friends [entries|archive|friends|userinfo]
ignats

[ website | My Website ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Feb. 17th, 2020|12:33 am]

jim
Virtuves boileris (ķipa tas mazais caurteces ūdens sildītājs) kaut kad sāka pilēt, kad bija sasniedzis garantijas termiņa beigas. Atslēdzu viņam strāvu, pilēšana mitējās, nolēmu, ka jāpērk jauns, bet nav steigas. Sarunāju ar Daini, ka kaut kad aizbrauksim uz Depo, viņš palīdzēs nopirkt jaunu, atvest mājās un pielikt, tāpat kā iepriekšējo. Tas bija kaut kad pagājušajā vasarā vai pat pavasarī, paguvu pierast dzīvot virtuvē ar auksto ūdeni.

Kad pagājšnedēļ biju ārzemēs, boileris piepeši bija sācis tecēt ar straumi un šī jautājuma risināšana vairs nebija atliekama. Sajutu lielu nevēlēšanos apgrūtināt superaizņemto divu bērnu tēvu Daini ar savām steidzamajām mājsaimniecības problēmām, tā nu es nolēmu ķerties pie plāna

kā būt par stipru un neatkarīgu sievieti 33 soļos:

1. Aizeju uz Depo, pati izraugos boileri, stenot to aizstiepju līdz taksim un no takša līdz mājām. Success.
2. Ūdens padevi virtuvē līdz galam var nogriezt tikai ar plaķenēm un paralēli kliedzot. Atrodu plaķenes un kliegdama nogriežu ūdeni. Success.
3. Atsitu galvu pret pagaldi, kurā norisinās visa šī ballīte. Jobanā maucība.
4. Atskrūvēju no ūdens pievadiem un noņemu no stiprinājuma veco boileri. Success.
5. Man neizprotamu iemeslu dēļ šādi boileri nāk bez elektrības vada, kas pašam jāpievieno. Noņemu pārsegu vecajam boilerim, izfiškoju, kā tam pievienots vads un noņemu viņam vadu. Success.
6. Noņemu pārsegu jaunajam boilerim un pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem pievienoju viņam elektrības vadu. Viss strādā. I'm a fucking pro.
7. Pārsegu vairs neizdodas normāli uzlikt atpakaļ, jo mans elektrības vads ir resnāks nekā boilera inženieri plānojuši. Bļaģ, fak, maucība.
8. Pēc vairākkārtīgiem mēģinājumiem pierunāju vadu iegult pareizajās boilera struktūras ielocēs, lai izdotos uzlikt boilerim pārsegu. Success.
9. Pieskrūvēju boilera ievadam T veida savienojumu. Uzkarinu boileri uz stiprinājuma. I'm a fucking queen of santehnika.
10. Atsitu otru galvas pusi pret pagaldi. Faking piece of shit.
11. Pieskrūvēju ūdens pievadus. I'm so successful. I should do this professionally.
12. Ar plaķenēm kliedzot atgriežu ūdens pievadu.
13. No T veida savienojuma ar Niagāras intensitāti laukā gāžas ūdens, veselīgi mitrinot manu sejasādu un virtuves grīdu. Iepišu ar galvu pagaldes naglā. Ar plaķenēm aiztaisu ūdens pievadu. Bļaģ, nahuj, maucība.
14. Kādu brīdi apceru plānu pārvākties dzīvot uz mežu prom no civilizācijas, ja šāda vilšanās ir viss, ko tā man var piedāvāt.
15. Ar stellatslēgu pievelku abas T veida savienojuma skrūves tiktāl, ka liekas, tās tūlīt nolauzīšu. Ar plaķenēm atveru ūdens padevi. Sejasāda un grīda atkal tiek bagātīgi mitrināta, jo nahuj bļaģ nekas, protams, nav mainījies.
16. Atguļos gultā, lai raudzītos griestos un apcerētu savu sakāvi un pazemojumu. Apsveru, vai nezvanīt tomēr Dainim. Sadzirdu, ka apakšstāvā Dāvis spēlē muzāru. Aizrakstu Dāvim.
17. Dāvis laipni uznāk augšā sniegt savu konsultāciju. Viss esot izdarīts brīnišķīgi, bet tam savienojumam laikam vajadzētu blīvīti. BLĪVĪTI, BĻAĢ. Kāpēc tad jūs tās blīvītes nepievienojat komplektācijā, dirsā nahuj,
18. Izpētu, ka vecais boileris ir ticis blīvēts vienkārši ar izolenti. Nolemju aplīmēt T savienojumu ar izolenti, moš nostrādā. Atrodu izolenti. Rūpīgi aplīmēju savienojumu.
19. Ar plaķenēm atgriežu ūdens padevi. Saņemu vēl vienu veselīgu mitrināšanas seansu. Nobrīnos, cik mans lamuvārdu krājums ir repetitīvs.
20. Zaudēju ticību cilvēcei un iekrātos traukus nomazgāju vannā.
21. We are not descended from fearful men, saku sev. Atskrūvēju ūdens pievadus un noceļu boileri no stiprinājuma.
22. Boileris nu ir piepildījies ar 15 litriem ūdens un noņemšanas procesa laikā gandrīz sadragā pats sevi un manas tuvākās ekstremitātes. Man vairs nav enerģijas lamāties.
23. Noņemu T veida savienojumu un aplīmēju ar izolenti skrūves sadaļu. Ar vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem visbeidzot uzskrūvēju T savienojumu pa virsu blīvējumam ar līmlenti.
24. Mēģinu pielikt boileri atpakaļ pie stiprinājuma. Boileris ir tik smags, ka atsakās sadarboties.
25. Mēģinu izliet boilera saturu bļodā. Procesa laikā boileris apgāž bļodu. Tās saturs veselīgi mitrina virtuves grīdu.
26. Atmetu ar roku un nolemju izlekt pa logu, lai vairs uz šo neveiksmi nebūtu jāskatās.
27. Atceros, ka pa logu nedrīkst lekt, jo ciemos nāk M. strādāt pie scenārija. Sagaidu M. un piedāvāju viņai patīkamu workautu boilera celšanas disciplīnā.
28. Veselīgā unisonā kliedzot un lamājoties pieliekam boileri pie stiprinājuma.
29. Pieskrūvēju ūdens pievadus.
30. Ar plaķenēm atgriežu ūdens padevi.
31. NEKAS NETEK.
32. I'm a fucking queen of santehnika, bitches
33. Yo, kur palika scenārija rakstīšanai ieplānotais vīkends, nez
link10 comments|post comment

Kütioru [Feb. 17th, 2020|12:09 am]

inese_tk
[Tags|]

kaut kā maz sanāk ekskursēt pēdējos gadus. vakar aizlaidām līdz Igaunijai.

Kutioru taka )

kopumā ļoti forši un jau tagad ļoti gribas braukt nākamajā eckursijā.
linkpost comment

[Feb. 16th, 2020|08:51 am]

zazis
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/francija-pazino-par-pirmo-naves-gadijumu-no-jauna-koronavirusa-eiropa.a348476/


kad mums sāks ziņot par mirušiem 90 gadus veciem gripas slimniekiem?
link8 comments|post comment

Ja jau par kulināriju. [Feb. 15th, 2020|09:49 pm]

zazis
Gribu šaibu, kuru no rīta apēd un viss nepieciešamais ir uzņemts. Ok, var arī 3x dienā to šaibu.
link1 comment|post comment

[Feb. 15th, 2020|09:14 pm]

zazis
Tieši kā biju iedomājies. 66 h šonedēļ. gg EZ
Rīt jāatiet un nākamnedēļ vēl tikpat.

Aiziet!

upd apstījos darba kalendāru. rīt ir mana vienīgā brīvdiena atlikušajā februārī.
link6 comments|post comment

[Feb. 15th, 2020|06:11 pm]

methodrone
Lai kaa es censtos, es nespeeju aizbeegt no savas antisocialitaates. Vai shaadi es sevi nolaastu?
linkpost comment

Par mazajiem priekiem [Feb. 15th, 2020|05:43 pm]

miligrami
Šķiet, ka šī ir pirmā nedēļas nogale šogad, kad nemocos paģirās, neguļu 100 stundas, un es nevaru pat pateikt, cik priecīga tāpēc esmu. Man ir divas brīvas dienas! Tas ir gandrīz kā mazs atvaļinājums!
link9 comments|post comment

[Feb. 15th, 2020|05:40 pm]

dienasgramata
linkpost comment

Psiholoģijas nelaimes un posts... [Feb. 15th, 2020|10:29 am]

extranjero
Tas ir atkal par nespēju atkārtot psiholoģijā iegūtos rezultātus. Tas jo īpaši attiecas uz sociālo psiholoģiju, bet par pārējām sociālajām zinātnēm nemaz nerunāsim.

Tikai uzdots jautājums: vai šobrīd vispār ir kaut viens atklājums psiholoģijā kopš 2000. gada, kuram būtu liels efekts un kuru būtu iespējams atkārtot?

Un kā atbilde tika piedāvāta Sapīra-Vorfa teorija, ka cilvēki ar dažādu valodu redz krāsas atšķirīgi – nu tur krievi izšķir gaišzilu no tumši zilās (goluboy un siņij). Kas reālajā dzīvē ir maznozīmīgi, jo miljoniem cilvēku (arī latvieši) var iemācīties krievu valodu, nemainot savu psiholoģisko profilu.

Tāpēc visām šīm runām par to, ka konservatīvie vai kreisie ir tādi un šitādi – nu tur mazāk izglītoti, nabadzīgāki utt. – ir jāpieliek punkts nopietnā diskursā. Jo vai nu tā nav taisnība, vai ir triviāla un kaut kas tāds, ko mēs tāpat varam redzēt, bez atsauces uz zinātni.
link2 comments|post comment

[Feb. 14th, 2020|07:44 pm]

rkktzd
Man ļoti ļoti patīk ēst
link2 comments|post comment

iPhone SE bačas nomaiņa [Feb. 14th, 2020|06:16 pm]

pajautaa

[aai]
Pēc Google īsti nevar labi noorientēties, kur Rīgā būtu draudzīgākā (lasi: value for money, kvalitatīvi un ātri) vieta iPhone baterijas nomaiņai, iPhone SE modelim.
Ieteikumi?
link3 comments|post comment

[Feb. 14th, 2020|02:56 pm]

dienasgramata
gads bez darba
link10 comments|post comment

[Feb. 14th, 2020|09:36 am]

pajautaa

[ulvs]
Labi, ja nevarat palīdzēt tā, tad vismaz kāds var pateikt vai nu lj user feitas_kleitas nr. vai pateikt, lai viņa man atstūta tā lendlora nr.? Hoķ uz epastu u.ulvis at gmail. Nevaru izpalīdzēt nevienam bez tā, tūlīt beigsies laiks.
linkpost comment

Februāris [Feb. 14th, 2020|01:15 am]

inese_tk
[Tags|]

Ir daudz vieglāk būt un dzīvot, kad dienā ir gaišs un spīd saule!
link1 comment|post comment

[Feb. 13th, 2020|10:04 pm]

methodrone
Vieniigais, ko cilveeks var dariit, ir aatri aizmirst savas un citu kljuudas. Nevis iztaisiit taas par kaut kaadu saatana dzimumu.

Tachu dazhreiz man shkjiet, ka tik aatra aizmirshana arii ir sava veida netikls dzimums.

Vienkaarshi klausies savaa sirdii, vinji saka. Bet sirds ir attaala atbalss no neaizsniedzamas dimensijas primordiaalajaam dziileem, karoche vinju nevar ne sadzirdeet ne prast.

Vinji saka, nu bet tad neuztraucies tik daudz. Njem piemeeru no mezhoniigaa cilveeka. Ne vinjsh uztraucas par to ko eed, ne to kur gulj, pat par kakaashanu kruumos un devinjpadsmit beerniem neuztraucaas. Jo uztraukshanaas equals naricisisms, un tas ir nesmuki un tizli, passe, un veel arii ljauni piedevaam.

A kur tad man deeties? Aizmirst kljuudas vai neaizmirst, mineet sirds murmuleeshanu vai pieslieties praata inertajai apokalipsei, uztraukties vai neuztraukties, buut vai nebuut, pabuut, nepabuut, nee, jaa, vai, vai arii?

No shii visa, liidz shim, par dziivi man tieshaam ir tikai viens secinaajums - neuztraukties. Pat ja ir iemesls uztraukties, uztraukshanaas nepaliidz ne tad, kad ir iemesla, ne tad kad nav iemesla. Paarsvaraa iemesla uztraukties nav, jeb tas gluzhi nav iemesls uztraukties - beigaas taa izraadaas garlaiciiba un tuukstoshaa dziives shablonu atkaartohsnaas. Kaapeec man uztraukties par to, par ko citi ir tuukshtosh-trejdevinju reizi jau uztraukushies? Labaak tad uztraukties par kaut ko unikaalu - bet taads nekas nav, ha haa!

Man ljoti gardi dahzreiz patiik uz sevi skatiities no malas, kaa uz parastu, videeju sievieti, kura uztraucas par visaam videeji-parastajaam sievieshu lietaam. Un vai nav zheeliigi, ka taa arii ir, tikai man savaa ieizoleetajaa praatiinjaa shkjiet, ka taa ir kaut kaada esteetiska koncepcija un dziljaa, neprecendenteetaa filozofija.
link4 comments|post comment

mans mīļākais rakstnieks [Feb. 14th, 2020|12:01 am]

kants
[Tags|, , , , ]

'isskustvo ļehkih kasaņij' atklāja, ka peļevins patiesībā seriālu raksta (postmodernisms ir dzīvs!) - protams, ne filmas, seriāla scenāriju vai taml., viņš vēl arvien eleganti dominē tieši drukātā teksta izteiksmes līdzekļus; seriālveidīga ir forma, kā tēli, motīvi, idejas ceļo no viena romāna vai stāsta otrā un attīstās. katra grāmata kā jauna sezona.
linkpost comment

[Feb. 13th, 2020|10:31 pm]

inese_tk
[Tags|]

liepajniekiem.lv: “Oskara” laureātes seansu apmeklē tikai Luijs Fonteins
tvnet: Vīrietis ASV dedzinājis baznīcas, lai veicinātu savu karjeru mūzikā
linkpost comment

[Feb. 13th, 2020|02:08 pm]
adinkra
Ejam ar terjeru pa vienu no sīkajām smilšainajām Āgenskalna ieliņām. Te metru no mums paveras durvju sprauga, izlec divi čihuahuas un mazs pūdelītis, un sāk riedami apkārt lēkāt. Terjers stāv un mulsi luncinās. Tad durvis paveras vairāk un sāk bīdīties tante ar bērnu ratiņiem, tāda ar baltu augstu copi un sarkanām lūpām, kādas parasti vairāk asociējas ar padomju kundzītēm. Un uzbrauc man, ka nav te [pa manu ielu] ko ar suņiem staigāt(!).
Sīkās radības turpina riedamas lēkāt. Pateicu viņai kko tipa kā jūs tā varat teikt, jums taču pašai suņi, un aizgājām.
Pēc tam malās pa galvu, ka vajadzēja nolasīt morāli. Trīs suņi, bez saites, saukti nenāk. Tā var ātri vien nokļūt situācijā, kur jāraud gaužas asaras un jāvaino visa pasaule.
Mazo lopu īpašnieki diezgan bieži domā, ka saite ir, lai suns neko nenodara citiem nevis lai situācijā varētu viņu no citiem pasargāt.
Brīnums, ka nemurkstēja kko par cilvēkēdājiem aizliegtajiem asinssuņiem. Mož vnk nepaspēja un arī tagad maļ pa galvu, ka vajadzēja tak pateikt.
link8 comments|post comment

[Feb. 13th, 2020|10:45 am]

saccharomyces
izdomāju jaunu jēdzienu: "pieaugušo trīsdiennieks".
tas ir tā, ka dzer trīs dienas no vietas, bet pa vidu aiziet uz mājām un darbu.
link8 comments|post comment

[Feb. 13th, 2020|12:02 pm]

pajautaa

[ulvs]
Kāds neatcerās tā landlord nummuru, kurš pārvalda Brīvības 65 vai kā viņu tur? Man te vienai irānietei vajag normālu istabu. Šobrīd viņai grib iešķiebt 200 + komunālie, kas ir slimi. Ja ne Brīvības 65, tad pofig kur, galvenais par istabu ne vairāk par 180.
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]