Wed, Aug. 18th, 2021, 08:56 pm

paņēmu nap, sapnī braucu lejā no fake betona kalna, kurā ir daudz caurumi un maza sānu maliņa, pa kuru iet vīrietis un man viņam jātiek garām, taču viņš nepaiet malā, so, es nepareizi nostūrēju un krītu lejā no tās malas ar visu riteni, kādus 20metrus or so, un tad mans ritenis aizlido vienā virzienā, un es vnk nokrītu uz kājām zālē. stāvu apmulsusi, man klāt pienāk kāds garāmgājējs un saka: "it's the proximity", it kā lai attaisnotu kā varēja tik veiksmīgi nokrist. "does this happen often?" es prasu, "yes" viņš atbild. paskatos uz kalnu pa kreisi un pamanu, ka visas tās betona malas un izliekumi ir ieliekti dažādos mazos leņkos.


kpc mēs dzīvojam pasaulē kur nav tā? kpc mēs dzīvojam pasaulē, kur lietas ir pavirši paveiktas, jo vienmēr trūkst budžets? pasaulei tāpat ir jau cik miljardu debth.

Wed, Sep. 18th, 2019, 07:40 pm

akdievs, es tikai tikko sapratu, ka grupa A-eiropa ir burtiski Eastern Europe. :DD
pamegini vēl citiem ieskaidrot, ka latvija nav eastern europe bet northern ārzemēs, ja ir šādi popkultūras paraugi.

Tue, Mar. 5th, 2019, 09:17 am

Esmu Bali. Cilvēki šeit ir lieliski, protams arī daba un kultūra.
Vakar pamēģinājām luwak coffee, ko mums piedāvāja šoferis pa ceļam uz templi. Poop coffee. Luwak ir mīlīgi un man bija žēl viņus redzēt burisos lai tikai kaka ārā kafiju.

Meanwhile man rādās ļoti bizarre sapņi(kas nav nekas jauns) labrīt un redzēju, ka sarakstu grāmatu/scenāriju par saviem pusaudžu gadiem, iedodu to Andrai Neiburgai un viņa ierosina uzņemt filmu kas ir iedvesmota no Stenlija Kubrika. Tad ir moments kad es skatos vienu viņa filmu vai satiekos ar pusaudžu gadu draugiem.
Vakar Raimonds Pauls man mācīja frontend coding.

Sat, Feb. 10th, 2018, 01:06 pm

"vegetarian, part time vegan, smoke organic danish home-grown weed and occasionally do organic cocaine"

Thu, Jan. 4th, 2018, 01:15 am
Inside Gosha Rubchinskiy’s Post-Soviet Generation

https://www.youtube.com/watch?v=zZLVXgHxqVI

Tue, Nov. 14th, 2017, 11:00 am

vakar sédéjām floss, super trashy bārā, un kāds pusmūža vīrietis pelēkā jakā visiem pirka alu.
un tad nu mums izvērsās saruna ar blakus galdiņa cilvēkiem, kuri domāja, ka vīrietis pelēkajā jakā alos ir sabēris ruffies.

Sun, Oct. 22nd, 2017, 02:50 pm

We don't have to be violent, or ugly, or arrogant, just be charming, and what a pleasant world that would be.. -Morrissey

Tue, Oct. 17th, 2017, 06:11 pm

skumji ir būt single, kad saproti, ka tev ir faking drudzis

Sat, Apr. 29th, 2017, 12:59 pm
to make up your saturday

...

Wed, Feb. 1st, 2017, 10:24 pm

mans sleeping schedule ir tikkk fucked, grūti pierast atkal pie lekcijām... kas sākas 8:15.

helloo, pirmā nedēļa. vakar un šodien vienkārši nejauši aizmigu uz pāris stundām vakarpusē. labrīt.

Thu, Jan. 26th, 2017, 07:52 pm

"Help each other. Love everyone. Every leaf. Every ray of light. Forgive."
-The tree of life(2011)

Fri, Jan. 20th, 2017, 02:20 am

tomorrow

Fri, Dec. 30th, 2016, 09:25 pm
Century of Birthing

Tue, Dec. 27th, 2016, 12:32 am

pēdējā laikā kad kādu nejauši satiku, dzirdēju "un es tieši par tevi domāju pirms pāris dienām", vai arī "es tieši tevi redzēju sapnī"
un tas man šķiet tik mīlīgi, jo vienmēr aizmirstu, ka es esmu citu cilvēku domās un apziņās tieši tāpat kā viņi ir manās! un tad ir tik savādi, ka es tur esmu, caur viņu skatījumu, kas noteikti ir pavisam savādāks kā es pati sevi redzu.

lai nu kā!

nākamnedēļ jau eksāmens, jaunais gads un došos uz lv. šīs lazy dienas paiet pārāk ātri. atceros, ka decembra sākumā zināju, ka man būs pāris brīvas nedēļas - tāds kā melnais atpūtas caurums. kuru tā arī apmēram izmantoju, bet ir mazliet neierasti nekur īsti nedoties un šķiet, ka laiks paiet ātri bet mazliet izšķiesti. lai gan nekas nav izšķiests un es šīs dienas ļoti izbaudu, pat par spīti manai lieliskajai tradīcijai saaukstēties tieši uz ziemassvētku laiku.

Sun, Dec. 11th, 2016, 08:02 pm

“ Why did I obsess over people like this? Was it normal to fixate on strangers in this particular vivid, fevered way? I didn’t think so. It was impossible to imagine some random passer-by on the street forming quite such an interest in me… I was fascinated by strangers, wanted to know what food they ate and what dishes they ate it form, what movies they watched and what music they listened to, wanted to look under their beds and in their secret drawers and night tables and inside the pockets of their coats. ”
— Donna Tartt, The Goldfinch

Mon, Nov. 28th, 2016, 03:58 pm
bukowski

style

Fri, Nov. 25th, 2016, 06:35 pm

Sat, Oct. 1st, 2016, 10:07 am

vaau. biju uz sleep concert mūzikas bibliotēkā.
tas bija tik tik lieliski. tiešām, neaprakstāma pieredze un tas, ko man tik ļoti vajadzēja.

sākumā narrator voice iemidzināja un viegla, elektroniska mūzika. tad pamodos ap diviem. un es nevarēju ieiet tajā medidative state, vai varbūt tieši varēju? es nezinu. nē. es daudz domāju, bet domāju par lietām, kuras man vajadzēja pārdomāt. tā, it kā pareizās domas un apskaidrība savā ziņā. nevarēju iemigt un skatījos uz vizualizācijām griestos, kas izskatījās pēc kosmosa. tad es iemigu un redzēju vissavādākos sapņus. kādu laiciņu nebiju neko sapņojusi un bija mazliet baisi ieiet savā zemapziņā, man šķiet.


pirmais sapnis bija par to pašu mūzikas bibliotēku, ka esmu tur un viss mazliet distorted. nekas ļoti īpašs.

otrs bija, kur dodos pa kādām ielām, ir tumšs vakars, vasaras es teiktu... un es eju garām daudzdzīvokļu mājai un tur ielaižas pa logu ragana. un es to redzu! viņa ir ļoti neglīta, veca un kaila. viņa mani nepamanīja, bet es paliku tur stāvam līdz viņa mani pamanīja un lai gan man bija bailes un šoks, es viņai pateicu, ka viņa ir ragana un es viņu redzēju. viņa pasmējās un skatījās uz mani no balkona. man bija blakus kāds, un es jutos droši un es pārvarēju tās savas bailes līdz ar to brīdī, kad viņa arī mani ieraudzīja.


tad škiet, ka sapnis pārtrūka.
wtf.

izklausās varbūt diezgan slikti. bet es izjutu šoku un beigās es jutos labi, sapnī.


tad no rīta tika spēlēta tāda moving mūzika, kas visus pamodināja. brokastis un sarunas. un tas bija arī ļoti jauki un tik mierīgi...

Sat, Sep. 24th, 2016, 12:28 pm
reminder

Change your mindset. Educate yourself. Stay positive. Cut shitty people off. Eat healthy. Focus on your goals. Spend some time alone. Read books. Drink more water. Take care of your skin.

20 most recent