smaidītāji

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Meklēju nelielam Ziemassvētku tirdziņam Rīgā dažāda amata pratējus, kuriem piedāvāt dažas stundas patirgot vilnas zeķes, māla podus, medu un tamlīdzīgas lietas. Kvalitāte ir būtiska. Varbūt zināt kādus cilvēkus vai mazās firmiņas, kurus uzrunāt? Var rakstīt arī uz e-pastu- ho_tai@inbox.lv
Jau ieprierkš tencinu un paklanos!
* * *
avārijas santehniķis
ā, palīgā! kur steidzami atrast santehniķi norauta ūdens ventiļa remontam?

UPD. Paldies! Ir atrisināts.

* * *
Noslēdzu līgumu ar Rīgas Namu pārvaldi. Lai varētu reģistrēties elektroniski un nodot ūdens skaitītāja rādījumus, prasa norādīt iepriekšējā rēķina maksājuma summu. Esmu jauns klients, bet nepieņem ne "00,00", ne "0", ne iepriekšējā klienta pēdējā maksājuma summu.
Vai Jums ir kāda ideja, ko tur rakstīt? Ceru, ka nebūs jāiet uz turieni.

UPD. Paldies, sazvanīju, noskaidroju. Iespējams, kļūda bija atstarpe aiz komata vai kas tamlīdzīgs, īstais rādījums ir iepriekšējā klienta pēdējais maksājums.

* * *
ciba, uzsāka draudzība / pārtrauca draudzību
Ai nu.. izmeklējos visus tagus, kas varētu būt ar to saistīti, bet neatradu.
Kāda bija tā adrese, kurā varēja redzēt, kurš uzsācis draudzību / pārtraucis draudzību cibā?
Tags: ,
* * *
Vajag īrnieku
Sveiki! Tā kā šeit ir 1085 pielūkotāji, bet userinfodziivo_te 318, atļaušos info publicēt arī te:

Meklēju īrnieku dzīvoklim Hospitāļa ielā. Līdz Valdemāra ielas RIMI 3min., transporti 3-5min. Platība 25m2 (istaba, duša/tualete, virtuve), pirmais stāvs, bet logi uz norobežotu, sakoptu pagalmu, kurā vasarās var rīkot pasēdēšanas. Dzīvoklis ar visām ērtībām (ledusskapis, plīts, veļas mazgājamā mašīna, centrālā apkure, gulta, sienas skapis, galds, internets utt, utt) - nāc un dzīvo! Cena 340€ - viss (arī komunālie izdevumi, elektrība, internets) iekļauts. Līgums uz gadu + drošības nauda. 

zvanīt - 28811871 
rakstīt - mugursomam@inbox.lv
* * *
Vai ir kādas reālas iespējas mainīt seksuālo orientāciju? No hetero uz homo šoreiz. Bet nevajag dirst, ka ar pamēģināšanu pietiek, esmu mēģinājis kontaktus ar savu dzimumu, bet esmu hetero. Varbūt kāds sertificēts ārsts var palīdzēt?
* * *
Dzija, vilna, cimdi
Jautāju to pašu pirms gada, bet nevaru vairs atrast:

Vai ir kāda vieta, kur vilnas dziju iespējams nopirkt lētāk kā ap EUR 5 par 50 gramiem? Un kur krāsu un toņu izvēle būtu liela?
Gribu adīt rakstītus cimdus, līdz ar to dziju vajag diezgan smalku.
Varbūt kādai vai kādam ir krāsaini vilnas kamolīši mājās, ar ko gatavs padalīties, pretī saņemot ko gardu?
Ja tā, tad var rakstīt tepat vai viapore pie inbox.

* * *
Meklēju kādu, kas rīt dodās uz ISSP 2016. gada plānotāja palaišanu. Pats netieku, draugi ar nē, gribētos pa dešuku iegūt to plānotāju. Labajam cilvēkam balvā šokolāde.
* * *
1987. gada PSRS + Sīrijas filmai "Загон" nosaukums latviski?
Šai filmai - http://www.kinopoisk.ru/film/45202/ ir zināms nosaukums latviski?
Ja kāds zina, vai vismaz "uz to pusi", lūdzu, komentāros :)

Paldies. Kaut ko izdomāju, vairs nevajag.

* * *
Filma par vikingu kapu un mājas degšanu - ?
Sen atpakaļ (pirms gadiem 15) Latvijas televīzijas 1. kanāls rādīja mākslas filmu, kurā bija pakalns, kurš bija vikingu kaps, un leģenda, ka, ja kapu sāks rakt, māja nodegs. Un tāda aina, ka puišeļi raka to pakalnu un sabijās, ka māja deg, jo saule atspīdēja logos un izskatījās, ka māja deg. Kas tā ir par filmu? Vēl tur bija ainas, ka autobusa vadītājs un puišelis čurā uz busa riteņa un vēl bija aina, ka tas puišelis noskatās, kā apmēram 20 gadus jauna sieviete peldas klints iedobē kaila, viņam stāvot blakus.
Tags:
noskaņojums:
amused amused
* * *
Klau, kāds varbūt vēlas kaut ko pasūtīt no killstar.com
Pati gribu tikai vienu lietiņu un gandrīz 15 eur par sūtīšanu no UK liekas pārāk sālīti. 
Ja kaut kas iepatīkas un esi gatavs sadalīt sūtīšanas naudu uz galviņām, tad dod ziņu patti_smith@inbox.lv!
* * *
studenti un edukādōri! nepieciešami trīs žurnāli no Visible Language: The Journal of Typographic Research pirmsākumiem:

Vol. 4.1 [1970]
Vol. 4.3 [1970]
Vol. 5.1 [1971]

te rakstīts, ka tas esot available in university libraries worldwide...
riktīgi priecātos, ja kāds pie almamātertermināļa sēžot, uzmestu aci.

* * *
objektivitī
labas dienas!
mani interesē platleņķa objektīvs. visinteresantāki man šķiet vecie zenītu un līdzīgi objektīvi (arī citu leņķu un specifiku).
varbūt kādam krāj putekļus lieks objektīvs?

par abpusēji patīkamu darījumu vienosimies!

* * *
Datu avoti (par ziedojumiem)
Lsm.lv lasu, ka, "atsaucoties uz Valsts ieņēmuma dienesta (VID) datiem, redzams, ka, piemēram 2013.gadā uzņēmumi sabiedriskā labuma organizācijām ziedojuši 32,7 miljonus eiro, iegūstot nodokļu atlaidēs 22,6 miljonus eiro". Kur viņi ko tādu varēja "redzēt"? Rokos krustu šķērsu un neatrodu, arī VID lapā. Ir jāpasūta Lursoft'am analītiskais pakalpojums?
* * *
Sabiedriskās organizācijas, biedrības, nodibinājumi
Varbūt kāds ir šito studējis un varētu man paskaidrot?

Cik rokos internetos par NVO Latvijā, atkal un atkal atrodu, ka "Latvijā ir divi sabiedrisko (nevalstisko) organizāciju veidi - biedrības un nodibinājumi". Savukārt, piemēram, Lursoft, nodala "sabiedriskās organizācijas", "biedrības" un "nodibinājumus". Kā īsti ir, sabiedriskās organizācijas ietver sevī biedrības un nodibinājumus vai tomēr tas ir pavisam kaut kas cits? Ir arī divi dažādi likumi, viens par sabiedriskajām organizācijām un otrs par biedrībām un nodbinājumiem, turklāt nevienā no abiem nav atsauces uz otrā likumā minētajām struktūrām.

Tātad sabiedriskās organizācijas = biedrības un nodbinājumi, vai tomēr ir atsevišķi sab. org., biedrības, nodibinājumi? "Man šķiet" atbilde šoreiz te nederēs, drīzāk ceru, ka varbūt kādam augstskolā vai darbā šis ir normāli skaidrots.

Upd. Atradu: http://www.ur.gov.lv/biedribas.html (pašā apakšā). Tiešām ir tā, ka "sabiedriskās organizācijas" ir pagātnes fenomens un tagad dzīvo tīri termina līmenī, mūsdienās viņas visas ir pārreģistrētas vai nu kā biedrības, vai nodibinājumi.

* * *
dzīvnieku draugiem
kā rīkoties, ja kaimiņi Rīgas nama pagalmā, kas ir kopīpašums, norobežojuši savu teritoriju (kas arī ir nelegāli) ar šaubīgu žogu, kurā tur suni- suns dzīvo netīrībā, izskatās, ka barots tiek, bet viņš nav pie ķēdes vai ar uzpurni. nepārprotiet, man patīk dzīvnieki, bet dzīvoju rīgas centrā un ta suns agresīvi rej dienu un nakti, lec žogā un rūc. sevišķi vakaros,kad nāku no darba , nejūtos droši savā pagalmā, jo liekas, ka viņš no niknuma to žogu salauzīs. kam man zvanīt un ar ko sākt, lai šo problēmu risinātu? ar kaimiņu runāt nav vērts- tie ir ķīnieši, kuri nesaprot latviski....
* * *
klases audzināšana
Sveiki!

Īsti nezinu, kur meklēt, varbūt kāds var norādīt, vai pats zina, kā ir - vai drīkst būt 1 klases audzinātāja 2 klasēm (ja tas ko maina, tad sākumskolā)? un uz veselu mācību gadu ne kā pagaidu variants, kamēr kāds slimo. Un ko darīt, ja audzinātāja vairāk pievēršanas savai "orģinālajai" klasei un otru atstāj mazliet novārtā? Viņi tomēr maziņi, ekskursijā fotogrāfijas ir tikai otrai klasei, tirdziņā jākrāmējas pašiem, jo audzinātāja palīdz otrai klasei. Un tās nav lielas klases, kopā nav pat 25 bērnu.

Un otra lieta, cik normāli ir uzdot 3. klasei patstāvīgos darbus? Tā ka stundas sākumā skolotāja atstāj uzdevumu un tad pārējo laiku viņi ir vieni, puse klase ārdās, ja stundas laikā nesaproti, tad nav neviena, kam pajautāt?

Un vēl trešā - bērnam ir problēmas konkrētā mācību priekšmetā, visos pārējos ir gluži vai izcilniece, bet vienā nē un tas nav slinkums, kas pie vainas. mācību priekšmeta skolotāja konsultācijās neko neskaidro, jo aizņemta ar tiem, kas labo darbus. skolas direktore paziņoja, ka skolotājam ar bērnu nav individuāli jāstrādā, vainīga ir māte, kas neprot bērnu audzināt. Vai tiešām konsultācijās nav iespēja sēdēt ar skolotāju un lai viņa palīdz un skaidro, ja stundas laikā tas neizdodas? Vienīgā iespēja ir privātskolotājs?

Ļoti priecāšos par norādēm uz likumiem, padomiem un visu, kas varētu palīdzēt vismaz daļēji kaut ko atrisināt. 80% klases vecāku ir apsvēruši domu mainīt skolu, bet, protams, apstākļi ne vienmēr to ļauj.

* * *
joga/pilates āgenskalnā
arhīvos atrodu, ka šeit ir apskatītas jogas iespējas centrā, bet ne āgenskalnā
apskatīsim, lūdzu?
interesē tīri elastības un stājas mērķiem, ne ezotērikai, ne arī gluži sportam
pilates der tikpat labi
kaut kam taču jābūt arī kreisajā krastā
Tags:
* * *
Vai kādam ir gadījies, lidojot ar kādu lēto aviosabiedrību, ņemt līdzi kruķus?
Vai par tiem ir jāpiemaksā? Vai ir jāuzrāda kāds ārsta izsniegts apliecinājums, ka kruķi man ir vajadzīgi?
* * *
Norvēģija
Cik eiro mēnesī Oslo vajag pārtikai diviem cilvēkiem - dzīvoklī ar virtuvi? (Ne pārāk izlepušiem, tomēr runa ir par pilnvērtīgu uzturu.)
* * *

Previous