosacījumiem pakļaujamies, jo mūsu "pārstāvju" valdības ir tām pakļautas, nevis otrādi. Kurš šeit ko pārstāv. Es neredzu kurā vietā attiecīgo nāciju pilsoņi sevi pārstāv. Es redzu, ka ir maza grupiņa pasaules pilsoņu, kas uzņemas visas cilvēces pārstāvniecību, bez jebkādas publiskas debates un populāra akcepta.
  methodrone
  1:16p
  Roar of non-belief.
  Es domāju tas, vai cilvēki ir garīgi vai nav, un vai viņi seko Jēzum vai nē, nav atkarīgs no tā vai baznīca turpinās eksistēt vai nē. Kā mana kolēģa vecmāmiņa saka, 'kamdēļ man iet uz baznīcu - Dievs ir šeit pat.'

  'Baznīca' vienkārši transformēsies un būs kaut kāds vlogs vai saruna ar garīgo paziņu. Es domāju tas arī būs autentiskāks evanģēlijs.

  Protams, ir žēl, ka visi cilvēki negrib dzīvot garīgi veselīgu esību, kur Dievs būtu visa pamatā, visās institūcijās. Bet uzspiest cilvēkiem taisnumu ir netaisni, tāpēc, protams, ka tāds modelis, lai cik labi domāts, tomēr ir a shade of bad faith.

  Protams, arī bail domāt kas notiks ar pasauli, kad šis gaismas elements, lai cik uzspiests vai neautentisks, bet vismaz tā konstants atgādinājums mūsu sirdsapziņām, tiks izņemts ārā, pamests aizmirstībā.. bail par pasauli, par sodomu un gomoru un molohu un leģionu un haosu. Bet - vajag arvien atcerēties, ka elementāļi astrālī uzbāžas tikai tad, ja tu pats esi a wet blanket. Ejiet ar seju gaismā un atpakaļ neskatieties! <3
  pajautaa
  [ aai ]
  11:29a
  Sviests kaut kāds jeb ar ko sviests atšķiras no sviesta?
  Ahoi,

  Redzot, ka 200g sviesta paciņas cena veikalos uzkāpusi jau virs 3 ērām, es kkā aizdomājos, kā un vai atšķiras dažādu ražotāju sviesti?
  Te domājot tieši par LV ražotājiem un to fasēto bezpiedevu (sāls, trifeles utt) 200g/180g/175g piedāvājumu, kas nopērkams lielveikalos.
  Man sviesta gadījumā ļoti izteikti darbojas atlaides un tad iepērku vairāk, lai ir ilgākam laikam + saldētava, un man tad nav svarīgi, vai tas Baltais, Valmieras, Lazdonas, Smiltenes vai Cesvaines.
  formica 7:46a
  pajautaa
  [ zivs ]
  8:57a
  Kādi servisi (paņēmieni) darbojas, lai UK only pirkumu pārsūtītu uz LV?
  Tuesday, November 29th, 2022
  gnidrologs
  11:03p
  Okej, mazs piemērs kā strādā t.s. "shadowbanning" iekš sociālā tīkla. Iedomājies tu esi ljjūzersĪblis. Tu pats redzi savus postus, bet leitestos tie nav redzami. Kāds cits cibiņš var redzēt tavus postus tikai tad, ja konkrēti uzspiež uz tavas saites. Tu neesi piedraugojams, kaut gan tavus postus un lenti iespējajms izlasīt, uzspiežot uz tiešajām saitēm, kuras pats platformas meklētājs nepiedāvā. Dabiski, ka ne pie kādas "trendošanas" tu nevari piedalīties, jo esi izslēgts no spēles (by who/for what?). Tavi ieraksti netiek piedāvāti natīvajā meklētājā nekad. Bet nu tu tur tipa vēl ar vien esi vai ne trolololo
  Gēbelss klusi smīnot smēķē cigāru uz podesta.
  gnidrologs
  10:58p
  Būšana starp Krieviju un pašreizējajiem globālisti->woke Rietumiem ir labākais piemēr "being between rock and a hard place".
  mapats
  10:31p
  Cilvēka būtība kā augs.

  Ar stiprām saknēm izdzīvos vislielākajā sausumā, bez saknēm ar kuplu(skaistu) lapotni aizies bojā pie vidēja vēja, jo nebūs sakņu, kas tur pie dzīvības. Dzenot saknes, lapas izaugs pašas, ja būs tā vērtas. Māku laist saknes dziļumā vēlams apgūt no senčiem, saviem, tuviem, tāliem, seniem, bet noteikti spēcīgiem sakņu daļā.
  gnidrologs
  10:21p
  Nav pieņemts atpazīt cilvēka tautību, ja vien tā nav pamatnācija, kuru jānosoda par pārlieku nacionālismu. Izņemot Izraēlā.
  formica 8:46p
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba