| 1st world problems |
[24. Jun 2026|21:36] |
|
|
|
|
| Comments: |
Mmm. Par skaņu celiņu izvēli un trausmes mazināšanu - varbūt, jā. Bet, ir, piem, tādi, kurus patīk klausīties tieši viņu enerģijas dēļ, sometimes it puts me in an agitative state, but i love it. savukārt ar radiohead man ir love-hate attiecības visu mūžu. man viņu mūzika atgādina kādu ļoti tumšu, nezināma dziļuma alu labirintu, kurā, ja tu ienirsi, tu apzinies, ka tev ir liela iespēja noslīkt. tai pat laikā, kad tu stāvi tā malā un lūkojies lejup, izjūti neaprakstāmu vilkmi tajā iegremdēties un pazust. | |