smaidītāji

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Cik droši ir glabāt visas savas bildes .zip vai .rar folderos, un cik liela ir iespēja, ka tādu vai šādu iemeslu dēļ šie folderi kļūs corrupted?
* * *
Skapjveidīgais studentveidīgajiem
75x50x150
Izjaucams, saliekams, metāla trubiņas + auduma pārvalks + plastmasas štrunti, kas to tur kopā. Palietots, bet funkcionāls, audums mazliet vairāk cietis, bet kā teicu, viss "darbojas".

Gribu ktk garšīgu. Ābolu(s), piemēram. Baklažāns arī der.
Pieteikties te vai 29857769

bilde )

* * *
Lūdzu, iesakiet filmu!
Gribas noskatīties kādu ne-amerikāņu filmu, ieteicams ne pēdējo 10-15 gadu ražojuma, kuras darbība noris 19. gs beigās vai 20. gs sākumā UK vai Īrijā. Ko jūs man ieteiktu?
* * *
elektriskā cepeškrāsns
puslīdz darba kārtībā (augša vai apakša laikam silst nedaudz vairāk). var ;ietot praktiski vai arī pievienot kolekcijai - artefakts ir padomju, aptuveni 30-40 gadus vecs. savākšana pie kalnciema kvartāla, saziņai iepostē kontaktus komentāros.

2 pannas komplektā!

* * *
Oftalmologs
Hei, Ciba,

Vajag jauku (vai vismaz profesionālu) oftalmologu, kas izmērītu spiedienu acī un izdotu izziņu par visu šo pasākumu.

ARS/LAAC nederēs. Vēlams, arī zem 20 Ls ekvivalenta (tātad 30 eur, more or less), un tādu, kam nav nelāgs ieradums ielaist infekcijas acī.

Zini tādu? Padalies, lūdzu, komentāros :)

* * *
Sports LV
Labdien! Kurš sporta veids Latvijā ir aktuāls rudenī (oktobris/novembris)? UPD. Mani interesē lielāki mači - no Latvijas Basketbola līgas mājaslapas nesaprotu, kad viņiem kādas spēles.
* * *
Kur salabot pāris ādas apģērbus? Vajag pāršūt un sašūt. Iesakiet, lūdzu, kādu jēdzīgu darbnīcu Rīgas centrā vai Miera ielas apkaimē. Īpašs priekšnosacījums - jāspēj iedabūt atpakaļ vietā izrautas spiežampogas (nu vai kā to figņu sauc), kam esot vajadzīga speciāla uzparikte.
Paldies jau iepriekš!
* * *
Saldējums Rīgā
Rīga, centra areāls, +- kvalitatīvs saldējums?

Padomā jau ir Leduspuķe un Gastronome.

* * *
dodiet man ceptu karpu
labdien!

kur rīgā var dabūt klasiski krāsnī ceptu karpu ar dillēm un ķiplokiem? sagūglēju "kristapa kungu", bet vēl? mērenā cenu kategorijā, ne gluži "vincenta" tipa

varbūt zināt kādus slepenus, apšaubāmus iestādījumus, kur šo brīnumainā kārtā gatavo ļoti garšīgi? :)

* * *
Āboli baltie dzidrie
Kurā laikā nāk gatavi baltie dzidrie āboli? Kur es varētu tos dabūt? Daudz nevajag, Rimi maiss vai divi nepilni būtu pietiekoši.
* * *
Kur Rīgā var iegādāties labas melnbaltās filmiņas?
* * *
stikeez
MAINU
Puff-puff, Orby, Igor, Puffy, Cow, Gloo-gloo, Giry-Joe, Froggy
PRET
Moody, Snaky, Frankey, Bunny, Papsy, Piggy, Loggy, Sharky, Guinny, Dolfy, Ely
* * *
Kas notiek ar maizi, ja tā ir ilgstoši stāvējusi saldētavā? Jautājums ir par to, vai es varu to atkausēt un, piemēram, izcept grauzdiņus, vai arī ar mani notiks kaut kas briesmīgs, jo maize būs veca un toksiska? :)
* * *
man pēdējā laikā sākušas pienākt sms - Vodafone indoor, ar tekstu Riga 761 (cipari mēdz atšķirties), nesaprotu, kā lai šito atceļ, gūglis nepalīdz, tās īsziņas nāk diezgan bieži (reizēm kādas 10 stundas laikā). īsziņā tiek piedāvātas iespējas "saglabāt" un "atcelt", izvēloties jebkuru no tām, nekas nemainās.

varbūt kāds ir gudrs un zina, kā šito novērst?

* * *
Ļoti vajag pētījuma dalībniekus atmiņas testa adaptācijas veikšanai. Eksperiments sastāv no divām daļām un mēra īslaicīgās atmiņas apjomu, kā arī spēju precīzi atsaukt atmiņā jauniegūtu informāciju. Eksperiments aizņem aptuveni 45 minūtes, pēc tam var uzkavēties un uzzināt ko vairāk arī par pašu pētījumu.

Norises vieta ir Blaumaņa iela, 20. un 21. augustā. Laiki: 15:00, 16:15, 17:30 un 18:45. 

Pieteikties iespējams elektroniski šeit vai arī sūtot epastu uz projekcijas pie gmail.
UPD. Vēl joprojām ir brīvi laiki rīt visu dienu un arī ceturtdien! Nupat kā izbrīvējās vieta 17:30 ;)
* * *
dzīvokļa iegāde
Nekustamo īpašumu lietās zinošie cibiņi, man ir svarīgs jautājums, pat divi!

Ir doma iegādāties dzīvokli Rīgā, bet cenas, protams, rada pretrunīgas izjūtas. 1) Cik lielu summu (procentuāli) skaitās pieklājīgi kaulēt pārrunu ietvaros? Jo zināms, ka īpašnieks+mākleris uzliek cenu debesīs un ne vienmēr īpašuma patiesā vērtība atbilst norādītajai summai. Vai arī visa lieta runāšanā un ja esmu gana bezkaunīga, dabūšu izdevīgāko variantu tā vai tā? Un vispār, kā izvairīties no apčakarēšanas?

2) Vai ir vērts nogaidīt ar pirkumu, neesmu sekojusi līdzi tam, kas šajā jomā notiek, bet varbūt tur ir kādi kāpumi un kritumi, piemēram, atliek pagaidīt gadiņu vai pusotru un ietaupītos pārdesmit tūkstoši?

Paldies par atbildēm, komentāriem un pārdomām, bet jo sevišķi par personīgajām pieredzēm jau iepriekš.

* * *
frizieris priekšmatu griešanai
labdien!

meklēju frizieri - priekšmatu ("ponija") guru Rīgā.
un tādu, kurš garu matu griešanā saprot ko vairāk par izfilēšanu līdz bezjēgai

jau iepriekš pateicos par jūsu ieteikumiem

* * *
Iebūvētie skapji
Dārgie cibiņi, kas pēdējā gada laikā taisījuši (pasūtījuši) iebūvētos skapjus, lūdzu, pastāstiet, kas jums viņus taisīja (no kādiem materiāliem, cik durvju, kāda ir "iekšiņa") un cik daudz tas maksāja!

P.S. Esmu jau visu izguglējusi, tagad gribu dzirdēt jūsu pieredzi.

* * *
Biju ielikusi komūnā Darbs, neviens neatsaucās, tāpēc rakstu šeit.
Ļoti vajag kādu, kurš rīt ap pusastoņiem varētu palīdzēt nogādāt slīpmašīnu no tomsona ielas līdz zolitūdes 45. Varbūt kāds brauc uz darbu aptuveni šajā maršrutā, vai arī vienkārši ir izpalīdzīgā noskaņojumā un neiebilst pabraukāties. Sver ap 70kg, tāpēc būtu lieliski, ja varētu palīdzēt iecelt, divatā tomēr vieglāk (dzīvojam pirmajā stāvā, mašīnu var nolikt pie pašām durvīm). Atlīdzība 10eur.
26125536 (kad palīgs būs atradies, tad ierakstīšu šeit)
* * *
throwback sunday noskaņās -

atceros, ka bija tādi spēļu telefoni 80to beigās/90to sākumā, mums laikam bija oranži. man šķiet, ka ar pogām, nevis ripu.
ar tiem varēja savā starpā sazvanīties, vai arī to es esmu piefantazējusi? pēc kāda principa tie darbojās, ja vispār darbojās?
varbūt kādam ir bildīte?

* * *

Previous