Pilota memuāri.

Bedini rotaļlietas.

Bedini rotaļlietas.

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
3 spoles x 8 dzīslas katrā = 23 'radiant energy' atzari + 1 signāls. Viens ir skaidrs - tā vairs nav rotaļlieta. Uzbūvētas lielākas šīs mašīnas dara kaut ko ļoti dīvainu ar svina skābes baterijām. Un, kā izskatās - Tesla was right. And every textbook is wrong.

Ar to arī noslēdzas šīsdienas eksperiments.
  • Nu jā, tad laikam vajag vnk paplašināt teorētisko bāzi, laist šīs zināšanas tautās, neturēt sveci (free energy crystalz 2000) zem pūra.
    • Arī to es nedaru. Tie visi ir open-source projekti, ļaudis tusējas par www.energeticforum.com, www.panacea-bocaf.org, Bedini & Bearden'a lapām..
      Šai mašīnai piemīt īpašība 'atdzīvināt mirušas baterijas' - sašķelt sulfatizācijas rezultātā radušos kristālus uz svina-skābes baterijām. Rezultātā tās ar katru uzlādes-izlādes ciklu kļūst aizvien labākas un labākas, kamēr tiek sasniegts optimums. Kristāliņi, kas aug uz platēm ķīmiskās reakcijas rezultātā, kļūst aizvien smalkāki un smalkāki.. 'Problēma' ir faktā, ka uz bateriju neplūst strāva, līdz ar to nav iespējams nomērīt uzlādes enerģiju. Ikviena mācību grāmata apgalvo, ka baterijas lādē ar konkrētu strāvu pie konkrēta sprieguma, nevis tikai ar spriegumu vienu paši (aktīvā jauda vs. reaktīvā jauda)... however - šie mani un citu cilvēku veiktie eksperimenti pierāda, ka baterijai ne vella nevajag strāvu, jo tieši tā ir faktors, kas to iznīcina, uzvārot elektrolītu.
      • excuse my ignorance

        Ū, kūl... Tad vajag pašam uzķimerēt/pārtaisīt bateriju lādētāju.
        Btw, kā var zināt, kādu spriegumu bliezt tajā baterijā, teiksim, ja ir kkas nestandartīgs, bez jau gatava lādētāja?
Powered by Sviesta Ciba