Sat, Feb. 16th, 2019, 01:34 pm
[i]virginia_rabbit:

Sat, Feb. 16th, 2019, 01:16 pm
[i]virginia_rabbit:

paskat kadas dāvanas šodien dod Xin Ci, pasūtot skābo vistu


un 3. dzimenes priekšvakarā Simo iemacījas ēst ar čopstikiem

Sat, Feb. 16th, 2019, 11:36 am
[i]virginia_rabbit:

Sat, Feb. 16th, 2019, 11:10 am
[i]virginia_rabbit:

Sat, Feb. 16th, 2019, 02:00 am
[i]lilja_brik:

apbrīnoju cilvēkus, kas prot grūtā brīdī bez iežēlināšanas un mājieniem palūgt emocionālu atbalstu. ceru arī kādreiz to iemācīties
https://www.youtube.com/watch?v=Y2T4caGlK80&t=30s

Fri, Feb. 15th, 2019, 11:23 pm
[i]anonymous:

Ar literatūru man, ja godīgi, ļoti reti ir gadījies nonākt līdz raudāšanai. Ja neņem vērā vienu mēģinājumu radu pulkā nolasīt pašam savu nesen sarakstītu stāstu. Ar mūziku ir citādāk - varu klausīties Šubrovski un piņņāt.

Fri, Feb. 15th, 2019, 10:38 pm
[i]virginia_rabbit:

braucu tramvajā uz Grauzdētavu satikt Mariellu. aizsūtīju ziņu, ka man ir violeta šalle. viņa man: "oranžīga soma un brilles". tad es paskatījos uz pretī sēdošo un prasīju: "Mariella?" un tā bija viņa.

Fri, Feb. 15th, 2019, 10:59 am
[i]virginia_rabbit:

Ilmār, noooooooo!

Fri, Feb. 15th, 2019, 12:20 am
[i]bodyshop:

the individual body contains everything and all of us. EVERYTHING, and ALL OF US.
- Mark Walsh

Thu, Feb. 14th, 2019, 11:42 pm
[i]teja:

es gribu trenēties vēl vairāk un rakstīt uz datora vēl mazāk

Thu, Feb. 14th, 2019, 11:35 pm
[i]wowow:

Luther 5ā sezona - nu tā pavāji. Russian Doll Netflixā - odobrjam. Counterpart otrā sezona - brīnišķīgi, ļoti žēl, ka kanāls ar stulbo nosaukumu Starz atteicās finansēt trešo sezonu.

Thu, Feb. 14th, 2019, 11:34 pm
[i]anonymous:

Bet vispār es izskatos daudz un nepelnīti labāk, nekā izliekos vai sajūtos.

Thu, Feb. 14th, 2019, 11:18 pm
[i]blond:

Bet nu ārpus Valentīndienas - klepus ziņā pēdējās 2 dienas ir samērā ok un man pat liekas, ka rasbainieka ieteiktais vingrojums pie stenderes drusku strādā.

Thu, Feb. 14th, 2019, 10:47 pm
[i]anonymous:

Pamodos un piecēlos drusku par vēlu, lai gan pēc tam žigli vien paguvu sastrādāt zilus brīnumus, kas patīkami pārsteidza pusdienas sapulces dalībniekus. Kopā ar viņiem iedzēru proseko, un tad jau aizgāja Valentīndienas ellītē. Puķu būkšķis pakaļā. Visu jau sarakstīju un laikos nodevu, bet tomēr sevi tik ļoti neieredzu – dakterīt, izrakstiet man tabletītes, kas liktu pašam sevi mīlēt.

Thu, Feb. 14th, 2019, 10:05 pm
[i]bodyshop:

par to esmu rakstījusi maz, bet šī izglītība ir ne tikai dejas un somatikas izglītība, bet kaut kādā ziņā arī ierakstās pašizziņas/izaugsmes/sabiedrības integrācijas lauciņā, resp. diezgan daudz apzinātības tiek ieguldīts savu procesu vērošanā - kā darbojas mans prāts, kādu lomu es parasti ieņemu grupā, kā es menedžēju laiku utt. - nekritiski konstatēt dažādas lietas par saviem paradumiem.
šī man ir mega frustrācijas diena, jo kārtējo reizi nācās apzināties sava prāta atšķirības no citiem cilvēkiem, kas brīžam padara mani par sliktu moderatoru/vadītāju. patiesībā ar kustību un somatikas pasniegšanu man iet daudz labāk nekā ar diskusiju un lekciju un kolektīvo domāšanas procesu vadīšanu, jo man ir ļoti grūti saprast, kā darbojas citu cilvēku prāti. es labi spēju saprast, kā darbojas viņu emocijas un ķermeņa procesi, bet manas domas vienkārši skrien trīsreiz ātrāk un 7 virzienos vienlaicīgi, īpaši, kad tas ir hiperfokusā (kafija, negulēšana, stress... tas ne vienmēr ir produktīvi, es kļūstu mazliet nesakarīga, jo es nespēju tik ātri ne parunāt ne parakstīt cik ātri es izdaru secinājumus). un cilvēki vienkārši apjūk un es to jūtu - un tipa sev saku - wuaaaaaah hold your horses - bet ceļas stress un prāts sāk darboties vēl ātrāk, un balsī iezogas saspringums un pēc tam - visā ķermenī, un tas lūk ir taisnākais ceļš uz diskonektu no situācijas un citu cilvēku taiminga un vajadzībām. un ir tikai frustrācija, ka man ir vnk jāgaida, kad visi pārējie nonāks pie sapratnes, kas man bija jau pirms pusstundas. labprāt saprastu, kā ar šo dīlot.

Thu, Feb. 14th, 2019, 06:32 pm
[i]virginia_rabbit:

ja man actually ir jāpastrādā esot kopā ar bērniem, tad es aizmirstu gan to, ka E jāved uz pulciņu, gan to, ka ieliku picu krāsnī. viss piedeg, skolotāja zvanās, bet man ir tā kā atmiņas caurums par tiem pienākumiem

19.20 - es jūtu diskomfortu, jo neesmu vēl sākusi dzert

Thu, Feb. 14th, 2019, 03:00 pm
[i]virginia_rabbit:

"kad es aizbraucu, lociņi vēl nebija izauguši un arī kaķim kājas nebija tik garas" Ingmārs

"man ir tāda sajūta kā bērnībā, kad jūs abi bijāt mājās, un nebija Simona. Un man nepatīk šī sajūta"

Thu, Feb. 14th, 2019, 11:45 am
[i]virginia_rabbit:

Simo bija jāvelk šodien kaut kas sarkans par godu V dienai, un es viņam piespiedu vilkt sarkanas bikes, viņs bija ļoti bēdīgs: tās ir meiteņu bikses!
nu, lūk. un nav redzams nevienā dārziņa grupas foto, varbūt ka jau apčurājies no dusmām.

kad ir sapūcējies (kas ir lielāko daļu laika), viņš visu lamā par PENTU: "es neesmu Simons, es esmu PENTA", "es neēdīšu makaronus, es ēdīšu PENTU". un nu jau ir sācis darināt arī darbības vārdus iešu pentot, pentēšu.
tikko dārziņs sūtīja video, kur bērni atbild, kas ir mīlestība, es jau gaidīju, ka būs PENTA, bet nē, viņš vienkārši atteicās filmēties.

Thu, Feb. 14th, 2019, 10:48 am
[i]avralavral:

Ievērojot, ka TV kanāla STV, pieteikta kā "pirmā, īstā, vienīgā televīzija sievietēm" (!), radījuma vadītāji ar diplomētu psiholoģi, "ģimenes terapeiti" (!) Ainu Poišu priekšgalā par Valentīna dienas mīlestības simbolu (!) ir izvēlējušies Andri Kiviču un Lieni Skulmi, sāku domāt, ka antiliberāļi, kas '68 seksuālo revolūciju vaino pie graujošas morāles normu, godaprāta un pat elementāras empātijas vājināšanās attīstītajos Rietumos, savās analīzēs un brīdinājumos ir bijuši nevis pārsteidzīgi, bet, tieši pretēji, ārkārtīgi piezemēti.

Thu, Feb. 14th, 2019, 10:25 am
[i]avralavral: kladzinot no šausmām

“Angāros, kurus no augšas apgaismoja jaudīgas halogēnās lampas, mitinājās tūkstošiem vistu. Viņas mēģināja izdzīvot – tādā saspiestībā, ka nevarēja pakustēties, lai nesaskartos ar citām; tur nebija būru, šie skaitījās “brīvās turēšanas” apstākļi; viņas bija pilnībā pazaudējušas spalvas, izkāmējušas, viņu āda bija iekaisusi un sarkano ērcīšu nosēta; viņas dzīvoja starp trūdošiem citu vistu līķiem un pavadīja visus savas īsās, augstākais gadu ilgās eksistences brīžus, kladzinot no šausmām. Un tā tas bija arī labāk uzturētās audzētavās. Pirmā lieta, kas, angārā ienākot, jūs satrieca, bija šī nepārtrauktā kladzināšana, šis nepārejošas panikas pilnais skatiens, kuru vistas jums uzmeta, šis panikas un neizpratnes pilnais skatiens; viņa neprasīja žēlastību, uz to viņas nebūtu bijušas spējīgas, bet viņas nesaprata, viņas vienkārši nesaprata apstākļus, kādos viņām lika dzīvot.”

Mišels Velbeks, "Serotonīns" (2019)

20 most recent