Tue, Feb. 20th, 2018, 09:01 am
[i]santa_be posting in [i]pajautaa: Labs blenderis

Iesakiet labu blenderi, kas tiktu galā ar visiem izaicinājumiem, ieskaitot riekstu sviestus un humusus. Krūzei jāspēj izturēt gan karsts, gan auksts.

Tue, Feb. 20th, 2018, 02:59 am
[i]kapnutelpa:

lol es tikai tagad sāku skatīties black mirror, tā notiek ar visām popkultūras lietām, sākumā stiepju degunu gaisā, jo neesmu taču AITA, kas skatīsies to, ko visi, bet beigās pati sevi apspēlēju, jo tagad vienkārši ballīte jau beigusies. it kā jau vienalga, bet fucking hms dažkārt

Mon, Feb. 19th, 2018, 10:43 pm
[i]kapnutelpa:

es NEKAD neesmu dalījusies ar mūziku feisbukā... man nedaudz pietrūkst, bet zinu, ka tai praksei jābūt vai nu asprātīgai, vai arī tev ir jāizceļ kaut kāds gem. kāds nereāls bangeris. man tādas lietas nepadodas.
ar gaumi problēmas. varbūt domā, ahā, normāls cilvēks iet pa ielu, bet tu jau nezini, ka austiņās skan "Я ебал твою тёлку".

Mon, Feb. 19th, 2018, 10:23 pm
[i]ulvs:

Mana sapņu meitene.

Mon, Feb. 19th, 2018, 10:32 am
[i]spect_actor: visām sievietēm gribas uz

rakstu scenāriju pasākumam Jūrmalā un pēkšņi uzkrita liela vēlme aizbraukt uz Liepāju.

Sun, Feb. 18th, 2018, 10:38 pm
[i]kapnutelpa:

man patīk jēdziens "nedēļas nogale". tas ir tad, kad nogalina nedēļu un tā ir beigta, tu esi beigts un visi ir beigti

ā, vēl ir ļoti dīvains laiks. pīpēt vispār vairs negribas, lai gan beidzot nopirku tinamo taupības un rokdarbu nolūkam, narkotikas arī nē, dzert arī ne pārāk. jau tā knapi velku savu sauso organismu ar līdz ādai aplauztiem nagiem uz pavasara pusi. dienās, kad saulīte nobeidz sejā, ir tik daudz enerģijas, ka nezinu, kur likt, tāpēc to izmantoju prātā jukšanai. ne tādai bailīgai, bet patīkamai.

braucot atpakaļ uz rīgu, skatījos mikriņa logā priekšā sēdošās desmitgadīgās meitenītes samsung galaksī atspīdumu, kur skaidri varēja redzēt, kā viņa taisa tinderī fake profilu. uzlikusi gan čikses, gan čaļus. varbūt grib pieķert homoseksualitātē kādu klasesbiedreni. varbūt pati grib izpētīt savas intereses no droša attāluma. pārējo ceļu klausījos krievu repu ,skatījos uz sniegainām mežmalām un tāliem uguņiem un vienkārši kaifoju.

Sun, Feb. 18th, 2018, 08:18 pm
[i]teja:

patiesību sakot, es jau vismaz mēnesi strādāju. rakstu pieteikumus, motivācijas vēstules, maindmapus, lasu speciālo literatūru, vadu nodarbības, sēžu skype sanāksmēs, utt. viss, ko daru, ir tik interesanti, tikai joprojām nezinu, kad un kas man par to maksās.

Sun, Feb. 18th, 2018, 10:36 pm
[i]ulvs:

Spēcīgs materiāls par banālo tēmu "ultraliberāļi - garīga kaite?". Tas viss izklausās un izskatās tik nereāli, ka liekas, ka tas ir kinostudijā uzņemts propagandas video par ultraliberāļiem un viņu stulbumu. Taču tā nav. Video iz kaut kāda viņu gājiena. Īstais materiāls sākas 3:30 sekundē. Par ko tu esi kļuvsi, ASV, par ko tu esi izaudzinājusi savus bērnus?

Sun, Feb. 18th, 2018, 10:05 pm
[i]evia:

Supermīlīgs dzimšansdienas vakars Harija jaunajās mājās ^_^

Sun, Feb. 18th, 2018, 08:14 pm
[i]teja: dzīve valstī, kur pārtika ir dārgāka par saprašanu.

mums ir izveidojusies tāda kultūra, ka, nākot ciemos, nes produktus, piemēram, sešas olas, tunča kārbu, paku ar lēcām, 4 banānus. un ja cilvēks atnāk neko neatnesis un neatsakās no vakariņām, tad viņam ieskaita mīnus punktus. atgādina mazliet kaut kādas remarka grāmatas par karu.

Sun, Feb. 18th, 2018, 05:06 pm
[i]ulvs:

Kopš vakarnakts sesijas [info]sodienliist 1. stāva vannas istabā dzīvo dēmons. Izskatās, ka uz visiem mūžiem.

Sun, Feb. 18th, 2018, 01:55 pm
[i]ulvs:

Kvalitatīvs atgādinājums par to, cik svarīgi pirms rīcības ir vienoties par lietām.

Sun, Feb. 18th, 2018, 01:20 pm
[i]kreiza posting in [i]pajautaa: Vinila grīdas

Vai kādam ir pieredze ar vinila grīdām? Vai vizuāli un uz tausti ir atšķirība no linoleja? Kā ar izturību? Vai ir lietotas dzīvojamajās telpās un vai esat apmierināti? Jau iepriekš paldies par atbildi! :)

Sun, Feb. 18th, 2018, 11:24 am
[i]teja:

es esmu nolēmusi nebaidīties no normālajiem cilvēkiem, bet saskatīt viņos to, ka viņi, tāpat kā visi cilvēki un arī es, alkst pēc mīlestības un skaistuma.

Sun, Feb. 18th, 2018, 02:36 am
[i]kapnutelpa:

otro reizi skatos Kailijas grūtniecības video
kaut kas paķer. tā atlasītā intimitāte, kas ir tik meistarīga, ka aizkustina, bet reizē šķebina, kad ieraugu, ka tam video ir 60 miljoni skatījumu. vai intimitāte saglabājas? ļoti labs publicitātes projekts.

Sat, Feb. 17th, 2018, 10:23 pm
[i]sirena:

Jāpako mantas lai dotos komandējumā bet es negribu neko pakot, lai pašas pakojas!

Sat, Feb. 17th, 2018, 05:29 pm
[i]winstons:

kā Jums šķiet vai latvieši ir vergu tauta? kādreiz vergojām saimniekiem un tagad Latvijā lieli uzņēmumi taisa ofisus jo var atļauties mums maksāt 3x mazāk kā savās valstīs.

Sat, Feb. 17th, 2018, 03:07 pm
[i]ulvs:

Ir teorija, ka tie video ir saitsīti ar t.s. MK ULTRA ritual abuse programu. Īsumā: tās mērķis ir sašķelt indivīda psihi vairākos alteros, sniedzot indivīda handler (personai, kurš "pieskata" šo indivīdu un ir vainīgs pie šī abuse) iespēju pēc savas vēlmes izraisīt indivīda alteru nomaiņu, parasti pasakot šim indivīdam trigger vārdu jeb vārdu. Mērķi tam var būt visdažādākie, jo alteri var būt pilnīgi jebkas, ko vēlas handler. Viens var būt ģeniāls ārtists, otrs maniakāls slepkava, utt. CIP MK ULTRA programma oficiāli tika aizvērta 70tajos, taču, saprotams, ja kaut kas darbojas, tad to tā vienkārši neaizmirsīs. Starp citu, ir aizdomas, ka daudzas popzvaigznes ir bērnībā izgājušas cauri šādai programmai, kur ar traumām panāk personības šķelšanos. Spilgtākais piemērs ir Britnija. Šis  nav vienīgais video, kur nobrūk viņas alter, taču diemžēl steigā nevaru atrast citus. Dīvaini, likās, ka tie ir populārāki.  Baumo, ka M.Sairusa u.c. Mikimausa bērni arī ir šīs programmas upuri. Ja interesē, noskatieties 1. video, taps skaidrāks. Tas ir tālu no bulšita.

Sat, Feb. 17th, 2018, 02:47 pm
[i]ulvs:

Atcerieties par tādu Elsagate? Atradu vienu video, kur ļoti labi izskaidrots, kādu kaitējumu bērnam var nodarīt tāda tipa video. Runa ir par learned helplessness. Aizdomīgi. EDIT: Tikko uzzināju, ka tikko notikušās ASV school shooting vainīgais Ted Cruz skatījas šāda tipa video. Vismaz viņa YT kanālā tie bija pie feivoritiem. https://squawker.org/analysis/disneyshooter/

Fri, Feb. 16th, 2018, 11:12 pm
[i]kapnutelpa: ballītes smird

šonakt palieku iekšā, uz ballīti nevienu neiešu, jo man ir aizdomīgs nogurums un īgnums, esmu tik laimīga, ka nav jāuztraucas, kur mētāšos no rīta
LMA karnevāls jau kādus 4 vai 5 gadus ir tas notikums, kura dēļ vispār elpoju, bet šogad izlaist nemaz nav tik traģiski. viss iet uz grunti, bet nevienam nav noslēpums, ka reiz, kad man bija 19 gadu, brīnišķīgi pavadīju laiku arī studentu paradīzē, ja tāda vēl notiek.

kaņepē gan nē. lūk, TĀ ir bēdīga vieta. kur katru nedēļas nogali vienas un tās pašas sejas, tikai ar citu tinder deitu. visi blisinās viens uz otru, jo narkotikas tur nav patīkami lietot.

čē- ļoti norm. vieta, man nav, ko cepties, ir labāk par čomski, lai gan daudziem noteikti pietrūkst tas "kaut kas", ar ko es domāju smaku, bet es priecājos par to vietu, tā kā, ok, tur tu visticamāk nedejosi, bet dzērieniem normālas cenas, vienmēr tur dirn kāds pazīstams un varu aizskriet turp vai prom 5 minūtēs.

one one man nav skaidrs. pēdējos gados tur ir pārāk daudz ārzemju studentu. mūzika tur parasti laba, bet nevar atslābināties un dejot, jo visu laiku jāpiesargās un skaņa arī ir drausmīga...

piens- bye! lai gan gribu piedzīvot to leģendāro "piena trešdienu"

Golden - esmu tikai uz klikklakiem bijusi, bet nu ļoti forši man tur gāja, cilvēki forši un izdejoties arī var. bet arī kaut kas ne līdz galam

autentika (bijušais bruņinieku 2) ir palicis pārāk hipijīgs un tas wooaa trippy shit duude vaibs man uzdzen šermuļus. ok, gan jau, ka tur notiek pa laikam kas labs. bet dārgi! bet forši, ka ir tie lounge spotiņi.

localhouse/ localboards- droši vien vismazākajiem. nekad tur labprātīgi neeju, bet biju tur pirms mēneša, skatījos uz vienu čali, kuram mati bija tādās kā astītēs sānos, un mazas meitenītes ļoti aktīvi un stilīgi dejoja, pa laikam dīdžejam, ja nemaldos, tonakt DJ goodzh spēlēja, palecās plašu atskaņotājs un viss pārrāvās, tās pašas sīkās meitenītes tualetē pa trim buhāja dzērveņu diniņus un atgriezās uz deju grīdas vēl sparīgākas.

noliktava nr 3. ko lai saka, jāatzīst, ka šajā gadā gadījies tur būt diezgan bieži, bet manā draugu lokā tas īsti nav galamērķis. to vaibu ir grūti izmērīt... pārsvarā barely 18 bērni, ļoti mazs "mākslinieku" procents, es gan nezinu, kā pie hiphopa vai dnb dejot, bet beigās jau kustos vienalga kā. tāds kā fake ghetto. tur ejot, obligāti vajag kādu streetwear gabalu. ja tas būs feiks, perfekti, iederēsies vēl labāk. normāla skatuve, plašs, par skaņu nevaru spriest, jo vienmēr esmu bijusi pilnīgā pakaļā. meitenes tur ir ĻOTI agresīvas. nekādā gadījumā necenties pielīst tuvāk skatuvei priekšā kādai skaistulei.

pūce, klubs naktī/klube, pūcs naktī/ jebšu bijušais speisdogs. mans un manu draugu 2016. gada hits. daudzas atmiņas pārrāvušās ar uzlādētiem vārdiem "ejamuzspeisdogu!", lai gan to jau sen tā vairs nesauc.. tad ceļš, visticamāk, no kaņepes vai skolas, ko īsina atmiņas robi, vēl īsāks ripojiens pa kāpnēm lejā, un sāku svētlaimē vicināt savus locekļus pie jebkāda tehno/elektro/dubstepa/dnb sajaukuma, kamēr virs mums, otrajā stāvā skan keitija perija.

neverlate- ok, tur es biju vienreiz. ļoti sapūtusies, un, lai izturētu to visu, vajadzēja uzlādēties kādas 5 reizes. es negribu komentēt to mc vai kā to nosaukt. nezinu. nu, dejo meitenes ar šķību muguru un topiņos ar izgrieztiem pleciem.

tas pagaidām arī būs viss, šīs gan nav vienīgās vietas, kurās esmu bijusi, un plānoju šajā gadā izlūkot vēl vairāk vietu

20 most recent