Līgo, Līgo - prātiņ nāc mājās!

« previous entry | next entry »
Jun. 22nd, 2026 | 11:42

Ieeju Maxima un jūtu, kā popsas/šlāgera Līgo dziesmu saturs aktvi rītārdē. Masu deģenerācijas psihoze.

EDIT:
Tas ir gluži kā iekāpt kaut kādā RPG zampā, kura tev visu laiku velk INT nost.

Pilns rublis | Komentēt | Add to Memories


Comments {9}

ieraksts

from: [info]ieraksts
date: Jun. 22nd, 2026 - 06:09
Pilns rublis

bail domāt, cik liels procents tur ir uzģenerētās šļuras jau šobrīd.

Atbildēt | Pavediens


Ivo

from: [info]disfigurator
date: Jun. 22nd, 2026 - 07:08
Pilns rublis

99% šļura, 1% folk ansambļi. Gribētos otrādi.

Atbildēt | Pirmvārds