Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
https://www.delfi.lv/delfi-plus/ekonomika/tuvakaja-piecgade-remontes-cetrus-rigas-tiltus-jarekinas-ar-sastregumiem.d?id=53699001

a cik tiltus remontē šogad? otro gadu pēc kārtas mēnesi "remontēja" zemitānu, ceturto gadu remontē deglavu, sazin kuru gadu - brasas, kādi vēl mums rīgā ir tilti..
tātad, nekas jauns, jāsāk pierast/gatavoties debīli organizētiem traucēkļiem

* * *
laikam uz vecumu liekas, ka šogad oktobrī saule acīs spīd visu dienu. ne tikai saullēktos un saulrietos, kā laikam vasarā. neatceros vairs.
Tags:
* * *
Kur Rīgā visizdevīgāk samainīt dolārus uz eiro?
* * *
Apavu remonts
Mani laikam Dieviņš ir apdalījis ar neperfektu kreisās kājas papēdi vai arī es kaut kā šķībi pārvietojos, bet esmu novērojis, ka ātri vien (nu, pēc 2 vai 3 nedēļām), es ar papēdi pamanos nodeldēt ieksējo oderi līdz caurumiem. Pēdējais upuris bija šis: https://www.aboutyou.lv/p/MUSTANG/Zemie-briva-laika-apavi-6675736. Apavu remontos ir tādien niekiem ņemas un ieliek kkādus ielāpus? Apavi jau 100% lietojami un uz āru neko neredz, bet tie caurumi tracina manu OCD. Kā arī meitenes, kas par vīrieti spriež pēc apaviem, tos ieraugot, galīgi nav sajūsmā.
* * *
dārgā ciba,
iesakiet, lūdzu, grāmatas par Jaunlatviešu kustību, par idejām, cilvēkiem, vēsturi līdz Latvijas valsts dibināšanai.
tālāk medīšu ibookā - tā kā, ja ir pašiem kas pārdodams, arī forši. Paldies!
* * *
es zinu ka šitā filma jau skrien caur projektoru bet es to apstādināšu un izmainīšu naratīvu ka es jums saku
* * *
20%. 20%!
* * *
sestdiena laikam ir vienīgā nedēļas diena, kad es nejūtu trauksmi. par laimi, svētdienās tirgus ir vaļā un es varu nopirkt sev puķītes, jo ko tad vēl citu var iesākt, ja ne pirkt puķītes. var aizbāzt sevi ar ogļhidrātiem un lietot alkoholu, to es šonedēļ esmu darījusi katru vakaru un šis arī nebūs izņēmums. nezinu, kā citādāk sevi mierināt, kad vienlaikus jāmenedžē daudzi dažādu apjomu projekti, no kuriem svarīgākais un sarežģītākais (un arī kuru es šobrīd vissparīgāk ignorēju) ir parūpēties par sevi. mans pirmdienas rīta pirmais uzdevums būs parūpēties par sevi, ceru, ka nenolažošu.
* * *
Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka ziedoņdārzā ir tāda melnā (vai locīt arī kā melno) kaķu dāma, kas atlasījusi sev apkārt tikai melnus kaķus. 
Šodien man paveicās viņu noķert. Kā paveicās, kā paveicās

Paid actors, maksā ar sauso kaķu barību. 

https://i.imgur.com/ELMKTvg.jpg 
* * *
"randinš ar dzelzīti" beigās ir izvērties par iespējams tiešām sūdīgāko televīziju vai "televīziju", ko ir nācies redzēt, whateva.

tur viss tiešām ir tā, it kā to pasākumu būtu taisījuši 10.-11. klases skolēni, un l.d. ir piekritis tajā piedalīties, nesaprotot, kas tur notiks. nē, nu ja vajag četras stundas kādu nomocīt karcera/cringe apstākļos, šī ir viena no "labākajām" lietām.

* * *
Kur internetā nopirkt krāsainus puķpodus? Vēlams, LV, jo negribas ilgi gaidīt.
* * *
kur ir mūsu kaislīgie katoļi, un kādēļ viņi nav uzņēmušies 21. gadsimta krustnešu lomu - dezinformētus pagānus iepazīstināt ar dievu vakcīnām?
* * *
katru reizi, kad es ēpastā rakstu "nice to e-meet you", kaut kur nomirst feja. pēdējās divās nedēļās esmu nogalinājusi ļoti daudz feju.
* * *
ko es nesaprotu, kā tāds milzenis/astoņkājis kā mēness aptieka nav izdomājuši, ka jāatver vēl viena diennakts aptieka. lielu daļu vēlu vakaru nākas redzēt, ka kamēlijā ir absolūta rinda

nu skaidrs, 3 vai 4 am diez vai

* * *
Daiņu tēvs iegāja balonu veikalā.
"Šīs ir uzpūstas cenas," viņš nopūtās un izgāja no veikala.
* * *
ledusskapja iztuksošana (tb, ēdamā taisīšana izmantojot stāvējušus produktus) ir ļoti gandarījama sajūta.
* * *
liekas, ka internetos šobrīd visi sacenšas, kurš vislabāk aprakstīs to, cik slikti ir. vienubrīd naivi domāju, ka esmu puslīdz sagatavojusies tam, ka rudensziemas vakaros nebūs nekādas sevišķas izklaides, izkalu plānus paņemt līdzi kameru, statīvu, kādu draudziņu un vazāties pa rīgu, uzņemot bildes ar, nezinu, tukšām, īpaši neapgaismotām ielām, bet nē, izrādās, ka šī stulbā, ieilgusī, drausmīgā, iespējams-tikai-latvijā situācija spēj atņemt pat fotopastaigas. nu labi, vismaz saule sāk rietēt agrāk, bet tā jau tas nav nekas īpaši priecīgs.
* * *
ienāk viena un jau sāk teikt klasisko tekstu, ka gribot nopirkt grāmatu "Mein Kampf...", bet paga, kas tad tas, viņa vēl turpina "...gegen Hitler", grāmatu "Mein Kampf gegen Hitler"! bet veco izdevumu. tas atkal pierāda jau vispārzināmo faktu, ka visi nacisti patiesībā ir bijuši pretošanās kustībā.
* * *
Vai kāda valkā moon boots?
Un kā ir?
* * *
kariņš saprata, ka ar bezmaksas antivīrusu nekas nebūs, tāpēc atvēzējās un iegādājās maksas antivīrusu. redzēs, ko tas spēs līdzēt pret ķīnā/indijā "radīto" ļaunatūru, kas ir skārusi jau tik daudzus bāleliņus un to datorus.
* * *

Previous