(bez virsraksta)
Jun. 21., 2026 | 10:05 am
posted by: telefontubbie
5x gāju jūriņā. Viļņu necik Vecāķos nebija, tāpēc sanāca paieties druscītiņ tālāk kā parasti. Pēc sauļošanās un pluncāšanās atpakaļ uz vilcienu ejot padzēru kafiju klausoties ielas spēlmaņus, kas kaut kur aiz bastejkalna spēlē, bet sajutuši dālderu esamību pludmalē, spēlēja tur Avrilas Laviņjas, Sting, Chris Isaak u.c. hītus. Ļoti feins miegs pēc būšanas pie jūras.
Atradu labu mazsālīto gurķu recepti. Klasiskajai ķiploku-diļļu marinādei jālej minerālūdens virsū, sanāca labi. Pagājušogad gatavoju ar karstu, bet es nez, no Ogres laikiem es jūtu, kurš vārīts ūdens ir šā vai tā "ciets" ar kaļķi.
Filmas.lv ielika mākslas filmu par 30.gadu Latviju. Gribu noskatīties.
No rīta aiz loga bija atlidojis pupuķis, nebij tāds dzirdēts iepriekš, cik nu te trīs gadus esmu. Tiem patīk mitināties privātmāju grāvmalās un pļavās, kas te vairākus kilometrus projām.
Atradu labu mazsālīto gurķu recepti. Klasiskajai ķiploku-diļļu marinādei jālej minerālūdens virsū, sanāca labi. Pagājušogad gatavoju ar karstu, bet es nez, no Ogres laikiem es jūtu, kurš vārīts ūdens ir šā vai tā "ciets" ar kaļķi.
Filmas.lv ielika mākslas filmu par 30.gadu Latviju. Gribu noskatīties.
No rīta aiz loga bija atlidojis pupuķis, nebij tāds dzirdēts iepriekš, cik nu te trīs gadus esmu. Tiem patīk mitināties privātmāju grāvmalās un pļavās, kas te vairākus kilometrus projām.
Link | ir doma | Add to Memories
(bez virsraksta)
Jun. 20., 2026 | 10:07 am
posted by: neraate
vīrs gribēja precizēt, ka viņš vainīgs, nevis bērns, jo viņš nopirka. sliekas esot apakšējā trauciņā izmērā - nr.2 :D. man radās jautājums - a viņas mēra pēc garuma vai resnuma?!
Link | ir doma | Add to Memories
(bez virsraksta)
Jun. 19., 2026 | 11:06 pm
posted by: neraate
ēdu maizīti, attaisīju ledusskapi paskatīties kādu siera gabaliņu vai tml un tur uz augšējā plaukta mazs apaļš caurspīdīgs trauciņš uz kura mazāks, apmēram kā sērkociņa kastīte. paņemu visa tāda laimīgi gremodama a tur - TĀRPI!!! balti un riebīgi.
Aaaa
izrādās bērna kārei makšķerēt ir neplānotas riebīgas blaknes :D
Aaaa
izrādās bērna kārei makšķerēt ir neplānotas riebīgas blaknes :D
Link | ir doma {2} | Add to Memories
(bez virsraksta)
Jun. 19., 2026 | 01:26 pm
posted by: neraate
šodien (pa ceļam uz peldēšanos Daugavā) satiku Hofavartu un iemīlējos, tas suns ir tik smuks! un es pat nezināju tādu šķirni
Link | ir doma | Add to Memories
kaut ko
Jun. 17., 2026 | 11:51 am
posted by: ctulhu
vēl var izdarīt arī ar bioloģiju
https://longevity.technology/news/immor ta-bio-reports-70-lifespan-gain-in-precl inical-study/?fbclid=IwY2xjawSfPyBleHRuA 2FlbQIxMABicmlkETBZUkhiM1ZxVkxYMDZLbGdCc 3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABH taUb1cHXhKZDEi_wfBnlrK8ZCYI8fBcIHySS4r24 t6WLw6vDmivMeM8as68_aem_2_8N8kHJ4X84njJ6 kMICtQ
https://longevity.technology/news/immor
Link | ir doma {2} | Add to Memories
Zazis , citāts:
Jun. 16., 2026 | 06:55 pm
posted by: ctulhu
// un man patīk braukt agresīvi un reizēm bulijot autovadītājus.//
Nu tātad šādi izskatās tā saucamais velorasts. Šādu indivīdu dēļ būtu jāpieņem stingri ierobežojumi. Velosipēdisti drīkst atrasties tikai uz viņiem paredzētiem veloceliņiem. Ne uz ietvēm un ne uz brauktuvēm. Nav celiņa? Raksti iesniegumu lai izbūvē un kamēr nav, sit savu riteni padusē un čāpo ar kājām. Līdz vietai kur celiņš sākas. Par agresīvām darbībām un bīstamu situāciju radīšanu braucot arf velosipēdu - lieta par huligānismu/ ļaunprātīgu huligānismu, tiesa.
Nu tātad šādi izskatās tā saucamais velorasts. Šādu indivīdu dēļ būtu jāpieņem stingri ierobežojumi. Velosipēdisti drīkst atrasties tikai uz viņiem paredzētiem veloceliņiem. Ne uz ietvēm un ne uz brauktuvēm. Nav celiņa? Raksti iesniegumu lai izbūvē un kamēr nav, sit savu riteni padusē un čāpo ar kājām. Līdz vietai kur celiņš sākas. Par agresīvām darbībām un bīstamu situāciju radīšanu braucot arf velosipēdu - lieta par huligānismu/ ļaunprātīgu huligānismu, tiesa.
Link | ir doma {62} | Add to Memories
Tā jau es domāju
Jun. 15., 2026 | 07:01 am
posted by: ctulhu
Izrādās ka nedrīkst:
https://jauns.lv/raksts/zinas/713554-da udziem-ir-gadijies-sanemt-sadu-zvanu-bet-n e-visi-zina-savas-tiesibas
Datu valsts inspekcija (DVI) norāda, ka automātiska telefona numuru ģenerēšana pati par sevi nepadara komerciālus zvanus likumīgus.
Fiziskām personām bez piekrišanas zvanīt nedrīkst
https://jauns.lv/raksts/zinas/713554-da
Datu valsts inspekcija (DVI) norāda, ka automātiska telefona numuru ģenerēšana pati par sevi nepadara komerciālus zvanus likumīgus.
Fiziskām personām bez piekrišanas zvanīt nedrīkst
Link | ir doma | Add to Memories
(bez virsraksta)
Jun. 14., 2026 | 10:29 pm
posted by: aborigens
The longest word in the dictionary that is not a scientific neologism: floccinaucinihilipilification. The act of saying something is without value.
Link | ir doma {2} | Add to Memories
(bez virsraksta)
Jun. 11., 2026 | 12:34 am
posted by: aborigens
Citskovskis kļūst par JKP premjera kandidātu. Kā teica Vorhols, kad viņu sašāva - au, nesmīdiniet mani, man ir sāpīgi.
Link | ir doma {2} | Add to Memories
# uzzinu pēdējais
Jun. 10., 2026 | 10:42 pm
posted by: ctulhu
Nupat izlasīju ka man neesot problēmas ar protestantismu bet esot ar ortodoksiem un katoļiem. Smējos skaļi. Man ir apmēram vienādas problēmas ar jebkura veida teismu. Ar jūdaismu arī :D. Ak jā starpcitu mūsdienās ar katoļiem pat ir drusku mazāk problēmas nekā ar protestantiem jo protestanti [vismaz daudzi viņu paveidi] ir aktīvāki. Nesenajā vēsturē arī protestanti nogāza vairāk podu nekā katoļi.
Link | ir doma | Add to Memories
Redzēts tīklā
Jun. 10., 2026 | 07:27 pm
posted by: ctulhu
Virsraksts iespārda:
//"Pieņemt nāvi, lai pa īstam dzīvotu." Nāves dūla Ilze Tigule par zemo nāves pratību Latvijā//
Zema pratība. Mirt nemāk.
//"Pieņemt nāvi, lai pa īstam dzīvotu." Nāves dūla Ilze Tigule par zemo nāves pratību Latvijā//
Zema pratība. Mirt nemāk.
Link | ir doma {1} | Add to Memories
uzmanīgi - opus dei
Jun. 10., 2026 | 10:42 am
posted by: ctulhu
https://www.apollo.lv/8486574/darbs-bij a-fiziska-vardarbiba-prata-kontrole-gari ga-masas-atklati-par-piedzivoto-sekta-op us-dei
Tas ir tas pats opus dei kuram ir šī mājas lapa
https://opusdei.org/lv-lv/page/kas-ir-o pus-dei/
un kurš mēdz jaukties LV izglītības sistēmā
//Saeimas Demogrāfijas, ģimeņu un bērnu lietu apakškomisijā 17. martā notika plašas diskusijas par jaunu pieeju dzimumaudzināšanai Latvijas skolās. Deputāti uzklausīja Latvijas Universitātes pētnieka Manuela Hoakina Fernandesa-Gonsalesa priekšlikumu ieviest mācību saturā "tikumisko dzimumaudzināšanu", kas balstīta ģimenes veidošanas vērtībās un mīlestības jēdzienā.//
https://www.1188.lv/ru/novosti/vert ibu-sadursme-saeima-vai-latvijas-skolas-j amaca-tikumiska-dzimumaudzinasana/63822
Tas ir tas pats opus dei kuram ir šī mājas lapa
https://opusdei.org/lv-lv/page/kas-ir-o
un kurš mēdz jaukties LV izglītības sistēmā
//Saeimas Demogrāfijas, ģimeņu un bērnu lietu apakškomisijā 17. martā notika plašas diskusijas par jaunu pieeju dzimumaudzināšanai Latvijas skolās. Deputāti uzklausīja Latvijas Universitātes pētnieka Manuela Hoakina Fernandesa-Gonsalesa priekšlikumu ieviest mācību saturā "tikumisko dzimumaudzināšanu", kas balstīta ģimenes veidošanas vērtībās un mīlestības jēdzienā.//
https://www.1188.lv/ru/novosti/vert
Link | ir doma | Add to Memories
Kritērijs
Jun. 9., 2026 | 04:31 pm
posted by: ctulhu
Kā mēs varētu saprast ka islāms ir kļuvis pietiekami civilizēts?
Kritērijs vienkāršs. Kad es sēdēšu restorānā Saūdos, Katarā vai Afganistānā vai Irānā un ēdīšu cūkgaļas šašliku / steiku es teikšu - jā OK islāms ir kļuvis civilizētāks.
Kritērijs vienkāršs. Kad es sēdēšu restorānā Saūdos, Katarā vai Afganistānā vai Irānā un ēdīšu cūkgaļas šašliku / steiku es teikšu - jā OK islāms ir kļuvis civilizētāks.
Link | ir doma {8} | Add to Memories
847. Smadzeņlietas
Jun. 9., 2026 | 09:03 pm
posted by: mazaa_maasa
Pirms gandrīz 2 nedēļām sāku lietot mio-inozitolu, lai regulētu kortizola iedarbību.
Pēc dažām dienām sapņoju, ko neatceros darījusi kādu gadu vai ilgāk. Pameklēju internetā, vai varētu būt saistīti, un tiešām tā ir - palīdz ar iemigšanu un noturēt REM fāzi.
Vienā no sapņiem redzēju māsīcu, ar kuru sanāca pārtraukt "draudzību" pēc vienām domstarpībām.
Citā sapnī biju ar brāli kaut kādā augstskolā, bija sācies karš/militārs uzbrukums tam reģionam, un tad es atrados vienā telpā vairākiem cilvēkiem un sāku sadraudzēties ar JASP.ER biedriem. Pamodos gan diezgan nobijusies.
KKādas apziņas un zemapziņas lietas velk ārā tas līdzeklis :D
Pēdējās 2 naktis gan neko neatceros sapņojusi.
Vakar aizgāju uz hidroterapiju "baseinu". Ļoti sen nebiju bijusi tik iemērkusies ūdenī.
Un atkal bail (ka tik hlors nenotrigerē astmu, ka tik tie burbuļi nenojauc sirds ritmu, ka tik nenoslīkstu, ka tik nenoģībstu, utml.) un disociācijas sajūtas, bet mēģināju sevi nomierināt. Beigās aizgāju arī uz parastā baseina daļu, pārbaudīt vai vēl varu papeldēt - 150m sanāca, pēc tam vairs spēka nebija :/
Un tad vakarā aizgāju uz dejošanu. Tur gan bija forši šoreiz ar dejubiedriem, un pleijliste arī uzrunāja vairāk kā citas reizes. Sāku pat domāt varbūt pat varētu kādu dejošanas workshop atkal apmeklēt.
Bet kopumā - ja esmu viena ar savām domām, tad man no visa bail. Ja kkas novērš uzmanību, tad ir ok. Vēl labāk, ja jākustās un ir kompānija.
Pēc dažām dienām sapņoju, ko neatceros darījusi kādu gadu vai ilgāk. Pameklēju internetā, vai varētu būt saistīti, un tiešām tā ir - palīdz ar iemigšanu un noturēt REM fāzi.
Vienā no sapņiem redzēju māsīcu, ar kuru sanāca pārtraukt "draudzību" pēc vienām domstarpībām.
Citā sapnī biju ar brāli kaut kādā augstskolā, bija sācies karš/militārs uzbrukums tam reģionam, un tad es atrados vienā telpā vairākiem cilvēkiem un sāku sadraudzēties ar JASP.ER biedriem. Pamodos gan diezgan nobijusies.
KKādas apziņas un zemapziņas lietas velk ārā tas līdzeklis :D
Pēdējās 2 naktis gan neko neatceros sapņojusi.
Vakar aizgāju uz hidroterapiju "baseinu". Ļoti sen nebiju bijusi tik iemērkusies ūdenī.
Un atkal bail (ka tik hlors nenotrigerē astmu, ka tik tie burbuļi nenojauc sirds ritmu, ka tik nenoslīkstu, ka tik nenoģībstu, utml.) un disociācijas sajūtas, bet mēģināju sevi nomierināt. Beigās aizgāju arī uz parastā baseina daļu, pārbaudīt vai vēl varu papeldēt - 150m sanāca, pēc tam vairs spēka nebija :/
Un tad vakarā aizgāju uz dejošanu. Tur gan bija forši šoreiz ar dejubiedriem, un pleijliste arī uzrunāja vairāk kā citas reizes. Sāku pat domāt varbūt pat varētu kādu dejošanas workshop atkal apmeklēt.
Bet kopumā - ja esmu viena ar savām domām, tad man no visa bail. Ja kkas novērš uzmanību, tad ir ok. Vēl labāk, ja jākustās un ir kompānija.
Link | ir doma | Add to Memories
(bez virsraksta)
Jun. 9., 2026 | 09:36 am
posted by: aborigens
Skat, Gobzema saraksts arī klāt. Fun.