Pa vidu, starp

Lasu

24.6.19 12:08 - [info]kakjux

jūs arī sākat savu dienu ar to, ka jūsu landlady osta sienu un pēc tam iesaka neslēgt durvis?
Tags:

23.6.19 19:23 - [info]santech rakstīja iekš [info]pajautaa

To 20kg check-in bag taču var tur lidostā uz vietas iečekot, tās vismaz 2h pirms izlidošanas? Vai ne? Jo raiņa lapā nekur nav opcijas par to +20kg čekinbegu, ka kaut kur varētu iečekot.

23.6.19 16:32 - [info]kakjux

brīžiem viesnīcā sanāca paskatīties BBC ziņas. ja godīgi, man liekas, viņi tur Lielmiestā un vispār uz salas ir tik nenormāli sajukuši prātā, ka gribas pārcelties atpakaļ, lai varētu vēlreiz demonstratīvi to huiņu pamest.

bet nu. darbs ir darbs. la darbs tomēr. dod naudu.
ceturtdien workshopā nenormāli izbesījos un noguru. Garijs mani uzmeta sadzert un aiziet uz Cinnamon, esot slīms mazais nabadziņš. tad nu aizgāju un noblandījos vismaz 10 km pa Camden / Islington, nu tur. attapos vecajā, labajā The Winchester. tur deva to lielisko sidru un kaut kādu ļ gardu paiku. vēl tur izblandījos pa barčikiem. viss norm.

piektdien, kā jau rakstīju, pamodos un sapratu, ka ņehuj neiešu ne uz kādu workshop, bet ofisu. tur urba un āmuroja. izvilku Mattie un Priekšnieku uz korejiešu ēstuvi pa dienu. Priekšnieks pēc tam pagrozījās un aizgāja uz workshopu. es viņam teicu, ka arī iešu, bet man vajag drop by the hotel. atbildēja ar: "get an afternoon snooze before the party! I wouldn't blame you." aizgāju ar kājām uz viesnīcu (ap stundas gājiens cauri visai City). pagrozījos un gāju uz Radisonu, uz workshopu. pa ceļam sapratu, ka visu ienīstu, negribu neko. pablandījos kā tāds pazudis jēriņš un nejauši atradu skvēriņu. piesēdu uz soliņa, klausījos mūziku, čatoju telepurķī, mierīgi. aizgāju uz to mega ballīti tajā beach bar. tas bija vēl lielāks facepalm nekā man likās, ka būs. neko, iedzēru pāris negaršīgus kokteiļus, apēdu kaut kādu halloumi un ananāsa iesmiņu. atradu DrN, uzpisos ar tērzēšanu, visādi iztērzējāmies, vēl tur kaut ko. kad DrN aizgāja tērzēt citur, ekskjūzoju sevi uz dāmistabu un aizlaidos uz tūbiņu, doties uz Canada Water, kur angār-pagalm-hipijnīcā mani jau gaidīja Marlīne.

vakar toties bija jāstrādā no lidostas. sāku rītu ar ananāsu sulu un sidru. sidrs palīdzēja savākties, kaut ko pastrādāju. tad jau bija tur jāņemas pa lidostu. un beidzot eventually ļāva tomēr lidot mā.
jūs pat iedomāties nevarat, cik pārlaimīga es esmu būt atpakaļ Prāgās. un SpB par laimi bija Gabinkas maiņa.

tagad laikam apdarīs darbus un aizies kaut kur aktīvi pabūt Prāgās, vot!

laikā no trešdienas rīta līdz, lai vai cikos es vakar aizgāju migt, es biju gulējusi kopā ap 11 stundām un pseidopasnaudusi stundu lidmašīnā. also, ceļojums uz 3 naktīm - līdzņemamā bagāža visa vienā mugursomā. jūtos sasniegusi personīgo packing nirvānu.

22.6.19 23:27 - [info]ena

Kaiminju onkuls kazahs hasans baro klainjojosos kakjiishus un sodien kad vins uzzinaaja ka sesjgadiigaa loreta nosperusi plastmasas bljodinju lai ietu paspeeleeties smiltiis pielika vinjai nazi pie riikles un tad visi berrni skatiijaas kaa policija aizved onkuli roku dzelzjos

22.6.19 21:53 - [info]ena

Klausos beyonce

22.6.19 21:52 - [info]ena

Mani beerni sodien ar koka zobeniem skjeela vilnjus bija karsh

22.6.19 20:30 - [info]martcore - le club des assasins

es jau saprotu, ka jūs te visi ugunsūdeņus dzert un kopoties krūmos
bet kā jums jaunais refns, a?

kaut kur pēc otrās sērijas jau gribas, lai viņš izmet no seriālu vispār visa normālā atliekas, un viņš, šķiet, to arī izdara, malacis
nu, vienīgais normālais tur ir dēmons un tie momenti, kas izskatās pēc zilā samta

22.6.19 10:22 - [info]ena

Akdievs es nebiju izlasijusi tai gleznai otraa pusee vins ir uzrakstiijis muusu pirmajos ziemassveetkos

21.6.19 13:38 - [info]lidaka

Vakar viiram paraadiiju Black Books. Vinjsh laik pa laikam uzsmaidiija un shur tur iesmeejaas, bet es kjikjinaaju bez gala. Izraadaas Black Books seriaals skaidraa ir pat smiekliigaaks!
Tags:

21.6.19 12:41 - [info]lidaka

Labi, realistiski runaajot, priekshnieks besii, jo galiigi nav speejiigs menedzheet cilveekus. Zin kaa, ir cilveeki, kas labaak menedzhee uz augshu, vinjsh ir viens no tiem.

21.6.19 11:33 - [info]kakjux

Šodien atnācu uz ofisu, jo te mazāks šums nekā šajā (man) useless workshopā Radisonā. Aga. Te urbj. Reizēm arī sit ar āmuru.
FTW, protams.

(Bet vakar labi sapļurkājos gardu, gardu sidru savā nodabā. Tas gan bija totāls win.)
Pavisam drīz laikam iesim pierīties trijatā te. Cerams, ka arī Pho dod sidru, aga.
Tags: , , ,

21.6.19 11:25 - [info]atheist rakstīja iekš [info]pajautaa - Jurists - nekustamā īpašuma lietas

Sveiciens piektdienā,

Meklējam juristu, kas tiešām saprot visus "par un ap" nekustamā īpašuma lietām. Uz trīs muļķiem jau uzķērāmies, kuri mēdza savu argumentāciju pamatot nevis ar pantiem, bet "es domāju, ka varētu būt kaut kā tā....", turklāt paši dabūjām urbties cauri likumdošanai, lai pierādītu, ka mums pašiem tomēr ir taisnība un viņu "iespējams, varbūt, nezinu..." nav pamatots, bet trīs lietas, labas lietas - ceturtā no sirds :)

Būtu super, ja jurists būtu "legāls" nevis miegtu ar aci, lai honorāru atstāj viņam aploksnītē (tie arī mēdz notīties neko tā arī līdz galam nepalīdzot). Nepieciešams, lai komunikācija ar viņu var notikt ne tikai klātienē, bet arī caur skype un, ja nepieciešams, viņš ir sasniedzams klātienē Rīgas tuvumā.

Priecāšos par visiem ieteikumiem no personīgās pieredzes, pirms mēģinu pati riskēt ar pirmajiem, ko gūgle piedāvā.

Situācija nav no vienkāršākajām - zeme pieder personai A un B vienādās daļās, uz zemes atrodas īpašums, kas dažādās proporcijās pieder personām A, B un C. Nav iespējams vienoties par piespiedu zemes nomas līguma slēgšanu, jo personai C zeme vienmēr par maz (tāpēc jau 4 gadus par to vienkārši netiek maksāts, jo "es taču par tāda izmēra zemes pleķi netaisos maksāt!"), nav arī iespējams noslēgt īpašuma koplietošanas līgumu, persona C vienkārši atsakās parakstīt jebko. Ir bijušas 2 tiesas - viena no A un B puses pret C par to, lai piespiedu kārtā noslēgtu koplietošanas līgumu un zemes nomas līgumu, tas izgāzās, jo viens no gudrajiem 3 juristiem neorientējās nekustamo īpašumu terminoloģijā un lieta tika atmesta atpakaļ, otra tiesa bija no C puses, uz kuru persona pati ne reizi neieradās.

Paldies!

21.6.19 11:41 - [info]ena

Tas nav puusliitis tas ir piisliitis ar mazu mazu cauruminju pa kuru iztek bieza urdzinja uz kuras es vareetu pasliideet bet manas spalvas ir saceelusjaas gaisaa blackbird racing crippled dancing zem aadas ir svins tava gaita ir koka kaajas uz kuustosja ledus

21.6.19 09:52 - [info]tvarj

kas ir tas par dīvaino stāvokli, kad gribas ēst, bet negribas neko ēst.

21.6.19 09:27 - [info]santa_be - zīdaiņa aukle needed

Laika griezumi tādi dīvaini, tāpēc rēķināmies, ka tas var nebūt viens cilvēks, bet savai vien 1,5 ned atpakaļ dzimušajai meitai meklējam zīdaiņa aukli.

- Augusts- puse septembris: pirmdiena- trešdiena, no apmēram plkst. 10:00-16:00, plus kāds vakars (es strādāšu, bet vīrs atkopsies pēc rokas operācijas un būs vienrocis)
- Otra septembra puse - decembris: viena diena nedēļā + dažreiz kāds vakars vai nakts, lai palaistu vecākus brīvsolī. Par datumiem tad jau vienojās strādājot. (es strādāšu, vīrs BKA, bet laiku pa laikam mums vajadzēs laiku divatā, vai ar draugiem)

Var pie mums, var pie jums. Paši dzīvojam blakus krasta ielas Depo veikalam, strādājam netālu no Zemitānu stacijas, tāpēc vēlams, lai visas adreses ir plus/mīnus maršrutā.

Prasības: praktiska pieredze zīdaiņa aprūpē kā auklei, profesionālim vai vecākam/aizbildnim. Var būt dekrētā vai pensijā esošs cilvēks.

Ierosinājumus, piedāvājumus uz santa.bieza@gmail.com

20.6.19 20:58 - [info]kakjux

Man nenormāli patīk mārketinga triks, kurā barčikā ir reklāma par “happy hour” no četriem līdz astoņiem katru darba dienu. Bet triks ir tāds, ka during this time... nothing is cheaper.
Mārketinga uzvara!
Tags: ,

20.6.19 20:29 - [info]ena

Es mieriigi vareetu dziivot pasaulee kuraa nav saldeejums un kretiini

20.6.19 20:14 - [info]ena

Man ir paniskas bailes no negaisa

20.6.19 20:08 - [info]gribu_gribu rakstīja iekš [info]pajautaa - Valsts zeme un jaunbūve

Sveiki Cibiņi,

Man nepieciešama palīdzība jautājumā par jaunbūves (lasīt "pamati") likvidēšanu.

Mana māte no sava tēva mantojumā ieguva zemi un nodegušas ēkas pamatus. Pirms kāda laika, pie notāra kārtojot juridiskās lietas par šo īpašumu, atklājās, ka zeme, uz kuras atrodas ēkas pamati, nepieder viņai. Tā esot valsts īpašums, jo viņas tēvs to savā laikā neesot izpircis.
Tātad, viņa vairāk nekā desmit gadus maksājusi zemes nodokli par pamatiem.
Jautājumi būtu:
1. Kā noņemt šo apgrūtinājumu, t.i.-atdot, pārdot, uzdāvināt valstij?
2. Varbūt ir kāda iespēja iegūt šo zemi īpašumā?
3. Vai ir iespējams atgūt kādu daļu no samaksātajiem nodokļiem par 0 vērtības īpašumu?
4. Vai kārtojot mantojumu, notāram nebija jānorāda uz to, ka īpašumā ir tikai pamati nevis zemes? Zemes grāmatā - būve saistīta ar zemi un kadastra numurs.
5. Un pie kā pašvaldībā man ar minēto problēmu vērsties?
Notārs uz šiem jautājumiem nemācēja atbildēt.

Papildus jautājums - vai tiešām uzturlīguma noslēgšana pie zvērināta notāra maksā 250 Eur?

20.6.19 17:25 - [info]brittany rakstīja iekš [info]istaba

Čau, dāmas! 

Vai kāda ir lietojusi kaut ko šādu vai līdzīgu? Interesē uzzināt patīk/nepatīk, darbojas/ nedarbojas un citas atsauksmes. 

Paldies!
Powered by Sviesta Ciba