Izmircis radījums' Friends
[Most Recent Entries]
[Calendar View]
[Friends View]
Below are the most recent 16 friends' journal entries.
| Thursday, June 25th, 2026 |
lavendera
|
3:23p |
Citādi Jāņi Bija sarakstiņš ar improvizācijas uzdevumiem, bet reāli to nemaz arī nevajadzēja, jo visi, lokā ap ugunskuru sēžot, tā aizrāvās ar spēli "kas es esmu?", ka pat nevienu dziesmu nenodziedāja, izņemot ikgadējo apdziedāšanu.
Iesaku! Noteikumi: viens paiet malā, pārējie izdomā, kādu lomu viņam piešķirt, tur var būt jebkas, no Edgara Rinkēviča līdz tamborētām apakšbiksēm. Minētājs atgriežas un pēc kārtas visiem uzdod jebkādus jautājumus, kamēr viņam kļūst skaidrs.
Nu piemēram, uzminiet, kas ir šis :D
- Kas var būt labāks par mani? - Šašliks un boeings.
(variants - nevis "kas es esmu", bet "kas tas ir")
Vēl variants nevis izziņai, bet apkārtējo smīdināšanai, – cilvēkam piešķir kādas personas lomu un viņam jāatbild uz pārējo uzdotajiem jautājumiem, nezinot, kas viņš tāds ir. Tur var sanāk, ka Sarkangalvītes mīļākais hobijs ir kapāt orkus ar cirvi un iztrekterēt pa šņabim ik vakaru, bet Alfrēdonkulis iecienījis valkāt mežģīņu apakšveļu un ilgojas piedalīties daiļlasīšanas konkursā. |
| Wednesday, June 24th, 2026 |
shelly
|
7:00p |
Kā lai tagad saņemas izpakot koferi. |
| Monday, June 22nd, 2026 |
putnupr
|
12:02p |
Man ir darba diena, bet nav darba spara. Darba spara gandrīz nekad nav, bet šodien vēl vairāk nav. |
putnupr
|
11:57a |
Ko es pirms 20 gadiem šajā dienā?
21:50 es vismaz patīku savam sunim un kaķim Mūzika: System - Day of reckoning |
dienasgramata
|
11:29a |
No reklāmas plakāta: “Meklē jaunas idejas uzkodām?” |
dienasgramata
|
8:13a |
no ieraksta Cibā pirms 20 gadiem:
"būt nesabiedriskam arī ir labi - vismaz neviens nepiesienas iedzert alu" |
| Friday, June 19th, 2026 |
lavendera
|
1:39p |
Valsts apmaksātie izmeklējumi, par kuriem man nav ne jausmas Tev, cibīt, ir?
Es gaidu, kad man pastkastītē iemetīs uzaicinājuma vēstuli/-es un brīnos, kāpēc tās nepienāk un nepienāk, līdz daktere kaut kādā savā sistēmā atrod, ka valsts nosūtījumi tur karājas jau kopš pērnā un aizpērnā gada. Viņa: "Jums tiem bija jāpienāk uz e-pastu." Es: "Arī uz e-pastu nav bijis." |
lavendera
|
10:52a |
Noskatījos Spīlberga "Atklāšanas dienu". Sūckaukāc. Nemēdz visa cilvēce uz ārkārtas ziņām reaģēt, sastinguši un nemirkšķinot blenžot katrs savā telefona ekrānā (vai visi kopā teļļukā). Reāla reakcija būtu, ka daži kustas, daži cenšas ielūrēt kaimiņa telefonā, daži biksta sānos blakussēdošajam radiniekam un prasa "Kā tu domā, tas ir pa īstam vai mūs atkal muļķo?", daži jau analizē kadra tvērumu un tajā redzamo, un varbūt kāds prāto, ar kādu mērci to citplanētieti pagatavot un kā viņš garšos. Eksaltācija un didaktika tajā filmā vienkārši šķīst pa visām vīlēm. |
| Thursday, June 18th, 2026 |
dienasgramata
|
10:55p |
DELFI. Varas pozīcijā esoši pieaugušie nedrīkstēs veidot intīmas attiecības ar nepilngadīgiem jauniešiem DELFI. Goda ģimenes bez maksas varēs nodot azbesta šīferi |
| Wednesday, June 17th, 2026 |
lavendera
|
9:31a |
Es kā parasti tikai pēdējā brīdī attopos, ka varētu deviņas dienas kaut kur vazāties pa ārzemēm, pārlieku netērējot atvaļinājumu, bet plāna nekāda un būs vien jāsēž Latvijā.
Ja tā padomā, ka zaļajā jaunībā varēja pulksten vienpadsmitos no rīta izdomāt, ka vajag aizšaut uz kaimiņvalstīm, un pulksten vienos jau būt uz trases un stopot turpu ar gandrīz tukšu maku un sviestmaizītēm somā... |
putnupr
|
12:33a |
Neesmu teātra kritiķe un lietpratēja, bet Seņkova "Skroderdienas Silmačos" man trāpīja, vairākas reizes pat apraudājos - no aizkustinājuma un skaistuma. |
| Tuesday, June 16th, 2026 |
honeybee
|
11:27a |
Bet toties izlasīju burvīgu drukas kļūdu
"mazsturbē"
Kontekstā "mazsturbē un raud" |
| Monday, June 15th, 2026 |
lavendera
|
8:54p |
Tikko biju lieliskā pieaugušo nometnē, vai nav kāda vieta, kur atrast visas Latvijā notiekošās vasaras nometnes pieaugušajiem? |
lavendera
|
6:11p |
Ienāca prātā - ja jau britu un citu vēsturisku karaļnamu personāžus tagad filmās tēlo ļoti tumšādaini cilvēki, vai mēs drīz sagaidīsim, kad filmās par karu ļoti tumšādainiem cilvēkiem piešķirs tādas lomas kā Hitlers, Gēbelss un esesiešu sievas? |
| Saturday, June 13th, 2026 |
shelly
|
4:21p |
Overthinking Poll #21753 Dress Code
Open to: All, results viewable to: AllKo man labāk ņemt līdzi uz Amsterdamu? |
shelly
|
11:46a |
Vakar pirms gulētiešanas ieziedu savas vecās, labās, vienīgās baltās botes ar Vanish bagātīgā daudzumā. Un aizmirsu nospiest "start" veļasmašīnai... Šorīt atcerējos. Tagad turu īkšķīšus, lai botes neizjūk pavisam. Mums taču kopā bija jābrauc uz Amsterdamu! Jau pirmdien! |
|