Līgo, Līgo - prātiņ nāc mājās!

« previous entry | next entry »
Jun. 22nd, 2026 | 11:42

Ieeju Maxima un jūtu, kā popsas/šlāgera Līgo dziesmu saturs aktvi rītārdē. Masu deģenerācijas psihoze.

EDIT:
Tas ir gluži kā iekāpt kaut kādā RPG zampā, kura tev visu laiku velk INT nost.

Tags:

Pilns rublis | Komentēt | Add to Memories


Comments {14}

Ivo

from: [info]disfigurator
date: Jun. 23rd, 2026 - 09:58
Pilns rublis

Kamēr nesaprot lirikas - izklausās pēc vācu laiku nostaļģijas gan jau. Sezonālas masu psihozes.

Atbildēt | Pirmvārds