delvira

Friends

5/26/18 06:29 am - [info]unpy - Sestdienas rīta vērotāja piezīmes.

Pirmais, ko padomāju 5:40, kad gar logiem nogāja cilvēki(gribēju teikt, ka jaunieši, bet varbūt večuki vai jaunās māmiņas zīdaiņu pilniem ratiem, neredzēju), skaļi klausoties ne pārāk melodisku dziesmu "ja reaļnij pocsan, ja rosijan", bija tas, ka šajā pasaulē ir riktīgi par daudz trokšņa. Otrais - ka nav taču nemaz tik sarežģīti cilvēkiem no bērna kājas iedzīt galvās domu, ka absolūta sociālā harmonija slēpjas vienkāršajā tēzē - netraucē un neļaujies tikt traucēts, kālab tas netiek darīts, nav skaidrs. Tad sapratu, ka nav jēgas gulēt, tāpat jāceļas, lai dotos uz fizkultūru, iedzēru kafiju, izgāju uzsmēķēt un pamanīju, ka pienenes jau noziedējušas.

5/25/18 10:24 pm - [info]vacatio

Es nevaru pārdzīvot par cilvēkiem, kuri kaut kur lido, lai 7 dienas novaļātos pa viesnīcu/baseinu. Un tad beigās ir pabijuši 7 valstīs, bet visur viens un tas pats skats.
Es šito nesaprotu. Nesaprotu un viss.
Un man skauž, ka var tā ceļot, bet dusma, ka var tā izniekot ceļojumu.
Nesen piesekoju ceļojumu grupu. Bet jāatseko, lai nečakarētu sev noskaņojumu. Un priekšstatu par cilvēkiem vēl vairāk.
Tags:

5/25/18 04:00 pm - [info]eermaniitis - cirkulācijas sūknis

ir kādam pieredze ar tiem draņķiem, kā šamos pie španunga pieslēdz?

5/24/18 06:09 pm - [info]barbala - paspēlēsim ģeogrāfijās

Poll #21197 aso-asociācijas
Open to: All, results viewable to: All

Saku - inovācijas, redzu

View Answers

Singapūru
12 (24.5%)

Dienvidkoreju
13 (26.5%)

Ķīnu
3 (6.1%)

Igauniju
6 (12.2%)

Amēērikas rietumkrastu
15 (30.6%)

Saku - kvalitāte, domāju

View Answers

Vācija
29 (59.2%)

Japāna
20 (40.8%)

Saku mode (apģērbi, stils, tendences), tai kājas aug

View Answers

Parīzē, Francijā
11 (22.4%)

Milānā, Itālijā
16 (32.7%)

Londonā, Lielbritānijā
13 (26.5%)

Ņujorkā, ASV
9 (18.4%)

Saku - smalka, bagātīga ēdiena kultūra, garšu daudzveidība, gardēdība

View Answers

Francija
23 (47.9%)

Itālija
8 (16.7%)

Tuvie austrumi
9 (18.8%)

Austrumi tālie
8 (16.7%)

Saku – makten demokrātiska dzīvošana sabiedrībā, domāju

View Answers

Dānija
34 (72.3%)

Vācija
6 (12.8%)

ASV
3 (6.4%)

Francija
3 (6.4%)

Spānija
1 (2.1%)

Saku, eu šitie nu gan dara vienīgo, pareizo gaišo alu

View Answers

beļģi
15 (31.9%)

vācieši
4 (8.5%)

čehi
9 (19.1%)

briti
1 (2.1%)

tērvete piebaga užava bauskē
7 (14.9%)

mazie brūzīši ar visām nezālēm
11 (23.4%)

5/24/18 02:21 pm - [info]missalise

Aizsūtīju priekšniekam savu uztaisīto garadarbu. Un domāju par to, vai gadījumā Latvijā tomēr nevajadzētu legalizēt marihuānu. Pati nelietoju un nekad neesmu lietojusi, tāpēc nav viedokļa. Bet ja tas līdzētu, piemēram, paliatīvajā aprūpē - lai cilvēkiem nebūtu sāpju, tad varbūt tas būtu tā vērts. Vispār - kāpēc cilvēki pīpē marihuānu? Un kas ir sliktāk - marihuāna vai alkohols?

5/24/18 12:27 am - [info]vacatio

es baigi ilgi dzīvoju ar ilūziju, kka neizskatos diži pāri 30. Bet pāris mēnešus atpakaļ biju uz feinu mazsemināriņu, kuru vadīja meitene drošvien padsmit gadus jaunāka par mani. Seminārs bija ļoooti šaurā lokā, tāpēc viņa tā laikā izmeta 2 man veltītas (laikam pat pozitīvi domātas) piezīmes, kuras cita starpā ietvēra arī frāzi “jūsu gados” .
un kopš tā semināra ilūzijas par sevi ir sagruvušas. vēl īsti neesmu izdomājusi tas labi vai slikti - būšana “manos gados”.
jā, tā kaut kā. Ieraksts bez jègas.
Tags: ,

5/23/18 09:54 pm - [info]black_data - 10 km

Tā kā mana dzīve ir skumja un depresīva, varu vienīgi paspīdēt ar savu fizisko sagatavotību.

Paldies futbolistu aktivitātei (jā, tieši par tevi es runāju), ne es uz boksu aizgāju, ne futbols notika, tāpēc nolēmu paskatīties, kas jums tur ar to 10 km distanci. Bez sastrēgumiem, slēgtiem tiltiem un selfijiem. A neko tā, normāla distance, pirmie septiņi diezgan īzī. Rīgas centrs šādiem skrienamajiem attālumiem gan nav pārāk piemērots, astotajā kilometrā dabūju apstāties pie luksofora uz kādām sekundēm desmit, tad gan es sajutu, ka atsākt skriet ir drusku nepatīkami. Otra bēda, ka šīs desmit sekundes izjauca ideālo trepi (katrs nākamais kilomets tiek noskriets īsākā laikā), bet skatoties tīri uz stabiņiem var arī nepiefiksēt.

Bet nu boooring šis viss pasākums, jāsataisa kaut kāda sava pleiliste, toties uzzināja, ka "rock workout" izlasi var klausīties ikdienā, nav tur nakāda kačalkas mūzika, kā biju iedomājies.

P.S. Un jā, es zinu, ka tu ceineri vari noskriet ātrāk, jau paskatījos.

5/23/18 04:08 pm - [info]unpy - Atmiņas zudumu vērotāja piezīmes.

Šodien kādas reizes četras vai cik(neatceros, cik) ļoti stipri piedomāju pie tā, kas par nedēļas dienu.

5/23/18 01:21 pm - [info]unpy - Debesu sniegtu zīmju vērotāja piezīmes.

Ja putns aptaisa somu, tad, visticamāk, tas ir uz to, ka šmuce būs liela, bet laime tomēr paies garām.

5/23/18 01:00 pm - [info]sirdna

Lūk, pagāja daži gadi un es konstatēju, ka man patīk vēl viena Akvārija dziesmiņa:
https://www.youtube.com/watch?v=LjIoOvrYPfE

5/22/18 11:04 am - [info]barbala - 22. maijs- visu kalendārā neierakstīto un nesaprasto vārdu diena

Kamēr pēc tēva līdakas pavēles atšuvu viņa jaunajām džinsenēm galus, viņš nolēma nosvērties.
Diemžēl, melnais, apaļais putekļu sūcējrobots nekam neder, jo kunga svaru nerāda.

5/22/18 11:48 am - [info]black_data - Ziņas: Jānis Maršāns ir zaudētājs

Šis Dienas Biznesam ir jauns līmenis: http://www.db.lv/zinas/janis-marsans-475300

Atsevišķa fascinācija par atslēgvārdeim. Iešu paskatīties, vai drukātajā versijā arī ir šī ziņa.

5/22/18 08:11 am - [info]missalise

Šonakt sapnī redzēju, ka esmu aizbraukusi - laikam jau uz Jelgavu. Tur ir pa lielam beigušās mācības, notiek izlaidumi, gatavojas lielie tusiņi. Un tad vakarā ir jāiet uz autobusu. Mēs ejam, bet brālis ar tām meitenēm tik riktīgi pieliek soli, ka es netieku līdzi. Un es reāli nevaru lāga paiet - knapi kustos. Viņi iet, nepiefiksē, ka es esmu tā atpalikusi, neatskatās. Iejūk pūlī starp autobusiem un pazūd. Un tad es esmu viena, visi autobusi aizbrauc un man vajag tikt uz Rīgu laikam. Bet tur neviena nav. Ir kaut kāds grausts. Tad kaut kādi sveši cilvēki palīdz un aizved mani uz pilsētas centru un es aizeju uz savām vecajām kojām - istabiņu, kurā ir manas bijušās istabiņas biedrenes. Vienai es saku - šodien taču ir 23.maijs - tava dzimšanas diena - apsveicu (viņai reālajā dzīvē patiešām 23.maijā ir dzimšanas diena - bet es viņu ļoti reti kad apsveicu). Es atvainojos viņām, ka esmu tik slikta draudzene.

Un tad es pamodos un domāju par draudzību reālajā dzīvē. Un par atsvešināšanos attiecībās - ar jebko. Gan ar draugiem, gan ģimenes locekļiem, gan arī ar idejām, principiem, reliģiju. Es vakar biju aizgājusi uz katoļu dievkalpojumu. Un sapratu, ka man nu jau ir grūti, jo es lielai daļai rituālu nesaprotu jēgu. Nesaprotu jēgu sprediķim, no kura vienkārši cilvēki (domāts - es) savai ikdienas dzīvei nevar paņem līdzi nekādu atziņu. Dziedāšana gan bija forša. Bet es vispār gandrīz vai tad tuvāk Dievam jūtos, kad es esmu piezvanījusi mammai un padziedājusi viņai tautasdziesmas.

5/21/18 12:33 pm - [info]unpy - Soctīklu sabiedrības vērotāja piezīmes.

Kaut kur pa ausu galam pieredzēju acīmredzamo tēzi, ka mūsdienu soctīklu sabiedrībā ir ļoti mainījusies vārdkopas "sociāli nozīmīgs notikums" jēga, ja agrāk tas bija kaut kāds karš, vērienīga katastrofa, ķeizara dzimšanas diena, dziesmusvētki vai kas tamlīdzīgs, tad tagad par pilnīgi pielīdzināmu vai pat nozīmīgāku var kļūt pat galīgākais sīkums atsevišķa indivīda vai skaita ziņā nelielas grupas dzīvē, ja vien šis sīkums kādu iemeslu dēļ iepatīkas vai gluži otrādi plašākai auditorijai. Tiešām, nav jātaisa aptauja, lai uzzinātu, kas tad ir "sociāli nozīmīgāks notikums" latviski saprotošajai auditorijai - stāsts par to, ka pirms neilga laika esot novēroti gravitācijas viļņi vai stāsts par "huļi bļoda netīra".

Interesanti, ka šī pilnīgi attaisnojamā nespēja nošķirt nosacīti būtisko no pilnīgi noteikti mazsvarīgā rezultējas šķietami dīvainos interneta krusta karos, kuros tiek ieguldīts daudz laika un enerģijas. Viena no man mīlākajām cīņām ir nesaudzīgā plakanās zemes teorijas piekritēju apkarošana. Ja ne katru dienu, tad katru otro jau nu noteikti redzu kādu iznīcinošu dzēlību, sarkastisku joku par šo tēmu vai tik neapgāžamu pierādījumu zemeslodes apaļumam, ka prasās pārskatīt savu viedokli par jebko, kas pirmajā acu uzmetienā šķiet plakans. Un kas tik šādi netiek apkarots. Fobijas un tradīcijas, patriotisma trūkums un rudzīšu pārpilnība, nabadzība garā un treknums miesā, tiešām ir, kur izvērsties un kam savās taisnīgajās dusmās pieslieties. Un tas ir ļoti labi, ka tā, ka cīņas no ielām uz internetiem pārceļas, jau sen klasiskos pārdesmit cilvēku protestus pie Saeimas vai visa veida fanu gājienus/braucienus tikpat labi var fotošopā organizēt, no tā gan pasākumi jaudā iegūs, gan satiksmes organizācija necietīs, gan pašu veselība saglabāsies, ja ārā auksts vai policistiem ienācis prātā atkal kādam aci izšaut.

5/21/18 10:55 am - [info]black_data - Vasarsvētki

Tad vakar ir atnācis "svētais gars"?

Nekad iepriekš nebiju iedziļinājies, tāpēc pajautāju omei. Nevajadzēja.

5/21/18 10:30 am - [info]black_data - Mūzika: What kind of monsters have we made?

"I watch you frown and I watch you shake
And baby, that's all I can take."https://youtu.be/klvt11oR-K8

5/20/18 10:20 am - [info]missalise

Braucu ar 12 trolejbusu. Pa Čaka ielu, tad pa Bruņinieku. Beidzot uz Brīvības ielas tikām. Bet viena veca sieviete ar spieķi dabūja iet no Čaka ielas uz Pareizticīgo baznīcu. Haoss.

5/19/18 11:01 am - [info]unpy - Dienu vērotāja piezīmes.

Vienkārši skaista diena. Jau četras stundas priecājos.

5/19/18 09:50 am - [info]perfekta

OO, love it
https://www.facebook.com/9gag/videos/10157665972026840/

vienkāršā, caur humoru veidā pateikta patiesība.
Attiecībās tev nākas būt gan loverim, gan labākajam draugam, gan otrajai pusītei. Un tad, kad ir tas mirklis, kad tavam cilvēkam nepieciešams labākais draugs - tad esi tāds. T.i. vienkārši paklausies un nenosoti. Piekrīti un SADZIRDI! NEvis ieslēdz apvainoto draudzeni uzreiz, kā pasaka to, kas tev nepatīk. Uzklausīt ir uzklausīt, nevis verkšķēt pretī ;)

5/18/18 04:43 pm - [info]black_data

Ja tā turpināsies, es sākšu apsvērt iespēju, darbā pieņemt QlikView developeri.
Tags:
Powered by Sviesta Ciba