Kitty McOutrage - [entries|archive|friends|userinfo]
Kitty McOutrage

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[15. Jul 2025|12:30]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Kultūras svinēšanas dienā skola aizsūtīja mājās 12 gadīgu meiteni un neļāva viņai uzstāties ar runu, jo viņa ieradās apģērbā uz kura ir Union Jack karogs un vēlējas sacīt, ka lepojas ar savu kultūru. Visas kultūras ir labas, izņemot vietējo. Iekļaujoši. Skola atvainojas.

https://www.bbc.co.uk/news/articles/cyvj289y788o
Linkir doma

Comments:
[User Picture]
From:[info]ctulhu
Date:15. Jūlijs 2025 - 14:34
(Link)
Nav slikti ka tādas lietas izsauc rezonansi presē.
From:(Anonymous)
Date:15. Jūlijs 2025 - 14:51
(Link)
Latvija arī tiecas būt iekļaujoša.
[User Picture]
From:[info]methodrone
Date:15. Jūlijs 2025 - 15:01
(Link)
Gan jau ka tas bija deelj taa ka vinja uzdroshonaajaas pakritizeet runaa, ka 'But sometimes at school, we only hear about other cultures - which is great because learning about different countries is interesting and important. But it can feel like being British doesn’t count as a culture, just because it’s the majority.'

Vai var vispaar buut kaut kas veel ironiskaaks, vinjas runa ir direct self fulfilling prohecy.
[User Picture]
From:[info]black_robin
Date:15. Jūlijs 2025 - 15:19
(Link)
Njā, ļoti iespējams, ka tā, jāsoda patriotisms jau pašā saknē.

Sākotnējā skolas atbilde esot bijusi "she was told she wasn't allowed in school with the dress on because she gets to celebrate her culture every day."

Bērni uz skolu velk formas. Kultūras dienā drīkst nevilkt formu, bet apģērbu, kas prezentē tavu kultūru. (Izņemot, ja tā ir britu, tad velc to pašu formu, jo tā jau defaultā ir svinēšana)
[User Picture]
From:[info]methodrone
Date:15. Jūlijs 2025 - 16:48
(Link)
Feels like somethings gotta give.