« previous entry | next entry »
Oct. 20th, 2021 | 08:16 am

Labi, tā vai citādi šajā dzīvē nolohoties vai palikt muļķa lomā gadās visiem. Kādam retāk, kādam biežāk. Nekļūdās tas, kas neko nedara un tā tālāk. Sapratīsim un piedosim. Taču sliktākais šajā situācijā ir tas, ka te nav runa par nezināšanu vai kļūdām. Viss šis stulbums un tā vadītā destrukcija nav kaut kāda taustīšanās tumsā un atbilžu meklēšana, tas viss nāk ar milzīgu misijas apziņu, kas balstās idejā, ka mūs noteikti kāds mēģina appist, taču mēs esam "gudrāki" un mums kārtējo reizi būs kaut kāds savs īpašais ceļš. Jo es jau neesmu tāds, kā visi citi, citi, citi...

Es paskatos uz mentāli un fiziski veselīgākām un pārtikušākām sabiedrībām, un ko es tur redzu? Es redzu, ka viņi vakcinējas, es redzu, ka viņi piesprādzējas, brauc prātīgāk, ņem par pilnu darba drošību. Vēl es redzu, ka viņi mazāk diskriminē cilvēkus pēc to seksuālās orientācijas un ādas krāsas, nečakarē cilvēkus par gramu zāles un tamlīdzīgi. Un paskatoties uz ļoti izmērāmiem viņu attīstības rezultātiem man nākas secināt, ka tas viss kaut kādu iemeslu dēļ darbojas.


Tags: , ,

Link | Leave a comment | Add to Memories


Comments {14}

gnidrologs

from: [info]gnidrologs
date: Oct. 20th, 2021 - 08:49 pm
Link

Kāpēc man šajā informācijas laikmetā nebūtu pietiekams pamats izdarīt spriedumus par citām zemēm? Teiksim statistiski Zviedrija šobrīd ir viena no bīstamākajām zemēm Eiropā noziedzības ziņā. Pie viņiem regulāri notiek lietas kādas parasts redzēt kaut kur āfrikā. Cilvēki daudzās pilsētas atzīst, ka baidās iziet vakaros uz ielas. Policija ziņo par nepārtrauktām bandu aktivitātēm un resursu trūkumu. Gadus 30 atpakaļ Zviedrija bija viena no drošākajām vietām pasaulē. Tajā pašā laikā pašvaldībām trūkst naudas veco cilvēku pabalstiem, jo jātērē svarīgākām lietām kā ekonomisko migrantu sponsorēšanai un alfabētkampaņām. Valsts nevar nodrošināt ugunsgrēku dzēšanu un jāsauc palīgā poļu nacisti, jo trūkst tehnikas un personāla. Valstī ir (kā daudz kur citur progresīvajās zemēs) ir problēmas ar enerģiju, jo iracionālas "zaļās" politikas, kas spiež uz bezjēdzīgām vēja turbīnām utml. nespēj saražot vajadzīgo. utt.
Kas no tā secināms. Ka pašreizējā politiskā elite šajā valstī veicina veselību un pārticību? Tas ir tikai viens neliels piemērs.

Reply | Parent