Pilota memuāri.

To, ko iegūsti par brīvu, ir pienākums arī citiem dot par brīvu

To, ko iegūsti par brīvu, ir pienākums arī citiem dot par brīvu

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
HAHAHAHAHĀĀĀĀ!!!!! IRRRRRRR, BĻA, IRRRRRR!!!!! IVARS IR DIEVS..

TĀDAS SAJŪTAS. Tīrākā narkotika. Un, gluži kā citas, arī šo gribas vēl. Nekas nepaceļ tādos radošos augstumos kā vēlme kaut ko dabūt nekomerciāli. :) Un Internetu es vienkārši biju pelnījis. Kaut vai dēļ ieguldītā laika, zināšanām, darba un, protams, ticības. Tagad ir pilnīgi skaidrs, ka vērts investēt tālākā 'tīkla infrastruktūrā'. Manējais sauksies "_______ FREE" un tas, protams, būs neaizsargāts.

Lūk, arī viņa:
  • Princips bija tāds, ka iekšā bundžā ir antena (vara stieplīte) kuras taisnumam un garumam ap precizitāti līdz 0,05mm bija liela nozīme, un pati bundža (ar visiem gofrētajiem vilnīšiem, kadi nu tur viņām ir pa perimetru apkārt) darbojās kā reflektors, un vajadzēja ļoti precīzi viņas vienu pret otru pavērst. Un ja es sapratu tad tas bija pats grūtākais no visa procesa.
    • Nē, nē, to principu es zinu.. ;) Pringles, tā teikt jeb vēl viens virziendarbības antenas veids, kas darbojas, radot stāvvilni. Mēģināju gan ar čipšu bundžu, gan ar celtniecības putu iepakojumu, bet abi šie risinājumi lika vilties. Es ļoti labprāt iemestu linku, kur ir kalkulators un teorija šitiem nieciņiem, bet to krievu linku slinkums meklēt un grāmatzīmēs nav.
      Savukārt dubultā-trīskāršā-četrkāršā kvadrāta risinājums tiešām ir vislētākais un strādā vienkārši fantastiski. Man vēl stāv priekšā mēģinājums ieviest šo pašu bezmaksas Interneta principu tālākā lauku nostūrī.

      Nākamā evolūcijas pakāpe ir iemācīties lauzt WPA / WPA2 paroles, lai skopos piespiestu dalīties.
Powered by Sviesta Ciba