| Comments: |
Tieši tāpēc kultūras var salīdzināt, ir labākas un ir sliktākas, nav tā ka visas kultūras ir vienādi vērtīgas un nav tā ka katru kultūru var vērtēt tikai pēc viņas iekšējiem kritērijiem, kritēriji ir visām vienādi - humānisms. Attiecīgi piemēram Eiropas kultūra >> Afganistānas kultūra, viņi ir mežoņi nevis "savdabīgi" | |