smaidītāji

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Roberts Gobziņš
Kur var iegādāties vai nokačāt Roberta Gobziņa un ar viņu saistīto projektu ierakstus? Man nesanāk sagūglēt neko prātīgu.
* * *
Kas un cik daudz jāpievieno, lai no negaršīgas brokastu auzu tumes uzceptu auzu pārslu cepumus? Kaut kādi milti olas kastur? Vai galīgi nē?
Mūzika:
Gogol Bordello Vs Tamir Muskat - When I Was A Little Spy
* * *
Saules paneļi
Sveiki!
Jau kādu laiku domājam par saules paneļiem. Elektrum mājaslapā tiek piedāvāta šāda opcija: https://www.elektrum.lv/lv/majai/pakalpojumi/elektrum-solarais/
Vai kāds ir izmēģinājis un ja jā, tad kādas atsauksmes. Vai arī labāk kaut kā savādāk? Un ja jā, tad kā, lūdzu.
* * *
Lietots lamināta apakšklājs
Varbūt kādam noder ~30m2 lamināta apakšklājs? Atrodas centrā.
* * *
Auto salona tīrīšana Rīgā
Kur vislabāk tīrīt automašīnas salonu?
Varbūt ir kāda laba vieta, kur to dara kvalitatīvi un nenplēš 9 ādas?
* * *
Datormeistars
Labdien cibiņi, gan jau visi redzēja Tv sižetu, kā datorservisi čakarē cilvēkus, tāpēc meklēju sakarīgu datora meistaru vai servisu kur nenoplēstu un neapčakarētu nevajadzīgi. Gan jau ne man vienam šis jautājums sasāpējis, padalieties lūdzu ar ieteikumiem un pieredzi
Tags:
* * *
Saulkrasti - Rīga
Jautājums tiem, kas zina Saulkrastus.

Man vecmammai nepieciešams patstāvīgi nokļūt sestdien no Saulkrastiem uz Rīgu. Problēma tāda, ka viņa nevar pati aiziet līdz dzelzceļa stacijai, jo tur pa vidam nav neviena soliņa, kur piesēst un atpūsties, un es nekādi netieku gudra ar autobusu sarakstu. Tā, kā es viņai tai laikā nekādi nespēju aizbraukt pakaļ, tad jau piedāvāju, lai pajautā kaimiņiem, vai nevar aizvest līdz vilciena stacijai, bet vecmamma ir lepns putns un saka, ka to nedarīs.

Viņai vistuvākā pietura ir Zvejnieku iela. Es zinu, ka pati pietura vēl eksistē, bet kas viņā vispār apstājas?? Nevienā autobusu pārvadātāju lapā šo pieturu neatrodu un plāksnītes ar sarakstu arī izskatās, ka tur nav.

Ja visi striķi plīst, tad viņa spēj aiziet vēl līdz A.Kalniņa ielas pieturai, bet meklējot to, 1188 atveras "saulkrastu stacija". Ko tas nozīmē? Ja autobuss pietur Saulkrastu stacijā, viņš arī pieturēs šeit? Kā es varu zināt, cikos tad tas autobuss ir jāgaida? Google streetview vismaz rāda, ka tur pieturā uz vietas ir saraksts, bet vecmamma saka, ka esot mēģinājusi apskatīties, bet nespējot salasīt, jo tā plāksnīte esot pa augstu.

Help?

* * *
Izdrukāšana iespējas..
Krāsaino aplokšņu jautājums ir atrisināts, cerams...Paldies!
Papildjautājums - kur centrā ir iespējams izdrukāt (kādas 50 A4 lapas) "pa tiešo" no MacBook.. nu, tā, ka ienāc un saki, ka man no MacBook vajag izdrukāt 50 lapas
USB flash man nav (arī MacBook USB nav un nav jaunās pārejas), derētu arī no Google Drive vai tmldz, ja tur ir wi-fi/inet pieslēgums, bet ideāli, ja varētu no sava MacBook..
* * *
Kauliņu spēle "tūkstotis"
Kā pa miglu atceros, ka bija tāda kauliņu spēle "tūkstotis" - ļoti vienkārša un azartiska. Vai kāds varbūt zina un atcerās noteikumus?
* * *
Atvaļinājums... lai strādātu
Nez, kur cilvēkiem, kam prioritāte ir krāt naudu (kredītu atmaksai vai tml.), sameklēt iespēju izmantot ikgadējo pamatdarba atvaļinājumu, lai aši saraustu peļņu sezonas darbos dažu mēnešalgu apmērā? Kur tādu zelta bedri var operatīvi atrast, kurā valstī un kā?

Ņemot vērā, ka no darba devēja atvaļinājumu ilgāk par pusotru mēnesi jau nu izspiest nevar.

* * *
Krāsainas C65 aploksnes
Sakiet, kur Rīgas centrā ir iespējams iegādāties krāsainas aploksnes? Tas laikam skaitās C65 formāts (resp., 1/3 A4)
Šādas: http://www.ekspobirojs.lv/Attachment/NomPicture/33573_1000x1000.jpg

Grāmatnīcās var meklēt? Paldies jau iepriekš.
Skatījos, ka www ir vairākas vietnes un arī ar saviem veikaliem Rīgā, bet tie bija pārāk ārpus centra diemžēl, lai speciāli brauktu

UPD: Paldies. Baltijas Papīrā bija tieši tas, kas vajadzīgs. Pamanīju, ka ar JRoze uz KrBarona arī tirgoja tādu pašu krāsu/formāta.

* * *
Varbūt ka jums kādam Rīgas vai pierīgas dārzā ogas birst nenoēdamas vai arī garšīgi āboļi pūst... es labprāt samazinātu to daudzumu, kam lemts aiziet postā.
* * *
bērnu velo sēdeklīši
vecākiem ar pieredzi - kuri bērnu velo sēdeklīši šķiet drošāki - tie kas priekšā, vai aizmugurē, un kuri ir ērtāki (bērnam aptuveni no 0-3 gadiem)?
vai varbūt kravas riteni uzreiz, lai arī tie ir daudzreiz dārgaki (vismaz šeit UK)...?
* * *
airbaltic un autokreesls (9-18kg) 2.9 g beernam
kaada ir pieredze ar Airbaltic (vai citu kompaaniju) vest beerna (2g+) autobenkji - nemaksaajot par taa parveshanu? Saprotu, ka oficiaali sanaak nodot bagaazhaa un attieciigi maksaat. Pazinjas saka, ka ir redzeejushi, ka lielo autobenjkji veesaa mieraa ienes lidmashiinaa un beernu ieseedina tajaa lidojot.
* * *
AirBaltic Ceļojuma e-kupons
No AirBaltic kupona palikuši pāri 238.04 EUR. Jāizmanto līdz 8. septebrim - pēdējais pirkuma & lidojuma datums. Pārdodu par 190 EUR, tātad sanāk iespēja ietaupīt 48.04 EUR, ja biļetes jāpērk & jālido drīzumā.

Updeitiņš: A davai par 150 EUR. Var nedaudz piemaksājot divatā aizbraukt uz Oslo, Stavenegru, Helsinkiem, Berlīni, Stockholmu, droši vien vēl kādām tuvajām pilsētām.

* * *
kur rīgā, jūsuprāt, pasniedz vis-vis-vis garšīgāko auksto zupu? to kas kefīrs+bietes.

UPD liels paldies visiem gurmē ēdājiem! :)

* * *
fotogrāfijas kvadrātā
Kur var izprintēt fotogrāfijas ar malu attiecību 1:1, t.i. kvadrātu? Varbūt kāds ir printējis uz parastā 10x15 un tad izgriezis, kā sanāk tādā variantā? Zinu, ka var fotki.lv, to darīt, bet tas būtu pēdējais variants.
* * *
dizaina kantoris prashnjaa peec kjiimikja kas vareetu sataisiit matreaalu kuraa serkocinjiem galvinjas meercee , vinjiem tur projekts ka giga seeri utt, kjipa gatavi maksaat. Kokezis@inbox.lv
* * *
man ir tāds drusku savāds un sarežģīts jautājums par vēsturi (it kā tādi jautājumi varētu būt viegli).

tātad, situācija ir šāda. lasu materiālus par personu X, kura bija Latvijas kultūras svarīga persona un nomira kaut kad 1937./1938. gadā Staļina represiju dēļ. tik tālu viss ir skaidrs, bet ļoti atšķiras versijas par to, kā tieši viņa nomira. latviešu presē un materiālos figurē stāsts par pašnāvību 1937. gada decembrī cietuma kamerā, krievu medijos un presē mūsdienās - nošaušana 1938. gada februārī, no tā laika ziņu nav.

kā tas nākas, ka vienam notikumam ir tik krasi atšķirīgas versijas, un vai tur ir kaut kādi īpašie padomju vēstures lasīšanas kodi, kurus es kā cilvēks no cita laika totāli nesaprotu? ļoti samulsu pie šī, ja godīgi.

* * *
Kā ir pieņemts tulkot "soft values"? Pagaidām izdevies atrast tikai vienu "netaustāmo vērtību" lietojumu. Bet varbūt ir kas izplatītāks? Paldies!
* * *

Previous