| 1st world problems |
[24. Jun 2026|21:36] |
|
|
|
|
| Comments: |
Ā, nē, es nedaudz pārpratu kerakstu. Ne jau pati dziesma man lika justies kā stulbenei, pat ja tā varētu būt par tādu stāvokli, ka vairs neko nesaproti. Es tā jutos nomāktības dēļ, bet nu grūti pamatot, jo īpaši par tik seniem laikiem, kāpēc cilvēks savam stulbumam izvēlas konkrētus skaņu celiņus. Varbūt izvēlas tādu mūziku, kas nomierina un mazina trauksmi?
Bet tā saprotu, ka pasīvi agresīvs darbinieks var pasliktināt jau tā muļķīgo neveiklības sajūtu.
Mmm. Par skaņu celiņu izvēli un trausmes mazināšanu - varbūt, jā. Bet, ir, piem, tādi, kurus patīk klausīties tieši viņu enerģijas dēļ, sometimes it puts me in an agitative state, but i love it. savukārt ar radiohead man ir love-hate attiecības visu mūžu. man viņu mūzika atgādina kādu ļoti tumšu, nezināma dziļuma alu labirintu, kurā, ja tu ienirsi, tu apzinies, ka tev ir liela iespēja noslīkt. tai pat laikā, kad tu stāvi tā malā un lūkojies lejup, izjūti neaprakstāmu vilkmi tajā iegremdēties un pazust. | |