Parasts cilvēks, parasti ieraksti - [entries|archive|friends|userinfo]
Antuanete

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Mar. 12th, 2018|11:03 am]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]antuanete
Date:March 14th, 2018 - 11:20 am
(Link)
Ārā nevienu nemet, bet māsiņa visus ir noaudzinājusi, ka ar lielajiem puņķiem (kas pašam bērnam traucē dzivot un aplipina citus) lai neved.
[User Picture]
From:[info]neimi
Date:March 14th, 2018 - 11:29 am
(Link)
Atceros šito ārprātu - bērnam sākas iesnas, pāris dienas mājās, un tad vajag ārsta zīmi, aizej pie ārsta, šī pasaka, ka nu, pagaidām pa mājām, atnāciet vēl nākamās nedēļas beigās. :/ It kā saprotu, ka būtu jāļauj bērnam izveseļoties līdz galam, bet kurš tad strādās? Turklāt, ka izveseļošanās neko nelīdz, tāpat nedēļas laikā atkal kaut ko saķer.
Tu kaut kā atrisināji, kā tikt uz darbu, kad bērns neiet dārziņā?
[User Picture]
From:[info]antuanete
Date:March 14th, 2018 - 01:03 pm
(Link)
Es ar vienkārši punķiem nemaz nevedu pie ārsta, un arī zīmi uzraksta neklātienē vai vispār neraksta. Ja ir temperatūra un aizdomas uz ko vairak, tad gan (tā noķēra trokšņus plaušās un uzlika uz AB).
Risinājums palikšanai ir 2 dienas nedēļā vīramāte, pārējo nosedzam paši kurš nu var un mani radinieki. Parasti 1-2 dienas man vai vīram pašiem jāpaliek, laimīga kārtā varam to atļauties.
From:[info]polija
Date:March 16th, 2018 - 07:13 am
(Link)
Valsts bd 3 dienas var bez zīmes? Mums ir līdzfinansējums privātajā un vajag zīmi vai vecāku iesniegumu par katru dienu :( Un B lapu tāpat vajag (to neklātienē neraksta). Tad nu tieši tā ir bijis, ka pa poliklīnkām vēl kko pielasa klāt :(
[User Picture]
From:[info]antuanete
Date:March 16th, 2018 - 09:40 am
(Link)
Māsiņa drusku pamoralizēja par to, ka ved bez zīmēm vai neatrādot, bet principā vēstījums bija - pašiem vecākiem jāatbild par to, vai bērnu ar puņķi beigu stadijā var vai nevar laist (tb, vai viņš izveseļosies vai arī pieķers kaut ko klāt). Apmēram tā kā Tu zemāk raksti, galvenais nelaist infekciozā stadijā.
From:[info]polija
Date:March 16th, 2018 - 07:11 am
(Link)
nu man jau šķiet, ka aplipina tieši pirmās dienas, ka tikai šņurkulējas un šķauda. Kad lielie, zaļie - tur jau ir bakteriālā inf. drusku klāt un tā jau vairs nelīp..
Katrā ziņā es bijus dusmīga, kad man te sāka lasīt morāli, par to, ka bērns klepo, a es laižot uz bd. Jo nu klepo pa brīdim stiprāk vai vājāk tur visi, un mana meita to krekšķi tur pirmajā bd nedēļā norāva. Tikai manas bezdarbības dēļ tas aizgāja trakāk (puņķi, ausis, ab), kas anyway nav lipīgi.. A vot pagājšnedēl izrādās ne čiku ne gribu (grupas čatiņā) šitie lielie moralizētāji (nu ok - mok cits vecāks, ne šie) palaiduši uz bd bērnu ar pumpām, ar koksaki, kā rezultāta mana atkal nedēļu pa māju.
Man jau šķiet, ka nevajag tieši laist ar infekcijām (gripa, vējbakas, pumpu vīrusi utt.), un tai dienā, kad bērns nonstop šķauda vai tml, bet zaļie puņķi un tas, vai pats vecāks šādi laižot savam bērnam nepiedabū bronhītu vai ko tādu, tas jau lai paliek uz pasa vecāka sirdsapziņas.
Man bd bija pārrunas par to, ka reiz, kad grupiņā bija vēdervīruss, pamanīju ka auklīte no vienas krūzes dod dzert visiem bērniem. Un vēl vienreiz ar vienu salveti visiem degunus tīra!!