Pa vidu, starp

Lasu

23.10.18 23:16 - [info]kakjux

runājot par Placebo Rush, māsa pasvieda ideju singlam, ko iedziedātu Dougans.
māsa esot aizsūtījusi darba epastu, kur "best regards" uzrakstījusi "best regrets".
izklausās tieši kā mana dziesma ar Dougana izpildījumu.
tikai vārdi jāuzraksta līdz galam.

23.10.18 16:58 - [info]tvarj - kā mēs uz Austriju braucām

pa ceļam no Budapeštas līdz Bratislavai, ja pārvietojas ar mašīnu, zinātkāriem ceļotājiem ir brīnišķīga iespēja pieķert klāt nedaudz Austrijas. mazliet gan jau žmiedza tā 9 euro vinjete, toties cik stilīgi, cik neparasti tas būs, mēs teicām viens otram, un braucām pāri robežai. par gala mērķi izvēlējāmies mazu pierobežas pilsētiņu Bruck am der Leitha. pavisam uz dullo jau nebraucām, atvērām wiki un godīgi izlasījām visu tur pieejamo informāciju jeb noskaidrojām vai vietai vispār ir vēsturiska vērtība un vai tur maz būs ko apskatīt.
apraksts, starp citu, bija gana labs, apskatiet paši https://en.wikipedia.org/wiki/Bruck_an_der_Leitha
tātad spārnoti ar domām par muzeju, pili, baroka baznīcu un visu citu, mēs pat satrakojāmies un nospriedām, ka tā būtu ideāla vieta pusdienu ieturēšanai. es (šoreiz gan uz dullo, atzīstos) atradu kartē vietu ar nosaukumu Schnizelhouse un mēs jau iztēlojāmies kā mēs starp vec-austriešiem malkosim dzērienus un ieturēsimies viņu vietējā omulīgajā krodziņā ar gardām pusdienām.
nekas neliecināja par mūsu plānu nepareizību, pilsētiņa bija sakopta, saules pielieta ar maz cilvēkiem uz ielām (bet bija jau arī tikai dienas vidus). noparkojām mašīnu un pa viņu galveno gājēju ielu devāmies uz savu šniceļu paradīzi.
drusku neomulīgi bija tas, ka uz galvenās gājēju ielas 70% veikalu bija aizklapēti jeb bankrotējuši. apbrīnojām vien izkārtnes visam, kas tur reiz atradies.
jā, un tā šniceļvieta nebija tas, ko mēs bijām gaidījuši... nemaz.
tas izrādījās fast food restorāns, tikai burgeru un kebabu vietā viņi taisīja ŠNICELES. mēs no apjukuma pat neaizlaidāmies, bet tiešām palikām paēst. priekšā jau bija divas ļoti ļoti liela izmēra dāmas, kas lēnīgi tiesāja savas porcijas. viņas ēda, kad mēs atnācām un ēda vēljoprojām, kad mēs jau gājām prom. pie tam viena no viņām izdeva tādas skaņas it kā viņai kaklā būtu permanenti iepriedies vistas kauliņš. mums likās, ka viņa tūdaļ atdos galus un bija diezgan neomulīgi. bet šnicele bija laba.
pēc tam devāmies meklēt viņu vietējo muzeju un pārējās dostoprimečatelnostj. atradām muzeju, tas strādāja vien tad, ja kāds pirms tam pa telefonu savu vizīti piesaka. skumīgi domājām par tiem visiem romiešu dārgumiem, ko mēs neieraudzījām un devāmies lūkot pili.
pils bija ciet. pils pat nebija, kālaipasaka, paredzēta būt vaļā. viņa vienkārši tur bruka kopā savā nodabā, tāpat kā mega slavenais senais klosteris tikai uz citas ielas.
i mean... visa pārēja pilsēta ir norm. sakopta. vienīgie divi objekti, kas viņiem bija avārijas stāvoklī sagadīšanās pēc arī bija divas vienīgās vērtīgās celtnes visā ciemā.
starp citu, lai pieietu pie pils vārtiem cilvēkam nācās izlaipot starp dzelzs barjeru un bariņu ļoti ļoti smirdīgu miskašu. tā arī bija vienīgā pieeja pils krodziņam, kurš arī tur bija un pēc visa spriežot (kas bija diezgan pārsteidzoši pēc visa redzētā) strādāja. ievērtējām viņu superminimālistisko bērnu laukumiņu ar tādu kā miniatūru malkas šķūnīti un kāpnītēm bez pakāpieniem un lasījāmies prom.
pa ielām sērīgi braukāja miskastes mašīna, mēs pa visu šo laiku bijām redzējuši kādus 10 cilvēkus un piemiņas vietu kaujā kritušajiem. komunistu pusei bija milzīga sarkana zvaigzne, kas no ielas izskatījās kā uztupināta avīžu kioskam, par ko mēs abi paspējām nobrīnītiem, lidz apgājuši apkārt sapratām, kas par štelli.
pēc tam mēs vēl iegājām vietējā beķerejā un sapratām, kur ir paslēpušies visi vec-austrieši. viņi dienas vidū te sēdēja, rija kūkas ar vīnu un kafiju un pat netaisījās restaurēt to savu sasodīto pili, cūkas!

23.10.18 16:01 - [info]tvarj

ceļojumā nopirku sev pāri ar cimdu pāriem. svētdien uzvilku. šodien jau viena nav. nu fak!

23.10.18 13:27 - [info]dienasgramata

DELFI. Ļaudis apjūsmo Saseksas hercogienes Meganas grūtnieces vēderiņu

23.10.18 11:51 - [info]aiz rakstīja iekš [info]pa_leeto - Jaunumi dindinIZPĀRDOŠANĀ!

Pastalas, mauči, "Sievietes, kas mīl par daudz", BENJI DINNER soma, bišu vaskadrāniņas, velosēdekļa uzlika, darvas šampūns u.c. Cenas, bildes, izmēri visām 80 lietiņām: TE TE TE 

Saņemšana ar pakomātiem vai gaidu pēc mantām Miera 78/Nometņu 23, Rīgā. Priekšroka tam, kurš pirmais var paņemt ;)

23.10.18 12:23 - [info]evy

lillaa matu kraasa ir diezgan pateiciiga, jo nepaliek trula nokraasa ar laiku peec matumazgaashanaam. tik balee arvien baalaaka, bet taapat smukos tonjos.

22.10.18 18:01 - [info]tvarj

diezgan forši ir skatīties uz pašiem mazākajiem Dzintariņa ķipariem, kas ir uzsākuši jauno sezonu. Lielākā daļa kas ir tikuši līdz šim brīdim ir diezgan aktīvi un smieklīgi. tā kā garderobē pilnīgi noteikti ir ieviesies lielāka haosa koeficients nekā parasti. toties pagājušā gada lielākais skrējējs un palaidnieks ir uzsācis jaunu taktiku - tagad viņš ne tikai skrien uz rinķi un traucē citiem ģērbties grūsdams un atsperdamies skrējienā pret jebko, vai tā būtu biedra mugura vai sveša vecāka kāja, viņš to dara ar vēl lielāku jaudu pietam ļoti enerģiski jau pie laika bļaujot “atvainojiet,atvainojiet,atvainojiet” :DD

22.10.18 15:00 - [info]kakjux

vakar bija ballīte četrās valodās.
šorīt piecēlos briesmīgi agri un, kā izrādījās četras stundas vēlāk, pilnīgi veltīgs exercise tas bija.
gaidu ceturtdienu, gaidu nezinu ko.
dzīve juceklis, viss haoss. dzīvoklis vispār diez gan tidy šobrīd.

22.10.18 13:25 - [info]ena

Jauna filma ar nikolasu keidzu http://www.dazeddigital.com/film-tv/article/41807/1/mandy-nicolas-cage-panos-cosmatos-interview?fbclid=IwAR3720fN1uFgBis9eBlbCNQZLBRbEUq87jbotgUi0sgRok9y1H40VyVj41Q

22.10.18 09:13 - [info]ena

Kālis - šķiedrvielām bagāts dārzenis, tā saucamais krustziežu dzimtas augs. Kālis ir ļoti piemērots mazuļa piebarošanai, jo tam piemīt salda garša, un bērniem tas patīk. Tas ir arī lielisks enerģijas avots, jo sastāvā ir dabiskie cukuri (glikoze un fruktoze) un cietes. Bez tam kāļi satur olbaltumvielas, ogļhidrātus, minerālvielas (kāliju, sēru, fosforu, dzelzi), pektīnus, ēteriskās eļļas, nedaudz karotīnu, nikotīnskābi, tiamīnu un riboflavīnu. Bagāti ar C vitamīnu, satur arī B1, B2 un PP vitamīnus.

Rāceņi (Brassica rapa) ir līdzīgi kāļiem un angliski arī rāceņus sauc par turnepšiem. Rāceņu saknes ir apaļas vai plakani apaļas, arī tās veidojas no sakņu kakliņa paresninājuma. To mizas krāsa mēdz būt dzeltena vai balta pazemes daļā un dzeltena, zaļa vai pat violeta - virszemes daļā, mīkstums parasti balts. ]aunie maigie rāceņi izsenis bija lauku bērnu iecienītākais gardums, jo tie ir saldāki par kāļiem, labi apmierina mazo grauzēju grauzt kāri, ir veselīgi zobiem un smaganām, satur daudz C vitamīna un karotīna, kā arī kāliju, kalciju, fosforu, magniju, dzelzi un sēru.
Daudziem rāceņiem ēdamas ir arī lapas, kuras lieto salātos.

Ir arī tāda versija: Kālis, kura latīniskais nosaukums ir Brassica napus jeb reizēm lietotais Brassica napobrassica, angliski pazīstams kā rutabaga vai swede (burtiski: „Zviedru rācenis”), ir sakņu dārzenis, kas, domājams, ir veidojies, krustojot savvaļas kāpostu ar rāceni. Tas ir samērā jauns dārzenis, kas pirmo reizi datēts tikai ar 17. gs. Tā saknes iespējams pagatavot ļoti daudzos veidos, taču arī tā lapas ir ēdamas.

22.10.18 08:52 - [info]tvarj

smieklīgākais tas, ka neviens īsti netic, ka mēs šajā ceļojumā nebijām Vācijā.
nebijām, tiešām, tiešām! bijām Austrijā uz pāris h un tas bija tik slikti, ka palika smieklīgi, bet līdz Vācijai tā arī netikām.

21.10.18 12:20 - [info]kakjux

kopš vakardienas man ir tējkanna! es gan, protams, savā tipiskajā nevērībā izcēlos, jo no izpakotajām tējkannām izvēlējos vienu, atradu atbilstošo kasti un nesu maksāt. lai mājās secinātu, ka esmu paņēmusi citu tējkannu. pie tam tādu, kurai mainās gaismiņas, kurai ir displejs un visādas pogas. nē nu, par laimi, var arī ūdeni uzvārīt. ko arī nekavējoties izdarīju.

vēl sarunā ar PF beidzot sapratu, ka vairs tiešām nedzīvoju Lielmiestā. uhti. tā līdz galam man nav skaidrs, kā tieši man būtu jājūtas visa tā sakarā, bet nu. ir neliels atvieglojums par to.
bet pietrūkst kaķīša vispār. un pledu.

tagad skatos pa logu un tur it kā smuki izskatās. bet, kad paskatās laika ziņas, tad gribas drusku noskumt vispār. grūti saprast, ko ar šo dienu.
Tags: , , ,

21.10.18 01:35 - [info]dienasgramata

Es to nebiju izstāstījis, bet pirms nedēļas es redzēju sapnī Getsbiju, tā bija pirmā reize pēc viņa nāves, pirmā reize, kad es viņu redzēju sapnī, bija pagājušas tieši deviņas dienas, es viņu redzēju kādā man nezināmā lauku mājā, viņš no rīta nocieties izskrēja ārā un uzreiz kakāja turpat pie lieveņa, pēc tam vēlreiz un tad arī pačurāja, bet tad aizskrēja priecīgs projām, pēc tam es viņu vairs ne reizi neesmu redzējis.

20.10.18 18:38 - [info]kisswithafist rakstīja iekš [info]pajautaa

Labs vakars!

Kur Rīgā ir liela nokareno/kāpelējošo istabas augu izvēle?

Paldies!

20.10.18 08:20 - [info]dienasgramata

pamodos sešos, izdzēru divas krūzes pu ehr tējas, apēdu mango, kas bija stāvējis ledusskapī kādas trīs nedēļas vismaz, uzrakstīju trīs šķirkļus vienai grāmatai, atradu sludinājumu par dzīvokli, kādā gribētu dzīvot, viena istaba 54 kvadrātmetri, tur gan ir tās dekoratīvās veco ķieģeļu sienas, bet to jau var aizsegt ar grāmatplauktiem, it kā dārgāks par to, kurā dzīvoju šobrīd, taču, iespējams ekonomiskāks uz apkuri un elektrību, nezinu gan, vai saņemšos uz vēl vienu pārvākšanos - piektais stāvs, šķiet, ka bez lifta, vajadzētu aizbraukt uz jūru
 

19.10.18 22:18 - [info]remisija rakstīja iekš [info]pajautaa - Izlietoto tetrapaku šķirošana

Vai un kur Rīgā ir kāds atkritumu šķirošanas konteiners tetrapakām?

19.10.18 14:53 - [info]dienasgramata

DELFI. Piesaistot helikopteru un mednieku, mežā Alojas novadā atrod pazudušu ogotāju

19.10.18 14:52 - [info]dienasgramata

DELFI. Rīgā uziet nezināmas izcelsmes zivju konservus ar viltotu marķējumu

19.10.18 13:41 - [info]kakjux

vakar sēdēju SpB, viss čill, bāra zaja rūpējas, lai man neaptrūkstas als, omulīgi sēžu, bet nu teļikā atkal ielikuši mūzikas (I'm using the word very loosely here) kanālu Retro. pie kaut kā īpaši annoying, neizturēju, izgāju uzpīpēt. pēkšņi ierodas 9 ļoti skarba paskata policisti nopietnā prikidā. pieiet gan pie ārā stāvošā pārīša, gan pie manis un prasa. es atvainojos un saku (angliski), ka nesaprotu. policistu zaja samulst, skarbā grimase kļūst mazāk skarba, bet attopas un saka: "passport". rādu ar pirkstu un saku, ka iekšā, un dodos iekšā. policisti visi arī ienāk iekšā un sāk visiem prasīt ID. es pastāstu Tv, ka ieradusies policija. Tv uzreiz tāda: "laikam slēgs mūziku ārā!" bet nu. pienāk mana kārta un man uznāk mirkļa paranoja, bet tad atceros, ja nu kas, man mā ir izziņa no Latvijas, ka es neesmu krimināli sodīta. anyway. viņi iebaksta savā aparātā manu vārdu, uzvārdu un dzimšanas datus. paskatās un atdod man ID, aiziet pie nākamajiem.

vispār uzskatu, ka esmu ielikta lokālo dzērāju sarakstā. un pareizi ir, man tur īstā vieta.

vēl mani var apsveikt ar interneta pieslēgumu mājās. kā jau es teicu Garijam: having your own internet makes a flat a home.
un nekavējoties ieslēdzu Spoķiku, lai paklausītos kārtējo depr playlist, visa tāda apm.

ā, MP centās terorizēt exmājbiedru ar jautājumiem par mani, jo satraucoties par manu drošību.
tikmēr mana landlady terorizē VZ ar bezjēdzīgu informāciju par viņas atvaļinājumu.
I sure know how to pick'em.

19.10.18 09:01 - [info]lavendera rakstīja iekš [info]pajautaa

Kurš zeķbikšu ražotājs savas vislielākā izmēra zeķubikses ir paredzējis patiešām garām meitenēm, nevis resniem, īskājainiem punduriem?
Powered by Sviesta Ciba