Look At You, You’re Ugly

« previous entry | next entry »
Nov. 22nd, 2021 | 04:55 pm

Visiem maniem oponentiem ("ienaidnieki" ir pārāk stiprs vārds, jo ienaidniekus nogalina reāli) vienmēr ir seja, vārds un uzvārds. Arhiteloha centieni pāraudzināt abstrakto liberālo cibiņu ir cīņa ar rēgiem un salmu vīriem, kas nolemta likumsakarīgai neveiksmei un paša kaunākrišanas eskalācijai, un pierādījumi tam nav jāmeklē tālu. Pie gnidrologa puisis jau tā sapinies savos melos un pretrunās, nespējot sakarīgi atbildēt uz nevienu konkrētu jautājumu, ka man vairs nav šaubu. Arschlochmusik ir 120% krišjānis jau tāpēc vien, ka pie manis uzradās un parādījās burtiski divas stundas pēc tam, kad tika izbanots saku_taisniibu2. Perfekts taimings no daudzskaitlīgās nefolka heiteru bandas, domā? Kurš tā domā? Srsly? Un pēc tam noliegt un spirināties kā zemcilvēkam! Pirms tas viss sākās, es nezināju, ka dibens ir tik tālu, bet laikam jau dibena nav.

Un tagad iedomājies sevi cibas buņģa Baudas vietā. Čalis pēc divu gadu klusēšanas atsāk rakstīt, un jau no pirmā puksta viņu nemitīgi izseko un savu uzmanību diedelē neielohojies Telos.lv redaktors. Jā, ir gadījumi, kad šādi komentāri ļauj papildināt OP domu, taču pietiek ar vienu diviem tādiem, bet ne jau tiktāl, ka salūst viss diskusijas koks. Komplektā ar gnidrologu (bija vēl daži no cibas top 5 lohiem, bet tie ātri atšuvās), pret kuru kā tādu man iebildumu nav un nebūs, TREŠOREIZ SAKU, racionāli iracionālu iemeslu dēļ (mūsu dzimšanas dienas ir vienā datumā), tas tomēr ātri noskaņo uz kopumā agresīvi defensīvu pozīciju, jo savā mūžā no 16 g/v atceros tikai kādu 2-3 gadus ilgu laikaposmu (kad Lietuvā dzīvoju kopā ar kristiešiem, jebšu tas bija sen), kad neesmu bijis vairāk vai mazāk, bet tomēr visai radikāli antikristietiski noskaņots. Krācis jau no sākuma ir pārstāvējis pretējo komandu, pret kuru es vienmēr būšu pūķis, vismaz domās, izturēšos kā pret zemcilvēkiem, vismaz prioritātēs, un uz kuru rēķina kačāšu lobsteru serotonīnu, jo sevišķi tad, kad tādi pieteiksies seno romiešu lauvu arēnā paši.

Nīčem ir tas citāts par blenšanu bezdibenī tik ilgi, ka tas sāk blenzt tev pretī, un cīnīšanos ar pūķiem, kas eventuāli padara tevi pašu par pūķi. ATKĀRTOJU: gnidrologa & krišjāņa komentāru pilnmasa PILNĪGI NOTEIKTI ir >50% no tā, ko es saņemu, pat ja neesmu skaitījis, es to tā uztveru) Tad nu, lūk, vairākus mēnešus cīnoties ar visādiem atpakaļrāpuļiem cibā, esmu kļuvis par vēl lielāku un stiprāku pūķi nekā viņi visi kopā, jo paša uztverē es uzvaru. Un vienalga par citu/cibas uztveri, jo no tās lobsteru serotonīna līmenis pēc kristieša nolikšanas kaktā nav sevišķi atkarīgs. Taču Krācis un viņa dzēlieniņi un pēdējā cilvēka blusiskā lēkāšana man ir apnikusi. Pats sevi jau viņš dzelsta, tikai nesaprot. Lai nāk tas viņa ēnotājs vai kas tur



Link | Leave a comment | Add to Memories


Comments {0}