Sat, Dec. 15th, 2018, 05:43 pm
[i]wowow:

Sērijā "brīnišķīgā bezproblēmu namsaimnieku dzīve" jauns pavērsiens - ar ūdeni pietecējusī saimniecības telpa sniedza vēstījumu (lieciet linoleju tehniskajās telpās, nenožēlosiet) ka pietuvojusies 10 gadu jubileja kopš ievākšanās privātmājā ar kapitālo remontu. Esmu nopietni vīlies visā, kas saistās ar apkures sistēmām - ierīkojot visu no 0 un ne jau nu gluži lētākajā variantā:
- spiediena katls atmetās trešajā gadā
- cirkulācijas sūknis ceturtajā
- gāzes apkures katla mikroshēma septītajā
- un tagad izskatās ka bolierim pizģec, laikam spirāle ir izkorodējusi un rezultātā ūdens no boilera spiežas apkures kontūrā, radot pārspiedienu
Neskaitot sīkumus kā radiatoru galvu termoregulatora nosprūšana, nolūzuši krāni, strūklojoši ūdens filtri vai random izslēgšanās apkures katla darba procesā.

I mean, really, WTF? No kā tas viss tiek taisīts un uz kādu resursu rēķināts?
Vai man vienkārši ir bad karma uz šito?

Sat, Dec. 15th, 2018, 03:47 pm
[i]virginia_rabbit:

redzēju arī kulinārijas raidījumu, kur Fermas konditore eleganti mērca piparkūku namiņa sienas glazūrā un lipināja kopā..

Sat, Dec. 15th, 2018, 12:32 pm
[i]miligrami: Seasoned: Pure Reason [50 tracks; 4h29min]

Ziema. Jauna gada sākums, jaunas kladītes sajūta. Šoreiz nu gan viss būs akurāti. Nekādas ieilgušas prokrastinācijas; nekas, kas novirzīs no trases. Varbūt pat sāksi skriet - katrā ziņā, kvalitatīvs un dārgs sporta tērps jau ir nopirkts. Pārdomāts uzturs, pārdomāts lasāmās literatūras saraksts. Sabalansēts uzturs un katru vakaru rūpīgi veikts sejas ādas kopšanas rituāls, labu acu krēmu tajā iekļaujot. Arī hobiji - viss tas, ko it kā dari tikai paša priekam - tiks praktizēti akurāti un teju autistiski. Katras dienas to-do sarakstam būtu nepieciešamas vismaz 30h, bet tevi neinteresē, ka plāni un realitāte dzīvo savstarpēji neatkarīgu dzīvi - tu to visu fantazē paveikt tāpat. Katrs mirklis, ja to apstādinās, būs tāds labs instagram moments uz vismaz 100 sirsniņām. Produktivitāte. Presence. Vienmēr būsi šeit un tagad, vienvirzienā kapājot pretī savam mērķim. Tavi veiksmīgie draugi tevi apsveiks un slavēs par taviem panākumiem. Introspekcijai atvēlēsi vienu stundu nedēļā psihoterapeita kabinetā, nekad ārstām neļaujot aizmirst, ka viņš nav nedz tava māte, nedz tavs draugs, nedz arī tavs mīļotais - viņš ir tava mauka, kam tu vienmēr beigās uz kafijas galdiņa atstāj naudu, un tu labi apzinies, ka nebūt neesi šāds vienīgais maksātājs. Mīlas frontē tu būsi tieši tik funkcionāls un racionāls un prātīgs, it kā tu nebūtu iemīlējies vispār. Aina Renda ar tevi lepotos. Kāda starpība, kā tev īstenībā ir, ja pašam šķiet, ka esi laimīgs. Tava harizma un piemīlīgā fizionomija pilnībā aizklās tavu trauslo ego. Tu nojaut, ka tas viss ir meli - tikai nereālistiskas fantāzijas, bet tā kā vēl nekas nav sačakarēts, vēl var ticēt. Izrevidē skapi un sakārto māju, atbrīvo vietu pirmajam sniegam. Viss būs, viss turēs. Tā nebūs, bet tas nekas, jo ir jaunas kladītes sajūta. Tā kladīte ir moleskīns, ja kas. Pleiiste zem attēla.

Spotify

Sat, Dec. 15th, 2018, 12:11 pm
[i]virginia_rabbit:

biju operā ar "šmurguli"

Sat, Dec. 15th, 2018, 09:51 am
[i]virginia_rabbit:

ieslēdzu TV, tur Rešetins saka melnajam mūziķim: "kas notiek, nēģer?"

Fri, Dec. 14th, 2018, 10:35 pm
[i]virginia_rabbit:

mmm un LTV7 ar pervelīgām Izabellas Ipēras filmām "Apsveicam" diktoru nostādītajās balsīs

Fri, Dec. 14th, 2018, 09:51 pm
[i]virginia_rabbit:

Fri, Dec. 14th, 2018, 05:38 pm
[i]anonymous:

Vakar uzzināju, ka esmu "komplicēts pacients", šodien dabūju analīžu rezultātus un piecas jaunas zāles (sestās aptiekā nebija pieejamas).

Fri, Dec. 14th, 2018, 11:01 am
[i]bodyshop:

vārds "domas" var radīt nepareizu iespaidu, jo drīzāk ir domāšana, procesa paradumi, kas veido personību, nevis tā "iznākumi".
līdzīgi ir arī ar kustību. nav nekādas "stājas".

Thu, Dec. 13th, 2018, 11:46 pm
[i]anonymous: The Phantom Thread (2017)

Thu, Dec. 13th, 2018, 11:39 pm
[i]wowow:

Robinsons savā Marsa triloģijā vietām ir kaitinošs savas bezgalīgajos Marsa ģeogrāfijas aprakstos (īpaši no tā cieš vidējā grāmata) tomēr vismaz pirmo triloģijas daļu es cieši iesaku ikvienam sci-fi draugam.

Thu, Dec. 13th, 2018, 09:39 pm
[i]virginia_rabbit:

Eižens: es varētu gadu gulēt gultā, glaudīt kaķi un lasīt enciklopēdiju

Thu, Dec. 13th, 2018, 08:07 pm
[i]virginia_rabbit:

Thu, Dec. 13th, 2018, 04:26 pm
[i]virginia_rabbit:

simona mīļāko vārdu krājums:
elektro-vadiņš, gaismas instalācija, vides obkjekts, automātiksā pistole, automātiksā lampa, automāts-puteksūcējs, kafijas automāts, termofōrs sildītājs, fotohaparāts, penta (no microsoft paint, bet tā tiek saukts arī jebkāds nonsenss), dipinātājs blietētājs, beta āmuriņš un "sveiks, elektrības skapi!"

Thu, Dec. 13th, 2018, 01:36 pm
[i]virginia_rabbit:

Simoniņam ir tāds laiks dzīvē, ka viņš krīt dziļā histērijā par jebko (piem., žēl kaku, kas aizgāja kanalizācijā ), kliedz, raud un stumj asaras atpakaļ acīs, mēģina izslēgt sevi kā robotu, tomēr nesanāk, un beigās sanāk un saka - "tagad esmu prīcīgs"

Thu, Dec. 13th, 2018, 12:02 pm
[i]virginia_rabbit:

Word has made 14 repalcements

Thu, Dec. 13th, 2018, 10:50 am
[i]virginia_rabbit:

ok, sabīnīte ir viss, ko es jebkad esmu vēlējusies - viņa ir smalciņa, smieklīga un staipīga kā pundurmērkaķīši, tikai nokārtojas kastē (kas ir mērkaķu galvenais trūkums), sēž plecos kā papagailis un ar deguntiņu kā koalai, ja aiz viņas noliktu pamazinātu prērijas attēlu, varētu noturēt par lauvu vai pumu. viņa nāk draudzēties un guļ blakus uzticmai kā sunītis, ir maza, gluda un silta kā plikā žurciņa un gracioza kā antilope. žigla kā zebiekste un rotaļājas kā kaķēns, protams.

Thu, Dec. 13th, 2018, 01:18 am
[i]miligrami: Dark Sandar: Interskonto KGR [30 tracks; 2h31min]

Šī pleiliste ir mana gaume un komforta zona 2018 iekoncentrēta divarpus stundās. Kad maijā pārbraucu, man šķita, ka atgriešanās Kauguros ir tā kā kaut kāda meta Meka. Joprojām aiz loga Fallout 76 estētika, veroties uz dzelzsbetona būvēm, un zem asfalta, protams, ir pludmale, taču atgriešanās laiktelpā nav iespējama - pat ja visas iekšējās frekvences atkal uzķer pazīstamus viļņus, uztvērējs tomēr pamatīgi uztjūnēts un dzird ko vairāk par Skonto repertuāru. Varbūt pēc pāris gadiem man šī mūzika būs vienaldzīga - varbūt tāda tā arī būtu bijusi pirms pāris gadiem, bet šogad tā lai kalpo par liecību tam, kā es jūtos. Kā jau teicu, šī pleiliste ir A Short Introduction to Rododendri 2018. Es jau zinu, ka tiem, kas varbūt šo lasa, ir diezgan pajāt par to visu mūziku un manu eskeipismu skrupulozi sakārtotos folderīšos, taču es tāpat pierakstīšu - arhīvam. Pleiliste zem attēla.

Spotify

Wed, Dec. 12th, 2018, 10:31 pm
[i]lilja_brik:

man vajadzētu tikt pāri savam sapisienam, jo pašlaik, kad esmu atgriezusies pie kristietības, es vēl skaidrāk redzu, ka tas nav mans. to man ir nodarījuši citi. no tā arī ceļas visa šī ārprātīgā sarežģītība, un šī nepiedošana, ka es varētu piedot, bet man nav pašai savas sirds, ar kuru piedot, un es maldos kaut kādos sarētojušos tuneļos, drāmās,nepārtrauktos ķīmiskos tripos, kur ļoti grūti atšķirt, kas ir kas. jo es esmu vecene un esmu atkarīga no mēness.

20 most recent