Sun, May. 26th, 2019, 09:53 am
[i]lilja_brik:

Turpinot iepriekseejo, ja tu kaadam uzbruuc, neviens neredz ka to dari tāpēc, ka iekšėji jūties skumjš, nemīlēts, izmantots, neuzticies cilvēkiem vai bērnībā kāds skērsoja tavas robežas, visi redz redz tikai suni kam ir 'agresijas problēmas', life is cruel

Sat, May. 25th, 2019, 03:25 pm
[i]virginia_rabbit: pārvācamies


Thu, May. 23rd, 2019, 05:55 pm
[i]teja:

Krāmėju atkal "visu savu dzīvi" somā. Deja deja vu lol

Thu, May. 23rd, 2019, 02:19 pm
[i]virginia_rabbit:

E ļoti patika "Divas Lotiņas". Tādā mērā, ka rīt pirms eksāmena viņš grib vēl aiziet pastāstīt lasīšanas seminārā par Lotiņām. "es skolotājai teicu, ka ļoti gribu pastāstīt par savu grāmatu, bet neteicu, kas tā ir, jo tas būtu spoilers. es nekad arī nestāstu, ar ko beidzās, jo tad viņai nebūs interesanti lasīt pašai"

Thu, May. 23rd, 2019, 12:27 am
[i]anonymous: Chernobyl (2019)

Wed, May. 22nd, 2019, 09:24 pm
[i]virginia_rabbit:

e: es esmu arī vienīgais, kam jau nomiris vectēvs

Wed, May. 22nd, 2019, 04:41 pm
[i]anonymous: No ziņām

"Britu karaliskie ķipari".

Wed, May. 22nd, 2019, 03:11 pm
[i]juris_tilts:

Pēc darba kopīgi aizgājām iedzert. Pie mums strādā gandrīz tikai sievietes vai geji, tāpēc Džordžo, kurš tāds nav, kad garām gāja meitene ar, piem., izteiksmīgu dibenu, purināja mani aiz pleca un teica: vismaz kāds te saprot, vismaz kāds te saprot [ko es jūtu]. Bet es taču nesaprotu, jo man ir draudzene, es neko nejūtu.

Wed, May. 22nd, 2019, 09:56 am
[i]virginia_rabbit:

Sabīne mani molestē. pēdējais laiks sterilizēt.

Wed, May. 22nd, 2019, 09:28 am
[i]virginia_rabbit:

arī es jūtos kā citplanētietis. nē, es jūtos kā aborigēns uz Zemes, kur notikusi mašīnu invāzija.
deju kolektīvs plāno nelielu ekskursiju.
es: "kā būtu ar sabiedrisko līdz Ulbrokai?"
x: "ooo. tas būtu man iemesls iekāpt sabiedriskajā pa ilgiem gadiem"
cits: "varbūt uz Salaspils botānisko?"
y: "oo, un ar vilcienu! manam bērnam tas būtu ekskluzīvs brauciens"

Wed, May. 22nd, 2019, 12:08 am
[i]virginia_rabbit:

man ir aizdomas, ka slinkums uzplaiksnīja šodienas "slikto meiteņu" diskusijas ietekmē. es vienkārši guvu tādu domubiedreņu lādiņu, ka man vairs NEGRIBAS DARĪT TO, KO NEGRIBAS

Tue, May. 21st, 2019, 08:33 pm
[i]virginia_rabbit:

E: es esmu klasē kā citplanētietis, kam vienīgajam nav mašīnas

Tue, May. 21st, 2019, 06:55 pm
[i]virginia_rabbit:

tieši pirms eksāmena jaunais pianists apdedzināja pirkstu ar ugunskurā ceptu māršmellovu.

Tue, May. 21st, 2019, 10:32 am
[i]virginia_rabbit:

kas ir svarīgāks:
dedlains vai ovulācija?

Tue, May. 21st, 2019, 09:43 am
[i]virginia_rabbit:

lol, Eižena klasei neatbrauca ekskursijas autobuss.

Mon, May. 20th, 2019, 08:13 pm
[i]avralavral:

Lai nu kas, bet rozes gan šovasar izcili ziedēs, pieminiet manus vārdus. Pat tās, kas bija tikai ar vienu stiebru, maksimums diviem, jau maija sākumā bija sagājušas krūmā.

Mon, May. 20th, 2019, 07:04 pm
[i]virginia_rabbit:

Simons tikko iekrita Espalnādes strūklakā

Mon, May. 20th, 2019, 06:59 pm
[i]avralavral: DFW

It's not that students don't "get" Kafka's humor but that we've taught them to see humor as something you get -- the same way we've taught them that a self is something you just have. No wonder they cannot appreciate the really central Kafka joke -- that the horrific struggle to establish a human self results in a self whose humanity is inseparable from that horrific struggle. That our endless and impossible journey toward home is in fact our home. It's hard to put into words up at the blackboard, believe me. You can tell them that maybe it's good they don't "get" Kafka. You can ask them to imagine his art as a kind of door. To envision us readers coming up and pounding on this door, pounding and pounding, not just wanting admission but needing it, we don't know what it is but we can feel it, this total desperation to enter, pounding and pushing and kicking, etc. That, finally, the door opens... and it opens outward: we've been inside what we wanted all along. Das ist komisch.

David Foster Wallace

Salīdzinoši nesen bija mazs skandāliņš par to, kā Volless slikti izturējies pret sievietēm (ilgstoši un uzmācīgi vajājis; metis vienai ar kafijas galdiņu; greizsirdības lēkmē iegādājies ieroci ar nolūku nošaut savas mīļākās vīru; vismaz viens gadījuma sakars ar 17 gadu vecu, t.i., nepilngadīgu meiteni). Tagad ir vēl viens neliels skandāliņš par viņa publicistiku (New York Times un tamlīdzīgos izdevumos), kurā esot konstatēti nepārbaudāmi fakti, pārspīlējumi un pat izdomātas detaļas un cilvēkiem piedēvēti izteicieni. Kāds bija paņēmis Vollesa slaveno rakstu par Federera tenisa spēles vērošanu kā par reliģisku pieredzi, rakstu, kurā vairāki simti vārdu veltīti kāda Federera sitiena aprakstam (kur, no kurienes, kādā lēcienā), atradis spēles ierakstu (Vollesa dzīves laikā -- viņš 2008. gadā 46 gadu vecumā pakārās savā garāžā, bet publicistika ir viņa jaunībā -- vēl nebija youtube) un secinājis, ka nav, nu nav tur tāda dievišķā sitiena, kādu Volless apraksta. Mānījās rakstnieks. Izzīda no pirksta.
#wirklich komisch #getting Kafka

Mon, May. 20th, 2019, 10:35 am
[i]avralavral: instead commenting on

Hamleta pārstāstījumi ir tik mīļi; viens piemērs:

When Rosencrantz and Guildenstern arrive, Hamlet greets his "friends" warmly but quickly discerns that they are spies. Hamlet becomes bitter, admitting that he is upset at his situation but refusing to give the true reason why, instead commenting on "what a piece of work" humanity is.

20 most recent