ieraksti draugi kalendārs par mani
moš arī lasu
f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
pēdējos vakarus izklaidējos ar dr. dray (nē, ne dr. dre).
kaut gan sākotnēji vienkārši interesējos par vitamīna c serumu.
f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
šodien biju ar E uz viņa futbola treniņu, like, omg, viņi visi tik mīlīgi savās formās. daži vēl mazi tur ņemas savā nodabā. treneris saka - mest bumbu šite, a viens paņem bumbu un aiziet vispār citā virzienā, can't be bothered.
E, savukārt, nodarbības beigās sabēdājies saka, ka grib būt ātrs un stiprs, un tagad tāds neesot.

Tags:

f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
nez ko viņi raksta tajos maximas darba sludinājumos - ja tev patīk kaitināt klientus, izliekot nepareizas cenu zīmes vai arī neizliekot tās vispār, un ja vienaldzīga vai pat viegli rupja attieksme pret klientiem ir tava stiprā puse - tu esi tieši tas, kas mums vajadzīgs?
bet nu ne tikai mūsu maxima izceļas, arī citi.
atceros, kā druška atlidoja ciemos, un aizgājām cigaretes nopirkt narvesenā, kur uzreiz tāds: "ko vajag?" no uzlakotas pārdevējas.
druška pagriežas pret mani: "tagad jūtu, ka esmu latvijā."
shelly
[info]shelly
Add to Memories
Tell A Friend
Oxxxymiron, protams, zašibis. Divas stundas džeks nodragāja viens pats, bez iesildītājiem un viesiem, ja neskaitos tos melnos tūkstošus, kas zālē, pa vidu, kamēr noplīsa bīts, paguva aptaujāt, no kurienes dārgā auditorija ieradusies, atsevišķi pateikties visiem ukraiņiem, kas atnākuši uz vietu, kur tik daudz krievu, un pajokot par to, ka neaicinās nevienu sēsties, jo tikko no Krievijas un tur šim vārdam nelāga konotācija, tāpēc "tagad tuvosimies visi Zemei".
Parasti nefilmēju koncertus, un uzskatu to par mēreni nejēdzīgu nodarbi, pat ņemot vērā dzīves kopējo nejēdzību, bet šoreiz drusku no savas dārgās, zemei attālinātās vietas pafilmēju gan, un katru reizi, kad noskatos, sajūtos drusku laimīga.

Mūzika: Вечный жид

f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
visi jau to zina, bet es arī zinu - i'm so vain.
f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
noskatījos black bird, kas esot inspired by true events, un kaut kā man šis saistās ar the mindhunter, un vēl es domāju, ka, no offence, nezināmie aktieri, kas atveido sērijveida slepkavu vispār nesaņem pietiekamu atzinību par savu veikumu. nu, varbūt saņem, bet vienīgais, kas man tagad nāk prātā, ir hīts ledžers, bet viņš jau tāds holivudas sweetheart bija, tā ka tas ir pavisam citādi.

Tags:

f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
baigi nepatīk, kad jāstāsta par to, kā man labi iet, un kāds manas labās īpašības, un ko tik visu nemāku. tad nākas teikt par sevi labus vārdus, slavēt savas prasmes un zināšanas, un pēc tam kā likts ir klāt darbiņš, kas liek apšaubīt visas savas spējas un prasmes, un baidīties, ka tūlīt visi atklās, ka es neko neprotu, un vispār - kā es esmu tikusi līdz šejienei. un kā tas ir - nekad nešaubīties par sevi? droši vien forši.  mierinu sevi, ka tikai muļķi nekad nešaubās un visu zina. nu, un pusaudži. standartiņš, you know.
tikko_pamodos
[info]tikko_pamodos
Add to Memories
Tell A Friend
mana рига
Kopš kura laika Rīga kļuvusi tik krieviska, domāju. Dzīvojot centrā, to var just sevišķi skaudri. Augšas un sānu kaimiņi nepārprotami ir turīgā gala slāvi, kuri uz šejieni atmukuši no savas iemīļotās dzimtenes. Neilgi pēc krievijas kara sākuma Ukrainā uz gājēju pārejas pie zaļās gaismas man gandrīz uzbrauca virsū balts jaunākās klases bmw ar krievijas numuru. Izviņite devuška, pa logu izliecies šoferis noteica, nevienā brīdī neapstādamies. Šodien atkārtojās līdzīgs scenārijs, bet nebija pat paviršu atvainošanās vārdu. No notriekšanas paglāba fakts, ka nebiju ielikusi austiņas un varēju laicīgi reaģēt. Principiem un morālei šajā pasaulē nav nozīmes, visu nosaka nauda, sakari un, kas pats svarīgākais, krietna deva bezkaunības. Kopš esmu pieņēmusi, ka labais nav norma, bet drīzāk negaidīts izņēmums, palicis krietni vieglāk dzīvot.

Mūzika: mazurka in c minor - mikhail glinka

f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
mans iecienītākais pusdienu ēdiens līdzņemšanai tomēr ir risoto. nevajag ne mērci, ne salātus, viss vienā pārtikas uzglabāšanas traukā un nekādas ņemtnes.
tikko_pamodos
[info]tikko_pamodos
Add to Memories
Tell A Friend
perfekts taimings un dzīves rēbusi
Tas notika lēnām, bet nenovēršami. Mans ideālisms un ticība labajam dila ar pārsteidzošu precizitāti, o santa simplicitas, cik ilgi tu vēl ticēsi labajam cilvēkos, pie sevis domāju. Cik bieži tev vēl nāksies uzklausīt, piedot, saprast un palīdzēt. Aizmirsti, nekas no tā nenāk atpakaļ, labais tavā dzīvē ir vien izdevīgumā maskēts egoisms. Cilvēki, kuriem savas dzīves laikā esmu uzticējusies, mani tik bieži ir izmantojuši savu interešu vārdā. Šīs neskaitāmās draudzības, mīlestības, pat ģimenes saites un priekšstati par mūsu sabiedrību, tajā visā bijis tik viegli sapinķerēties un acumirklī nesaprast, ka krietni labāk būtu bijis neuzklausīt, nepiedot, nesaprast un neatsaukties. Pasaule tādēļ vien nepārstātu griezties. Tanī rītā es saprastu, ka tā vairs nespēju turpināt. Uzrakstīju atlūgumu no darba, lauzu īres līgumu, pārtraucu tā brīža romantiskās attiecības un pieņēmu lēmumu izmest no savas dzīves visu lieko, visu, kas lika man justies nelaimīgai. Visu, ko uztvēru, kā savas labsirdības un naivuma radītās kļūdas. Draugus, kuri vērsās pie manis tikai viņu lietainajās dienās. Šī pasaule ir nežēlīga savā vienaldzībā un nepiepildītās ilgas rada vien nebeidzamas ciešanas. Es sev uzdevu vienus un tos pašus jautājumus, iestrēgusī plate atkal un atkal, bet no tā nebija nekāda labuma, pārāk daudz fona trokšņa ikdienā. Vēlme pēc tā, lai ir skaisti un labi visiem, ir slidens akmens, ideāli piemērots tam, lai paslīdētu un pārsistu sev pieri. Domāju par to, kā būt kailai, absolūtā brīvībā no ieņemamajiem amatiem, sociālajām lomām, no citu uzspiestajiem priekšstatiem un garlaicības par notiekošo. Izdzēsu visus kontaktus no telefona, likvidēju sociālo tīklu profilus un vienatnē devos divu nedēļu garā ceļojumā. Nekad vēl savā dzīvē tā neesmu baidījusies. Siltums un šķietamā stabilitāte īdēja prātā, ja nu tu kļūdies, ja nu tu paliec bez nekā, ar ko tu tagad būsi kopā, kas būs tava cilts, ko tu vispār darīsi, kas tu esi, kas, kassss, mazas, indīgas domiņas maisījās pa galvu un gaisā klejoja manu telefonu nesasniegušas ziņas no Latvijas, par kurām tobrīd vēl neko nenojautu, jo eksistē vēl uz šīs planētas cilvēku mazskartas vietas. Bija tik viegli elpot, pirmo reizi es fiziski sajutu, ka atkal esmu brīva un sev, pat ja tobrīd vēl ar sūrstošu neziņu par nākotni. Līdz šai dienai esmu pateicīga par savu intuīciju un apstākļu sakritību, kura pasargāja mani no attālinātās strādāšanas, Rīgas un vīrieša, kurš, baby fever skarts, vēlējās, lai radu viņam bērnus. Lobīju nost vienu virskārtu pēc otras, daba un atrašanās kustībā bija vienīgais glābiņš. Dažas dienas pēc manas atgriešanās sākās pilnais lokdauns.

Mūzika: paradise again - swedish house mafia

f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
un es neteiktu, ka suši torti pagatavot ir vieglāk par suši.
pamēģini uzsmērēt krēmsieru uz rīsu lauka.
f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
kad kaut ko remontē un kāds pasaka, ka šis stāvēs gadus desmit, vai arī kāda iekārta darbosies gadus piecpadsmit, tas agrāk likās tikpat tālu kā mūžība, tāpēc, ja šis kāds vēl piebilda, ka uzstādīšana sanāca ķēpīga vai arī sanāca kaut kas ne tik labi, kā bija gaidīts, tad tas cik ātri ienāca, tik ātri arī pa ausīm izgāja.

un tad paiet tie desmit vai piespadsmit gadi, un ir pienācis laiks nomainīt to lietu, un tu skaties un domā, nu, vot, kāds atmorozoks, pardon, domāja, ka šitā to likt bija baigi labā ideja? man te ir viens tualetes pods, kura eksistence maitā man dzīvi jau entos gadus, jo viņam gan poda vāka stiprinājumi sabojājās (un jauns maksā ap 100 eur, btw, un nav arī vairs internetā atrodams, so there's that), gan ūdens nolaišanas poga ne vienmēr fiksējās, un no tā tur jau neatmazgājamas līnijas ieēdušās. un to sasodīto podu nomainīt sarežģīti, jo viņam jāatbilst vairākiem parametriem (viens no kuriem, lai tas maksā mazāk par 200 eur; tas nav tik vienkārši; nespēju noticēt, ka es saku tādu summu, runājot par tualetes podu, hesus). bet it kā ar to nebūtu gana, vēl arī ūdens viņam ir pievienots tā, ka, lai to atslēgtu vai noslēgtu, tev vajag būt kā tam gumijas cilvēkam no fantastic four. turklāt, trīspadsmit gadu laikā tas ūdens padeves krāns nav aiztikts (no wonder, viņu fiziski var aizsniegt tikai noņemot podu vispār; piedodiet, bet es esmu diezgan lielā šokā par šādu meistarību), kas arī nekam nepalīdz.

kāpēc nevar vienkārši ņemt uz izdarīt kaut ko kārtīgi?
shelly
[info]shelly
Add to Memories
Tell A Friend
Beidzot!
title or description
f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
donnas tartas slepenā vēsture nav tulkota latviešu valodā? what?!

Tags:

f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
mans līgums ir noslēgts līdz septembrim. sākumā likās - nu i štrunts ar to, ka līdz septembrim, daudz kas var notikt līdz septembrim. tagad, savukārt, liekas (un ja liekas, var sasisties, jā), ka i kinda like it here, un ko gan es darīšu, septembrim iestājoties? sākumā bija saruna par to, ka ja viss labi, tad septembrī līgumu varētu pagarināt, bet tādu oficiālu apstiprinājumu es tam neesmu saņēmusi, drīzāk - gluži pretēju, tā nu esmu neizpratnē par to, kam ticēt, bet baigi pašai bakstīt arī negribās, jo, galu galā, līdz septembrim tomēr vēl daudz kas var notikt.
watt
[info]watt
Add to Memories
Tell A Friend
ChatGPT 4
jā, GPT-4 ir vēl nadzīgāks.

w: I'll try that "explain a joke" experiment now. Is it ok?... tālāk ... )
profils
anti
Name: anti
kalendārs
Back Aprīlis 2022
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930