Pilota memuāri.

Random fakti.

Random fakti.

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
1) Lielākoties visi 'Free-Energy' projekti apstājas fāzē, kur ir skaidrs, ka vienkārši nepietiek informācijas. Ka tas ir tāpat, kā meklēt adatu siena kaudzē. Otrkārt, ir stulba sajūta mugurkaulā, ka tieši man karmiski ir nolemts to izdarīt. Stulbi?

2) [info]almighty_j joprojām ir nepārspēts pasaules čempions slinkošanā.

3) Man jābeidz sevi salīdzināt ar citiem.
  • Un, ja kas, es arī mierīgi varu ar jums abiem konkurēt slinkošanā!
    • Pffffff. Tu ar savu Iespējamo Misiju pat līdz kvalifikācijai netiksi.
      • ha ha . Es varbūt vnk izliekos nenormāli čakla. IM tam ir sasodīti laba izkārtne :D
        • Tu domā, ka es neredzu, jebšu vienkārši naivi ceri, ka izdosies izšļūkt vai kā? Ar šito vienu elementāri pietiek diskvalifikācijai:

          http://klab.lv/users/wasp_lv/62040.html

          Plus vēl tur nāk koeficients (reizinātājs) par ietekmi uz sabiedrību (t.i. sabiedrībai derīga darba veikšanu). Proti, ja, piemēram, visu dienu rosoties pa virtuvi reizinātājs ir x1, tad tādai tur augstākminētajai 'nelietībai' tas uzreiz ir x10. Ja tīri principiāli pieskaitām arī kori un hokeju, tad Tev nav NE MAZĀKO cerību kvalificēties uz šā gada slinkošanas čempi. Par ko vispār ir runa?
          • Nu,labi, labi.. :)
            Bet es tomēr gribu mazliet aizstāvēt savu varbūtējo kandidatūru. Ok, es strādāju diezgan daudz un piedevām vēl sabiedribai derīgu darbu, bet pēc dabas mans stāvoklis vairāk velk uz horizontālu un stacionāru, nekā uz vertikālu un dinamisku. Un, lai es vispār kaut ko paveiktu, man vajag grafiku, diezgan lielu kontroli un sajūtu, ka ūdens smeļas mutē. Manā paziņu lokā ir cilvēki ar, manuprāt, apbrīnojamām (dauz, daudz, dauzkārt lielākām) darba spejām, turklāt tādi, kuriem pašiem iekšā ir tāds dzinulis, kas kurbulē uz priekšu. Nobrīnīties vien.

            P.S.-hoķis praktiski jau visu sezonu ir atmests tieši laika trūkuma dēļ. Sāpīgs temats.
            • tiesneši ir nepielūdzami.

              Tā jau mēs varam reducēties uz bezgalību. Katram ir kāds cilvēks, kura darbaspējas pret paša spējām liekas astronomiskas. Interesanti, cik tālu pa šo ķēdīti uz priekšu atrodas Brensons?

              [quote] "P.S.-hoķis praktiski jau visu sezonu ir atmests tieši laika trūkuma dēļ. Sāpīgs temats."

              Sāpīgs, bet episks. Terminoloģijā to dēvē par 'sapīšanos savā kimono un nolikšanos uz mutes'. Proti, tas pierāda, ka Tev ir vairāk darāmā, nekā laika. Nevis otrādi. Lai kvalificētos čempim, jābūt pretējai situācijai.
              Ilustrēju: piecēlos 11tos. Pēc nesteidzīgas pusstundas uztaisīju brokastis, ielīdu NETā. Vēl pēc rāmas pusstundas sākšu kaut ko bakstīties ap saviem dzelžiem..
Powered by Sviesta Ciba