delvira

Friends

10/23/19 10:10 am - [info]missalise

Naktī sapņoju, ka es kaut ko daru kopā ar savu ģimeni, bet tajā pašā laikā pamanu, ka jau ir deviņi no rīta - attiecīgi - es drausmīgi kavēju darbu, uz kuru no mājām man ir jāiziet jau divdesmit pāri sešiem. Bet es nespēju pateikt nē savai ģimenei, tāpēc palieku ar viņiem. Bet īsti nezinu, kā es to visu paskaidrošu darbā. Biju patiešām priecīga, no rīta pamostoties un konstatējot, ka neko es neesmu nokavējusi.
Tags:

10/22/19 02:28 pm - [info]negaisiic

Nu kā, kā Selga joprojām nav iemācījušies izcept auzu cepumus, kas negaršotu pēc sodas??
Kas tas vispār ir par sviestu?

10/19/19 02:16 pm - [info]black_data

Ir mazliet savdabīgi meklēt filozofisku jēgu kamīna kurināšanā, bet arī tāds sīkums var izgaismot to, kā ir iespējams nepareizi interpretēt cilvēku motīvus.

Kādu laiku atpakaļ opis man rādīja, kā iekurināt kamīnu. Viņš man neparādīja pareizo veidu, viņš man parādīja divus dažādus veidus. Viens veids ir ar skaliņiem un avīzēm, tā kā to dara omīte, jo tas ir dabiski, tas ir ekoloģiski. Es vēl ilgi ticēju šim pretnostatījumam, jo bija tik daudz stāstu un piemēru. Un tad viņš visai šai smalkajai konstrukcijai uzlēja virsū benzīnu, un teica: "Bet šādi kamīnu iekuru es." Vispār nebija šaubu, ka opis ir vecs, stūrgalvīgs vecā kaluma vīrietis, kas turēsies pie saviem uzskatiem, un nekad nemainīsies. Tai pat laikā tas nebija "uzsist kulaku galdā" gājiens, to viņš piekopa savā nodabā, un centās neafišēt omītei, ka viņš tā dara. Es biju viņa noslēpuma uzticamības persona... jo pareizā dzimuma, vai varbūt pareizās dzīves uztveres.

Bet tas bija sen. Pagājušajā ziemā es empīriski iemācījos daudzas kamīna un plīts kurināšanas īpatnības, ieskaitot to, kādi mīti nav izveidojušies ap šo procesu. Varētu pat teikt, ka es tīri labi un ātri varu iekurināt kamīnu. Bet vakar es atbraucu uz laukiem ap pus desmitiem, pietiekami noguris, lai nepaliktu Rīgā ilgāk, un paliktu pa nakti šeit viens. Kaut kas man nesanāca ar pirmo reizi, un kamīns neaizdegās. Tad es paņēmu degšķidrumu, pārlēju pāri malkai, un varēju mierīgi iet līdz galam noskatīties vienu boksa maču, ko es iesāku skatīties Rīgā. Un tas šķita tik loģiski, ka tad kad tu beidzot gribi mierīgi apsēsties un neko nedarīt, bet tev tomēr ir jāatrisina vēl viena praktiska lieta, tu izvēlies ātrāko un vienkāršāko veidu, nepiešķirot tai lielāku nozīmi un vairāk laika, kā ir nepieciešams. Tas varēja nebūt par stūrgalvību. Tas varēja būt mēģinājums pateikt, ka šeit būs daudz praktisku lietu ar kurām dīlot, no kurām tu bieži nogursi, tāpēc nav nekā slikta tajā, ka tu gribēsi pārliet visam pāri benzīnu un aizdedzināt, lai varētu mierīgi apsēsties un pievērsties kaut kam citam, kas tev dod gandarījumu.
Tags:

10/15/19 12:09 pm - [info]barbala - kas gan ir Onorē, salīdzinoši

"Spēcīga sieviete Balzāma vecumā."

10/15/19 08:44 am - [info]missalise

Vakar aizsūtīju savu CV potenciālajam darba devējam. Tad jau redzēs, vai uzaicinās uz darba interviju.

10/11/19 11:57 am - [info]missalise

Man ik pa laikam dzīvē ir bijuši kaut kādi iekšējie teicieni, līdzīgi kā Skārletai O'Hārai - "Par to es padomāšu rīt". Tad, kad gāja baigi traki ar ģimeni, es mēdzu klusībā pie sevis atkārtot "es ar visu tikšu galā".
Bet vakar man prātā ienāca jauns teiciens - saistībā ar svarīgu lietu atlikšanu. "Prokrastinēšu rīt. Bet šodien darīšu to, kas jādara."

10/10/19 05:27 pm - [info]missalise

Šodienas sanāksme bija ļoti motivējoša. Ļoti motivējoša atjaunot savu CV un sākt staigāt pa darba intervijām.
Tags:

10/10/19 07:29 am - [info]jan09 - īnpk

īsti ne par ko: sanāca 3 dienas pabraukāt pa LV plašumiem, un ievērtēt ceļus - gan tos, kam ielāps uz ielāpa (ideāli izkrata balstiekārtu, labāk, nekā apskates pacēlājā), gan tos, kas samērā nesen pabeigti - kā Tīnūžu-Maskavas šoseja. Mazais secinājums no brauciena - LV ceļus projektē būvfirmas, attiecīgi vecie PSRS laika apļi un ceļi tiek "uzlaboti" (lasīt sad1rsti), lai max ietaupītu asfaltu, un pierakstītu projektā max daudz ts "zemes darbu", tb milzīgu novadgrāvju izveidi, pamatnes pārvietošanu/atjaunošanu, puķupodu izveidi uc reāli nepārbaudāmas, bet apmaksājamas lietas, absolūti neņemot vērā satiksmes drošību.

Nepietika jau ar sad1rsto Talsu-Ventspils šoseja posmu, tagad tiek cūkots Talsi-Upesgrīva posms līdz Laidzei, un Tīnūžu šoseja jau veidota pēc tāda pat algoritma.
Gaidu, kad nojauks viaduktu pār Ventspils šosejas pie Selekcijas - tas vēl atgādina, kāda varētu (un vajadzētu!) bijusi Ventspils šoseja.

/Pamācoši ir braukt pa apli, kuram vēl ir redzamas vecās kontūras, un redzēt atšķirības starp veco/jauno asfalta lējumu - uz apli ietaupīta vispaz tonna asfalta, padarot to lēnu un bīstamu izbraukšanai.

10/10/19 07:53 am - [info]missalise

Man šodien jāuzstājas ar prezentāciju par to, kāpēc es no tās vienas daļas gribu dabūt datus. Darbinieki tur ir noslogoti, neapmierināti, darbs viņiem nepatīk (man pat viena tā arī pateica - man prioritāte ir mājas. Prezentācijas sākotnējo versiju es uztaisīju jūlijā. Pēc tam visi gāja atvaļinājumos, n-tās reizes tā tika pārcelta uz labākiem laikiem. Būs intersanti.
Tags:
Powered by Sviesta Ciba