kad būšu atdevis šobrīd aizņemto urbi, nākamreiz noteikti braukšu pie Tevis. tagad man vajag elektrisko figūrzāģi (nav), 4 skrūves (ir), rozeti ar zemējumu (nav) un mazliet laika. Un pāris labas, pārbaudītas receptes - welcome :)
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/31529/2392) | From: | wowow |
Date: | 24. Janvāris 2006 - 18:46 |
---|
| | | (Link) |
|
Es iztieku bez zemējuma. Kad man atnāca izstāstīt, ka lai ieliktu zemējumu, visu dārzu pa perimetru izrakņās, es padomāju, ka varu bez tā tīri labi iztikt.
a man jau ir. jāpieliek rozete un jāaktivē attiecīgais automāts drošinātāju kastē, par visu padomāts. zemējumu ar ievilka nerakņājot dārzu, bet kopā ar jaudas kābeli ievilka kāpņu telpas el. kastē. elektriķis uzstāja ka vešenei un virtuves gadžetiem esot jābūt zemējumam, kompim sanāca pa ceļam. mobu un skuvekli gan lādēju kur pagadās :)