delvira

Friends
 

1/20/19 10:33 pm - [info]udensroze

Par daudz hobiju?
Tags:

1/20/19 09:32 pm - [info]unpy - Laika vērotāja piezīmes.

Pirms diviem gadiem tika inaugurēts pašreizējais ASV prezidents Donalds Tramps. Jau pusi termiņa nolauzis.

1/18/19 09:11 pm - [info]black_data

Man stacionārais dators nav bijis no kāda 2004. vai 2005. gada. Tagad man ir stacionārais dators. Kaut kas no sērijas, ja dod, kāpēc nepaņemt, vismaz man būs pašam savs Windows. Tagad tāds sīkums kā viņu sainstalēt. Stacionārajiem datoriem ir tāda īpatnība, ka viņi grib, lai viņiem piesprauž monitoru, peli un klaviatūru, un man labākajā gadījumā ir pele. Iespējams laukos ir tāds televizors, kuram var piespraust VGA vadu. Bet es iedomājos, tā taču varētu nebūt unikāla problēma, ka cilvēkam ir kaste, kuru vajag vadīt, bet apkārt ir vieni vienīgi laptopi. Es tā intensīvi vēl neesmu gūglējis, bet pirmajos divos sagūglētajos rezultātos akurāt nebija risinājuma tam, kā laptopu izmantot kā perifēro iekārtu. Pēc loģikas taču vajadzētu būt risinājumam? Ja cilvēks nelieto fotošopu, fainalkatu vai negeimo, viņš taču neiekārtos sev darba vietu ar stacionāro datoru?

1/18/19 09:05 pm - [info]black_data - Dzīve pilna ar galvu reibinošiem notikumiem

Atnācu mājās pēc treniņa, attaisīju alu. Netīšām atvēru telefona ekrānā to... nu to ekrānu, kas ir visvairāk pa kreizi, kur ir kalendārs un laikapstākļi. Up next: treniņš. Vērtīgs atgādinājums.

1/18/19 01:04 pm - [info]black_data

Daudziem šķiet, ka es eju uz boksu, lai izlāsētu dusmas. Tāda mērķa nav, un dusmas arī paliek: par sīkumiem, par to kas nesanāk, par cilvēkiem kopumā. Tās tur saspringumā un neļauj naktīs gulēt. Tik pat labi es varētu gleznot.

1/18/19 09:50 am - [info]eermaniitis - ne jau termometra stabiņš man te norādīs, kad vasara iestājas

un nodzinu matus

1/18/19 12:17 am - [info]le_minga - kas labs...

- Hooverphonic - Mad About You (Live at Koningin Elisabethzaal 2012) -
ja ilgi skatīsies, varbūt arī bilde uzradīsies

1/17/19 05:28 pm - [info]unpy - Sevis vērotāja piezīmes.

Jau kādu nedēļu pastiprināti gribās dzert kafiju, smēķēt un patērēt ko alkoholisku. Un nav tā, ka būtu ko atmetis vai sevi īpaši ierobežotu, visas šīs vielas lietoju apmēram tādos pašos apjomos un ritmā, kā parasti. Nav arī stresu vai citu neērtību dzīvē. Dīvaini.

1/17/19 12:59 am - [info]eermaniitis - nēnu, es ir mēms

fantastikas seriālu taisītāji ir pisti galvā, bez jebkādām fizikas zināšanām

lai vai kā lamātu padomju savienību, bet ko, ko kosmosa fiziku iemācīja

te ir gravitācija, un viss krīt uz zemes, vai te nav gravitācijas un viss karājas gaisā

ok

tik tālu viņi ir lietas apguvuši - tur mati gaisā plīvo brīvi, vai arī meitenei matu laka tā sapūsta, ka cirta nesakustas ne pa kripatiņu - pajāt

bet, te kubriks ar divām koikām un džeks, kurš atlaiž pisuārā - parastā melnā (kā nu bez tā, te pat pisuārs melns - kosmosa kuģī) pisuārā, bļeģ, kurš turpat kubrikā, joptva! - un kas notiks, kad iestāsies "antigravitāte" kā dzied populārā dziesmā?

aha = no pisuāra dzeltenā čura pilieniem un peļķēm salīs gaisā un izvietotajās kojās un visur uz sienām, uz griestiem un kur nekur

bļeģ, ja tu filmē tēmu, tad iebrauc tēmā ... nu drusku, vai palasi skolas grāmatas, pidar (vīriešu dupšu galvā mīlētāj tm)!

1/17/19 12:18 am - [info]eermaniitis - bļaģ!

kā gribās uzpīpēt, bet es taču svētdien izdomāju, ka atmetu! izdomāju taču! vot, uzrakstīju, vieglāk palika!

1/15/19 02:07 pm - [info]missalise

Bet viena no pasaulē jaukākajām skaņām ir dzirdēt, kā vannas istabā mīļš cilvēks labā omā dzied dziesmiņu. :)

1/14/19 03:31 pm - [info]missalise

Nu, moins. Strādāju, strādāju, mežģu acis, bet tagad jūtu, ka uz ģībienu sāk vilkt un galva sāp. Atvēru logu.

1/14/19 10:14 am - [info]unpy - Sociālo parādību vērotāja piezīmes.

Būtu interesanti saprast, kā radās un izplatījās tāda parādība, kā tabakas smēķēšana. Bija taču jābūt kādai ļoti dīvainai situācijai, kuras rezultātā kādam varēja ienākt prātā, ka ieelpot gruzdošas tabakas dūmus ir teicama izklaide.

Vēl tiešam gribētu redzēt kaut vienu cilvēku no tiem, kuri izdomā mūsdienu sociālajos tīklos pārpublicējamās sentences, piemēram: "Labi cilvēki bieži nežēlīgi. Kāpēc? Tāpēc, ka viņu dvēselēs bieži kāds noslauka savus dubļainos zābakus."

Man šķiet, ka abos gadījumos nevarētu būt mūsu sugas indivīdi pie vainas, tas ir pārlieku neparasti Homo Sapiensam pat bez papildus Sapiensa, ko šitādu var dabūt gatavu tikai pilnīgi svešas kultūras un konstrukcijas būtnes, agresīvi septiņdimensiju kubi, kuri domā ar melnās matērijas palīdzību vai kas tamlīdzīgs.

1/13/19 11:34 pm - [info]goddes

Iespējams labākais, ko esmu pēdējo pāris gadu laikā redzējis TV sēriju lauciņā. Fināla epizode, kas skatāma kā atsevišķa kinofilma ar filigrāni noslīpētiem tekstiem, burvīgi un tajā pašā neviena lieka kadrējuma, tikai epizode, esmu "mēms un uz pakaļas".
Tags:

1/13/19 09:26 pm - [info]goddes

1991. gada 3. marts

"Orientēšanās, sajutu atkal nepieciešamību pēc piedzīvojumiem mežā, pēc slīkšanas purvā, kritiena smaržojošos viršos, brūcēm no dzeloņdrātīm, lapseņu dzēlieniem, uzvaras saldmes un zaudējuma rūgtuma."

1/13/19 09:20 pm - [info]goddes

1990. gada 25. decembris

"Kā nekā diena jau par veselu minūti ilgāka. Iedomājoties, ko gan var izdarīt minūtes laikā: padarīt sev galu (labi sāku...), kļūt laimīgam, vinnēt Волгу, pateikt divdesmit labu vārdu, sliktu laikam pat vairāk...."
 

1/13/19 04:44 pm - [info]udensroze

cirslītis. izrādās man vīnu plauktā stāv portvīns 8-)
 

1/12/19 10:03 pm - [info]udensroze

Lieku reizi parliecinajos, ka nav portvina musu Rimi. Bāc :(

1/11/19 10:14 am - [info]unpy - Izglītības reformu vērotāja piezīmes.

Izlasīju rakstu par izglītības sistēmu un skolēnu segregāciju kā vienu no labākas sistēmas stūrakmeņiem un aizdomājos, ka tas viss ir pilnīgi lieki, pamatskolas un vidusskolas izglītības nozīmīgums vispārējā personas attīstībā ir stipri pārspīlēts.

Ir te kāds, kurš tiešām var no sirds pateikt, ka ir tāds, kāds ir, tieši dēļ pamatskolas/vidusskolas?

Bonusa jautājums - kāds tad būtu tas gala produkts, tas ideālais jaunais pilsonis, kādu būtu jāizlaiž pamatskolai vai vidusskolai, ja jau pieņemam, ka tieši mācību iestāde ir tā, kas saņem cilvēka pusfabrikātu un dikti spēj iespaidot to, kas no viņa galā sanāk?

1/10/19 06:57 pm - [info]unpy - Novecošanas vērotāja piezīmes.

Šodien pirmo reizi dzīvē iegāju dušā brillēs.
Powered by Sviesta Ciba