smaidītāji

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
pieredze
Ko cilvēkiem būtu jāzina par Bulgāriju un ko kā jāuzmanās? Kāda ir mākslas, kultūras dzīve? Kuras ir foršākās pilsētas? Varbūt ir kaut kas nenormāli specifisks un tikai šai valstij piemītošs? Vai šeit ir kāds ar personīgu pieredzi, kurš varētu padalīties? (Man tur būs jādzīvo gadu)
* * *
Jautāju, vai kāds negrib darbu :)
nu,man te zvana, prasa, vai nezinu kādu, es padodu tālāk :)

Vajadzīgs vismaz uz vasaru, bet, ja izdosies lieliskas attiecības, tad ilgāk, darbinieks Rīgā - jāmontē ventilācijas sistēmas un jāvelk apkure. Var būt bez jebkādām priekšzināšanām,jo ir kas pamāca, bet vajag tā, lai, citēju "rokas aug no īstās vietas" :D Ja cilvēks rokās turējis elektroinstrumentus, tad vēl labāk :) Ja kādam noder, priecāšos :) Droši zvaniet Mārcim 26121510 par visiem jautājumiem un atsaucieties uz Elīnu. Lai izdodās :)

* * *
Vai esat piedalījušies klusēšanas retrītos?
Kādas atsauksmes?
* * *
Varbūt kādam ir pieredze - vai ar šo http://www.stollar.eu/bbl550 var taisīt zaļos kokteiļus? Tā, lai neķeras nekas zobos :)
* * *
Sveiki!

Vai jums ir pieredze, pēdējā laikā lidojot ar Ryanair, attiecībā uz viņu jaunajiem bagāžas noteikumiem; vai, ja neesmu atzīmējusi bagāžas prioritāti, joprojām būtu iespējams, ka bez lielām problēmām es varētu ņemt rokasbagāžas mini koferi (10 kg) un, piemēram, auduma maisinu, kurā būšu ielikusi datoru, telefonu un maku?

Paldies!

* * *
mūzikli
UPD. paldies !

zināju, ka cibiņos ir radošumspēciņš. dziesma atrasta!

..
čau, cibuki ! kādi ir jūsu favorītgabali no mūzikliem?
meklēju kaut ko foršu un daudzpussyīgu, no mierīga uz trakāku un tā.

* * *
Vai kāds zin par Etizolam legalitāti Latvijā. ASV it kā var mierīgi pasūtīt.
* * *
Kur mūsdienu Rīgā būtu visērtāk/izdevīgāk samainīt naudu?
* * *
Filatēlists wanted
Bērnībā, pirms parādījās košļeņu papīrīši, cītīgi krāju markas. Tās, nosacīti visiem pieejamās, olimpiskās, darba varoņu, kubiešu un citu pieļaujamo ārvalstu penpalu brīnumus. Kārtojot skapi uzgāju vairākus albumus ar labi stāvoklī esošām markām. Cik atceros, tad senajos laikos runājot ar marku krājējiem, dažas no markām tika visai daudz apspriestas. Bet kuras - tas ir baigais jautājums.
Tad nu ir vēlme uzsaukt kādam entuziastam alu (tēju, kafiju, kvasu, vīnu), lai apgūtu īso kursu filatēlijā, jo skaidri apzinos, ka burties cauri visai vēsturei un nodarbes burvībai laika un baigās vēlmes man nav. Iet pie filatēlijas tirgotājiem atrādīt arī īsti negribu, jo nojaušu, ka ap*isīs vienā setā. Varbūt kāds var ieteikt sevi vai kādu savu paziņu šādai lietai?
* * *
Hola!

Nedzīvoju Latvijā, kur lai aizsūtu māsu (kurai ar nav laiks izskriet visu Rīgu) nopirkt Tkreklu ar gaumīgu Latvijas/tautisku simboliku ? - māsa lido 7dien, draugs nav latvietis, tāpēc var būt arī kaut kas klišejisks, galvenais, lai cmukii :) .. Uzvelckreklu gatavais piedāvājums man nepatīk, gribas kaut ko ar karoga krāsām vai latvju rakstiem, cenā apm līdz 30 EUR... Lai forši ar simboliku, tanī pašā laikā velkams ikdienā :)

Paldies!

* * *
Tulkojums
Kas tā ir par zivi,kas angliski saucas Shiner?
Paldies
* * *
Roalds Dāls vai Rūalls Dāls?
Roalds Dāls vai Rūalls Dāls?

- Dzimis Velsā, bet norvēģu ģimenē.
- Wiki runā sev pretī https://lv.wikipedia.org/wiki/R%C5%ABalls_D%C4%81ls

* * *
video par Latviju svešvalodā
Vai ir kādas dokumentālās filmas par Latviju un tās vēsturi (visaptveroši vai par ļoti konkrētiem periodiem, notikumiem), kam pieejams arī tulkojums vai subtitri franču vai vismaz angļu valodā?

(Es galīgi nedomāju Latvijas Institūta un tūrisma asociācijas reklāmas video, kas aicina apmeklēt Latviju.)

* * *
Pieneņu medus
Labs vakars!

Cik daudz pieneņu galvas man jāsalasa, lai es gala rezultātā iegūtu 4 litrus normāla koncentrāta pieneņu uzlējumu? Tas ir tas šķidrums, ko pēc tam vāra.

Man ir 2 kg cukura, taisīšu proporcijā 2:1

* * *
Kur ir lielākais H&M Rīgā?
* * *
Mazo darbu galdnieks
Lūdzu iesakiet galdnieku vai tml, kas Rīgā lēti un kvalitatīvi piegriezīs no esoša finiera plātnes virtuves virsmu!
Paldies!
* * *
Klau, visu zinošie cibiņi, vai varat ieteikt labu speciālistu (Rīgā vai uz Latgales, Vidzemes pusi), kas veiktu osteorefleksoterapiju? Tas Georgs Jankovskis, kas to metodi izdomāja, vēl vispār pieņem?
* * *
Koka nociršana
Apsveram domu par koka nozāģēšanu. Jautājums tiem, kas šādai procedūrai ir gājuši cauri - kur tas koks pēc tam paliek?

Mums te kaut kas ierunājās par kaut kādiem koku uzpircējiem, bet neatrodu nekādu info par kantoriem, kam interesētu nevis baļķu krava vai mežs, bet mana vientuļā dumjā papele, kas noteikti zāģēšanas procesā būs sadalīta pirmreizinātājos. Tās dažas koku zāģētāju mājaslapas, kuras esmu pa fikso apskatījusi neviena neko nemin par koka tālāko realizāciju.

Man manā galvā liekas, ka aizvākšanu vajadzētu varēt saorganizēt caur to uzņēmumu, kas potenciāli zāģēs to koku, bet kā tas finansiāli notiek - tas koks kkur tiek pārdots, vnk pa brīvu izčib, vai par aizvešanu kkas jāpiemaksā?

* * *
restorāns vaig
Atkal es! Šoreiz meklēju ieteikumus restorānam ar foršu terasi +/- centrā. Cik saprotu, šogad ar terasēm esot baigās problēmas, tāpēc arī jautāju šeit pēc svaigas informācijas :) Cenu līmenis – ne gluži Vincents, bet ne gluži Makdonalds. Kulinārajām īpatnībām nav briesmīgi lielas nozīmes. Paldies un jauku vakaru!
* * *
vai kāds audzē lakšus? kāda ir jūsu pieredze ar tiem?
* * *

Previous