| Comments: |
31% woke, 77% techno, 70% optimist, 67% Davos, jocīgā kārtā līdzība ar Rishi Sunak, būs jāapskatās ko šams tādu darījis.
oh noes, ja tev Sunaks, tad tu esi tehnokonservs :D
70% - ļoti augsts optimisma rādītājs
Nu jā tas tagad laikam saucas konservs, tā jau es sevi iedomājos kā tehnokrātu progresīvistu bet man ir aizdomas ka tagad par progresīvismu sauc to ko šajā testā par woke un tas es neesmu. | |