Izmircis radījums' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 16 friends' journal entries.

    Thursday, June 25th, 2026
    lavendera
    3:23p
    Citādi Jāņi
    Bija sarakstiņš ar improvizācijas uzdevumiem, bet reāli to nemaz arī nevajadzēja, jo visi, lokā ap ugunskuru sēžot, tā aizrāvās ar spēli "kas es esmu?", ka pat nevienu dziesmu nenodziedāja, izņemot ikgadējo apdziedāšanu.

    Iesaku!
    Noteikumi: viens paiet malā, pārējie izdomā, kādu lomu viņam piešķirt, tur var būt jebkas, no Edgara Rinkēviča līdz tamborētām apakšbiksēm. Minētājs atgriežas un pēc kārtas visiem uzdod jebkādus jautājumus, kamēr viņam kļūst skaidrs.

    Nu piemēram, uzminiet, kas ir šis :D

    - Kas var būt labāks par mani?
    - Šašliks un boeings.

    (variants - nevis "kas es esmu", bet "kas tas ir")

    Vēl variants nevis izziņai, bet apkārtējo smīdināšanai, – cilvēkam piešķir kādas personas lomu un viņam jāatbild uz pārējo uzdotajiem jautājumiem, nezinot, kas viņš tāds ir. Tur var sanāk, ka Sarkangalvītes mīļākais hobijs ir kapāt orkus ar cirvi un iztrekterēt pa šņabim ik vakaru, bet Alfrēdonkulis iecienījis valkāt mežģīņu apakšveļu un ilgojas piedalīties daiļlasīšanas konkursā.
    Wednesday, June 24th, 2026
    shelly
    7:00p
    Kā lai tagad saņemas izpakot koferi.
    Monday, June 22nd, 2026
    putnupr
    12:02p
    Man ir darba diena, bet nav darba spara. Darba spara gandrīz nekad nav, bet šodien vēl vairāk nav.
    putnupr
    11:57a
    Ko es pirms 20 gadiem šajā dienā?

    21:50
    es vismaz patīku savam sunim un kaķim
    Mūzika: System - Day of reckoning
    dienasgramata
    11:29a
    No reklāmas plakāta: “Meklē jaunas idejas uzkodām?”
    dienasgramata
    8:13a
    no ieraksta Cibā pirms 20 gadiem:

    "būt nesabiedriskam arī ir labi - vismaz neviens nepiesienas iedzert alu"
    Friday, June 19th, 2026
    lavendera
    1:39p
    Valsts apmaksātie izmeklējumi, par kuriem man nav ne jausmas
    Tev, cibīt, ir?

    Es gaidu, kad man pastkastītē iemetīs uzaicinājuma vēstuli/-es un brīnos, kāpēc tās nepienāk un nepienāk, līdz daktere kaut kādā savā sistēmā atrod, ka valsts nosūtījumi tur karājas jau kopš pērnā un aizpērnā gada.
    Viņa: "Jums tiem bija jāpienāk uz e-pastu." Es: "Arī uz e-pastu nav bijis."
    lavendera
    10:52a
    Noskatījos Spīlberga "Atklāšanas dienu". Sūckaukāc.
    Nemēdz visa cilvēce uz ārkārtas ziņām reaģēt, sastinguši un nemirkšķinot blenžot katrs savā telefona ekrānā (vai visi kopā teļļukā). Reāla reakcija būtu, ka daži kustas, daži cenšas ielūrēt kaimiņa telefonā, daži biksta sānos blakussēdošajam radiniekam un prasa "Kā tu domā, tas ir pa īstam vai mūs atkal muļķo?", daži jau analizē kadra tvērumu un tajā redzamo, un varbūt kāds prāto, ar kādu mērci to citplanētieti pagatavot un kā viņš garšos.
    Eksaltācija un didaktika tajā filmā vienkārši šķīst pa visām vīlēm.
    Thursday, June 18th, 2026
    dienasgramata
    10:55p
    DELFI. Varas pozīcijā esoši pieaugušie nedrīkstēs veidot intīmas attiecības ar nepilngadīgiem jauniešiem
    DELFI. Goda ģimenes bez maksas varēs nodot azbesta šīferi
    Wednesday, June 17th, 2026
    lavendera
    9:31a
    Es kā parasti tikai pēdējā brīdī attopos, ka varētu deviņas dienas kaut kur vazāties pa ārzemēm, pārlieku netērējot atvaļinājumu, bet plāna nekāda un būs vien jāsēž Latvijā.

    Ja tā padomā, ka zaļajā jaunībā varēja pulksten vienpadsmitos no rīta izdomāt, ka vajag aizšaut uz kaimiņvalstīm, un pulksten vienos jau būt uz trases un stopot turpu ar gandrīz tukšu maku un sviestmaizītēm somā...
    putnupr
    12:33a
    Neesmu teātra kritiķe un lietpratēja, bet Seņkova "Skroderdienas Silmačos" man trāpīja, vairākas reizes pat apraudājos - no aizkustinājuma un skaistuma.
    Tuesday, June 16th, 2026
    honeybee
    11:27a
    Bet toties izlasīju burvīgu drukas kļūdu

    "mazsturbē"

    Kontekstā "mazsturbē un raud"
    Monday, June 15th, 2026
    lavendera
    8:54p
    Tikko biju lieliskā pieaugušo nometnē, vai nav kāda vieta, kur atrast visas Latvijā notiekošās vasaras nometnes pieaugušajiem?
    lavendera
    6:11p
    Ienāca prātā - ja jau britu un citu vēsturisku karaļnamu personāžus tagad filmās tēlo ļoti tumšādaini cilvēki, vai mēs drīz sagaidīsim, kad filmās par karu ļoti tumšādainiem cilvēkiem piešķirs tādas lomas kā Hitlers, Gēbelss un esesiešu sievas?
    Saturday, June 13th, 2026
    shelly
    4:21p
    Overthinking
    Poll #21753 Dress Code
    Open to: All, results viewable to: All

    Ko man labāk ņemt līdzi uz Amsterdamu?

    View Answers

    Kleitas
    7 (43.8%)

    Šortas vai bikses
    7 (43.8%)

    Cits variants
    2 (12.5%)

    shelly
    11:46a
    Vakar pirms gulētiešanas ieziedu savas vecās, labās, vienīgās baltās botes ar Vanish bagātīgā daudzumā. Un aizmirsu nospiest "start" veļasmašīnai...
    Šorīt atcerējos.
    Tagad turu īkšķīšus, lai botes neizjūk pavisam. Mums taču kopā bija jābrauc uz Amsterdamu! Jau pirmdien!
Mazais saits   About Sviesta Ciba