smaidītāji

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
kāda var būt cena pirmskara hūtei?
Sveiki cibiņi,

man pieder 30to gadu vīriešu hūte no samta, ideālā stāvoklī, firma Mayser, ar visu oriģinālo kasti. zinu, ka antikvariātos šādas lietas iepērk, jo ir cilvēki, kas tās kolekcionē.

Vai jums zināms, cik naudas par šādu cepuri būtu adekvāti prasīt?

* * *
Sirdskniedīte
"Saka - sirdskniedīte. Tu esi mana sirdskniedīte."

sirdskniedīte jau kaut kur bija pirms Imanta Ziedoņa? Vai tā ir tikai viņa paša rotaļāšanās?

* * *
sveiki, biedri. Kur varētu meklēt medpersonālu, kas injicētu man daktera izrakstītas zāles, kuras, turklāt, man jau ir nopirktas šādā te brīvdienu laikā aptuveni Pārdaugavā?
* * *
Kā latviski sauc brushed cotton?
Tags:
noskaņojums:
working
* * *
Nike Air Max
Kur pašlaik visforšāk var nopirkt Nike Air Max? Sportland laikam atlaižu nav..
* * *
Kas tas ir par triku, ka mazgājoties ūdens maisītājs un dušas šļauka sit pa knaģiem ar elektrību? Kas nav sazemēts ar ko vai kā? Elektriskais boilers un metāla vanna.
* * *
espresso krūzītes
Saplīsa :(
Parādiet, lūdzu, kur jūs ņemat savas lielās (0.5 l +), perfektās tējas/kafijas krūzes! Smukas, apzīmētas un apcakotas, košas vai melnbaltas - kārtīgas, ne caurspīdīga porcelāna.
* * *
20 gadus veca šujmašīna
Piedāvāju strādājošu elektrisko šujmašīnu Huskystar Model 65. Dūrienu nav daudz, bet svētdienas šuvējam pietiekami. Nodošana iespējama darba dienās centrā pie VEF kultūras pils.
* * *
vai kāds zin visas tās vietas,kur Rīgā kontrole aptur starp pieturām? bieži sanāk braukt dažādos maršrutos, tāpēc derētu zināt kad var nepirkt biļeti
* * *
Labākais pieslēgums
Vakar uzzinaju, ka Bite ceļ cenas. Kāds ir Tavs vislabākais piedāvājums ko esi saņēmis pie Bite, Tele2 vai LMT? Interesē neierobežoti zvani/īsziņas un vismaz 1gb interneta cenā.

Par sevi varu teikt, ka saņēmu piedāvājumu 6.30eur +2gb no Bites un domāju vai pieņemt vai tomēr telekomunikāciju džungļos ir vēl kas labāks tomēr?

Tags:

* * *
kad lmt un tele2 pēdējo reiz cēla pakalpojuma cenas? cik sen? vai ir vērts mainīt operatoru, ja nomainītais arī pēc mēneša vai divie mpacels cenas? bite jau pagājušo gad izdomāja jaunus tarifu plānus, un tagad atkal. piedāvā man nevajadzīgus pakalpojumus bez iespējas tos nelietot un nemaksāt.
* * *
CSDD uzdevumu burtnīca
Varbūt kāds šogad jau veiksmīgi ir nokārtojis autovadītāja tiesības un var man atdot vai aizdod to lielo uzdevumu burtnīcu? Ļoti noderētu
* * *
Es zinu, ka izklausās nožēlojami, but still :D- iz jūsu pieredzes, cik ilgā laika posmā esat saņēmuši atmaksu no VID/ Valsts kases par gada deklarāciju/ attaisnojamajiem izdevumiem? (medicīnas)
Par iepriekšējiem gadiem saņēmu precīzi pēc trim mēnešiem, kā teikts (1-3 mēn laikā), viņi vienmeŗ velk līdz pēdējam ? :D

paldies!
* * *
Bluetooth FM modulator
Sveiki, kur_nopirkt komūna acīmredzot vairs neeksistē.
Meklēju kvalitatīvu Bluetooth FM modulatoru automašīnai. Apzvanītie elektroveikali saka, ka nav. Vienu atradu Cenu Klubā, bet skaņas kvalitāte šausmīga.
Mūzika:
Nahko And Medicine For The People
* * *
Tāks. Varbūt kāds zina. Kad Rīgas satiksme uzliek sodu par parkošanos un laicīgu nesamaksāšanu, vai cilvēks var uzlikt mīksto, ja auto ir reģistrēts Lietuvā un tur cilvēks arī dzīvo? Vai arī viņi pēc tam sameklē un sūta vēstules?
* * *
Ātri uztaisāmas fotogrāfijas dokumentiem.
Kaut kur galvaspilsētas centrā ir tie smalkie aparāti, kuros ieej, samet šķirbā monētas, tevi safotografē un pēc brīža no citas šķirbas izlien fotogrāfijas?
* * *
Domuzīme afigeļi
Labdien!

Cik saprotu, Domuzīmes redaktori pēdējā laikā ir paveikuši teju neiespējamo - to, kas nav izdevies Karogam 70 gadu ilgajā mūžā, proti, viņus literātu vidē dēvē par miskasti un pat atklāti ienīst.

Zinu, ka Zēgners ir nosaucis žurnālu par miskasti, Konstes rakstu viņi izkropļoja, tāpat viņi regulāri "papildina" dzeju un prozu, kā arī daudzu jaunu rakstītāju recenzijas.

Man ir tikai viens jautājums - WTF?

* * *
Vai jums nāk prātā kādi palindromu teikumi?
* * *
AVON
Sveiki, meklēju kādu Avon konsultantu Rīgā, pie kura var pasūtīt pāris lietas vēl no aprīļa kataloga (kurš derīgs līdz 03.05.).
* * *
Labdien! Vai kāds tuvākajās dienās nebrauc no Rēzeknes uz Rīgu un nevar atvest man mazu paciņu? Atlīdzināšu, protams!
* * *

Previous