ciemaksts' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, April 5th, 2020
  dienasgramata
  12:36p


  “Pārnākot mājās, atradu sievu saposušos tā, it kā viņa būtu pabijusi ārzemēs, taču es domāju, ka nebija gan, uz ko viņa man atbildēja kaut kā tā, kā man nepatika, un es viņu nedaudz pavilku aiz deguna, saprotams, lai viņu apvainotu un vēlāk mierinātu, kaut arī centos to noliegt, taču izdarīju to steigā, nabadzīte uztvēra to slimīgi, domāju, ka deguna saspiešana tiešām bija sāpīga, jo viņa vēl diezgan ilgi raudāja, taču pamazītēm mēs atkal kļuvām par draugiem gan pēc vakariņām pie manis kabinetā, gan arī vēlāk gultā.”

  Semjuels Pīpss 1664. gada 5. aprīlī
  virginia_rabbit
  9:19a
  Ēdu siļķes brokastīs, šoreiz kūpinātās. Nav tā, ka mīļākais ēdiens, bet lielākā daļa citu ir neinteresantāki. Siļķes ir intensīvas. Piemēram, ēdnīcu opcijās noteikti neesmu kabaču sacepumu vai kuskusa kaudzītes cilvēks, esmu tas, kurš izpērk biezpienu un siļķu gabaliņus.

  Saturday, April 4th, 2020
  virginia_rabbit
  7:16p
  Tukšumrokdžimpiņ!
  virginia_rabbit
  3:28p
  Rimi ir ananāsu sezona. 83 centi kg
  Paradīzes sašimi, kas veidojies saaugot 200 ziediem, kurus apputeksnē kolobri
  dienasgramata
  2:35p


  "Šodien brīnišķīga diena. No visām pusēm uzradās kalni: zili, safīrkrāsā, dzelteni un sarkanbrūni. Pelēkas debesis un perlamutra tāles. Pa platas straumes gultni nonākam līdz Karakizilam, tas ir, “melnsarkanajam”. Šis nosaukums ir piešķirts taisnīgi, jo klintis ir veidotas no melna un sarkana lielgraudaina granīta. Tuksneša klusums. Cik gan labāki ir šie vientuļie langari par pilsētām un netīrajiem tirguslaukumiem. Žēl iedomāties, ka mēs varētu būt gājuši četras dienas starp vientulīgām klintīm un tāliem sniegājiem. Šodien ieraudzījām pirmos zemos skujukokus. Pa visu dienu, septiņdesmit četru verstu garumā tikai viens nožēlojams langars ar sliktu aku “simt aršinu” dziļumā. Pa visu dienu tikai divas mazas karavānas ar izkāmējušiem mūļiem. Skaidrs, ka mēs neejam pa ķīniešu lielceļu, bet pa jaunu, vēl neatklātu zemi. No kalniem spraucas melnu slānekļa un ogļu veidojumu līnijas. Un viss tuksnesis pamiris nākotnes soļu gaidās."

  Nikolajs Rērihs 1926. gada 4. aprīlī
  Friday, April 3rd, 2020
  sirualsirual
  11:01p
  gribētos aizbraukt uz kādu HES pačolēt, kā cilvēks valda pār dabu.
  virginia_rabbit
  9:48p
  Poll #21353
  Open to: All, results viewable to: All

  Tu esi

  View Answers

  Grifidorā
  7 (18.9%)

  Slīdenī
  8 (21.6%)

  Kraukļnagā
  16 (43.2%)

  Elšpūtī
  6 (16.2%)

  virginia_rabbit
  9:05p
  Kādas piecdesmit reizes dienā prasa:"vai mums ir kaut kas salds?"
  dienasgramata
  1:40p


  “Mīlestībā bailes ir uzticības pamatā. Bailes šķirties, jo bail, ka nākamais nebūs tik labs vai tik noturīgs, vai no tā, ka tavs iepriekšējais bez tevis jutīsies tīri labi. Sievietes nemaz tik bieži nepamet dzērāju, kā par to tiek runāts. Dzērājs, būdams brīvdomātājs, vienmēr dabūs citas sievietes, turklāt viņš izraisa mātišķas jūtas un arī seksuālu interesi, jo viņš ikreiz ir cita persona.”

  Dona Pauela 1941. gada 3. aprīlī
  virginia_rabbit
  11:35a
  šorīt nometu otrreiz to telefonu, kam ekrāns jau bija sašķīdis un pirkstā dūrās stikla lauskas
  Thursday, April 2nd, 2020
  sirualsirual
  7:47p
  beigās laikam būs "aions", smuks grieķu vārds.
  kants
  5:05p
  bernardo kastrups!
  virginia_rabbit
  4:15p
  sonatīnei pirmā daļā kreisajai rokai - pārbaudīt pirmo notiņu, pēdējā taktī jāmaina pirkstiņus. Ārijai skaitīt līdz VIEani, DIIvi, etīdē labās rokas pirmo noti jāspēlē staccato. tur tagad vajag štrihiņu. Līgo dziesmas pirmo pantu jādzied a capella un ļooooti legato.
  sirualsirual
  3:49p
  esmu kļuvis tik populārs, ka jūtos spiests doties pašizolācijā no anonīmiem komentāriem.

  ja vēl kāds grib pašapmierināti iekomentēt par MKJK (Mūsu Kungu Jēzu Kristu), tad –

  pataupiet dvašu, lai padzesētu putru.
  ingmars
  10:58a
  city rake
  Izmantojiet šo brīvo laiku, lai apgūtu atslēgu atmūķēšanu.
  ingmars
  10:56a
  good news everybody
  The best possible outcome for a quick market recovery is shaping up as signs emerge globally.
  dienasgramata
  9:47a


  “Šodien mēs uzsākam garu ceļojumu. Autobuss atiet deviņos no rīta un sasniegs Džeksonvilu divos naktī. Tas ir “ekspresis”, kas pietur tikai vienā vai divās vietās. Salonā pārdod sendvičus un kokakolu, krēslu atzveltnes ir atgāžamas atpakaļ, naktī katrs ieslēdz mazu personisku lampiņu kā lidmašīnās. Un stjuarts palīdz mums ērtāk iekārtoties, pieregulējot sēdekļus, nosaucot nākamo pieturu un pastāstot par ainavu aiz loga. Mēs ceļojam cauri Luiziānai, Misisipi un Floridai. Deltas atzari ir plati kā ezeri, tie mirdz saulē, un Meksikas līcis ir zils kā medusmēneša sapnis. Palmas, kaktusi, rododendri, ziedošas pilsētas, tropiskie meži ar biezu augu valsti, romantiskas mājiņas ar mierpilniem mauriņiem, vientuļas, pussagruvušas būdiņas mežos, mirguļojoša jūra, gurdenas lagūnas, nokarenās “spāņu sūnas”, greznas un biedējošas – vienas dienas laikā Dienvidi atklājās mums visos savos kontrastos. Un šīs dienas laikā Dienvidu lielā traģēdija vajāja mūs kā uzmācīga apmātība. Pat ceļotājs, kura skatu ierobežo autobuss un uzgaidāmās telpas, nevar no tās izbēgt. No brīža, kad iebraucām Teksasā, lai kur mēs dotos, gaisā bija jūtama naida smaka – arogantais balto naids, klusais melnādaino naids. Stacijās respektablas, bezgaumīgi ģērgušās vidusšķiras matronas ar skaudīgu naidu lūkojas uz koši tērptām un jautri rotātām jaunām melnajām meitenēm, bet vīriešus aizvaino nepieklājīgi skaistie jauno melnādaino vīriešu ķermeņi, tērpti vieglos uzvalkos. Amerikāniskajai pieklājībai šeit nav vietas. Drūzmējoties rindā pie autobusa, melnādainie tiek izstumti. “Tu taču nedomā palaist to nēģerieti pa priekšu,” no naida drebošā balsī kāda sieviete saka savam vīram.”

  Simona de Bovuāra 1947. gada 2. aprīlī
  Wednesday, April 1st, 2020
  virginia_rabbit
  11:52p
  virginia_rabbit
  11:21p
  Es skatos Hamletu (un ēdu siļkes), Ingmārs spēlē Jakudzu

  kants
  8:47p
  lielisks amats
  TIEM, KAS NĀKAMGAD CELS
  1979.09.21 Padomju Jaunatne
  GAITIS GRŪTUPS, kaujinieks — korespondents
  kants
  4:24p
  vēl viena maza uzvara pār fašismu
  līdz 14. aprīlim vai ilgāk, ja ārkārtējās situācijas laiks tiks pagarināts, AKKA/LAA izsniegtās licences
  ietvaros ikvienam pieejams Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas grāmatu portāls _gramatas.lndb.lv_ [1]. Tajā lasāmas ap
  10 000 KOMERCIĀLAJĀ APRITĒ NEESOŠU grāmatu – no 16. gs. līdz 21. gs. sākumam.
  virginia_rabbit
  4:11p
  Migrēnas atkāpšanās sajūta ir vienāda ar krēslas iestāšanās sajūtu
  ingmars
  2:42p
  😷🚆
  sirualsirual
  1:45p
  virginia_rabbit
  12:50p
  mūsu mājsaimniecībai pēkšņi ir radies jauns sapnis: aiziet uz šokolādes fabriku (kas agrāk nekad nav šķitis suģestējoši. bet uz šī interesantā fona Laimas fabrika liekas kā Leiputrija)
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba