(bez virsraksta)

« previous entry | next entry »
Nov. 12., 2009 | 09:03 pm

Lielveikalos jau pārdod Ziemassvētku rotājumus. People, that's sick! Ir taču tikai novembra vidus.

Link | piemet pagali! | Add to Memories


Comments {4}

Edis

(bez virsraksta)

from: [info]tie_puteksni
date: Nov. 12., 2009 - 09:16 pm
Link

Bet tas ir diezgan forši tādiem aizmāršām kā man. Es pērku dāvanas pēdēja brīdī, bet rotājumu ieviešana veikalos liek domāt, ka vairs nav laika, jāpasteidzas, līdz ar to, mazāka iespējamība, ka es kaut ko nenopirkšu :) Hm, sanāca diezgan egoistiski..

Atbildēt | Diskusija


Bļanna Baklažanna

(bez virsraksta)

from: [info]bljanna
date: Nov. 12., 2009 - 09:42 pm
Link

Bet tu taču saproti, ka šajā situācijā esi minoritāte, proti, tev tas kalpo par atgādinājumu, ka principā šie svētki tuvojas un ka šajā sakarā būtu kkas darāms - tb dāvaniņas utt :D. Bet ir liela daļa ļautiņu, kam spožās virtenes atgādina, ka atkal jau ir klāt tas gada posms, kad ir vnk maniakāli jāpērk, jāpērk, jāpērk.... brr
Man jau arī patīk izrotāta pilsēta & stuff, bet tas vairāk piedienas, manuprāt, tomēr decembrim :).

Man, piem., liekas reizē amizanti un skumji, kad dzirdu, ka viens uz Z-svētkiem grib zelta gredzenu, cits - jaunāko play station versiju utt. :D. Un kur paliek vilnas zeķes, konfektes un paša tamborēts lācītis?

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


Edis

(bez virsraksta)

from: [info]tie_puteksni
date: Nov. 12., 2009 - 09:55 pm
Link

Nu, es jau ar labprāt saņemtu, piemēram, siltas vilnas zeķes ar latviešu rakstiem (jumis utt.), bet tā kā maz ir tādu, kuri prot adīt, tad izlīdzas ar pirktām dāvanām. Ir jau foršāk saņemt ko tādu, pie kā ir strādāts vairāk, nekā aiziets uz veikalu un ielikts grozā.
Es neprotu neko pats taisīt. Biju domājis vasarā salasīt mellenes, lai dāvinātu ziemā melleņu zapti, bet..odu pārāk daudz, raža maza :D Vasarā plānoju dabūt gatavu pieneņu medu, tad to dāvināt.
Bet nu jā, es ceru, ka šajos Ziemassvētkos pie foršām zeķēm vismaz tikšu :)

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


Bļanna Baklažanna

(bez virsraksta)

from: [info]bljanna
date: Nov. 12., 2009 - 10:48 pm
Link

Nepārproti - es arī laika un prasmju :) trūkuma dēļ nespēju visiem daudzajiem radagabaliem pati avām rociņām uzmeistarot dāvanas. Es atzīstu arī viekalā un gada tirgos pirktas dāvanas, tikai tām jābūt rūpīgi un ar sirsnību izraudzītām.
Runa ir par to, ka ir daļa cilvēku, kuri jau augustā zina, ko viņi gribētu saņemt dāvanā Ziemassvētkos. Un parasti šie cilvēki neaprobežojas ar zāļu tēju, zaptes burku vai dūraiņiem. Ir pārprasta, iespējams, pat apzināti, šo svētku jēga. Nu nav tā jēga dabūt pēc iespējas vairāk un naudas izteiksmē vērtīgākās dāvanas :).

Atbildēt | Iepriekšējais