(bez virsraksta)

Maijs. 21., 2012 | 04:47 pm

Diemžēl neviens pasūtījums nav ienācis.

Tāpēc veiksim padziļinātu ieskatu LBL finālos.

Ar skaistu 100 pret 70 finālu 5.spēlē VEF, pamatā Rīga, bet dažreiz arī Aizkraukle/Jēkabpils/Saldus/Talsi... bla bla bla ... (ievieto jebkuru Latvijas pilsētu vai ciemu, kurā VEF varētu uzspēlēt vai ir uzspēlējuši "mājas komanda" statusā), uzvarēja BK Ventspils.

Šo Latvijas basketbola gada notikumu klātienē noskatījās apaļi divi tūkstoši un pieci simti skatītāju. Ja izdala vidējo, sanāk 14 skatītāji uz vienu iemesto grozu (punktu). (2500/170).

pēdējā finālu spēlē laukumā tika visi pieteikti spēlētāji (vadoties pēc protokola, ko LBL publicē internetā http://basket.lv/lbl1/?xframesrc=http%3A%2F%2Fwww1.basket.lv%2Fplain%2Flbl%2Fprotokols%2F31136&xframeid=basketlvframe )

vismazāk spēlēja Ronalds Zaķis, 01:58, Ventspils komandas sastāvā, bet visvairāk spēlēja tie, kuriem Gundars Vētra (BK Ventspils galvenais treneris, bet protokolā tas nav rakstīts, tāpēc no atmiņas rakstu) saskata visspožāko nākotni Latvijas basketbolā: Mamadi Melameka Diane un Todd Abernethy - abiem orientējoši 32 ar pusi minūtes...

Ja salīdzina ar VEF visvairāk spēlējošajiem, tad šeit Ramūns Butauts vislielāko meistarību un potenciālu Latvijas basketbolam redz tādā spēlētājā, kura vārds ir Curtis Millage, gandrīz 31 minūte spēles laika.

---

Tikmēr Labākais LBL play0off spēļu uzbrucējs patiesībā spēlē BK Valmiera - tas ir Ingus Bankevics. 23,7 acis/spēlē.








TOPlist

Links | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Maijs. 4., 2012 | 08:42 pm

Redakcijas varda esam spiests pazinot, ka e-pasta serveris ir patvaligi izdzesis visus, pilnigi visus e-pastus :D

Vai ari, kads ielauzas pasta kastite un visu izdzesa, kas tada gadijuma ir loti launi no iebruceja puses!!!

Velos velreiz atgadinat, ka uz e-pastu nba at eclub.lv (nba@eclub.lv) tiek pienemti pasutijuma raksti par jebkuru temu.

Piemeram, Jus esat Chicago Bulls galvenais treneris Tims Tibodo, un velaties dot atbildes triecienu ar verienu visiem tiem, kas uzskata sevi par gudrakiem speletaju rotacijas jautajumos. Sutiet e-pastu, un organizesim!

Piemeram, Jus esat Eiroligas prezidents, un velaties dot skaidru zimi VTB un BBL - sim divam pabiru ligam - ka nevar uz 2 klubiem veidot 3 ligas (nacionala kausa macus neskaitot).

Un ta talak!

Atgadinu e-pasta adresiti un redakcija gaida pasutijumus:
nba@eclub.lv

Links | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Apr. 29., 2012 | 08:33 am

Vēlējos visus apsveikt, visas basket.eclub.lv un klab.lv/~basket redakcijas vārdā, ar NBA izslēgšanas spēļu sākšanos.

Ar BBL pēdējo četrinieku ne tik ļoti. Ja pusfinālos ir divas sagrāves divos mačos, tad grūti runāt par turnīru ar nopietnu konkurenci.

Ja jau iesāku par skumjo, tad nevar izvairīties no nenoliedzami nepatīkamā fakta, ka Deriks Rouzs spēlēs beigās... neveiksmīgā epizodē savainoja ceļgalu. sarāvis vairākas ceļgala saites, un sezona viņam ir beigusies. Pagājušās sezonas MVP ārā... Nav svarīgi, Bulls fans vai kas, bet nepatīkami par Rouzu.

Par iemesliem, kāpēc viņam visa sezona tāda nepadevusies, lai tiek skaidrībā pats Rouzs, lai sakārto, pirmkārt, savas domas, prātu, jeb kā mēdz teikt - galvu, un veselību. Vai netrenējās, ar cerību ka lokauts paņems visu sezonu, vai kādas nepatikšanas ārpus basketbola, kas nomāca prātu, cerams, viņš izvērtēs un atrisinās.

Par to, vai treneris darīja nepareizi, aptuveni pusotru minūti līdz spēles beigām pie +12 turēja laukumā līderus, daži pauž savas domas. Bet ja tā objektīvi paskatās, tad - cik bieži treneris uzlaiž pilnīgākos rezervistus pie vairāk nekā minūtes spēles laika, ja punktu starpība dažos uzbrukumos ir samazināma līdz bīstamai atstarpei, atstājot vēl pietiekami daudz laika arī mainīt spēles gaitu... ? Labi, divas minūtes līdz beigām un Rouzs noiet malā, lai neriskētu ar veselību. Filadelfija pārtver bumbu un iemet divus trīņus, starpība 6 punkti un minūte ko spēlēt... tas nekas, ka Filadelfijai nav tādu izšķirošo momentu spēlētāju (visi kā Lebrons, nevar uzņemties spēles beigas), un pēdējo uzbrukumu noteikti ka neiemestu. bet, kā būtu, ja būtu... protams, treneris mocīsies, fani mocīsies. TV reitingi, varbūt, arī mocīsies. lai gan, tie mocītos arī neatkarīgi no Rouza situācijas.

Diemžēl arī Knicks - Heat spēlē savainojums, un arī ceļgala, un arī saspēles vadītājam. Nezinu, kā pareizi izrunāt, bet spēlētājs nav slavens, toties pietiekami svarīgs Knicks sastāvā. Iman Shumpert. Bet arī bez šī fakta Heat spēlēja krietni labāk nekā Knicks.

Orlando Medžik jau sāka bez D.Hovarda.

Bet, kas ir dienas beigās svarīgi - nav bijusi sezona, kad kontakta sportā basketbolā visi būtu bijuši veseli un ideālā formā. Tehniski mācēt driblēt un mest pa grozu nepietiek. Vajag gan fiziski, gan morāli savest sevi kārtībā, kas arī parāda gatavību uzvarēt spēles arī "pēcsezonā" jeb izslēgšanas spēlēs.

Tāpēc profesionālajās sporta komandās ir it kā tik daudz rezervistu, kas saņem lielu naudu. Bet, kas būtu ja viņu nebūtu?

Katra spēle sākas ar 0-0, un tikai zemas konkurences līgās ir komandas, kuras uzvar visus mačus vai zaudē visus mačus. Lai cik slikti kāda spēle vai spēļu sērija nebūtu, laiks izmaina pilnīgi visu... Treneris kaut ko pamaina, spēlētāji kaut ko padomā, sakārto prātiņus, utt. Kā teica psihopātiskais latviešu treneris Pēteris v., tad visi superstāri salasa 99 santīmus, bet bez tā mazā rezervista 1 santīma lats nebūs.

Maiami Heat vēl nesen bija pēdējie lūzeri. Tagad viņi ir zirgā. Bulls bija čempioni, tad lūzeri, un tagad atkal ir zirgā. Lakers tas pats. Arī Filadelfija, tagad ir plejofos, bet tikai šosezon viņu rekordu - visu laiku vājākā komanda - pārsita Šārlotes Bobcats un Maikls Džordans. Tas pats Džordans, pirms sezonas par katru santīmu sitās, lai tikai spēlētājiem nemaksā vairāk. Nez vai tur karma, vai paša spēlētāji sajutās apvainoti, ka priekšnieks viņus zemu vērtē (D.J. Augustins [tā arī izrunā - dē jē augustins (dīdžei ogustin); līdzīgi kā K.Valters savā tviterā rakstīja "hateri" - ko izrunā tieši tāpat - hateri, nevis heiteri, hehe] jau atteicies pagarināt līgumu, redzēsim kas notiks vasarā ar viņa statusu ierobežotā brīvā aģenta ādā), bet ja skatās uz paša M.Džordana karjeru, tad basketbolu viņam vidusskolā vajadzēja atmest. Vai vismaz tad, kad viņš aizgāja beisbolu spēlēt, vai kad guva pietiekami nopietnu ceļgala traumu. Bet - kā to pierāda līgas vēsture, tad 1 spēle, 1 diena, 1 sezona, 1 gads, 1 olimpiskais cikls, utt., ir tikai atskaites posms, bet ne kāda spēlētāja vērtēšanas kritērijs.

Šodien - bēdājamies par to, ka Deriks Rouzs nespīdēs 2012. gada NBA plejofos. Bet vērtēsim tos, kas tur piedalīsies. Kas mums ir no superstāriem? Jau minētais Lebrons, varbūt ka Knicks ierūsējušie stāriņi saņemsies, gan jau ka Rouza komandas biedri nepadosies, tad vēl paliek Kevin D. Oklahomā, pēc titula izcīnīšanas motivāciju zaudējušais Novickis - varbūt ka tik traki tā motivācija viņam nav zudusi, un kādu spēli vēl spēs uzvarēt šajā plejofā, ...

Links | ir doma {2} | Add to Memories


NBA un citi

Apr. 16., 2012 | 06:00 pm

Izrādās, ka basketbolu spēlē ne tikai NBA (+NBDL) un vienkārši pagalmā starp paziņām, bet ir arī kaut kādas līgas Eiropā, kur basketbola spēlētāji dzīvē nenodarbojas ar neko citu, kā tikai basketbola spēlēšanu, lai nodrošinātu sev un ar sevi saistītajiem cilvēkiem iztiku, un arī labu dzīvi!

Visu valstu basketbola klubi apvienojas vairākos Eiropas līmeņa turnīros. Pastāv arī vairāki Eiropas mazo reģionu līmeņa turnīri. Un visam apakšā - dažādu Eiropas valstu nacionālie turnīri. Kokteilis tiešām iespaidīgs! Patiesībā tas haoss nav nemaz tik liels, kā varētu spriest no tā, ko savos twitter kontos raksta dažādi personāži.

Divus pirmos vada "Euroleague basketball". Trešo vada FIBA. Pārējos - kā nu sanāk. Kas vada Eirolīgu - nav skaidrs. FIBA teorētiski vada valstu federācijas.

1. Visaugstākais līmenis: "Turkiš eirlein Eirolīga".

Cik dzirdēts, Turkiš eirlein ir dārgā gala aviosabiedrība. Tagad viņi piemetušies pasponsorēt Eiropas labāko reģionālo līgu. Nez, vai NBA arī kādreiz būs līgas nosaukums uz pārdošanu? Piemēram, "NBA JPMorgan Chase" vai "NBA Sony". Vai otrādāk, "Sony NBA" un "JPMorgan Chase NBA".

http://www.euroleague.net/ - mājas lapa tāda samērā sviestaina, bet ņemot vērā, ka tur jau tāpat neko nevar atrast, un neviens tur neskatās, tad var pieciest.

Eirolīgas izspēles kārtību nesaprotu, nevienu spēli šogad kādu 1-2 spēles ir sanācis redzēt. Tur laikam ir nokopēts, lai apmēram līdzīgi kā UEFA sistēma: kaut kādas kvalifikācijas kārtas mazajiem, tad ir grupu turnīrs, un tad izslēgšanas spēles, kuras kulminē ar "Pēdējo četrinieku" jeb angļu valodā "Final 4". Atšķirība no UEFA - šeit laikam vēl aizvien ir dubultais grupu turnīrs, no kura UEFA atteicās. Un, protams, Pēdējais četrinieks, kas ir basketbolam tipiska izspēle (futbolā tāda sistēma būtu pārāk laikietilpīga, ņemot vērā sporta veidu specifiku). euroleague.net ir pārāk nepārskatāma lapa, un neredzu jēgu iedziļināties :)

Par sevi jau viņi skaistu pasaku ir uzrakstījuši: http://www.euroleague.net/euroleague-basketball/news/i/92496/6331

2. Otrās šķiras līmenis: Eirokauss"

http://www.eurocupbasketball.com/

Tur sezona noslēgusies, kā sapratu no oficiālās lapas:
3. vieta: Valencia Basket vs. Lietuvos Rytas 80-70
1. vieta: BC Khimki vs. Spartak SPB 77-73

Bet no eurobasket:
3rd Place Apr. 15: Spartak SP 61-72 Lietuvos ryt.
FINAL Apr. 15: Khimky 77-68 Valencia

:D tieši tik sviestains ir tā turnīra saitiņš :)

Kaut kādi latviešu basketbolisti arī esot bijuši šajās komandās: R.Kuksiks Valensijā, J.Strēlnieks spartakā. Pie Last 16 bija arī kluba no Latvijas, turklāt uzvarēja 3 mačus no 6. Ja salīdzinātu ar NBA, tad tas apmēram tā kā starp Ņujork Knicks (31-29) un Milvokī Bucks (29-31).

3. šķiras līmenis: "Eurochallenge"
Mājaslapa ir zem FIBA, un saite ir apmēram šāda: http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH7Qj1EsyH5rjn2.compID_BYg5Rb55Jw-G5I3MZ6JB01.html

Sākumlapā rakstīts, ka 2.rezultatīvākais ir aptuveni 34 gadus vecais M.Četmens no kluba "PINAR KARSIYAKA". Bet vispār šajā turnīrā spēlēja klubs no Latvijas, tiekot grupu turnīrā Nr.2, kur ar bilanci 4-2 kvalificējās Izslēgšanas spēlēm jeb "Play-offs".

---

Visās trijās Eiropas līmeņa līgās Pēdējā četriniekā ir krievu klubi. Kopumā: Krievija 4, Spānija 3, Grieķija 2, Lietuva 1, Ungārija 1, Francija 1, Turcija 1. "Krizisniji" grieķi tik kapā! Itālija, teorētiski basketbola lielvalsts, arī pārdzīvo krīzi (ekonomisko), bet basketbola klubiem to neizdodas pārdzīvot kā grieķiem. Lai gan vienam itāļu klubam izdevās uzvarēt grupu turnīra Nr.2 apakšgrupu.


Ja tic http://eurobasket.com/ sarakstam, tad

kopumā reģionālo turnīru tops ir šāds:
Euroleague
Eurocup
EuroChallenge
Adriatic League
VTB League
Baltic League
Balkan League
Other Cups

Savā laikā pat bijuši 4 Eiropas līmeņa turnīri... Bet vēl senāk - "tikai" 2. Futbolā ir skaidrs - Čempionu līga, un Eiropas līga (ik pa laikam maina nosaukumu,s utt., bla bla bla - tas ko basketbolā dara visi, izņemot Eirolīgu, kuras nosaukumā ieliktais sponsora nosaukums nemaina būtību, ka tā ir "eirolīga").

---

smieklīgi vai traģiski, bet apmēram tā, ka pirmie trīs pārklājas pēc reģiona (Eiropa, it kā), bet sadalās līmeņos pēc spēka, ievērojot arī kaut kādas valstu kvotas.

Pēdējie četri ir tā, ka 2 reģioni apmēram pārklājas vismaz daļēji, bez spēles līmeņu būtiskas izšķiršanas. lāču ādu dalītāji...

Links | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Apr. 12., 2012 | 01:37 pm

Par saviem vārdiem jāatbild.
16. martā, pēc dažu NBA maiņu apspriedelēšanas rakstīju: "... turpinājums sekos ..."
Neticēju, ka saņemšos kaut ko papildināt. Bet beidzot saņēmos!!!

Šķiet, ka vislabākais darījums būs bijis, vismaz līdz šim, tas kurā Lakers dabūja Ramonu Sešansu, vai kā nu viņu pareizi latvisko. Ramon Sessions. http://www.nba.com/playerfile/ramon_sessions/career_stats.html Zaudētās bumbas (turnovers jeb "kļūdas" LV protokolos) (2,00 uz 2,69), piezīmes (1,54 uz 1,56) un soda metienu % (83 uz 73,4) ir sliktāki, bet visos galvenajos rādītājos ir uzlabojumi. punktos 10,5 uz 13,5, piespēles 5,2 uz 7,1. Spēles laiks no 24,5 uz 30,8 minūtēm, un metienu % no 39,8 uz 51,1%.

Nene (Vošington Wizards), šķiet, atkal ir savainots, bet niks Jangs (El.Ei. Klepers) cienījami pilda savu rezervista lomu, kura paredz iemest dažus normālus metienus pa spēli. Jangam - atšķirībā no Ramona S, statistika vājāka, bet toties viņš, gluži tāpat kā Ramons S., ir komandā, kuras uzvaru skaits pārsniedz zaudējumu skaitu.

Spurs, dabūjuši Ričarda Džefersona vietā Stīvenu Džeksonu, uzvarēja aptuveni desmit spēles pēc kārtas.

Dereks Fišers 12 spēlēs Oklahomā uzrāda vēl sliktāku statistiku, nekā ar Lakers. Jā, Hjūstonā (kur Lakers viņu aizmainīja) viņš tā arī neieradās ar domu spēlēt Rockets komandas labā. Oklahoma ar Fišeru (12 spēles zem OKC) ir dabūjusi 3 zaudējumus pēc kārtas, kas līdz tam šosezon nebija pieredzēts.

Toties Markuss Kembijs, kurš Hjūstonā ieradās, vāc cienījamu statistiku, par spīti kaut kādam savainojumam. Hjūstona šobrīd ir 8.vietā.

Džeralds Voless uz Nets neko daudz nemaina, varbūt izņemot to, ka Deronam Viljamsam ir bijuši statistkas izvirdumi. Memets Okurs Džērsijā spēlē kaut kur pa vidu starp sezonas sākuma statistiku Jūtā un savu karjeras ierasto statistiku līdz tam. Nets necīnās par vietu playoff.

Toties Milvokī Bucks ir uzlabojušies, un ar ex-werioru Monteju Elisu vēl cīnās par 8. vietu austrumos. Pats Montejs gan kļuvis švakāks, izņemot to, ka mazāk piezīmes novāc, un mazāk zaudē bumbas ("kļūdās"). Kvamī Brauns/Endrjū Boguts samainījās vietām, bet neviens nav spēlējis.

Links | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Mar. 26., 2012 | 10:32 pm

Pagājušās sezonas NBA MVP Deriks Rouzs uzspēlē 10-11 spēles un tad paņem pauzi. Izņemot 13.-14.janvāri, kad nospēlēja 2 un atkal gāja pauzē.

Šķiet, ka vai nu nav gatavojies sezonai un dzerstījies, vai vienkārši taupās izslēgšanas spēlēm.

Links | ir doma {2} | Add to Memories


(bez virsraksta)

Mar. 21., 2012 | 03:53 pm

Latviešu valodā basketbola spēļu protokolos raksta "kļūdas".

Bet - spēles laikā katrs spēlētājs pieļauj desmitiem kļūdu, tomēr protokolā no šīm visām kļūdām parādās tikai nedaudzas.

Angļu valodā - turnover - precīzāk būtu tulkojams kā "zaudētās bumbas". Kļūda, kuras rezultātā bumba aizlido pie komandas biedra, vai kuru izdodas pašam savaldīt, vai ... kura tiek zaudēta. Pat ja nav kļūda, bet pretinieks vienkārši veikli izrauj, tad tā ir neuzmanība. Var jau teikt, ka neuzmanība arī ir kļūda. Zaudēt modrību - kļūdīties. Bet tas tomēr kaut kā pārāk plaši - teikt, ka zaudēt modrību vai nepaspēt noreaģēt, ka pretinieks veikli bumbu izrauj no rokām un aizskrien prom. Zaudēta bumba nekļūdoties, jo kaut kas nebija pietiekami, ja salīdzina pret konkrēto pretinieku.

Links | ir doma | Add to Memories


NBA trade deadline 2012

Mar. 16., 2012 | 05:13 pm

Šogad treidu dedlainā jeb spēlētāju maiņas pēdējā datumā notika daži darījumi. Vairākas komandas signalizēja vēlmi pēc nākotnes, kamēr citas risināja īstermiņa mērķus.

1. Wizards. Trīs komandu darījums. Atdeva Niku Jangu un Džavalu Makgī, pretī dabūja Nenē Hilario no Denveras.

- Jangs ir samērā vienveidīgs spēlētājs, kā to raksta ASV prese, kura spēcīgā puse ir bumbasmešana grozā. Cik banāli, bet neko citu viņš īpaši neprotot. Neesmu personīgi viņu skautojis, lai atbildētu par šiem vārdiem, bet aculiecinieki pauž šādu viedokli - interpretāciju par Nika Janga spēli laukumā. Jangs ilgi spītējās, kamēr parakstīja līgumu uz šo sezonu, un šobrīd viņš cīnās par līgumu nākamajai sezonai. Acīmredzot Wizards nesaskata nākotni Jangam, tāpēc neredz jēgu viņu attīstīt un integrēt savā klubā. Dzimis 85. gadā, tātad aptuveni 27 gadus vecs jau...

- Džavals Makgī. WNBA spēlētājas (bijušās, protams; teorētiski skaitot, ja viņa 15 gados viņu būtu dzemdējusi un viņam būtu 20, tad 35 gadu vecumā WNBA vēl varbūt varētu pavilkt, bet ... būsim reāli!!!) dēls. Piedalījies NBA slam dunk konkursā, vāc mazliet vairāk atlēkušo bumbu nekā Nenē. Dzimis 88.gadā, tātad aptuveni 24 gadus vecs.

- Nenē, septembrī būs 30 gadus vecs un šo darījumu var interpretēt kā Wizards vēlmi dabūt normālu veterānu, kuram ir pieredze uzvarēt (pirms dažiem gadiem Nenē ar Nuggets sitās Rietumu finālos, kur 6 spēlēs papisa leikeriem). Labs papildinājums Džonam Volam - John Wall. Ja salīdzina ar zaudētajiem Jangu un Makgī - statistiski atdots vairāk, bet mēs te runājām par franšīzes nākotni, kura nevar tik veiksmīgi attīstīties, ja nav kāds veterāns, kurš jaunos pabīda, iekadrē. Mazliet negodīgi šķiet, ka tādi kā Nuggets var parakstīt sešdesmit miljonu līgumu ar 30-gadnieku un ātri aizmainīt prom pret lohiem, kuriem vnk ir vidēji lieli līgumi. Bet, nu, tāds nu ir tas NBA bizness. Nenē pats par sevi ir īsa/vidēja termiņa risinājums, bet viņa ietekme uz Džon Vōl varētu būt vērtējama kā ilgtermiņa ieguldījums. citiem vārdiem sakot, lai puika mācās spēlēt ar normālu garo. Talantam nav jēgas, ja to neattīsta...

2. Clippers. paņēma Niku Jangu, jo Bilapss traumēts, un vajag metēju. Snaiperu. Kriss Pols ilgi tur nepaliks, tāpēc šajā gadījumā tas ir no sērijas "tagat vai nikad". Būsim godīgi, kleperi ilgi nenoturēs Krisu Polšu.

3. Nuggets. Dabūja Makgī. Uz Wizards fona Makgī bija vnk vēl viesn jaunais, uz Nuggets fona viņš ir pa vidu, un lētāks, un vēl daudzus gadus var spēlēt.

4. Lakers. Atdeva Dereku Fišeru pret kkādu lohu. Dabūja Ramonu Sessions pret kkādiem lohiem. Nu, no Cavaliers atnācis saspēles vadītājs, nav nekāds uzvarētājs, bet redzēs, Kobe viņu izspaidīs kā vajag. Varbūt...

... turpinājums sekos ...

Links | ir doma {2} | Add to Memories


(bez virsraksta)

Feb. 11., 2012 | 08:54 am

http://hangtime.blogs.nba.com/2012/02/10/the-all-star-double-standard-stinks/?ls=iref:nbahpt1

Smaga kritika NBA treneriem par zvaigžņu spēles rezervistu izvēli.

īsumā:
Pīrss un Novickis paši atzina, ka nav pelnījuši vietu zvaigžņu spēlē, bet tur tika.

Kā dīvaini nosaukti gadījumi, kad vājas komandas spēlētāji tiek iekšā - Derons Viljamss un Stīvs Nešs, lai gan paši treneri nereti izteikušies, ka jābūt labā komandā, un tas tiks novērtēts.

Treneru balsojums parāda, kāpēc bija vajadzīgs lokauts. Ja līgā ir dažas labas organizācijas, kā Celtics, Lakers, Spurs, - kuras regulāri tiek uzskatītas par nopietnu spēku, tad ir ļoti daudzas, kuras regulāri tikai atsit numuru - lai saņemtu naudu. Džordans un Bobcats būtu pirmie rindā, ja vien viņi nebūtu kā jaunpienācēji, pret kuriem tomēr maigāka attieksme. Džordans jau Wizards laikos bija lohs. Tie paši Warriors ir niecības, Clippers ar Pola aiziešanu būs tādi paši pajoļi kā līdz viņa atnākšanai - ar atsevišķām veiksmēm ik pa mirklim, varbūt.

Milvokī, Toronto, Memfisa - klasiskas mazo tirgu komandas it kā var attaisnot, jo ne jau visi var būt kā Oklahoma.

No otras puses, treneri balsoja par zvaigznēm, un lokauta saīsinātajā sezonā darbojas citi likumi.

Links | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Feb. 10., 2012 | 04:31 pm

26.janvāra spēlē starp Celtics un Magic bija gadījums, ka ceļgalu savainoja Džamīr Nelsons. Magic saspēles vadītājs. Celtics galvenais treneris Doks Riverss tajā brīdī bija netālu, un pajautāja kaut, ko vai ir kārtībā, jo Nelsons sēdēja uz grīdas. Un uzreiz treneris komentēja: "Es neesmu īsts ārsts (angļu val. - doctor), es vienkārši esmu Doks Riverss (angļu valodā Doc, ko sarunvalodā lieto, lai apzīmētu doctor - tātad, ārstu".

Links | ir doma | Add to Memories